Wy tu macie niezły burdel...

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Wy tu macie niezły burdel...

Postprzez Rychu#07 02 Lut 2008, 18:38

Hejka Rychu,

Mam pytanie. Jako do moderatora forum. Mianowicie czy jestes w stanie Yippie-Ki-Yay zakończyć proceder wklejania linków do tematu multimedia? Nie jestem jakimś strażnikiem forum, ale coraz większa żenada powodowana przez młodych użytkowników aż razi. Przeżyje jednozdaniowe posty, przeżyje brak jakiejkolwiek składni czy poziom merytoryczny. Jednak wklejanie linków z plk.pl ( na temat 10 akcji, skrotow, magazynu dogrywka ) jest juz nie do ogarniecia. Czlowiek chce zobaczyc czy moze jakis film ktos skleil czy cos, a dostaje cotygodniowy raport na temat plk.pl. Sorry, ale nie moge ogarnac tego sposobu na nabicie licznika postów. Ewentualna odpowiedz prosilbym na PW.

Wiadomość takiej treści otrzymałem od jednego z użytkowników naszego forum. Rzeczywiście mania wklejania linków i przedruków z innych portali może przyprawiać o mdłości. Wielokrotnie się wkurzałem otwierając stronę i widząc, że jedyne na co było stać konkretnego użytkownika, to skopiowanie linka i jednozdaniowy komentarz typu: "no to Izolator sie wzmacnia, będzie ciężko". Nie róbmy z forum przeglądu prasy, tu ma toczyć się dyskusja!

Do zbierania informacji świetnie służyć będzie Agregator RSS dostępny dla każdego zalogowanego użytkownika oficjalnej strony. Jak się nim posługiwać opisane jest na miejscu.

Od teraz bezmyślne wklejanki nagradzane będą ostrzeżeniami.

Pozdrawiam
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Re: Wy tu macie niezły burdel...

Postprzez Jano 02 Lut 2008, 22:19

Ja jestem za tym żeby dalej wklejać linki, jeżeli jest coś wartego uwagi. Osobiście nie mam czasu żeby przeglądać codziennie wszystkie portale o tematyce koszykarskiej, portale lokalnych gazet jak i ogólnopolskich, blogów Adroma czy Stingera, innych for dyskusyjnych i zawsze chętnie korzystam z tego co ktoś wklei. Forum jest przede wszystkim do dyskusji, ale linki do ciekawych stron na pewno nie szkodzą. Ja za wklejanie linków ostrzeżeń nie będę dawał.
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 02 Lut 2008, 22:25

No to wypadałoby zająć jakieś wspólne stanowisko.
Cholera, się egocentryczny zrobiłem, nawet nie pomyślałem, ze to co wku.rwia mnie, nie musi wku.rwiać innych...

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 02 Lut 2008, 22:28

Masz rację Jano, karać powinno się bezmyślne wklejanie linków nie na temat i pozbawione jakichkolwiek komentarzy.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez rzeka 02 Lut 2008, 22:31

A może temat dodatkowy "Informacje z innych stron" ke?
Awatar użytkownika
rzeka
Junior
Junior

Postprzez Dj_SnAkE 17 Lut 2008, 14:41

HMm prosze moderatorow o upomnienie dla Samara jego wypowiedzi sa jedno zdaniowe.

Ja podpisuje sie pod tym co napisal MZKS

100% prawdy:)

Heh moze jednych i drugich to zmobilizuje niech kk pokaze jak sie powinno kibicowac i vice versa

No i przestancie zwracac uwage Igorowi to on jest TRENEREM i wie co ma robic!!

PS. kk czemu wy tak strasznie przyspieszacie nie raz nie mozna was zrozumiec moze dlatego cala hala nie dopinguje??

Tak tylko dzieki tej zenadzie wszyscy nosili Griszczuka na rekach za braz

Tylko przykłady
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Samar 17 Lut 2008, 15:07

Heh no tak ale przynajmniej moje wypowiedzi nie sa przepelnione ...ujami ...urwami i podobnymi wyrazami nie rozumiem po to jest forum zeby sie wypowiedziec tak?? mam wkleic twoim zdanmiem 30 ...urw zeby bylo dluzej??
Czlowieku pisze prawde to cie boli i probujesz nieporadnie cos z tym zrobic dzieki ludziom takim jak ty odechciewa sie wszystkiego wiec daj spokoj i zajmij sie kibicowaniem a nie zwracaniem komus uwag co do obszernosci wypowiedzi. Mialem sie tu wogole nie zapisywac alem dzieki wypowiedziom takich jak ty z mila checia to zrobilem ...Zenada
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Arek 17 Lut 2008, 15:29

Owszem po to jest forum aby sie wypowiadac, ale wpisy powinny cos wnosic do dyskusji a posty typu:

"Ja podpisuje sie pod tym co napisal MZKS"

"100% prawdy:)"

Cos wnosza? Czlowiek wchodzi na forum aby przeczytac cos ciekawego, nowego..
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez jaca 09 Wrz 2008, 20:10

Ja z kolei mam prośbę, aby - skoro sezon zbliża się wielkimi krokami, i ruch się na Forum zrobił, jak na Tuwima o 15.30 - nieco zdyscyplinować nas. Mnie też, nawet w pierwszej kolejności ! Nie ma to jak dobry przykład :green: .
Po prostu trzeba, koleżanki i koledzy, zacząć ponownie pisać "na temat", "w temacie", i zgodnie z "leguraminem" :) .
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Michaal 10 Sty 2009, 19:39

Trochę off top.
Co się dzieje z forum. Znikają wiadomości, jakieś booty spamują...
Awatar użytkownika
Michaal
Kadet
Kadet

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez rzeka 11 Sty 2009, 00:07

Boty botami, a posty zniknęły najprawdopodobniej z powodu wczytania danych z bazy - 2 dni różnicy między backup'em, a kolejnymi wiadomościami.
Awatar użytkownika
rzeka
Junior
Junior

Postprzez Dj_SnAkE 29 Gru 2009, 01:00

Boze powoli odechciewa mi sie wchodzic na to forum i czytac te wszytkie steki bzdur w roznych tematach.
Kiedys wchodzilo sie na forum z checia, z zainteresowaniem czytalo sie posty cos sie dzialo. Teraz... juz od dluzszego czasum, ponad 2ch lat juz przestalem pisac, czytalem sledzilem ale mam juz powoli tego dosc.
Zrobmy moze forum zamkniete zostawmy tylko osoby ktore wnosza cos do dyskusji zostawmy tylko jednen temat hyde park otwarty dla wszystkich dzieciakow. a tam niech pisza sobie co chca. Bo to co dzieje sie z tym forum to jakas paranoja;/ W tym roku niewatpliwie ostatni raz pomogolem w utrzymaniu forum jesli nic sie nie zmieni.
Jak tak dalej bedzie bede musial skasowac forum ze strony startowej i przestac tu wchodzic. bo czytanie o mudzinach czy jaki to przybysz jest slaby, albo dlaczego nie jedziemy tu czy tam, a to ze ktos kase wplacil juz a to ze ktos nie stal przy budce z popcornem to zenua. Dodam jescze ze w kazdym temacie mozna przeczytac o wszystkim.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Samar 30 Gru 2009, 14:29

HALO chyba pora na moderatora...:) zobaczcie co sie dzieje z tym milkiem i murzynem chyba pora na jakies ostrzezenia bo sie tego czytac nie da...
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Dj_SnAkE 27 Gru 2017, 16:08

Do moderatorów.

Długo jeszcze, będziemy pozwalać na takie posty, których nie da się normalnie przeczytać?
Nie wspomnę już o tym ze większość postów Gila nie wnosi nic do dyskusji a wręcz są oderwane od rzeczywistości, ale przekręcanie co drugiego wyrazu, literówki nawet w tematach postów, przekręcanie nazw drużyn, nazwisk itd to jest masakra.
Gdzie podziały się dawne standardy, trzymające poziom forum ? Serio wolicie żeby były pisane bzdury których nie da się nawet przeczytać, aby tylko forum żyło? To odstrasza od forum, a wchodząc na stronę Stowarzyszenia, klikając na forum, widzisz 5 ostatnich postów dodanych przez tego samego użytkownika i w każdym z nim mnóstwo błędów i literówek ! Lepiej zlikwidować forum niż pozwalać na takie posty !

https://preview.ibb.co/eCKdCG/D67_D5866 ... 4_AF20.jpg

To forum było nasza wizytówka Kibiców Czarnych Słupsk, teraz wolałbym się do niego nie przyznawać, przykre to jest.
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez ksl 27 Gru 2017, 16:18

Dj_SnAkE napisał(a):Do moderatorów.

Długo jeszcze, będziemy pozwalać na takie posty, których nie da się normalnie przeczytać?
Nie wspomnę już o tym ze większość postów Gila nie wnosi nic do dyskusji a wręcz są oderwane od rzeczywistości, ale przekręcanie co drugiego wyrazu, literówki nawet w tematach postów, przekręcanie nazw drużyn, nazwisk itd to jest masakra.
Gdzie podziały się dawne standardy, trzymające poziom forum ? Serio wolicie żeby były pisane bzdury których nie da się nawet przeczytać, aby tylko forum żyło? To odstrasza od forum, a wchodząc na stronę Stowarzyszenia, klikając na forum, widzisz 5 ostatnich postów dodanych przez tego samego użytkownika i w każdym z nim mnóstwo błędów i literówek ! Lepiej zlikwidować forum niż pozwalać na takie posty !

https://preview.ibb.co/eCKdCG/D67_D5866 ... 4_AF20.jpg

To forum było nasza wizytówka Kibiców Czarnych Słupsk, teraz wolałbym się do niego nie przyznawać, przykre to jest.

Ja sam nie jestem w stanie moderować jego wpisów. Staram się jak mogę żeby je edytować na czas.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez Dj_SnAkE 27 Gru 2017, 16:21

Szymon nie jesteś tu sam, i jaki ma sens edytowanie, niech nauczy się pisać w przeciwnym razie kasować wpis za wpisem. Edytowanie i poprawienie jego błędów nic nie zmieni, a tym bardziej nie nauczy go pisać poprawnie. Syzyfowa praca...
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez ksl 27 Gru 2017, 16:29

Dj_SnAkE napisał(a):Szymon nie jesteś tu sam, i jaki ma sens edytowanie, niech nauczy się pisać w przeciwnym razie kasować wpis za wpisem. Edytowanie i poprawienie jego błędów nic nie zmieni, a tym bardziej nie nauczy go pisać poprawnie. Syzyfowa praca...

To niech ktoś bardziej doświadczony i taki który zna osobiście Gila po prostu mu przekazał żeby zaczął pisać normalnie albo po prostu dajemy mu bana. Ja wiem, że chory itp. itd. ale to już robi się męczące.

Posty które jeszcze jako tako coś wnosiły do tematu zostały edytowane, a te które były totalnie wyjęte z kontekstu zostały usunięte.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez Dj_SnAkE 27 Gru 2017, 16:37

Chory ... z tego co wiem jego choroba nie ma nic wspolnego z glową... Nie pozwólmy aby poziom forum spadał wprost proporcjonalnie do spadającego poziomu organizacyjno/sportowego Naszego klubu. Temu człowiekowi nie da się wytłumaczyć, już nie jednokrotnie próbowaliśmy, i nie jednokrotnie przerabialiśmy ten problem na forum.
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Rychu#07 27 Gru 2017, 23:42

Z tego, co idzie wyczytać (pisał o tym Gilu), to obudził się niewidzący...

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dj_SnAkE 28 Gru 2017, 00:06

Rychu#07 napisał(a):Z tego, co idzie wyczytać (pisał o tym Gilu), to obudził się niewidzący...

Nie czytam jego postów, omijam je więc mogło mi to umknąć, a wręcz na pewno nie widziałem tego wpisu, w takim razie przepraszam za swój poprzedni wpis odnośnie choroby. Co jednak nie zmienia faktu, że można sobie z tym jakoś poradzić np. dyktować tekst do pc’ta czy telefonu.
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez J4k4Daneu1994 28 Gru 2017, 07:28

oj, 2w8w5o94 poeyu ptxrvzytabe w8ec zaczybam polemike z "niedowiarkami ludzmi malej wiau i innymi ktoezt juedys do czegos mnie wykorzysraku a teraz sworuja bazanta no siedza poza granica lraku 7ai tai dneui7 to do Diebie. ale od poczatku : [quote][Rychu#07 napisał(a):

Nie czytam jego postów, omijam je więc mogło mi to umknąć, a wręcz na pewno nie widziałem tego wpisu, w takim razie przepraszam za swój poprzedni wpis odnośnie choroby. Co jednak nie zmienia faktu, że można sobie z tym jakoś poradzić np. dyktować tekst do pc’ta czy telefonu./quote] RYCHU, CIebie szanuje ale mam wrazenie ze cos jest z Wami KK nie tak, nie pamietacie kamandy KRutolpva? Marusa Metstaka, ee sto czyli tarmo Kikerpila lomyizji Saszu Kudrawcewa i Bartlomieja woloszyna krort ja spowodowal? Mam pisac dalej. Pamietam jeszcze czsy 2 ;igi koszykowki w slupsku Slawoimura zuebuwwucza , genryka Buelenia, Andezeja Karasia. ;udzoe jesli chodzi o mnie to j mimo ze moj sran zdrowia na to nie pozwala, przywalilbym kazdemu ltp kest przeciwko CZARMU, obojetnie czy pochowdzi se Slupska czy z pcimia gorno-folnego Bylem trenerem druzyny salk INociyu slupsk,zaluje tego ze sie poddalem po meczu wygramu,... zaluke tez ego ze nie skonczylem stufiow amglistyki na wp. Jednak teraz nasze miasto zupelnie umiea...Prezydebt robert birfton dizp naobiecywal kibicom CZARNYCH, GRYFA I WOHOLR A TE JEGO 3 LATA PREZYDENRURY POWODUJA to ze ze slupska sie wszyscy smieja i jak mowi moj wujek rodowity Leborvzanin "do SLUPSKA PROWADZI RTLKO JRDNA DROGA.....JAKA??? od Bytiwa :język: zawsze wredy z wujkiem przekierowuje temat na to ze Lębork ma coraz mniej mieszkansow:{ Kolejny wujek barzejal ze CZARNI TO SA ZNANI Z Radomia u nas jest energa czaeni slupsk.. na co odpoqiadalem "wujku bez pieniedzy do mozna sobie graz w ymbergaja" Takze nie wiem dlaczego są rakie opinie na tym forum o mnie,przeczytaalem juz wszystkir srare swoje posty hako Gilu i nie wiem co mozna miec do mnie oprocz tgo ze robie literowki i zjadam litery.. A na koniec wszystkim moim przeciwnikom napisze serdeczne Yippie-Ki-Yay.alajcie kazdy kto do mnie cos ma i miejcie na uwadze to ze ka w sLIPSKU JESTEM RTLKO NA WEKEENDY I Swieta... mam ndzieje ze CZarni wugraja z rOSA rADOM BO MAM OCHOTR WIDZIEC ZWYCIESRWO NASZEJ EKIPY NA WYJEZDZIE. cHOCIAZ W Radomiu znam kilka osob z kroeymi bylem na szkoleniu dla niewidomych i slabowidzacych ti jednak smak zwycieswa na wyjezdzie ma pofwojna wartosc. I na odchodne jeszcze w gore serca i j...ac azs ;P
14.07.1951-05.10.20111[*]R.I.P. Tato :(
J4k4Daneu1994
Młodzik
Młodzik

Postprzez Iks 29 Gru 2017, 14:18

J4k4Daneu1994 napisał(a):oj, 2w8w5o94 poeyu ptxrvzytabe w8ec zaczybam polemike z "niedowiarkami ludzmi malej wiau i innymi ktoezt juedys do czegos mnie wykorzysraku a teraz sworuja bazanta no siedza poza granica lraku 7ai tai dneui7 to do Diebie. ale od poczatku :
[Rychu#07 napisał(a):

Nie czytam jego postów, omijam je więc mogło mi to umknąć, a wręcz na pewno nie widziałem tego wpisu, w takim razie przepraszam za swój poprzedni wpis odnośnie choroby. Co jednak nie zmienia faktu, że można sobie z tym jakoś poradzić np. dyktować tekst do pc’ta czy telefonu./quote] RYCHU, CIebie szanuje ale mam wrazenie ze cos jest z Wami KK nie tak, nie pamietacie kamandy KRutolpva? Marusa Metstaka, ee sto czyli tarmo Kikerpila lomyizji Saszu Kudrawcewa i Bartlomieja woloszyna krort ja spowodowal? Mam pisac dalej. Pamietam jeszcze czsy 2 ;igi koszykowki w slupsku Slawoimura zuebuwwucza , genryka Buelenia, Andezeja Karasia. ;udzoe jesli chodzi o mnie to j mimo ze moj sran zdrowia na to nie pozwala, przywalilbym kazdemu ltp kest przeciwko CZARMU, obojetnie czy pochowdzi se Slupska czy z pcimia gorno-folnego Bylem trenerem druzyny salk INociyu slupsk,zaluje tego ze sie poddalem po meczu wygramu,... zaluke tez ego ze nie skonczylem stufiow amglistyki na wp. Jednak teraz nasze miasto zupelnie umiea...Prezydebt robert birfton dizp naobiecywal kibicom CZARNYCH, GRYFA I WOHOLR A TE JEGO 3 LATA PREZYDENRURY POWODUJA to ze ze slupska sie wszyscy smieja i jak mowi moj wujek rodowity Leborvzanin "do SLUPSKA PROWADZI RTLKO JRDNA DROGA.....JAKA??? od Bytiwa :język: zawsze wredy z wujkiem przekierowuje temat na to ze Lębork ma coraz mniej mieszkansow:{ Kolejny wujek barzejal ze CZARNI TO SA ZNANI Z Radomia u nas jest energa czaeni slupsk.. na co odpoqiadalem "wujku bez pieniedzy do mozna sobie graz w ymbergaja" Takze nie wiem dlaczego są rakie opinie na tym forum o mnie,przeczytaalem juz wszystkir srare swoje posty hako Gilu i nie wiem co mozna miec do mnie oprocz tgo ze robie literowki i zjadam litery.. A na koniec wszystkim moim przeciwnikom napisze serdeczne Yippie-Ki-Yay.alajcie kazdy kto do mnie cos ma i miejcie na uwadze to ze ka w sLIPSKU JESTEM RTLKO NA WEKEENDY I Swieta... mam ndzieje ze CZarni wugraja z rOSA rADOM BO MAM OCHOTR WIDZIEC ZWYCIESRWO NASZEJ EKIPY NA WYJEZDZIE. cHOCIAZ W Radomiu znam kilka osob z kroeymi bylem na szkoleniu dla niewidomych i slabowidzacych ti jednak smak zwycieswa na wyjezdzie ma pofwojna wartosc. I na odchodne jeszcze w gore serca i j...ac azs ;P

Aha. I wszystko jasne.
Awatar użytkownika
Iks
Młodzik
Młodzik

Postprzez wozek 29 Gru 2017, 14:23

Jpd.
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez Classic_W124 30 Gru 2017, 01:11

co to za "belzebub".
Czy to czlowiek oderwany od swiadomosci. Kiedys sie zastanawialem co za "fuc*#!@$ Idiot to pisze teraz wiem
Classic_W124
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 31 Gru 2017, 11:57

Ja jako moderator na pewno postow Gila nie rusze. Nie czytac, omijac a gryzc w oczy nie beda.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez MureQ 31 Gru 2017, 12:02

Taka mała podpowiedź:

"Zarządzaj profilem" -> zakładka "Przyjaciele i wrogowie" -> "Zarządzaj wrogami" -> Dodaj J4k4Daneu1994

Wtedy posty Gila przestaną się wyświetlać tym, którzy ich sobie nie życzą.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość