Oprawa Meczy

Doping, oprawy, wyjazdy...

Re: Oprawa Meczy

Postprzez Alien 22 Sty 2015, 00:31

No tak to jest wina Biedrony że jesteśmy najsłabsza ekipa ...
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez biedronaaa 22 Sty 2015, 00:33

Rychu#07 napisał(a):Biedrona jak zwykle... coś usłyszy, o czymś zapomni, coś przekręci, a później zdziwiony, że mu powiem, że bełkocze.
To przypomnę, że oprócz tulipanów, nie róż, zrobiliśmy także oprawę na 1200 samodzielnie ciętych i szytych barwówek.
Moim zdaniem najlepsza, a na pewno najbardziej czasochłonna ze wszystkich.
http://www.plk.pl/mecz/13522/energa-cza ... zalin.html

Warto zajrzeć do galerii by sobie odświeżyć.

nie przekręci nie zhejtuje tylko wypowiadam swoje zdanie , były jeszcze barwówki zgadza się, ale po co były te róże/tulipany czy cokolwiek innego marnotrastwo nie wiem na pewno nie 20 czy 50 zł , tylko większej kwoty , napisałem tylko , że po tej akcji jestem anty dorzucania się na oprawy a jak na końcu napisałem , jeżeli ktoś ma chęć organizować a ktoś na to rzucać to proszę bardzo , ale nie zdziwie się jeżeli z okazji walentynek jakieś lizaczki serduszka dostaną kobiety . Nie bo ja jestem największym hejterem drużyny , a teraz już nie ma kogo hejtować w teamie ( oprocz Bojana ) to siądę teraz na kibiców
biedronaaa
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Alien 22 Sty 2015, 01:29

Smutne jest też to,że dużo do powiedzenia maja emigranci. Gdzie ciężko jest uzyskać od nich pomoc...
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez grabek 22 Sty 2015, 05:41

A skad ty to mozesz wiedziec? O jakiej pomocy mowisz? Finansowej? Zagladasz nam do portfela i wyciagow z bankow ze wiesz to na 100%? O pomyslach? Skad wiesz ze nikt nie rzuca pomyslow na rozne rzeczy? Bo nie czytasz o tym? Smutne to jest to jakie wnioski niektorzy tu obecni wyciagaja. Nie widze tu nic zlego w tym ze emigracja maja cos do powiedzenia. Wolisz sluchac i liczyc na gimbaze? Powodzenia wiec.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Rychu#07 22 Sty 2015, 07:44

czesio napisał(a):
Rozliczenie kosztów :
-rury na flagi -538,84
-tkanina na flagi - 875,76
-kwiaty - 900,-
-zszycie sektorówek - 250,-
-drobne zakupy w OBI - 86,46
-koszulki, w tym koszulki dla zawodników - 1.800,-
RAZEM kosztów 4.451,06
Wpłaty na oprawę - 1.545,-
-za koszulki 2.850,-
RAZEM wpłat - 4.395,-
4.451,06 - 4.395,-= 56,06 dopłaciliśmy z konta SKSK.

Rozliczenie kosztów tamtego meczu.
Jak widać pozycje rury, tkanina i zszycie przewyższają pozycję wpłaty.
Po dwóch latach możesz zacząć spać spokojnie. Wpłat nie zmarnowaliśmy.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez czesio 22 Sty 2015, 11:30

Czytają Wasze posty, czy jak je tam nazywacie, odechciewa mi się wszystkiego.
Internet niszczy niektórym szare komórki.
Do d..py z tym wszystkim.
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez realista444 22 Sty 2015, 11:50

czesio napisał(a):Czytają Wasze posty, czy jak je tam nazywacie, odechciewa mi się wszystkiego.
Internet niszczy niektórym szare komórki.
Do d..py z tym wszystkim.

Co niektórym to nie ma nawet co niszczyć. najlepiej siedzieć przed kompem i narzekać, narzekać ale samemu nic nie robić.
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Alien 22 Sty 2015, 13:06

Buahahaha oburzenie jakby było robione nie wiadomo co :)
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Alien 22 Sty 2015, 13:30

Czesio fakt do dupy z tym wszystkim :) na ostatnim meczu sam machałeś flagą :) No chyba że ktoś zapomniał klucza od magazynku...
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Cesnauskis7 22 Sty 2015, 15:55

Ja Yippie-Ki-Yay ludzie co jest z wami? To może wszyscy olejmy sobie całą ta zabawę w doping czy cokolwiek podobnego i najlepiej nie przyjdźmy na mecz, a co tam. Wyj.eb.an.e. Masz jakiś pomysł to zarzuć, a nie teraz wszyscy Yippie-Ki-Yay, że nic nie było. Jesteście tacy mądrzy przez neta, ale normalnie to nikt nic nie powie, nie podrzuci sam pomysłu, nie podpowie, tylko wieczne narzekanie... Jak wam się to nie podoba to proszę bardzo droga wolna. Idźcie kibicować koszalinowi, anwilowi czy komu tam jeszcze chcecie, nikt nie broni.
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez marcik70 22 Sty 2015, 17:08

posypało się totalnie. od czego jest SKSK? od robienia dopingu tak? nie macie pomysłu? to może warto pomyśleć o emeryturze. ktoś coś zarzucił o przyśpiewkach, to źle, coś innego to źle. a na meczu jak patrzy się na sektor SKSK to naprawde oczy bolą. tyle ludzi a nikt się tam nie wychyla z dopingiem. 10 osób jest w stanie z wami wygrać z dopingiem? dumni jesteście z tego? może czas przewietrzyć wasz sektor, bo możliwe, że część osob jest tylko dla tanszych biletow a dopingu nie ma kto prowadzic. wielka organizacja, a ile konkretnych wyjazdów w tym sezonie było? 0, a dlaczego bo kibice niezrzeszeni w SKSK maja swoje zdanie o tym stowarzyszeniu, i jak wy dajecie doping na hali ( chodzi głownie o sile tego dopingu, ten sobie rozmawia z kims, ten patrzy telefon, kolejny tanczy, a nastepny krzyknie 2 razy Czarni i koniec, super ) to inni tak sama maja taka ochote sie udzielac.
i jak sporo mówiło się o tym, że Twardy olał sezon przez polityke, tak samo pare osob(kibicow) tez sie zaczelo tam pchac a dping siadl.

Ryba psuje się od głowy.
I love this game,MZKS CZARNI SŁUPSK!!
Awatar użytkownika
marcik70
Kadet
Kadet

Miejscowość: Słupsk/Szczecin

Postprzez dany 22 Sty 2015, 17:27

Faktycznie, masz rację, chyba czas na emeryturę, zgłaszam się pierwszy do odstrzału. Kto chciałby prowadzić forum i stronę ? Oczywiście w ramach miłości do klubu. Pisać na PW
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez MureQ 22 Sty 2015, 18:57

Proponuję, aby począwszy od najbliższego meczu odpowiedzialność za organizację dopingu, opraw, wyjazdów, konserwację bębnów, flag itd., utrzymanie strony, forum, finansowanie w.w. inicjatyw, prowadzenie księgowości organizacji i jej dokumentacji (wraz z ponoszeniem prawnej odpowiedzialności za ewentualne braki), ściąganie składek, ewentualnie prowadzenie zbiórek celowych, mobilizację reszty hali i wyznaczanie zadań, dystrybucję biletów/karnetów, a w końcu i dyscyplinowanie całego towarzystwa wziął na siebie marcik70. Biedronaaa pomoże.

To w końcu takie łatwe.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Rychu#07 22 Sty 2015, 19:27

Nie ma co być zlosliwym.
Nie będę się Yippie-Ki-Yay, opowiadał i strzelał fochów.
Widząc jak wygląda doping, wiedząc ile rzeczy można zrobić lepiej i więcej, mając świadomość słusznej krytyki, trzeba spojrzeć w lustro i uczciwie przyznać-nie nadajesz się Rychu.
Ten sezon dogram do końca i wystarczy.
Przed końcem kariery postaram się zrobić jeszcze coś dobrego.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Mateusz 22 Sty 2015, 20:55

Jestem tego samego zdania, w tym sezonie nie ma totalnie nic. SKSK a własciwie zarzad daje ciała na całej linii. To rownież mój ostatni sezon w stowarzyszeniu, chetne osoby z powerem,pomysłami zapraszam na nasze miejsce. Czas ożywić Gryfie... kto chetny?
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez Dafi 22 Sty 2015, 21:23

Po mnie, to pewnie nikt nie będzie płakał, ale ja swoje odejście już wcześniej w innym temacie ogłosiłem... 15 lat- toż to okrągła rocznica ;( ;/ ;)
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 22 Sty 2015, 21:31

Nie martw się Dafi. Po nikim nikt nie będzie.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Area 51 22 Sty 2015, 22:01

Jeśli nowe SKSK ma wyglądać coś na wzór H1 to ja się od razu wypisuję. Każdy potrafi tylko narzekać ale żeby wziąć w końcu się zebrać przedyskutować to i owo zastanowić się nad wspólnym dobrem to nie... Najlepiej hejtować , bo w tym jesteście najlepsi (biedronaaa , Alien , marcik i jeszcze ktoś by się znalazł). Są ludzie którzy chcą coś zmienić , odzyskać utracone miano najlepszych kibiców w Polsce , a więc skoro są chęci to dlaczego w końcu tego nie zrobić??
Ludzie zróbmy coś w końcu ja jako zwykły szary kibic z SKSK na prawdę też chcę coś zrobić ale mój głos jest tylko jeden i nie jest decydujący. Ze swojej strony obiecuję pełne wsparcie , pomoc i zaangażowanie. Przestańmy tylko o tym pisać , tylko w końcu zróbmy coś !!! Nie obrażajmy się wzajemnie na siebie bo to do niczego nie prowadzi. Jedni chcą dopingu piłkarskiego inni twierdzą że to się nie sprawdzi. Spróbujmy , zobaczmy , przecież to nic nas nie kosztuje. Prawda? Zacznijmy w końcu działać !!! Zróbmy jakieś zebranie i SKSK i kibice z sektora z góry i reszta zainteresowanych , obgadajmy , ustalmy coś , zacznijmy w końcu działać ! A nie tylko przekrzykiwać się na forum !! Możecie mnie hejtować że jestem świeży że dopiero od kilku sezonów zaledwie dopinguję i należę do SKSK i nie mam prawa się udzielać. Mam za mały staż i w ogóle. Jednak ja na prawdę chcę coś zrobić a nie tylko z meczu na mecz zdzierać gardło. Musimy w końcu coś zrobić. Zbierzmy się , zjednoczmy i przywróćmy miano najlepszych kibiców w Polsce !!
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez biedronaaa 22 Sty 2015, 22:18

Area 51 napisał(a):Jeśli nowe SKSK ma wyglądać coś na wzór H1 to ja się od razu wypisuję. Każdy potrafi tylko narzekać ale żeby wziąć w końcu się zebrać przedyskutować to i owo zastanowić się nad wspólnym dobrem to nie... Najlepiej hejtować , bo w tym jesteście najlepsi (biedronaaa , Alien , marcik i jeszcze ktoś by się znalazł). Są ludzie którzy chcą coś zmienić , odzyskać utracone miano najlepszych kibiców w Polsce , a więc skoro są chęci to dlaczego w końcu tego nie zrobić??
Ludzie zróbmy coś w końcu ja jako zwykły szary kibic z SKSK na prawdę też chcę coś zrobić ale mój głos jest tylko jeden i nie jest decydujący. Ze swojej strony obiecuję pełne wsparcie , pomoc i zaangażowanie. Przestańmy tylko o tym pisać , tylko w końcu zróbmy coś !!! Nie obrażajmy się wzajemnie na siebie bo to do niczego nie prowadzi. Jedni chcą dopingu piłkarskiego inni twierdzą że to się nie sprawdzi. Spróbujmy , zobaczmy , przecież to nic nas nie kosztuje. Prawda? Zacznijmy w końcu działać !!! Zróbmy jakieś zebranie i SKSK i kibice z sektora z góry i reszta zainteresowanych , obgadajmy , ustalmy coś , zacznijmy w końcu działać ! A nie tylko przekrzykiwać się na forum !! Możecie mnie hejtować że jestem świeży że dopiero od kilku sezonów zaledwie dopinguję i należę do SKSK i nie mam prawa się udzielać. Mam za mały staż i w ogóle. Jednak ja na prawdę chcę coś zrobić a nie tylko z meczu na mecz zdzierać gardło. Musimy w końcu coś zrobić. Zbierzmy się , zjednoczmy i przywróćmy miano najlepszych kibiców w Polsce !!
hejtować weź Ty sie odp.pier.dol co ? Ja tylko napisalem , ze zlotowki nie dorzuce z racji tego ze nie podobal mi sie pomysl kupowania kwiatow z okazji dnia kobiet. Faktycznie wielki hejt o ku.rwa popłacz się Rychu jakoś potrafi to wziąć na klatę sie nie obrazac a ty jak panienka bo hejty srejty tylko . Tylko zobacz , ze moze te hejty zadziałają mobilizująco ( nie mowie tu o sksk bo akurat oni robia co moga ) reszta gryfii upadla i to nie tylko tobie zalezy na dopingu wiec sie ogarnij z tymi hejtami . Ja mówię co mi się nie podoba ( nie podobalo mi sie ze kwota x ktora dalem na derby poszla na kwiaty ) Rychu mi przypomnial , ze bylo wiele innych fajnych rzeczy podczas tego meczu ala flagi ktore kosztowaly kupe pracy i mi sie to przypomnialo i uwazam , ze ma rajce . Ale moze nastepnym razem jak bedzie zbieral na oprawe to pomysli zeby nie kupowac kwiatow etc bo komus moze to nie odpowiadac tyle w temacie . Dany nie obrazajcie sie bo ja troche swoja frustracje na klub wylewam tu i jezeli to Wam sie po dupie dostaje ode mnie to szczere przepraszam bo to nie o to chodzi serio jestescie fajnie zorganizowani strona super funkcjonuje i zaden nowy kk nie ma prawa bytu jestescie Wy i mam nadzieje ze tak zostanie . Pozdrawiam biedronaaa- wieczny hejter
biedronaaa
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez krasnad 23 Sty 2015, 00:03

Biedrona widzę, że ta kwota na kwiaty bardzo Cię boli. W takim razie proponuję, żebyś mi na prive wysłał nr konta i podał ową sumę - jeżeli to taki wielki grzech dać kobietom kwiaty w dniu ich święta, to proponuję, że "oddam" Ci hajs na tą "głupotę"
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez dany 23 Sty 2015, 10:17

Biedrona przeczytaj jeszcze raz wyliczenie, potem jeszcze raz i jeszcze. Składki zbierane na oprawę zostały faktycznie wydane na oprawę, masz rozliczenie co do złotówki. Kwiaty zostały zakupione ze środków SKSK głownie dzięki wynegocjowaniu niższej ceny za koszulkę (dużo sztuk - niska cena)
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Rychu#07 23 Sty 2015, 10:51

I za kwiatka, i za kwiatka!
1,5 za długiego tulipany, to nie w kij dmuchał- trzeba było się nagadać ;P

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez adrian2139 23 Sty 2015, 15:24

Rychu#07 napisał(a):I za kwiatka, i za kwiatka!
1,5 za długiego tulipany, to nie w kij dmuchał- trzeba było się nagadać ;P

Zawsze sądziłem, że masz dobrą gadane :D
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Dafi 23 Sty 2015, 17:06

Dziś mecz, i śmiało w b4 można się spotkać i się wyżalić..... jak również coś sensownego wnieść o dyskusji.... Mecz zaczyna się o 19-tej... zapraszamy :)
Dafi
MVP
MVP

Postprzez dany 23 Sty 2015, 17:08

Good idea, propozycja przejęcia www i forum aktualna, można przyjść i dowiedzieć się szczegółów ...
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Alien 23 Sty 2015, 17:44

Nie walcie fochów.
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez dany 23 Sty 2015, 18:44

Nie bardzo kumam, wytłumaczcie mi proszę, hejtowac można do woli, czepiać sie o doping, kwiaty, wysyłać na emeryturę, a jak zapraszamy do współpracy i zastąpienia nas to nagle nie ma chętnych a my "walimy fochy" ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Mateusz 23 Sty 2015, 20:02

Alien napisał(a):Nie walcie fochów.

Panowie,ale o co chodzi? jezdzicie po nas,macie takie prawo,my bijemy sie w piers,ze rzeczywiscie nie jest tak jakbysmy tego chcieli i oczekiwali. Macie wspaniale pomysły,nowa moc, przeniescie to na hale za pomoca sprzętu,ktory udało nam sie zdobyc przez czas działania SKSK, my chetnie ustapimy miejsca. Niech hala znow ozyje!

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dafi 24 Sty 2015, 08:31

Wczorajsze spotkanie pokazało, gdzie jestescie..... Hejterzy, tacy mocni przez internet.... Na zywo czekał praktycznie cały zarząd(oprócz Mateusza), oni chcieli usłyszeć wasz glos, a tu co..... gówno.... wszyscy hejterzy stchórzyli.... który teraz napisze, odważy się powiedzieć, uderzyć w pierś....... Jesteście tchórzami.........
Dafi
MVP
MVP

Postprzez majza1989 24 Sty 2015, 09:17

Dafi napisał(a):Wczorajsze spotkanie pokazało, gdzie jestescie..... Hejterzy, tacy mocni przez internet.... Na zywo czekał praktycznie cały zarząd(oprócz Mateusza), oni chcieli usłyszeć wasz glos, a tu co..... gówno.... wszyscy hejterzy stchórzyli.... który teraz napisze, odważy się powiedzieć, uderzyć w pierś....... Jesteście tchórzami.........

A Ty myślisz że każdy ma czas I uważaj kogo nazywasz tchórzem i nie mierz wszystkich jedną miarą bo sobie na to nie pozwolę. Hejterem żadnym nie jestem,wyrażam swoją opinie swoje zdanie że doping jest słaby dodając że można by było dodać elementy piłkarskiego, co to do chu.a komuna jest że nie można powiedzieć co się myśli??
majza1989
Junior
Junior

Postprzez Dafi 24 Sty 2015, 09:29

majza1989 mieliście okazje, a tu olaliście okazję.... Nikt również nie będzie skakał, jak to chcą niektórzy na tym forum... żadnej komuny nie ma, dokładnie jako z SKSK przekazałem, dopytałem, wsparłem i poprosiłem. Rozmawiałem z prezesem SKSK, co chciałem się dowiedziałem, reszta zależy od chęci kolejnych osób....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 24 Sty 2015, 09:37

Dafi, daj spokój.
Niech każdy robi to, co uważa za słuszne i co mu odpowiada.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez majza1989 24 Sty 2015, 09:46

Ale zrozumcie nie każdy ma czas. Mi gdyby to nie kolidowało z ważniejszymi sprawami to bym był i tyle a za słuszne uważam to że musiałem zostać z córcią jeżeli ta informacją wam ulżę w sumie to tylko jedna z nich co do wczorajszego dnia ale tłumaczyć nie mam zamiaru
majza1989
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 24 Sty 2015, 09:50

Ale ja nie mam odrobiny pretensji.
Córci życzę zdrowia i niech się dobrze chowa pod okiem taty.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez majza1989 24 Sty 2015, 12:45

Rychu#07 napisał(a):Ale ja nie mam odrobiny pretensji.
Córci życzę zdrowia i niech się dobrze chowa pod okiem taty.

Dzięki za wyrozumiałość pozdrawiam
majza1989
Junior
Junior

Postprzez Dafi 24 Sty 2015, 13:12

3-iesięczne wypowiedzenie wystarczy??? cz jak w T-mobile miesięczne rozliczenia na koniec wystarczy na kolejne "3"....
Zoobojętnienie SKSK przerosło samego siebie.. Koniec- basta
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Mateusz 24 Sty 2015, 14:28

Przepraszam za moja nieobecnosc, miałem szkolenie,nie moglem sie wyrwac. :załamany:

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez adrian2139 24 Sty 2015, 14:53

Wybaczcie ten piątek miałem już dawno zajęty i niestety też nie dałem rady się pojawić.
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez sisar 24 Sty 2015, 21:02

Przepraszam, wybaczcie, ale potrafię tylko pier.olic na forum, ale coś więcej, no to, to juz nie za bardzo. Sorry, ale nie lubię się pocić.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez szygorski 25 Sty 2015, 18:26

jak ktoś chce zobaczyć doping piłkarski na meczu koszykówki to na kanale Orange Sport właśnie leci powtórka meczu Legia - SKK Siedlce
szygorski
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 25 Sty 2015, 19:49

:) dobre

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez majza1989 25 Sty 2015, 20:18

szygorski napisał(a):jak ktoś chce zobaczyć doping piłkarski na meczu koszykówki to na kanale Orange Sport właśnie leci powtórka meczu Legia - SKK Siedlce

I co aż tak źle to wygląda ??? Ze zniczem to już mega było
majza1989
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 25 Sty 2015, 20:37

Nie muszę włączać by domyślać się, że wygląda kozacko. Bez wątpliwości.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez forthree 25 Sty 2015, 21:28

majza1989 napisał(a):
szygorski napisał(a):jak ktoś chce zobaczyć doping piłkarski na meczu koszykówki to na kanale Orange Sport właśnie leci powtórka meczu Legia - SKK Siedlce

Jakby ktoś chciał zerknąć doping:
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Warszawa

Postprzez majza1989 25 Sty 2015, 22:22

forthree napisał(a):
majza1989 napisał(a):

Jakby ktoś chciał zerknąć doping:

I to jest to mega!!!
majza1989
Junior
Junior

Postprzez Bilek 25 Sty 2015, 22:42

Czy ktoś z tej grupy jest zainteresowany meczem? ;)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez marcik70 25 Sty 2015, 23:38

a czy w SKSK chociaż połowa jest zainteresowana jakimkolwiek dopingiem?
Awatar użytkownika
marcik70
Kadet
Kadet

Postprzez krasnad 25 Sty 2015, 23:40

marcik70 napisał(a):a czy w SKSK chociaż połowa jest zainteresowana jakimkolwiek dopingiem?

Tak.
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 25 Sty 2015, 23:55

Kochani.
Szkoda czasu i sił na przepychanki.
Już w czerwcu, a to naprawdę niedługo, SKSK będzie "do wzięcia".
Podaję przepis.
1) zbiera się grupa około 30 osób
2) składa deklaracje członkowskie
3) bierze udział w Walnym
4) wystawia swojego kandydata na prezesa
5) przegłosowuje kandydaturę
6) podobny manewr przeprowadza w przypadku innych stanowisk w zarządzie (jeśli się zwolnią)

Od tego momentu wprowadzane są długo oczekiwane zmiany.
I już. Nic tylko brać i robić.
Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez marcik70 26 Sty 2015, 00:00

krasnad napisał(a):
marcik70 napisał(a):a czy w SKSK chociaż połowa jest zainteresowana jakimkolwiek dopingiem?

Tak.

widać i po udziale w meczach wyjazdowych i widać z trybuny na Gryfii po udziale w dopingu.

Rychu, ja naprawdę nie życzę Wam źle, jeździłem z SKSK w zeszłym sezonie na wszystkie wyjazdy i również starałęm się aby doping wyglądał lepiej ( poprzez zdzieranie gardła) ale w tym sezonie na tylu członków jest słabo. cały sektor za koszem a głosu żadnego. grupa przyjezdna składająca się z 10 osób jest głośniejsza bo każdy daje maxa. za przeproszeniem po co trzymać tych,, darmozjadów'' którzy nie dopingują w szerokim tego słowa znaczeniu? na zwykłe mecze jest w miare luźno a na koszalin będzie aż nadto w waszym sektorze, a jak jest tylu chętnych na wyjazd to płączecie, że kibice tylko chcą na koszalin a to samo dzieje się w SKSK. dokończyć sezon i albo przyjmować członków którzy chcą dopingować a nie pokazać się na zdjęciu w GP albo rzucić ręcznik.
Ostatnio edytowany przez marcik70, 26 Sty 2015, 00:07, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
marcik70
Kadet
Kadet

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości