Kibice z innych miast

Doping, oprawy, wyjazdy...

Re: Kibice z innych miast

Postprzez Bilek 05 Lut 2009, 09:54

Nasze Miasto napisał(a):O tym, że kibice Energi Czarnych Słupsk i Polpharmy Starogard Gdański się przyjaźnią, wiadomo nie od dziś. Dobre relacje między pomorskimi fanami nie ograniczają się jednak tylko do niespotykanego dopingu. Słupscy kibice od razu odpowiedzieli na apel o pomoc dla Łukasza, 26-letniego kibica Polpharmy.

Do słupskiego Klubu Kibica zgłosili się z prośbą o pomoc fani ze Starogardu. Oddany fan Kociewskich Diabłów - Łukasz – w maju ubiegłego roku doznał wylewu naczyniaka mózgu. Po dwóch miesiącach śpiączki udało mu się obudzić i przejść rehabilitację, po której czekał na zabieg embolizacji, mający wykluczyć podobną tragedię w przyszłości. Niestety okrutny los kolejny raz go nie oszczędził i od listopada Łukasz pozostaje w śpiączce. Lekarze dają kibicowi duże szanse na powrót do sprawności fizycznej i umysłowej, lecz koszty związane z leczeniem i rehabilitacją przewyższają możliwości finansowe rodziny.
Słupscy fani już podczas spotkania ze Zniczem Jarosław rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na pomoc dla Łukasza. Dwieście kalendarzy Maxi Energa, wydanych przez naszą redakcję i słupski zespół cheerleaders, zostało sprzedanych w przerwie meczu. Z tego tytułu udało się uzbierać ponad 750 zł. Kolejnym krokiem jest wyjazd na spotkanie do Kołobrzegu, który dla każdej osoby będzie droższy o 10 zł – nadwyżka zostanie przekazana rodzinie Łukasza. Trzecim etapem zbiórki będzie licytacja podczas meczu w słupskiej Gryfi przeciwko Anwilowi Włocławek (15.02.09). Na aukcję wystawiona będzie przekazana przez Klub Kibica koszulka z podpisami m.in. zdobywców brązowych medali: P. Frasunkiewicza, M. Davisa, O. Barletta, A. Dunna i S. Kudriawcewa. Dodatkowo nasza redakcja na pomoc dla Łukasza przekazuje oryginalny strój (koszulka i spodenki) Tarmo Kikerpilla, w którym walczył o największy w historii sukces Energi Czarnych. Strój zostanie zlicytowany również podczas meczu z Anwilem, który będzie niepowtarzalną okazją do wzbogacenia się o wspaniałe pamiątki, jednocześnie pomagając kibicowi Polpharmy w powrocie do zdrowia.

GP napisał(a): Nie tylko zmaganiami koszykarzy na parkiecie żyją sympatycy koszykówki w Słupsku. Obok pytań o dobrą formę Burska, Bennetta Barletta czy Bookera ostatnio ważniejsza stała się pomoc dla chorego kibica z zaprzyjaźnionej ze słupszczanami Polpharmy Starogard Gdański.

Łukasz Poppek, 25-letni fan Kociewskich Diabłów, doznał wylewu naczyniaka mózgu. Zapadł w dwumiesięczną śpiączkę. Został z niej wybudzony, przeszedł rehabilitację.
Miał przejść zabieg wykluczający podobną tragedię w przyszłości. Niestety, od listopada znowu znalazł się w śpiączce.
Lekarze dają nadzieje, kibic ma szansę powrócić do sprawności fizycznej i umysłowej. Jednak koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają już teraz możliwości finansowe rodziny Łukasza.
Kibice Energi Czarnych pospieszyli z pomocą. W trakcie niedawnego meczu ze Zniczem Sokołowem Jarosław można było kupić kalendarze chearleaderek Energi Maksi.
Dochód z nich miał być przekazany opiekunom chorego. Uzbierano 750 złotych. To jednak dopiero pierwszy krok fanatyków ze Słupska. W sobotę jadą do Kołobrzegu na spotkanie z Kotwicą. Dobrowolnie zgodzili się podnieść koszty wyjazdu o 10 złotych.
Uzbierane dzięki temu pieniądze także trafią do rodziny Łukasza. Trzecim krokiem będzie licytacja koszulki Energi Czarnych z sezonu 2006/2007 z autografami poszczególnych koszykarzy z tamtego okresu m.in. Evalda Jocysa, Aleksandra Kudriawcewa czy Przemysława Frasunkiewicza. Są tam także podpisy zawodników, którzy rok wcześniej zdobywali brązowy medal dla Słupska
- Miaha Davisa czy Aleksa Dunna.
Licytacja odbędzie się w trakcie najbliższego meczu Energi Czarnych w hali Gryfia w Słupsku na meczu z Anwilem Włocławek. Akcje wspomaga także redakcja "Naszego Miasta”- gazety bezpłatnej ze Słupska. Jej dziennikarz wystawia na licytację strój meczowy Tarmo Kikerpilla - kolejnej ikony słupskich fanów z poprzedniego sezonu. Trykot także ma być wystawiony na aukcję w meczu z Anwilem.

Apeluję do wszystkich, którzy chcieliby wspomóc Łukasza, a jednocześnie wzbogacić się o unikalną pamiątkę. Odłóżcie pieniążki, uśmiechnijcie się do rodziców, zróbcie zrzutke w szkole, pracy - licytujcie w trakcie meczu!
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Bilek 04 Sie 2009, 17:24

http://www.joemonster.org/art/12106/Naj ... j_druzynie

inna dyscyplina, ale numer pierwsza klasa! :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 04 Sie 2009, 18:25

Idac dalej odnosnie kibicow zuzla:
Pare kolejek wczesniej :
Stal Gorzów - WYBRZEŻE GDAŃSK

Z Gdańska do Gorzowa jedziemy autokarem. Na miejscu dołącza 10-ciu Spartan. Łącznie na sektorze jest nas blisko 100 osób.
Na płocie wisi flaga "Alcohol Fans". Podczas prezentacji odpalamy kilka świec dymnych.

W tym samym czasie na sektorach gospodarzy niecodzienną zbiórkę pieniędzy rozpoczyna 3 ochotników z Gdańska. "Ozdobieni" szalikiem Stali wędrują po kolejnych sektorach z żółto-niebieską puszką i hasłem przewodnim "zbieramy na flagę". W rzeczywistości zebrane pieniądze zasilą konto gościny Sparty w Gdańsku. Kwesta trwa przez około 3-4 biegi, po czym Gdańszczanie spokojnie opuszczają stadion. Z klatki słychać później m.in. doskonale już znane "cała Polska z was się śmieje", oraz "cała Polska o tym wie, Stal na Spartę zrzuca się".

:)
Dafi
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez interiorSL 07 Sie 2009, 23:06

Bilek napisał(a):http://www.joemonster.org/art/12106/Najwiekszy_numer_jaki_kibice_zrobili_przeciwnej_druzynie

inna dyscyplina, ale numer pierwsza klasa! :)

UUUUUU :) :) :)
Awatar użytkownika
interiorSL
Junior
Junior

Postprzez jaca 16 Sie 2009, 20:15

Widziałem - no nie osobiście przecie - znacznie bardziej hardcorowy numer w jakiejś akademickiej lidze Ju Es Ej w takiej dyscyplinie, co jajem rzucają ( myślę, że tam było nawet baaaardzo woolgarnie ). Ale takie wkręty są świetne. Przy okazji - czy ktoś wie np. czy nasze słodycze z Mikołajek trafiły do Domu Dziecka w Mielnie ? Może to też była wkrętka ? ( wiem, jestem złośliwy, ale .... wiecie, może warto zadzwonić i spytać ? ).
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Cesnauskis7 16 Sie 2009, 20:30

jaca napisał(a):Widziałem - no nie osobiście przecie - znacznie bardziej hardcorowy numer w jakiejś akademickiej lidze Ju Es Ej w takiej dyscyplinie, co jajem rzucają ( myślę, że tam było nawet baaaardzo woolgarnie ). Ale takie wkręty są świetne. Przy okazji - czy ktoś wie np. czy nasze słodycze z Mikołajek trafiły do Domu Dziecka w Mielnie ? Może to też była wkrętka ? ( wiem, jestem złośliwy, ale .... wiecie, może warto zadzwonić i spytać ? ).

Bym się nie zdziwiła, gdyby wszystkie zjedli w Śmierdzielinie.
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez wally 17 Sie 2009, 01:02

Ogóry, ogórki i ogóraski.
Awatar użytkownika
wally
Kadet
Kadet

Postprzez Szefoszap 10 Paź 2009, 21:23

Podobno dzisiaj na meczu Polonii 2011 kibice zrobili jakąś oprawę ,która ostro zadymiła u nich balkon i kawałek hali ,ktoś ma może więcej informacji na ten temat? :>
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez kStK_H1 17 Lis 2009, 11:37

Jeżeli ktoś ma ochote poczytać co tam u innych ekip zapraszam na forum http://www.forum.basketultras.net !

I przy okazji pytanie: czy ktoś z Czarnych bedzie pisał na forum jakieś relacje, wrzucał zdjecia i podawał liczby wyjazdowe ? Przydałaby sie taka osoba.
kStK_H1
Młodzik
Młodzik

Postprzez Szefoszap 21 Lis 2009, 01:04

Mam nadzieję,że anio i inne osoby się podpiszą:

http://www.konieciti.pl/
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez grabek 23 Lut 2010, 21:42

Derby Salonik. Aris-Paok

http://www.youtube.com/watch?v=q8LLKdYS ... re=related

Niesamowite! Być chociaż raz na takim meczu...
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez MZKS 25 Lut 2010, 10:44

grabek napisał(a):Derby Salonik. Aris-Paok

Eee tam przecież większość ma mikrofony i jadą przez głośniki .. :)

A tak na serio, szaleni tam są kibice. Widać jak tam kibice się cieszą i jak i m zależy na atmosferze.
"Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa." - Michael Jordan
Awatar użytkownika
MZKS
Junior
Junior

Postprzez Bilek 25 Lut 2010, 11:15

grabek napisał(a):Derby Salonik. Aris-Paok

Paaaanie! Siadaj Pan, bo zasłaniasz! :green:
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Młody 25 Lut 2010, 23:57

Kibice z Krakowa potrzebują głosów:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title ... caid=19b0d

dla każdego z Was jest to chwila na załadowanie strony i kliknięcie w nią, dla Wiślaków jest to miłe, że ich wspomożecie i że wygrają puchar fanów.
Młody
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK

Postprzez grabek 03 Maj 2010, 23:12

Oprawa Lecha we Wrocławiu:
http://www.youtube.com/watch?v=4ZBnyFehavs

Kiepskie życie, kiepskie sprawy
Marny doping i oprawy
Romek pije tanie wina
Śląsk zza płotu się napina
Ha ha ha, ha ha ha,
To jest właśnie Śląska świat
Ha ha ha, ha ha ha,
Lech was j...e już od lat

;D
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 30 Paź 2010, 23:36

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... fla-sopot/

szkoda, ze chlopaki z zg pomylili dyscypliny. oby wiecej takie sytuacje nie mialy miejsca... ciekawe co na to friendsy trefla [:o
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 30 Paź 2010, 23:54

Zuzlowi chuligani :) Przeciez zuzel to nawet nie jest normalny sport :)
Co za dziki kraj :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 31 Paź 2010, 02:13

To nas moze czekac 5 lutego....Czujnosci trzeba sie uzbroic...... ;)
Dafi
MVP
MVP

Postprzez ar90 31 Paź 2010, 02:41

Dafi napisał(a):To nas moze czekac 5 lutego....Czujnosci trzeba sie uzbroic...... ;)

eee tam ja mysle że to spoko chłopaki , po prostu też Yippie-Ki-Yay sopot i zapewne też koszalinek ;P
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MureQ 15 Maj 2011, 21:28

http://youtu.be/mzxx-GYz01o
Kibice ŁKSu świętujący awans do ekstraklasy.
Do ligi wszedł klub z tak niesamowitym zapleczem kibicowskim, że baaardzo ciężko będzie nam dalej wieść prymat w lidze koszykarskiej. Challenge accepted! :)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez losmen 15 Maj 2011, 22:36

Generalnie sa to kibice pilkarscy, tak jak do pilkarskich pod wzgledem dopingu i opraw ciezko nam bedzie zrobic podjazd, tak czysto koszykarscy w calej Polsce nie maja podjazdu do nas.

Tylko sie cieszyc, im lepsza atmosfera, oprawy i liczba kibicow na meczach koszykowki, tym lepiej dla tego sportu.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez forthree 15 Maj 2011, 23:00

losmen napisał(a):Generalnie sa to kibice pilkarscy, tak jak do pilkarskich pod wzgledem dopingu i opraw ciezko nam bedzie zrobic podjazd, tak czysto koszykarscy w calej Polsce nie maja podjazdu do nas.

Bardzo chciałbym żeby ŁKS udał się na wyjazd do Słupska. Wtedy moglibyśmy pokazać jak wygląda prawdziwy koszykarski doping i koszykarskie oprawy. Jednak z tym, że ciężko będzie zrobić podjazd, zgadzam się w 100%
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Behemot 18 Maj 2011, 17:33

Z forum Trefla po G2 z Czarnymi (podkreślenia moje):
gosia28 napisał(a):pseudokibice!
Nie jestem zdziwiona zachowaniem zespołu, byłam na meczu i widziałam oraz słyszałam zachowanie klubu kibica ( oczywiście nie wszystkich). Rola kibica to być z drużyną w chwilach zwycięstwa i w momentach kiedy przegrywają. W Słupsku pokazali się z bardzo złej strony.Ordynarne wyzwiska pod adresem zawodników były słyszalne przez drużynę, jeżeli ktoś będzie mnie wyzywał to też do niego nie podejdę i nie podziękuję za wsparcie i doping. Żal jest tylko tych kibiców, którzy przyjechali się bawić i wspierać zawodników. Krecią robotę zrobili pseudo kibice z Koszalina- pod wpływem alkoholu- wulgarni ,miałam wrażenie że pomylili mecze- pasują na zadymiarzy piłki nożnej. Zresztą ,, Naszym" też można wiele zarzucić. Były momenty, że było mi wstyd ! Pozdrawiam prawdziwych kibiców przez duże K.
I w odpowiedzi na czyjś post:
(...) Ludzie trochę pokory i samokrytycyzmu. A na przyszłość nie zapraszajcie Koszalina, i szanujcie bębny, którymi rzucaliście w chwilach wściekłości- jeszcze się przydadzą w następnym sezonie.
Zgoda kwitnie :)
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez BED 18 Maj 2011, 17:48

Dobrała się parka łysy i suwmiarka ;)
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez defender 14 Lis 2011, 20:35

Bodzio poszedł na całość! Podpuszczona przez kibiców ŁKS maskotka... rzuciła się na parkiet w trakcie meczu!

http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117109 ... bicow.html

"Idź na całość, idź na całość" - krzyczeli do "Bodzia" kibice ŁKS. Bodzio posłuchał. I rzucił się na parkiet w trakcie meczu z Siarką Jezioro Tarnobrzegu. "Bodzio nasz chuligan!" - skandowali fani, gdy maskotka chwilę później tłumaczyła się ze swojego skandalicznego wybryku.

W niedzielę ŁKS przegrał w Atlas Arenie z Siarką Ternobrzeg 70:94, doznając trzeciej z rzędu kompromitującej porażki. Coraz słabsza gra łodzian, którzy zamykają ligową tabelę, sprawiła, że do Atlas Areny przybyło zaledwie około dwóch tysięcy kibiców - najmniej w tym sezonie. Część z nich widząc jak ich ulubieńcy otrzymują kolejne lanie po prostu wyszła z hali. Poirytowani fani kilkakrotnie nagrodzili brawami efektowne akcje Siarki, a do swoich koszykarzy krzyczeli "do roboty!".

Z czasem pogodzeni z porażką kibice zaczęli szukać rozrywki poza parkietem, na którym emocje skończyły się już w pierwszej połowie. Największą atrakcją okazał się "Bodzio". Przebrana za rycerza maskotka klubu z al. Unii rozczarowanych fanów postanowiła pocieszyć w niecodzienny sposób. W czwartej kwarcie, przy ponad 20-punktowym prowadzeniu Siarki podeszła do linii bocznej i... rzuciła się na parkiet w pobliżu zawodników. Zrobiła to tuż przed oczami trenera ŁKS. Zszokowany Piotr Zych odwrócił się do swoich asystentów, ale wytłumaczenia tego, co przed chwilą zobaczył u nich nie znalazł.

"Bodzia" do rzucenia się na parkiet sprowokowali fani, którzy sekundy wcześniej krzyczeli do niego "idź na całość, idź na całość!". Chwilę po swoim wybryku maskotka musiała się tłumaczyć przed organizatorami na uboczu. Zmartwieni losem maskotki kibice krzyczeli: "oddajcie Bodzia, pajace oddajcie Bodzia", "Jesteśmy z Tobą, hej Bodzio jesteśmy z Tobą" czy "Bodzio nasz chuligan". Po krótkiej reprymendzie maskotka wróciła do kibiców, a jej powrót nagrodzono wielkimi brawami.

W rolę "Bodzia" wciela się kilka osób. Wszyscy są wolontariuszami. - Dlatego osoby, która była przebrana za maskotkę w niedzielę, zwolnić nie możemy - dodaje Jarosław Paradowski, rzecznik ŁKS. - Będziemy natomiast rozważać, czy nie ukarać jej w inny sposób.

Podobno maskotka z rzucenia się na parkiet tłumaczyła się tym, że myślała, że jest przerwa w grze.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dafi 22 Paź 2013, 16:57

Przeglądam internet i trafiła mi się relacja z meczu SKS Polpharmy z Rosą Radom:
Niedziela, godzina 20 – dość nietypowa pora jak na mecze w TBL. Na hali z dużym wyprzedzeniem oczekujemy pierwszego meczu u siebie w tym sezonie. W młynie zasiada około 50 zmobilizowanych i głodnych hałasu biało-niebieskich Kociewiaków. Tuż po prezentacji prezentujemy oprawę (niestety nie zrobiono zdjęcia pokazującego ją w pełnej okazałości ). Na transparencie w górnej części trybuny rozwijamy napis „W kogo diabeł raz wstąpił tego nie opuści” a poniżej sektorówkę wielkości połowy trybuny, na której przedstawiony jest diabeł mieszający w kotle szale w barwach naszych „ulubieńców” - Anwilu, AZSu Koszalin, Asseco i Czarnych. Efektowność oprawy trochę minęła się z zamierzonym celem, ale jak na nasz debiut ultras w tym sezonie nie było źle. Kibiców gości na naszej hali brak. Pierwsza połowa z perspektywy dopingu głośna, fanatyczna i żywiołowa. Trzecia kwarta jeszcze na poziomie, ale czwarta niestety słabiutko. Mimo słabszej drugiej połowy summa summarum zaprezentowaliśmy się dobrze. Wynik sportowy niestety po raz kolejny niekorzystny. Pełni wiary i miłości do klubu oczekujemy na kolejne spotkania.
Z pozdrowieniami Fanatycy Znad Wierzycy

Chodzi o ich oprawę diabła, a w szczególności to, jakie szaliki znalazły się w jego kotle....
Czyżby relacje między kibicami się aż tak mocno poróżniły i poprostu większość o tym nie wie?
Czy poprostu to jest babol ze strony kibiców Polpharmy, którzy traktują Czarni, jakbyśmy byli.... no właśnie kim???
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 22 Paź 2013, 18:25

Link Dafi, link.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 22 Paź 2013, 18:34

relacja znaleziona na stronie:
http://www.koszykarscy.com.pl/forum/vie ... 5&start=25
post użytkownika gnls-SKS

zdjęcia z oprawy mozna znależć na facebooku - użytkownik Koszykarscy Fanatycy (wczoraj wysłane)
https://www.facebook.com/KoszykarscyFan ... ts&fref=ts
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Samar 22 Paź 2013, 19:27

oj nieładnie nieładnie- sprawa do wyjasnienia :green:
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Mateusz 22 Paź 2013, 19:53

Spokojnie,juz wszystko zostało wyjasnione z przewodniczącymi SSSK. Przewodniczący zarzadu dzownil do mnie przejety całą sytuacja i w trybie pilnym wyjasnil sprawe. SSSK bardzo chce zachowac relacje z nami tak jak bylo do tej pory a nawet i lepiej :) Pamietajcie kochani,ze na kazdej hali w Polsce znajdzie sie grupa idiotow,ktora nie ma polecia o co w tym sporcie chodzi, jakie panuja uklady i ktorzy za wszelka cene wpuscic troche kwasu w relacje z innymi klubami. Bardzo cieszy mnie szybki odzew kibicow ze Starogardu.

Dziekuje Panowie i do zobaczenia na meczu! :)
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez przemox132 22 Paź 2013, 22:16

Oni w tym Starogardzie, to są j**nięci skoro oprawa była robiona to na pewno przed meczem sporo ludzi widziało co jest na oprawie a jednak nikt sie nie zorientował, że coś jest nie tak? To nie pierwszy taki incydent kilka lat temu w play-off , też jakiś głąb krzyczał Yippie-Ki-Yay** Czarnych. Pies srał taką zgode , pikniki j**ane.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez sisar 23 Paź 2013, 04:28

No bo pomyślę,że jak się ma takich przyjaciół to i wrogów już nie potrzeba. W zeszłym sezonie też był jakiś incydent i przeprosiny, trochę zaczyna mnie to już irytować. :|
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Radek85 23 Paź 2013, 19:18

Cytat z następnej wypowiedzi na "koszykarskich"

"Zgoda" jeśli tak to można nazwać została zawarta przez kibiców, którzy odłączyli się od KK parę sezonów temu i teraz zasiadają na innej trybunie. Z tego co wiem dalej podtrzymują przyjacielskie kontakty. Natomiast My młoda i wiodąca kibicowska siła nie utożsamiamy się z tym. Mamy swoje wizje i je konsekwentnie realizujemy bez względu na psioczących na Nas bezustannie członków nowopowstałego stowarzyszenia i grupy kibiców, którzy się odłączyli. Nawiązując jeszcze do oprawy. Szale w kotle nie odnosiły się tylko do wymiaru kibicowskiego, ale tez do sportowego. "
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Dezext 23 Paź 2013, 19:42

Radek85 napisał(a):Cytat z następnej wypowiedzi na "koszykarskich"

"Zgoda" jeśli tak to można nazwać została zawarta przez kibiców, którzy odłączyli się od KK parę sezonów temu i teraz zasiadają na innej trybunie. Z tego co wiem dalej podtrzymują przyjacielskie kontakty. Natomiast My młoda i wiodąca kibicowska siła nie utożsamiamy się z tym. Mamy swoje wizje i je konsekwentnie realizujemy bez względu na psioczących na Nas bezustannie członków nowopowstałego stowarzyszenia i grupy kibiców, którzy się odłączyli. Nawiązując jeszcze do oprawy. Szale w kotle nie odnosiły się tylko do wymiaru kibicowskiego, ale tez do sportowego. "

Czyli to nie jest zgoda między KK tylko między osobami które były kiedyś w KK Polfarmy a miedzy naszym KK ?.... głupie, skoro oni tak twierdzą to po co utrzymywać taką zgodę ?? Można po prostu utrzymywać kontakt z tamtymi ludzmi a jesli Ci 'nowi' nie chcą to nic na siłe ?
To nei ja tą zgodę 'tworzyłem' i ja jej nie będę rozwiązywał ale to wszystko robi się już śmiesznie. Oni ewidentnie mają nas w dupie a my rozumiemy, że od czasu do czasu może wydarzyć się taki 'incydent'. Dziwne że u nas nigdy nie wydarzyło się coś takiego w odwrotnym kierunku.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez sisar 24 Paź 2013, 13:44

Jeszcze chwila, a bedzie to wyglądało tak:" Gulczs a jak myslisz, Gulczas, Gulczas pójdę z wami." 8|
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez forthree 24 Paź 2013, 22:26

Pomijam fakt, że na playoff podczas brązowego sezonu, w kierunku niektórych naszych osób poleciało parę bluzgów. W transmisji też coś tam słychać było, jeśli mnie pamięć nie myli. To nie jest piłka nożna, gdzie zgody trwają latami ;)
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dafi 24 Paź 2013, 22:38

To co, zostają kontakty prywatne, a reszta idzie w odstawkę??? Jak myślicie, ile Polpharmy przyjedzie na następny mecz, gdy będziemy myśleć tymi kategoriami??? Ja myślę, że nie uzbierają nawet autokaru..... Tak naprwdę klub Polpharmy coś zrobił, byśmy ich obrzucali błotem???

Fakt, faktem, podejmijmy jakieś stanowisko wobec tego klubu(piszę o SKSK), by kibice wiedzieli, jak mają utożsamiać się z tym klubem... w porozumieniu telefonicznym(ustalcie wspólne pismo), niech Polpharma wystosuje podobny wpis- myślę, że to zażegna kolejnym dyskusjom

Dla mnie osobiście, klub i kibice są na plus.... zawsze w Starogardzie mogłem liczyć na miła gościnę.... i nie chodzi o sytuacje związane z alkoholem
Dafi
MVP
MVP

Postprzez jaca 25 Paź 2013, 23:27

Fakt - kilku debili nie powinno przesądzić sprawy. W historii swiata niestety prowokatorzy odegrali niejednokrotnie istotną rolę. Ale - wobec powyższego - wypada uczyć się na błedach. Czyli - debilom z Polpharmy stanowcze nie, zaś przyjazne nastawienie do reszty - jak najbardziej.
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez adrian2139 17 Gru 2013, 00:11

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 7281_n.jpg

Asseco traci flagę na rzecz Trefla sopot. Ciekawie się robi na koszykarskiej scenie kibicowskiej :)
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Area 51 17 Gru 2013, 00:15

adrian2139 napisał(a):https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1493203_573170946095529_1249647281_n.jpg

Asseco traci flagę na rzecz Trefla sopot. Ciekawie się robi na koszykarskiej scenie kibicowskiej :)

A jest gdzieś jakieś oficjalne info na ten temat?? Czy tylko plotki na fb?
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez adrian2139 17 Gru 2013, 00:16

Flaga jest odwrócona więc ją stracili. Na oficjalne stanowisko musimy na pewno trochę poczekać ale ptaszki ćwierkają, że zrobił to jednak trefl.

Edit: a jak nic nie napiszą zobaczymy pewnie flagę na derbach trójmiasta
Ostatnio edytowany przez adrian2139 17 Gru 2013, 00:21, edytowano w sumie 2 razy
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Area 51 17 Gru 2013, 00:18

adrian2139 napisał(a):Flaga jest odwrócona więc ją stracili. Na oficjalne stanowisko musimy na pewno trochę poczekać ale ptaszki ćwierkają, że zrobił to jednak trefl.

Uuuuu.... to grubo... To się będzie pewnie działo. Dzięki za szybką odpowiedź :)
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez jakub91 17 Gru 2013, 01:12

Pikniki skroiły flagę piknikom? Aż ciężko uwierzyć:) No chyba, że są tam jakieś radykalne grupki..
jakub91
Młodzik
Młodzik

Postprzez adrian2139 17 Gru 2013, 12:45

Sopot zaczyna się poczuwać po prostu. Nawet po przyjeździe do Słupska zauważyłem, u nich więcej młodych twarzy, którzy napinali w naszą stronę.
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez forthree 17 Gru 2013, 17:02

adrian2139 napisał(a):Sopot zaczyna się poczuwać po prostu. Nawet po przyjeździe do Słupska zauważyłem, u nich więcej młodych twarzy, którzy napinali w naszą stronę.

Znajomią się z azs-em, polskim G13, to i cuda się zaczynają dziać :)) śmieszne, że akurat Trefl.
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Rychu#07 17 Gru 2013, 17:06

A ktos, gdzies potwierdzil, ze to oni?
Bo domyslac oczywiscie sie mozna z duzym prawdopodobienstwem racji, ale pewnosci nie mam. Ktos jakies zrodlo ma?

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez przemox132 17 Gru 2013, 23:00

Może po prostu chłopaki chcieli sobie zdjęcie na fb wrzucić i przez przypadek "do góry kołami" wyszło. W jakieś wielkie krojenie to nie wierze , bo byłem na ostatnim meczu Czarnych w Sopocie to tam na trybunie głównej siedział koleś w szaliku aseco i jakoś wielkiej sensacji to on nie wzbudzał.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 17 Gru 2013, 23:02

Jak donosi forum basketa, foto sprzed 3 lat... :)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez adrian2139 17 Gru 2013, 23:17

Wybaczcie w takim razie za zamieszanie. Myślałem, że plotki z sopotu miały chociaż trochę prawdy :)
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość