Energa odchodzi

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Energa odchodzi

Postprzez sisar 11 Maj 2017, 08:56

I znowu ta Energa daje dupy, dobrze że się rozstajemy, bo tylko psują nam markę. ;)

http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/a/ ... ,12061376/
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez MureQ 11 Maj 2017, 10:25

To jest wspaniałe :) Proszę, oto przykład, jak obecny prezes Energi, Daniel Obajtek, ładnie zarządzał ARiMR :) Tak, że teraz Polska może stracić 2,5 MILIARDA złotych. Ale to Twardowski bla bla bla... ;)
http://wiadomosci.wp.pl/polsce-grozi-25 ... 858741889a
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Energa odchodzi

Postprzez dany 12 Maj 2017, 12:30

MureQ napisał(a):To jest wspaniałe :) Proszę, oto przykład, jak obecny prezes Energi, Daniel Obajtek, ładnie zarządzał ARiMR :) Tak, że teraz Polska może stracić 2,5 MILIARDA złotych. Ale to Twardowski bla bla bla... ;)
http://wiadomosci.wp.pl/polsce-grozi-25 ... 858741889a

Szczególnie ten komentarz pokazuje umiejętności zarządzania tego "ludzkiego pana":

"Byłem na spotkaniu z byłym już prezesem ARIMR, krzyczał i tupał opluwając poprzedników, chwalił się super osiągnięciami, jak to on uzdrowił tę agencję. Po roku odszedł do Energi pozostawiając po sobie setki zwolnionych pracowników i bajzel jakiego od dawna nie było."

Edit: a mogli wziąć Witkaca do obsługi wniosków i mieliby po problemie
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Srodkowopomorski 13 Maj 2017, 10:08

Prezes Obajtek w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" (wydanie z minionego poniedziałku) zapowiedział, że celem zarządu jest zmniejszenie wydatków na sponsoring.

Skoro zobowiązali się dać spore kwoty na Lechię, to tym bardziej będą ciąć wydatki na pozostałe kluby.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez ar90 15 Maj 2017, 14:14

https://mobile.twitter.com/KomornikPLK/status/864047365271019520

KomornikPLK wziął się za energe :green: ciekawe tweety od pana rzecznika, a może kapusta przejmuje przelewy? :język:
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MureQ 15 Maj 2017, 14:42

Za kilka minut w Radiu Koszalin/Słupsk materiał o sprawie braku kasy od Energi w klubie.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez grabek 15 Maj 2017, 14:45

MureQ napisał(a):Za kilka minut w Radiu Koszalin/Słupsk materiał o sprawie braku kasy od Energi w klubie.

Jakis link zeby posluchac?
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez MureQ 15 Maj 2017, 14:47

grabek napisał(a):
MureQ napisał(a):Za kilka minut w Radiu Koszalin/Słupsk materiał o sprawie braku kasy od Energi w klubie.

Jakis link zeby posluchac?

http://www.prk24.pl/
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Mateusz 15 Maj 2017, 15:08

Napiszcie co powiedzieli bo nie mam możliwości odsłuchu ;)
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez Dezext 15 Maj 2017, 15:10

Energa twierdzi że przelewy wychodzą na Czas a Prabucki twierdzi że nie mamy pieniędzy.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Mateusz 15 Maj 2017, 15:17

Dezext napisał(a):Energa twierdzi że przelewy wychodzą na Czas a Prabucki twierdzi że nie mamy pieniędzy.

Moze niech pokażą potwierdzenie wpłaty. (oczywiście bez kwoty)

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez turystek 15 Maj 2017, 15:17

Dezext napisał(a):Energa twierdzi że przelewy wychodzą na Czas a Prabucki twierdzi że nie mamy pieniędzy.

hm... najprościej jest zatem upublicznić przelewy :) kwoty można zamazać...wystarczą skąd-dokąd i daty :) to takie trudne ? aaa chyba, że nasza "afera" to pikus z tym co tam teraz robi Pan Prezes Pisobajtek
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez MureQ 15 Maj 2017, 15:18

Z tych kolejnych oświadczeń i wypowiedzi rzecznika Energi wylewają się co chwila hektolitry hipokryzji. Plus ewidentne niedopowiedzenia lub zwykłe bzdury w postaci "klub nie wywiązuje się z umowy" (jak?!?!), albo "wyniki sportowe nie mają znaczenia" (taaa, sponsorują klub sportowy i wyniki sportowe nie mają wcale znaczenia... :zez: ). Ale cóż, kto ma kupić narrację ten ją kupi. Ciemny lud przyjmie każdą bzdurę.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Dezext 15 Maj 2017, 15:21

Tylko o co w tym wszystkim chodzi, kto mówi prawdę a kto nie ? oczywiście bardziej skłaniam się ku temu że Energa nie płaci (ale mnie już nic nie zdziwi) tylko po co to wszystko? Nie można zapłacić a i tak zerwać umowę jak chca zrobic? co oni teraz chcą zyskać.
I najważniejsze pytanie jako że to umowa sponsorska czy można jakoś dochodzić swoich praw ? czy oni MAJĄ OBOWIĄZEK to zapłacić czy mogą się na nas wypiąć ? czy nie ma takiej możliwości i muszą nam dać to co obiecali.
Nie mam kompletnie pojęcia jak z punktu prawnego wyglądają takie umowy.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez wozek 15 Maj 2017, 15:22

Energa chyba sobie nie zdaję sprawy co my kibice możemy zrobić po zakończeniu sezonu im. Wstrzymywanie przelewów może się im odbić czkawką
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez Dezext 15 Maj 2017, 15:23

wozek napisał(a):Energa chyba sobie nie zdaję sprawy co my kibice możemy zrobić po zakończeniu sezonu im. Wstrzymywanie przelewów może się im odbić czkawką

My dla nich ? niestety ale co byśmy nie zrobili to nie zaszkodzi Enerdze. Nasze pojedyncze zmiany operatorów to dla nich jest nieodczuwalne (miasto jak zmieni to już inna para kaloszy)
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Srodkowopomorski 15 Maj 2017, 16:34

Paweł Łakomski na twitterze podaje konkrety:
"Na chwilę obecną Energa nie zapłaciła trzech faktur, które wystawił klub. Na dziś jest to około 1 mln zł #plkpl"

Potwierdza informacje o braku przelewów red. Woś z Radia Gdańsk:
"z moich informacji wynika, że koncern jest winny klubowi sporą kasę. w tym sporo zaległości."

Bez takiej kasy po prostu nie da się normalnie funkcjonować. Wygląda na to, że rządzący partyjniacy z zarządu Energi rozkładają klub finansowo. :/
Ostatnio edytowany przez Srodkowopomorski, 15 Maj 2017, 16:53, edytowano w sumie 1 raz
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez wozek 15 Maj 2017, 16:37

Dezext napisał(a):
wozek napisał(a):Energa chyba sobie nie zdaję sprawy co my kibice możemy zrobić po zakończeniu sezonu im. Wstrzymywanie przelewów może się im odbić czkawką

My dla nich ? niestety ale co byśmy nie zrobili to nie zaszkodzi Enerdze. Nasze pojedyncze zmiany operatorów to dla nich jest nieodczuwalne (miasto jak zmieni to już inna para kaloszy)

Nie w aspekcie zrywanych umów przez pojedynczych klientów. Mówię tu o antyreklamie po zakonczonym sezonie i nagłośnienie sprawy prze dziennikarzy. To słabo wygląda wówczas wizerunkowo dla nich. Przecież energa ma swój również dział "marketing" gdzie zależy im na dobrym wizerunku.
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez turystek 15 Maj 2017, 16:42

wozek napisał(a):
Dezext napisał(a):

Nie w aspekcie zrywanych umów przez pojedynczych klientów. Mówię tu o antyreklamie po zakonczonym sezonie i nagłośnienie sprawy prze dziennikarzy. To słabo wygląda wówczas wizerunkowo dla nich. Przecież energa ma swój również dział "marketing" gdzie zależy im na dobrym wizerunku.

tej władzy nie zależy na wizerunku...zerknij na bełkot jakim próbują karmić ludzi...słuchać się tego nie da a wygląda na to, że dopiero się rozgrzewają :) teraz dojdzie prezydent niewszystkich polaków i będzie kuffa kumulacja.

oni stary mają swoją filozofię i swoją logikę.

taki paradoks...nigdy nikt nie wyciął czymś tak tępym tylu drzew...
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez defender 15 Maj 2017, 17:04

Głodem chcą nas wziąć. To trzeba nagłośnić przed zakończeniem sezonu, po sezonie będzie za późno.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez sisar 15 Maj 2017, 17:06

A może poprośmy panią Poseł Jolantę w sprawie mediacji, obiecała pomoc. Funta kłaków warte ich obietnice i pomoc.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Area 51 15 Maj 2017, 17:15

Ja proponuję aby nagłośnić akcję i każdy kibic który ma czerwoną koszulkę gdzie jest napis energa zakleić ten napis i logo jeśli jest. Po prostu zwyczajnie zakleić nawet taką taśmą malarską :) Albo staniemy przy wejściu i bedziemy zaklejać sami to logo i napis :P Tak po prostu pokazać enerdze że nie zasługuje na zaszczyty jakie osiąga nasz kochany klub. Ja sam osobiście usunę nadruk energa i logo z tej koszulki meczowej którą posiadam. Nie będzie tu pis-uar zarządający tym koncernem pluł nam w twarz!! Pokażmy jedność z klubem tak jak żeśmy prosili energe o pozostanie (czego teraz bardzo żałuję a zwłaszcza tej zielonej koszulki , jednak na tamtą chwilę każdy chciał by było dobrze) tak teraz okażmy że energa nie zasługuje na promocję za to iż nie płaci i tym samym nie wywiązuje się ze zobowiązań! A ten napis przy sektorze SKSK możemy jakoś zakryć? Do czasu dopóki rzeczywiście nie wpłyną pieniądze dla zawodników??
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez adam99 15 Maj 2017, 17:28

A może jak była akcja "energa-włącz zielone" to teraz zrobić akcję np. "energa-włącz przelewy"?
Zielone koszulki już są, szkoda, żeby się marnowały...
Awatar użytkownika
adam99
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ryder 15 Maj 2017, 17:53

adam99 napisał(a):A może jak była akcja "energa-włącz zielone" to teraz zrobić akcję np. "energa-włącz przelewy"?
Zielone koszulki już są, szkoda, żeby się marnowały...

Energa włącz myślenie :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Srodkowopomorski 15 Maj 2017, 19:01

Area 51 napisał(a):Ja proponuję aby nagłośnić akcję i każdy kibic który ma czerwoną koszulkę gdzie jest napis energa zakleić ten napis i logo jeśli jest. Po prostu zwyczajnie zakleić nawet taką taśmą malarską :) Albo staniemy przy wejściu i bedziemy zaklejać sami to logo i napis :P Tak po prostu pokazać enerdze że nie zasługuje na zaszczyty jakie osiąga nasz kochany klub. Ja sam osobiście usunę nadruk energa i logo z tej koszulki meczowej którą posiadam. Nie będzie tu pis-uar zarządający tym koncernem pluł nam w twarz!! Pokażmy jedność z klubem tak jak żeśmy prosili energe o pozostanie (czego teraz bardzo żałuję a zwłaszcza tej zielonej koszulki , jednak na tamtą chwilę każdy chciał by było dobrze) tak teraz okażmy że energa nie zasługuje na promocję za to iż nie płaci i tym samym nie wywiązuje się ze zobowiązań! A ten napis przy sektorze SKSK możemy jakoś zakryć? Do czasu dopóki rzeczywiście nie wpłyną pieniądze dla zawodników??

Odradzam takie zorganizowane akcje. Klub we własnym interesie powinien do końca sezonu wykonywać zobowiązania wynikające z umowy sponsorskiej tak, jak dotychczas. To samo dotyczy Stowarzyszenia, które ma umowę o współpracy z klubem.
Skoro właścicielem sportowej spółki akcyjnej jest kancelaria prawna, jestem przekonany, że Energa wcześniej, czy później będzie zmuszona zapłacić klubowi wszystko, co do złotówki, łącznie z odsetkami i kosztami procesu.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Mateusz 15 Maj 2017, 20:35

Srodkowopomorski napisał(a):
Area 51 napisał(a):Ja proponuję aby nagłośnić akcję i każdy kibic który ma czerwoną koszulkę gdzie jest napis energa zakleić ten napis i logo jeśli jest. Po prostu zwyczajnie zakleić nawet taką taśmą malarską :) Albo staniemy przy wejściu i bedziemy zaklejać sami to logo i napis :P Tak po prostu pokazać enerdze że nie zasługuje na zaszczyty jakie osiąga nasz kochany klub. Ja sam osobiście usunę nadruk energa i logo z tej koszulki meczowej którą posiadam. Nie będzie tu pis-uar zarządający tym koncernem pluł nam w twarz!! Pokażmy jedność z klubem tak jak żeśmy prosili energe o pozostanie (czego teraz bardzo żałuję a zwłaszcza tej zielonej koszulki , jednak na tamtą chwilę każdy chciał by było dobrze) tak teraz okażmy że energa nie zasługuje na promocję za to iż nie płaci i tym samym nie wywiązuje się ze zobowiązań! A ten napis przy sektorze SKSK możemy jakoś zakryć? Do czasu dopóki rzeczywiście nie wpłyną pieniądze dla zawodników??

Odradzam takie zorganizowane akcje. Klub we własnym interesie powinien do końca sezonu wykonywać zobowiązania wynikające z umowy sponsorskiej tak, jak dotychczas. To samo dotyczy Stowarzyszenia, które ma umowę o współpracy z klubem.
Skoro właścicielem sportowej spółki akcyjnej jest kancelaria prawna, jestem przekonany, że Energa wcześniej, czy później będzie zmuszona zapłacić klubowi wszystko, co do złotówki, łącznie z odsetkami i kosztami procesu.

Na pewno masz rację,tylko szkoda zawodników którzy muszą tyle czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze.

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez iwakac 16 Maj 2017, 10:45

Ja bym pomyślał nad jakąś antyreklamą energii skoro za darmo im zrobiliśmy akcją na zielono , nie docenili a wręcz przeciwnie , to teraz zrobiłbym akcję ANTYenerga ( tylko z głową żeby nie odstraszyć potencjalnego nowego sponsora)
Rozumiem w pewnym sensie że zrezygnowali ze sponsoringu czarnych po tych machlojkach , ale do chu.ja pana niewypłacanie wypłat chłopakom za to co oni grają to jest jakieś jawne nieporozumienie .
iwakac
Młodzik
Młodzik

Postprzez RiciRicardo 16 Maj 2017, 14:42

To że zerwali umowę na przyszłe sezony to jedno. Jednak może szukają sposobu by więcej kasy na klubie zaoszczędzić. Kto wie czy nie wstrzymują przelewów do momentu aż nie znajdą jakiegoś haka. Dlatego z naszej strony - jako klubu i kibiców dobrze byłoby wypełnić nasze zobowiązania wobec nich do końca. Tak aby nie mięli podstaw do obcięcia nam kasy za ten sezon.
RiciRicardo
Młodzik
Młodzik

Postprzez Srodkowopomorski 16 Maj 2017, 15:23

iwakac napisał(a): Rozumiem w pewnym sensie że zrezygnowali ze sponsoringu czarnych po tych machlojkach , ale do chu.ja pana niewypłacanie wypłat chłopakom za to co oni grają to jest jakieś jawne nieporozumienie .

Dobra rada, naucz się odróżniać pretekst od przyczyny (powodu) decyzji.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Mateusz 16 Maj 2017, 15:32

Podobno dziś wyszła transza z energii do klubu.

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez losmen 16 Maj 2017, 17:14

Mateusz napisał(a):Podobno dziś wyszła transza z energii do klubu.

Biedny Torun..., to teraz jeszcze Antek zacznie nap**lac ;)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez jaca 16 Maj 2017, 21:12

A tera, a tera... to sam Ojciec Tadeusz ogłosi zrzutę na premie dla Pierników za wyeliminowanie antychrystów i pedałów...
Czy to prawda, czy plotka, że jeden z (przepraszam za ... ) z członków (tfu) Zarządu Energi jest Rumunem i stąd ten "poślizg" z księgową, która nie zdążyła z przelewem na pocztę, bo kolejka była i jej okienko zamkli ?
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Kris 16 Maj 2017, 21:31

losmen napisał(a):Biedny Torun..., to teraz jeszcze Antek zacznie nap**lac ;)

Oby
Kris
Młodzik
Młodzik

Postprzez Srodkowopomorski 17 Maj 2017, 07:57

http://www.prk24.pl/30781186/energa-wyplaca-pieniadze

Podobno Energa zdecydowała się wypłacić wszystko, łącznie z kontraktową premią za awans do playoffów.
Chyba zdali sobie sprawę, że brak zapłaty na rzecz Czarnych pod pretekstem rzekomego uszczerbku na wizerunku Energi przed sądem nie przejdzie.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez sisar 17 Maj 2017, 14:53

Podobno Energa zdecydowała się wypłacić wszystko, łącznie z kontraktową premią za awans do playoffów.
Chyba zdali sobie sprawę, że brak zapłaty na rzecz Czarnych pod pretekstem rzekomego uszczerbku na wizerunku Energi przed sądem nie przejdzie.

No teraz to się zaczynam troszeczkę obawiać, chłopaki jak nie było kasy to w domu siedzieli lub na treningu, a teraz jak pójdą w miasto .......................................!!! ;)
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez wozek 17 Maj 2017, 21:37

sisar napisał(a):

No teraz to się zaczynam troszeczkę obawiać, chłopaki jak nie było kasy to w domu siedzieli lub na treningu, a teraz jak pójdą w miasto .......................................!!! ;)

Goods zacznie trafiać teraz :D
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez MureQ 18 Maj 2017, 10:49

Przy urnach wyborczych pamiętajcie, kto nam zgotował taką sytuację:

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... h-pis.html

Na początku maja Energa poinformowała, że z końcem sezonu rezygnuje ze sponsoringu koszykarskiego klubu Czarni Słupsk. „Mając na uwadze informacje medialne i prowadzone śledztwa związane z sytuacją w klubie Czarni Słupsk stwierdziliśmy, że działania podejmowane w tym przypadku przez sponsorowanego niekorzystnie wpływają na dobre imię i wizerunek spółki Energa. Podjęliśmy więc decyzję o rozwiązaniu umowy sponsorskiej” – poinformowała spółka.

Co ciekawe, obecny prezes Energi Daniel Obajtek sam jest objęty jest postępowaniem prokuratorskim, lecz ani spółka, ani jej większościowy właściciel reprezentowany przez ministra energii, nie uważają, że to szkodzi wizerunkowi Energi.

Obajtek był oskarżony o przyjęcie łapówki i oszukanie firmy wujka na 1,4 mln zł straty przez fikcyjne zakupy granulatu do produkcji rur), co miało mu przynieść korzyść majątkową w wysokości 700 tys.

W połowie 2016 r., już za kadencji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro, sprawa Obajtka została przeniesiona do innej prokuratury, która we wrześniu 2016 r. wystąpiła do sądu o zwrot aktu oskarżenia w celu uzupełnienia śledztwa. To daje możliwość umorzenia sprawy przeciwko Obajtkowi.

– Dziwi mnie kuriozalne oświadczenie Energi. Śledztwo, w którym klub jest stroną poszkodowaną, ma wpływać negatywnie na wizerunek Energii, natomiast negatywnie nie wpływają na ten wizerunek zarzuty prokuratorskie prezesa koncernu. To się kupy nie trzyma – komentował na konferencji prasowej Zbigniew Konwiński, poseł Platformy Obywatelskiej.

Szczypińska: „Nie mam wpływu na decyzje zarządów spółek”

Rozżalona decyzją Obajtka o wycofaniu się ze sponsorowania Czarnych Słupsk posłanka Jolanta Szczypińska wydała oświadczenie, w którym napisała, że „ jako poseł RP nie ma wpływu na decyzje podejmowane przez zarządy spółek skarbu państwa”.

Pewien wpływ, na niższym szczeblu mają jednak ludzie Jolanty Szczypińskiej ze słupskiego PiS, którzy dostali posady w Enerdze.

Słupski radny PiS, wiceprzewodniczący Rady Miasta, Tadeusz Bobrowski od czerwca 2016 r. zasiada w radzie nadzorczej Energa Obrót, gdzie zarobił 26,4 tys. zł. Inne jego dochody to emerytura – 41,4 tys. zł i dieta radnego 17,8 tys. zł. Bobrowski ma 67 lat, nie posiada żadnego majątku, ani oszczędności, ani nieruchomości. W przeszłości kierował państwowym kombinatem budowy domów i spółkami prawa handlowego. Wykształcenie średnie, zainteresowania: łowiectwo i wędkarstwo.

– Nie będę owijał w bawełnę, że nie trafiłem do rady nadzorczej bez poparcia politycznego – mówi. – Jak przez osiem lat rządziła Platforma Obywatelska, to miała swoich przedstawicieli w spółkach Skarbu Państwa. A teraz my ich mamy. Dostałem propozycję i ją przyjąłem.

Robert Kujawski, przewodniczący klubu radnych PiS w Słupsku, były szef biura posłanki Jolanty Szczypińskiej i kandydatPiS w wyborach na prezydenta Słupska, od połowy kwietnia 2016 r. jest prezesem spółki Enbud z Grupy Energa, gdzie osiągnął 179 tys. zł dochodu (średnio 21 tys. zł miesięcznie). Kierował tą spółką za pierwszych rządów PiS w latach 2005-2007.

Radna PiS Anna Mrowińska była bibliotekarką w szkole policyjnej, a obecnie na co dzień pracuje w sekcji logistyki 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, gdzie zarobiła 25 tys. zł. Kolejne 14 tys. zł otrzymała z diet radnego. Najwięcej, bo 32, 6 tys. zł zarobiła w radach nadzorczych spółek córek grupy Energa.

Od marca do kwietnia 2016 r. zasiadała w radzie nadzorczej Energa-Obrót. Od lipca jest członkiem rady nadzorczej Energa Ciepło Kaliskie.

To jest własnie to wspieranie Słupska przez Energę, o którym pisał pan rzecznik prasowy?
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez losmen 18 Maj 2017, 15:05

To na kogo glosowac? :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Re: ENERGA CZARNI SŁUPSK 2016/17

Postprzez bop 18 Maj 2017, 18:20

turystek napisał(a):
jolasia nie pomogła ??? co za wredna kobieta :) a taki z niej był negocjator...to po to Pan Andrzej odszedł ?

A odszedł? Bo z tego, co mówił Biedroń na ostatniej konferencji, wynika, że wszelkie rozmowy w imieniu klubu cały czas prowadzi Twardowski. Jak stwierdził - spotykał się w ostatnich tygodniach z Twardowskim wielokrotnie.
Warunek był jasny - Twardowski miał zrezygnować z funkcji prezesa. A on formalnie oddał fotel prezesa, ale cały czas ma najwięcej do powiedzenia w klubie. Myśleli, że władze Energi są aż tak głupie i się nie zorientują?
bop
Kadet
Kadet

Postprzez dany 18 Maj 2017, 19:36

bop napisał(a):
turystek napisał(a):
jolasia nie pomogła ??? co za wredna kobieta :) a taki z niej był negocjator...to po to Pan Andrzej odszedł ?

A odszedł? Bo z tego, co mówił Biedroń na ostatniej konferencji, wynika, że wszelkie rozmowy w imieniu klubu cały czas prowadzi Twardowski. Jak stwierdził - spotykał się w ostatnich tygodniach z Twardowskim wielokrotnie.
Warunek był jasny - Twardowski miał zrezygnować z funkcji prezesa. A on formalnie oddał fotel prezesa, ale cały czas ma najwięcej do powiedzenia w klubie. Myśleli, że władze Energi są aż tak głupie i się nie zorientują?

Ale jaki był warunek ? Twardy jest prezesem czy nie ?

A po co ma rozmawiać z nowym prezesem skoro Energa i tak zdecydowała sie odejść a to właśnie Twardy ma największa wiedzę o klubie
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Cesnauskis7 18 Maj 2017, 19:38

bop napisał(a):
turystek napisał(a):

Tylko, ze Enerdze od poczatku chodziło o rezygnacje ze sponsoringu Czarnych... I maja w du.pie to, czy Twardy dalej jakoś tam rządzi czy nie.
Btw, doszły mnie słuchy z raczej wiarygodnego źródła, ze ponoć Drutex ma wpakowac w nas 6 baniek... Mam wielka nadzieje, ze to 100% prawda.
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Area 51 18 Maj 2017, 19:41

Cesnauskis7 napisał(a):
bop napisał(a):
turystek napisał(a):

Tylko, ze Enerdze od poczatku chodziło o rezygnacje ze sponsoringu Czarnych... I maja w du.pie to, czy Twardy dalej jakoś tam rządzi czy nie.
Btw, doszły mnie słuchy z raczej wiarygodnego źródła, ze ponoć Drutex ma wpakowac w nas 6 baniek... Mam wielka nadzieje, ze to 100% prawda.

Dokładnie energa odchodzi Twardy wraca :) Proste !! Też słyszałem te informacje i też z raczej wiarygodnego źródła ale nie wiem czy aż taki wkład ale oby :) Pożyjemy zobaczymy ;) Nigdy nie zginą CZARNUCHY nigdy nie zginą !!!
Ostatnio edytowany przez Area 51, 18 Maj 2017, 20:00, edytowano w sumie 1 raz
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez MureQ 18 Maj 2017, 19:58

To ktoś ładne bajki opowiada na mieście...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez ar90 19 Maj 2017, 10:26

Nie cieszmy się z Drutexu póki nie jest sponsorem, bo będzie bardzo przykro jeżeli okaże się, że nim nie zostanie. Aczkolwiek bardzo na to liczę bo sport w naszym regionie wyginie niebawem całkowicie
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Iktorn76 19 Maj 2017, 12:07

Bo TO wszystko wina Tuska! :]
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez ar55 19 Maj 2017, 14:03

Chodzą też słuchy, że Microsoft chce zainwestować w Czarnych około 500 milionów dolarów. Fajnie, że pojawia się wiele pozytywnych informacji, ale na jakiekolwiek konkrety będzie trzeba poczekać po sezonie. Na razie trzeba powalczyć o jak najlepszy wynik i dać jak najwięcej argumentów ewentualnym sponsorom. Pierwszym celem po sezonie będzie znalezienie takich środków, żeby dalej móc grać w ekstraklasie.
ar55
Junior
Junior

Postprzez Dezext 19 Maj 2017, 14:09

ar55 napisał(a):Chodzą też słuchy, że Microsoft chce zainwestować w Czarnych około 500 milionów dolarów. Fajnie, że pojawia się wiele pozytywnych informacji, ale na jakiekolwiek konkrety będzie trzeba poczekać po sezonie. Na razie trzeba powalczyć o jak najlepszy wynik i dać jak najwięcej argumentów ewentualnym sponsorom. Pierwszym celem po sezonie będzie znalezienie takich środków, żeby dalej móc grać w ekstraklasie.

Nie Microsoft tylko Apple nie 500 milionów tylko 500 dolarów i nie zainwestować tylko obciążyć.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez panter123 19 Maj 2017, 21:08

panter123
Młodzik
Młodzik

Postprzez Iktorn76 19 Maj 2017, 21:30

Na sportowych faktach wywiad z prawdziwym CZARNUCHEM.https://m.sportowefakty.wp.pl/koszykowk ... -pieniedzy
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Srodkowopomorski 23 Lip 2017, 11:25

MureQ napisał(a):Przy urnach wyborczych pamiętajcie, kto nam zgotował taką sytuację:

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... h-pis.html

Na początku maja Energa poinformowała, że z końcem sezonu rezygnuje ze sponsoringu koszykarskiego klubu Czarni Słupsk. „Mając na uwadze informacje medialne i prowadzone śledztwa związane z sytuacją w klubie Czarni Słupsk stwierdziliśmy, że działania podejmowane w tym przypadku przez sponsorowanego niekorzystnie wpływają na dobre imię i wizerunek spółki Energa. Podjęliśmy więc decyzję o rozwiązaniu umowy sponsorskiej” – poinformowała spółka.

Co ciekawe, obecny prezes Energi Daniel Obajtek sam jest objęty jest postępowaniem prokuratorskim, lecz ani spółka, ani jej większościowy właściciel reprezentowany przez ministra energii, nie uważają, że to szkodzi wizerunkowi Energi.

Obajtek był oskarżony o przyjęcie łapówki i oszukanie firmy wujka na 1,4 mln zł straty przez fikcyjne zakupy granulatu do produkcji rur), co miało mu przynieść korzyść majątkową w wysokości 700 tys.

W połowie 2016 r., już za kadencji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro, sprawa Obajtka została przeniesiona do innej prokuratury, która we wrześniu 2016 r. wystąpiła do sądu o zwrot aktu oskarżenia w celu uzupełnienia śledztwa. To daje możliwość umorzenia sprawy przeciwko Obajtkowi.

Zgodnie z przewidywaniami, nasz ulubieniec - prezes Energa S.A., Daniel Obajtek został uznany przez prokuratora za niewinnego. W tej sprawie podległa ministrowi Ziobrze (z rządu partii Prawo i Sprawiedliwość) prokuratura zrobiła dość, aby zarzuty karne postawione partyjnemu kolesiowi w już wniesionym akcie oskarżenia nie były przedmiotem orzekania przez sąd (niezależnych sędziów).
źródło: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... turze.html
poniżej - dla porównania - tekst zredagowany dla lemingów:
https://wpolityce.pl/polityka/344277-na ... -obajtkowi
Ostatnio edytowany przez Srodkowopomorski, 23 Lip 2017, 11:34, edytowano w sumie 1 raz
Srodkowopomorski
Junior
Junior

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości