Oprawa Meczy

Doping, oprawy, wyjazdy...

Re: Oprawa Meczy

Postprzez WLooDI 16 Lut 2015, 11:14

Ja swoją też odebralem przed meczem od blondyny w warkoczyku. Też ciesze się z flagi bo raz że szczytny cel a dwa, że flaga bardzo fajna, myślałem, że będzia malutka a jest duża i dobrze widoczna. Przyda sie jeszcze na niejeden mecz. Dzieki
WLooDI
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez angelof 16 Lut 2015, 21:09

ja tez swoją mam:)
angelof
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 16 Lut 2015, 22:19

Kochani!

Puszki przeliczone, łączna kwota, jaką uzbieraliśmy to 2228 złotych. Ładna kwota :)
W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy nie szczędzili swoich ciężko zarobionych pieniędzy, a także osobom, które pomagały przy zbiórce. Szczególnie mocno Szefowej Ani, mojej Kasiulce, Paulinie i jej Mamie, Reni, a także Puszkowiczom Eli, Agnieszce, Kamilowi i jego Dziewczynie.

Piotruś przeżył wczoraj wspaniały wieczór. Ogromnie się cieszył, że tyle osób było nim zainteresowanych, a dzisiaj od rana nie myślał o niczym innym niż powrót do domu ze szkoły i liczenie zawartości puszek.
Pieniądze to jedno, ale uśmiech dziecka jest bezcenny i nie do kupienia.

Raz jeszcze dziękuję. Jesteście wspaniali.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Alien 16 Lut 2015, 22:52

No to super !! :) jak faktycznie zostały te flagi to ja przy najbliższej okazji mogę dorzucić jeszcze 15 złotych. Flage zaś wrzucimy na stan Stowarzyszenia :)
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Area 51 16 Lut 2015, 22:58

Alien napisał(a):No to super !! :) jak faktycznie zostały te flagi to ja przy najbliższej okazji mogę dorzucić jeszcze 15 złotych. Flage zaś wrzucimy na stan Stowarzyszenia :)

Good idea !! Ja też tak zrobię :)
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez jamba1981 17 Lut 2015, 10:32

Rychu#07 napisał(a):Kochani!

Puszki przeliczone, łączna kwota, jaką uzbieraliśmy to 2228 złotych. Ładna kwota :)
W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy nie szczędzili swoich ciężko zarobionych pieniędzy, a także osobom, które pomagały przy zbiórce. Szczególnie mocno Szefowej Ani, mojej Kasiulce, Paulinie i jej Mamie, Reni, a także Puszkowiczom Eli, Agnieszce, Kamilowi i jego Dziewczynie.

Piotruś przeżył wczoraj wspaniały wieczór. Ogromnie się cieszył, że tyle osób było nim zainteresowanych, a dzisiaj od rana nie myślał o niczy :D m innym niż powrót do domu ze szkoły i liczenie zawartości puszek.
Pieniądze to jedno, ale uśmiech dziecka jest bezcenny i nie do kupienia.

Raz jeszcze dziękuję. Jesteście wspaniali.

Super.Ciesze sie ze i ja moglem troche go wspomoc.
"Let's go Czarni Słupsk"
Awatar użytkownika
jamba1981
Junior
Junior

Postprzez ksl 04 Gru 2015, 15:15

Kochani !

Przyjeżdża do nas dwa autokary typów z włocławka, nie muszę chyba przypominać, że pomiędzy nami nie ma miłych stosunków. Traktujemy ich bez taryfy ulgowej i w mikołajki to Czarna Pantera poważnie podrapie yorki (a może i rotweillery). NA TRYBUNACH NIE OSZCZĘDZAMY GARDEŁ ! ATMOSFERA I HAŁAS ZBLIŻONY DO TEGO JAK NA DERBACH ! W MIKOŁAJKI ROBIMY JEDEN WIELKI KOCIOŁ !
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez ksl 22 Gru 2015, 13:36

W imieniu całego Zarządu jak i członków Stowarzyszenia Kibiców Słupskiej Koszykówki "czarni.slupsk.pl" pragniemy złożyć gorące podziękowania Panu Sławkowi Zblewskiemu, a przede wszystkim firmie GRAWIPOL, która wspomogła nas na ostatnim meczu kartoniadą. Pan Sławek jest długoletnim kibicem naszej drużyny i już nie pierwszy raz bardzo mocno pomaga nam w kwestii kibicowskiej. Chciałbym podkreślić, że już nie jednokrotnie uzyskujemy pomoc od firmy GRAWIPOL. Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę ;)
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 22 Gru 2015, 21:16

Gdzie mogę znaleźć zdjęcie z ostatniej oprawy??
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Radek85 22 Gru 2015, 21:20

Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Alien 03 Sty 2016, 21:05

Jakąś zrzutkę na oprawę robimy ?
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Area 51 03 Sty 2016, 21:22

Zawsze można na konto ja dałem teraz na wyjeździe :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez ksl 04 Sty 2016, 14:35

Alien napisał(a):Jakąś zrzutkę na oprawę robimy ?

Co łaska ;) a tak serio to wolałbym do rąk własnych i później się rozliczyć ze wszystkiego :) im szybciej tym lepiej !
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez MureQ 04 Sty 2016, 16:04

Bilety dla SKSK na derby będą trochę droższe - 12 zł. 2 zł z każdego biletu zostanie przeznaczone na sfinansowanie oprawy!
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez piter141 06 Sty 2016, 22:04

to jak można wpłacać na konto
piter141
Młodzik
Młodzik

Postprzez czesio 06 Sty 2016, 22:10

piter141 napisał(a):to jak można wpłacać na konto

Tak, można.
Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez krasnad 07 Sty 2016, 23:02

Oglądam sobiw właśnie filmik z 2008 roku, kiedy to na derbach 90% hali było na czerwono. Proponuję, żebysmy na klubie wymusili jakąś akcję/filmik/apel całej drużyny, żeby wszyscy przyszli na czerwono, bo efekt jest piorunujący przy całej hali (pomijając fakt, że nawet stojące miejsca będą zajęte. Rozpowszechnić to, może przy pomocy gp nawet. A dla całej reszty odmieńców pomyśląłbym nad kupnem czy to z kasy sksk, czy osobną sciepę zrobić takich najtańszych czerwonych koszulek i rozdać im nawet przed meczem - może wstyd zadziała.
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez wikir 07 Sty 2016, 23:07

A co SKSK planuje za oprawę? Flagi, kartoniada? No i oczywiście liczę, że sektorówki będą mimo wszystko ;) Tak btw, co się stalo z tą jednoczęściową flagą? Bo najczęściej widzę te dwie mniejsze.
Awatar użytkownika
wikir
Kadet
Kadet

Postprzez krasnad 07 Sty 2016, 23:09

Z tego co kojarzę, to ktoś robił problemy, że duża zagraża bezpieczeństwu, więc ominęliśmy jakiś bzdurny przepis i tak powstały dwie ;)
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez adrian2139 08 Sty 2016, 00:41

wikir napisał(a):A co SKSK planuje za oprawę? Flagi, kartoniada? No i oczywiście liczę, że sektorówki będą mimo wszystko ;) Tak btw, co się stalo z tą jednoczęściową flagą? Bo najczęściej widzę te dwie mniejsze.

Chodzi o to ze cale wydarzenie sportowe ma byc nagrywane. A klub nagrywa ze srodka trybun, a nie jak dawniej z platformy telewizyjnej na VIP-ach. dlatego trzeba bylo obejsc ten przepis i sa dwie mniejsze:) a co do opraw poczekaj do meczu i sie okaze nikt na forum nie napisze co bedzie bo po co wtedy robic jak ma byc efekt zaskoczenia :)
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez wikir 08 Sty 2016, 00:44

adrian2139 napisał(a):
wikir napisał(a):A co SKSK planuje za oprawę? Flagi, kartoniada? No i oczywiście liczę, że sektorówki będą mimo wszystko ;) Tak btw, co się stalo z tą jednoczęściową flagą? Bo najczęściej widzę te dwie mniejsze.

Chodzi o to ze cale wydarzenie sportowe ma byc nagrywane. A klub nagrywa ze srodka trybun, a nie jak dawniej z platformy telewizyjnej na VIP-ach. dlatego trzeba bylo obejsc ten przepis i sa dwie mniejsze:)

Dzięki za wyjaśnienie ;)
Awatar użytkownika
wikir
Kadet
Kadet

Postprzez ksl 09 Lut 2016, 17:42

Jako, że temat meczowy jeszcze nie powstał. Pozwolę sobie wkleić bardzo ważną informację tutaj.

Na godzinę przed rozpoczęciem meczu prowadzona będzie bardzo ważna ogólnopolska akcja zwracająca się do otwartych serc wszystkich, którym leży na sercu dobro i zdrowie innych: Fundacja DKMS Polska prowadzi akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku pod hasłem ‘’Kibice Koszykówki Wspólnie Przeciw Białaczce’’. W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie od dawcy niespokrewnionego. I Ty możesz pomóc, jeśli jesteś ogólnie zdrową osobą w wieku pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. Szukaj punktu rejestracji w hali i podaruj komuś szanse na życie! Zarejestruj się, tak, jak już to zrobiło wielu kibiców koszykówki!

Pokażmy serducho, szczególnie w ten dzień jakim są walentynki ;) Liczymy na waszą pomoc.
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez angelof 11 Lut 2016, 18:43

W Tarnobrzegu moja koleżanka zapisala się do DKMS:)
angelof
Junior
Junior

Postprzez ksl 14 Lut 2016, 00:13

Witajcie. Zapowiada się małe dymanie bo szykujemy 350 balonów do nadymania, nie mamy ich za dużo a potrzebuje parę par płuc do pomocy. Czekam w niedzielę ;)
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez angelof 14 Lut 2016, 10:48

A o której para pluć ma sie pojawić?:)
angelof
Junior
Junior

Postprzez Demetric 29 Kwi 2016, 13:49

Jak z oprawą na wtorek?Może małe flagi lub kartoniki?
Awatar użytkownika
Demetric
Młodzik
Młodzik

Postprzez szymon627 03 Maj 2016, 21:55

W końcu chociaż trochę piłkarskiego dopingu. Oby więcej i jak najdłużej przeciągać, nawet na kilka minut :)
Awatar użytkownika
szymon627
Junior
Junior

Postprzez Radek85 03 Maj 2016, 22:12

szymon627 napisał(a):W końcu chociaż trochę piłkarskiego dopingu. Oby więcej i jak najdłużej przeciągać, nawet na kilka minut :)

ksl dajesz radę :)
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez ksl 04 Maj 2016, 00:41

Radek85 napisał(a):
szymon627 napisał(a):W końcu chociaż trochę piłkarskiego dopingu. Oby więcej i jak najdłużej przeciągać, nawet na kilka minut :)

ksl dajesz radę :)

Dzięki Panowie.
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 04 Maj 2016, 03:25

Naprawdę było głośno, good job. A jak na początku cała Gryfia ryknęła CZARNIIII !!!!!!!, to wysiadły mi głośniki ;) i już wtedy wiedziałem, że nie możemy tego meczu przegrać. Oby powtórzyć to wszystko w czwartek.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez losmen 04 Maj 2016, 10:37

Nie bylo pilkarskiego dopingu ☺
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez szymon627 04 Maj 2016, 10:44

losmen napisał(a):

Nie bylo pilkarskiego dopingu [WHITE SMILING FACE]

Chodziło mi o przyspiewke 'ole ole ole ola i tylko Czarni Czarni ze Slupska' i próbę ciągnięcia jej przez dwie czy trzy akcje.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
Awatar użytkownika
szymon627
Junior
Junior

Postprzez ksl 01 Cze 2016, 12:53

Dwie, dwie i pół godziny przed meczem potrzebuje chetnych do pakiwania I roznoszenia konfetti ;) OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez czesio 05 Paź 2016, 00:25

Przypominam że na sektorze obowiązuje czerwona koszulka i aktywny doping.
Proszę nie tłumaczyć się że ktoś zapomniał, nie wiedział itd. To nie jest pierwszy sezon, wszyscy powinni już wiedzieć.
Koszulki meczowe białe, niebieskie czy jakieś inne okolicznościowe innego koloru niż czerwony nie będą akceptowane.
Proszę przekazać to wszystkim którzy mają zamiar kibicować w sektorze SKSK.
Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez ksl 05 Paź 2016, 13:18

Jeśli macie jakieś pomysły żeby urozmaicić oprawy w nadchodzącym sezonie albo jeśli macie pomysły na nie to proszę śmiało wrzucać pomysły tutaj albo do mnie na priv na Facebooku :) gwarantuje że nikt nie zostanie skrytykowany ani wysmiany za jakikolwiek pomysł, wy też dokladacie cegiełkę do tego co sobą rezprezentujemy !
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Postprzez kuzio 07 Paź 2016, 09:40

Hmmm...a gdyby tak na przerwie w połowie meczu, przy wejściu zgodziły się stanąć jakieś dwie osoby z puszką i zbierać dodatkowe parę złotych na oprawy? Zawsze to by było kilka groszy do np. nowej flagi, kosztów wyjazdowych etc....Wiem, że istnieje kilka sposobów aby finansowo wspomóc Stowarzyszenie (przelew itp.), ale w ten sposób może będzie cosik więcej...grosik do grosika i...
Pozdrawiam
kuzio
Młodzik
Młodzik

Postprzez czesio 09 Paź 2016, 14:47

kuzio napisał(a):Hmmm...a gdyby tak na przerwie w połowie meczu, przy wejściu zgodziły się stanąć jakieś dwie osoby z puszką i zbierać dodatkowe parę złotych na oprawy? Zawsze to by było kilka groszy do np. nowej flagi, kosztów wyjazdowych etc....Wiem, że istnieje kilka sposobów aby finansowo wspomóc Stowarzyszenie (przelew itp.), ale w ten sposób może będzie cosik więcej...grosik do grosika i...
Pozdrawiam

"Przepisy kodeksu wykroczeń stanowią, że każdy, kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny."
Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dafi 09 Paź 2016, 17:02

czesio napisał(a):
kuzio napisał(a):Hmmm...a gdyby tak na przerwie w połowie meczu, przy wejściu zgodziły się stanąć jakieś dwie osoby z puszką i zbierać dodatkowe parę złotych na oprawy? Zawsze to by było kilka groszy do np. nowej flagi, kosztów wyjazdowych etc....Wiem, że istnieje kilka sposobów aby finansowo wspomóc Stowarzyszenie (przelew itp.), ale w ten sposób może będzie cosik więcej...grosik do grosika i...
Pozdrawiam

"Przepisy kodeksu wykroczeń stanowią, że każdy, kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny."
Skarbnik Czesio
606 105 600

Podczas poszczególnych meczy są, były, albo będą przeprowadzane różnego rodzaju zbiórki, licytacje..
Kto na to zezwala?
Podejrzewam, że organizator widowiska, w tym przypadku Energa Czarni Słupsk.
Kolega kuzio nie ma nic złego w swoim przekazie, ale, jako Stowarzyszenie możecie wysłać do Klubu takie zapytanie o pozwolenie na zbiórkę(oprawy, wyjazdy, pomoc w celu społecznym jako SKSK).
Dafi
MVP
MVP

Postprzez .:strusiek:> 09 Paź 2016, 17:29

czesio napisał(a):
Pozdrawiam

Skarbnik Czesio
606 105 600

Po nowelizacji ustawy założenie i rozliczenie zbiórki publicznej to 15 minut roboty bez wychodzenia z domu ponieważ wszystko można zrobić przez internet. Jeśli Stowarzyszenie ma chęci to chętnie pomogę przy dokumentach bo kilkakrotnie już miałem do czynienia z rejestrowaniem zbiórek publicznych.
Awatar użytkownika
.:strusiek:>
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 09 Paź 2016, 17:57

I jako SKSK, macie punkt zaczepienia... Brawo .:strusiek:> :)
Dafi
MVP
MVP

Postprzez czesio 09 Paź 2016, 18:26

Dafi napisał(a):I jako SKSK, macie punkt zaczepienia... Brawo .:strusiek:> :)

Brawo Dafi!!!
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dafi 09 Paź 2016, 18:48

Brawo Czesio!!!
Wyjaśnij swoją wypowiedź.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez kuzio 10 Paź 2016, 09:13

To była luźna propozycja...bez spin mi tutaj ;)
Jeżeli jest taka możliwość przeprowadzenia zbiórek w czasie przerw, to czemu by nie. Zawsze to kilka złotych, a sam wiem po sobie i moich najbliższych, że łatwiej jest wrzucić zeta do puchy ładnej dziewczynie stojącej przy wejściu niż robić przelew na konto.
Pozdrawiam.
kuzio
Młodzik
Młodzik

Postprzez Srodkowopomorski 18 Paź 2016, 20:58

Powiedzcie Oprawie, niech już przestanie meczeć. :=)

Lepiej brzmi: OPRAWA MECZÓW.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez czesio 19 Paź 2016, 12:52

Przypominam że na sektorze obowiązują TYLKO czerwone koszulki, nie białe, niebieski, czarne czy inne.
TYLKO czerwone.
Chciałbym żeby były też szale ale z tym to raczej będzie trudne, ale jakby co to stowarzyszenie ma wolne "pasiaki"
Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Srodkowopomorski 16 Sty 2017, 08:46

Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez czesio 24 Lis 2018, 11:36

Witam. Na meczu z Astorią pękła membrana od bębna i zbierałem kasę. Zebrałem 200 zł, zakupione zostały 2 membrany za 160 zł. Pozostała kwota zostanie przeznaczona na ewentualny zakup pałek.
Dzięki za każdą złotówkę.
Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez czesio 22 Mar 2019, 19:17

Ogłoszenie parafialne. Jutro ze względów wyższych nie mogę być na meczu. Czy jest ktoś chętny żeby podjechać na Słowackiego po pałki.
Proszę o telefon.
Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Poprzednia

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość