Oprawa Meczy

Doping, oprawy, wyjazdy...

Re: Oprawa Meczy

Postprzez Zenon 16 Mar 2013, 04:52

Dafi napisał(a):Gryfia zostala nauczona do krotkich przyspiewek, krotkich hasel... To moje zdanie i go nie zmienie.... Pozdrawiam

Masz rację, tylko mogłeś to troszkę w inny sposób napisać. Gryfia została nauczona jednej i tej samej monotonnej i nieustającej przyśpiewki pt. Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! ;P
CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI! CZARNI!
Zenon
Młodzik
Młodzik

Postprzez Samar 16 Mar 2013, 07:24

Dajcie mu bana za glupote i bedzie spokoj...
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Dj_SnAkE 16 Mar 2013, 07:49

Jako osoba ktora prowadzila doping przez kilka sezonow, tak samo jak Dafi swojego czasu, musze potwierdzic slowa Dafiego taka jest specyfika Gryfi i nawet jak probujemy pociagnac Czerwona Armie czy Oleo Le Oleo La dluzej niz jedna akcje ciezko jest sie przebic, Gryfia lubi krotkie proste przyspiewki wtedy sa one glosne bo kazdy sie do nich wlacza i robi to efekt, na napietych koncowkach czasem chcialo by sie krzyknac cos innego ale majac swiadomosc ze Czarni ni ni ni na bank bedzie nioslo sie po hali, i kazdy wlaczy sie do dopingu ba nawet sam wstanie z miejsca nie masz wyboru, nawet gdy jest to monotonne to jest jedyna przyspiewka ktora spralizuje przeciwnika a echo po hali bedzie pieknie sie nioslo. Tak samo jak Gryfia sama gwizdze na akcji przeciwnika i daje to taki efekt ze pozniej zarzucaja nam trabki badz gwizdy z glosnikow.,,
I zaufajcie mi bo wiem co mowie.
Choc nie powiem ze czasem chcialo by sie pospiewac cos kilka minut ;)
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez jaca 16 Mar 2013, 11:19

Większość z Was przejęła "obyczaje przodków" - i dobrze. To właśnie taki doping nas przyciągnął na Gryfię i do niej przyspawał. Nie ubliżając nikomu - kiedy Gryfia ryczała "Czarni-ni-ni" to na stadionach piłkarskich w Polsce nikt o "piłkarskim" dopingu jeszcze nie słyszał, ani nie śnił. Ja już pomijam, jak bardzo monotonny jest doping "piłkarski", jak mało dynamiczny i jak bardzo mało ma wspólnego z wydarzeniami na parkiecie.
PS Frustrata Zenona mi żal - jest pewnie okropnie samotny i po prostu musi coś majstrować w sieci, żeby nie skoczyć z dywanu na główkę.
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 16 Mar 2013, 11:31

Zenon napisał(a):Masz rację, tylko mogłeś to troszkę w inny sposób napisać. Gryfia została nauczona jednej i tej samej monotonnej i nieustającej przyśpiewki pt. Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! ;P

Parafrazując klasyka- w Tarnobrzegu byłeś, gó.wno widziałeś.

Czasami warto pociągnąć "piłkarski doping", szczególnie wtedy gdy gonimy przeciwnika lub mecz na styku.

Żeby do tego doszło, musiałoby dojść nie tylko do zmiany prowadzącego doping, a do rewolucji i obalenia "klasy rządzącej" ;)
Jestem ostatnim, który chciałby, aby hala śpiewała dłuższe przyśpiewki właśnie w takich momentach. Według mojej filozofii, gdy jest nerwowo i na styku, doping ma być ogłuszający i chwytliwy dla jak najszerszego grona, a gwizdy wyniszczające przeciwnika. Największe emocje czuję, gdy cała hala ryczy "Czarni, Czarni" podczas akcji naszych i robi tumult podczas ataku przyjezdnych. I chciałbym, aby takie same emocje przekazywane były zawodnikom na parkiecie.

Śpiewać, według mnie oczywiście (głupio to podkreślać, bo niby według kogo, jeśli post jest podpisany "Rychu #07"), to możemy gdy wysoko prowadzimy, hala jest rozradowana i się dobrze bawimy. W innych sytuacjach trzeba naszych maksymalnie zmobilizować, a przeciwnika stłamsić.

Taka moja wizja i mam wrażenie, że póki co, raczej się nie zmieni- beton jestem. Ale beton można skruszyć ;)
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 16 Mar 2013, 13:06

Dlatego nasza hala ma miano najgłośniejszej w Polsce bo wszyscy krzyczymy "Czarni ni ni" a razem z nami cała hala... Kiedy trzeba są też inne przyśpiewki. Na wyjazdach jak jest nas dużo lecą różne przyśpiewki i nawet są one dobrze słyszalne... Jak się komuś nie podoba niech nei chodzi na mecze i po problemie... takie moje zdanie : )
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Arek359 16 Mar 2013, 17:00

Wszyscy maja rację, bo z racją jest jak z dupą --- każdy ma swoją.
Przyśpiewki ze stadionów piłkarskich ---też bywają krótkie i można je przenieść na halę. Można zmobilizować ludzi do kręcenia szalikami , które maja na szyji i za bardzo nie wiedzą co mają z nimi zrobić. Można w szaliki zawinąć papierki i po koszu wszyscy je rozwiną. Można wiele. http://www.youtube.com/watch?v=h3PCZxbTwjY tutaj halę poniosło --- każde lalalllaaa i podobne klaskanie (łatwe do podłapania przez widownię ) też wywoła dreszcze i adrenalinkę w zawodnikach. Można spróbować --- Nawet tą przyśpiewkę śląska łatwo wdrożyć na halę. Wiem łatwo się pisze i mówi. Ale może ...
Nie patrz w dal wal po szmal!!!
Arek359
Junior
Junior

Postprzez krasnad 16 Mar 2013, 21:45

Dafi napisał(a):Realista napisz mi, w jaki sposob chcesz, by " pilkarski doping" chcesz prowadzi, przy 1000 gwizdow... Spiewac bedzie 100 osob... bedzie to przypominalo doping na wyjezdzie, gdzie przy pelnej hali trudno przebic sie przez doping gospodarzy... Bardziej bedziemy sie meczyc, a i efekt bedzie mizerny...
Gryfia zostala nauczona do krotkich przyspiewek, krotkich hasel... To moje zdanie i go nie zmienie.... Pozdrawiam

Na której hali jest nam ciężko przebić się przez doping gospodzarzy, bo nie kojarzę ??? :D :green:
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez adrian2139 16 Mar 2013, 21:56

Ojj Krasnad trochę powagi :D włocławek zielona góra i Kołobrzeg najcięższe tereny moim zdaniem pod względem kibicowskim :)
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez krasnad 16 Mar 2013, 22:46

adrian2139 napisał(a):Ojj Krasnad trochę powagi :D włocławek zielona góra i Kołobrzeg najcięższe tereny moim zdaniem pod względem kibicowskim :)

Co do Włocławka w pełni się zgadzam, Zielona też, ale Kołobrzeg ostatnio podbity totalnie. Można jeszcze napisać o Zgorzelcu, ale to głównie przez dużą odległość i nadpobudliwego wodzireja :D
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez jakub91 17 Mar 2013, 19:56

Zenon może i doping w Słupsku jest monotonny, ale jedno u nas jest niesamowite. Ten ryk całej głównej trybuny, kiedy zaczynamy odjeżdżać albo gonić rywala. Dla takich momentów warto przychodzić na mecze Czarnych i nie ma róznicy czy krzyczymy tylko "Czarni, Czarni". Ważne, że robimy to najlepiej w kraju i takich emocji, takiego zaangażowania trybun nie ma nigdzie. Przyśpiewki są na wyjazdach, bo tam je wszyscy znają i śpiewają. W Gryfii ma być ryk, mają się nogi rywalom uginać i tak się dzieje. Chwała SKSK za to.:)
jakub91
Młodzik
Młodzik

Postprzez Zenon 17 Mar 2013, 21:33

Rychu#07 napisał(a):
Zenon napisał(a):Masz rację, tylko mogłeś to troszkę w inny sposób napisać. Gryfia została nauczona jednej i tej samej monotonnej i nieustającej przyśpiewki pt. Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! Czarni! ;P

Masz rację. Dzisiaj też w TVP gówno widziałem, ale za to słyszałem przez cały mecz nieustające Czarni! Czarni!
Zenon
Młodzik
Młodzik

Postprzez adrian2139 17 Mar 2013, 21:38

To się cieszę , że dobrze było nas słychać w TV chociaż tyle dobrego ;) ;]
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Samar 17 Mar 2013, 21:39

Zenek idz stad...
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez MZK'S CZARNI 17 Mar 2013, 22:13

Zenon napisał(a):
Rychu#07 napisał(a):

Masz rację. Dzisiaj też w TVP gówno widziałem, ale za to słyszałem przez cały mecz nieustające Czarni! Czarni!

Koleś, goń się! :P
MZK'S CZARNI
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Behemot 17 Mar 2013, 22:16

Panowie, dlaczego dokarmiacie trolla? Ignore, to zdechnie z głodu.
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez Rychu#07 17 Mar 2013, 22:35

Zenon napisał(a):
Rychu#07 napisał(a):

Wole to niz cisze w Tarnobrzegu.
A co, dokarmie, cierpliwy jestem.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Zenon 17 Mar 2013, 22:38

Cisza jest bardzo podobna jak w Słupsku, gdy nie idzie. Jak idzie to jest Czarni! Czarni non stop! Tyle już gracie w tej ekstraklasie, a przyśpiewkę macie jedną i tą samą. Troszkę wstyd...
Zenon
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dezext 17 Mar 2013, 22:40

Żal mu dupę ściska to się wysila u nas na forum :)
Zapomniałem, że u nich z forum jest tak samo jak z ich dopingiem... czyli żałosny poziom :)

Zenek obejrzyj powtórkę i posłuchaj dopingi przy -14pkt... to była cisza ? chyba jesteś głuchy.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez fanka2011 17 Mar 2013, 22:41

Czego mamy się wstydzić? Tego, że mamy jeden z najgłośniejszych dopingów w Polsce? :)
fanka2011
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 17 Mar 2013, 22:41

Wstyd to krasc i z baby spasc.
Wstyd tez niczego soba nie reprezentowac, a krytykowac tych, ktorzy bija nas samych na leb. Tak Siarkowcu, niczego nie jestes w stanie zrobic u siebie, a krytykujesz tych ,ktorzy u siebie jednak cos robia.

On nie jest gluchy, jest glupi.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 17 Mar 2013, 22:45

Rychu#07 napisał(a):On nie jest gluchy, jest glupi.

Głupi to chyba dla niego komplement...
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 17 Mar 2013, 22:46

Dezext napisał(a):
Rychu#07 napisał(a):On nie jest gluchy, jest glupi.

Głupi to chyba dla niego komplement...

A bo ja mily gosc jestem :)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 17 Mar 2013, 22:48

WIem, wiem. Na forum trzeba być również gościnnym :P
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez sisar 17 Mar 2013, 23:00

A ja Zeona rozumiem, kiedyś w średniej szkole też był taki koleś jak ten Zeniu, dopiero później się okazało, że chłopak moczył się w nocy, onanizował się w szkolnym kibelku i złapał go dyrektor, matka puszczała sie z dzielnicowym, siostra podobno wygrała konkurs Algidy na ilość zrobionych lodów, a jemu w dodatku strasznie śmierdziały stopy. Więc uwierzcie mi, ja go rozumiem, biedny ten Zeon.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez pancho 17 Mar 2013, 23:05

sisar napisał(a):A ja Zeona rozumiem, kiedyś w średniej szkole też był taki koleś jak ten Zeniu, dopiero później się okazało, że chłopak moczył się w nocy, onanizował się w szkolnym kibelku i złapał go dyrektor, matka puszczała sie z dzielnicowym, siostra podobno wygrała konkurs Algidy na ilość zrobionych lodów, a jemu w dodatku strasznie śmierdziały stopy. Więc uwierzcie mi, ja go rozumiem, biedny ten Zeon.

wyrozumiałość słupskich kibiców nie zna granic :green: :green: :green:
W JEDNOŚCI SIŁA JEST, NAS ŁĄCZY MZKS http://www.rowymichalek.pl
Awatar użytkownika
pancho
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 17 Mar 2013, 23:08

Zenku opowiem ci krotka historie.
Jakos w pazdzierniku bylem z wizyta w Tarnobrzegu, na meczu Jezioro-Czarni. Mialem przyjemnosc relacjonowania tego spotkania dla sluchaczy portalu gp24.pl. Mecz byl momentami calkiem zaciety. Prawie tak, jak dzisiejszy pomiedzy moja druzyna, a Stelmetem Zielona Gora. Mimo nerwowej sytuacji nie mialem klopotow, by uslyszec, co mowi siedzacy obok Pawel. Malo tego, gdy zespol gospodarzy odrabial straty, emocje mocno mna zawladnely, wiec podnioslem glos. Owszem, bylem calkiem glosno, ale bez przesady, potrafie zdecydowanie wiecej decybeli z siebie wydac. Nie zmienia to faktu, ze w "tumulcie" tarnobrzeskiej hali bylem calkiem niezle slyszalny, co bylo widac po zerkajacych z balkonu kibicach Jeziora.
Czyli lipa Panie, lipa.

Wiesz, ze wsrod slepcow jednooki jest krolem?

Pokora to dobra cecha, kazdemu polecam.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Samar 17 Mar 2013, 23:23

Nie piszcie juz do Zenka, bo wam nie odpisze, juz po 22 jest on dawno po paciorku lulu robi.
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Dezext 17 Mar 2013, 23:49

Rychu#07 napisał(a):

Rychu, to Cię poniosło trochę... Przecież teraz facet nie będzie mógł spać 3 dni żeby zrozumieć o co Ci chodziło...
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez jaca 18 Mar 2013, 00:31

"Zenek - wstawaj - śnieg na dworze, wstań, Zenek, wstań !"
I tak ten drobny zagubiony chłopak z południa kraju stał się cichym bohaterem naszego Forum. Każdego trzeba zrozumieć, każdemu trzeba pomóc...
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Zenon 18 Mar 2013, 00:43

Samar napisał(a):Nie piszcie juz do Zenka, bo wam nie odpisze, juz po 22 jest on dawno po paciorku lulu robi.

Przykro mi, ale się pomyliłeś troszkę Samar.

sisar napisał(a):A ja Zeona rozumiem, kiedyś w średniej szkole też był taki koleś jak ten Zeniu, dopiero później się okazało, że chłopak moczył się w nocy, onanizował się w szkolnym kibelku i złapał go dyrektor, matka puszczała sie z dzielnicowym, siostra podobno wygrała konkurs Algidy na ilość zrobionych lodów, a jemu w dodatku strasznie śmierdziały stopy. Więc uwierzcie mi, ja go rozumiem, biedny ten Zeon.

Urzekła mnie Twoja historia ;D Zapewne tym kolesiem byłeś Ty ;P

fanka2011 napisał(a):Czego mamy się wstydzić? Tego, że mamy jeden z najgłośniejszych dopingów w Polsce? :)

Najgłośniejszy? Chyba najbardziej monotonny spośród wszystkich drużyn ligi. Czarni! Czarni! Czarni!

Rychu#07 napisał(a):Zenku opowiem ci krotka historie.
Jakos w pazdzierniku bylem z wizyta w Tarnobrzegu, na meczu Jezioro-Czarni. Mialem przyjemnosc relacjonowania tego spotkania dla sluchaczy portalu gp24.pl. Mecz byl momentami calkiem zaciety. Prawie tak, jak dzisiejszy pomiedzy moja druzyna, a Stelmetem Zielona Gora. Mimo nerwowej sytuacji nie mialem klopotow, by uslyszec, co mowi siedzacy obok Pawel. Malo tego, gdy zespol gospodarzy odrabial straty, emocje mocno mna zawladnely, wiec podnioslem glos. Owszem, bylem calkiem glosno, ale bez przesady, potrafie zdecydowanie wiecej decybeli z siebie wydac. Nie zmienia to faktu, ze w "tumulcie" tarnobrzeskiej hali bylem calkiem niezle slyszalny, co bylo widac po zerkajacych z balkonu kibicach Jeziora.
Czyli lipa Panie, lipa.

Pokora to dobra cecha, kazdemu polecam.

Chodzi Ci o mecz z tego sezonu, który odbył się 3 listopada? Mecz momentami był zacięty? Jeśli tak to chyba na innych meczach byliśmy, bo z tego co pamiętam to pierwsza kwarta była tylko jakaś wyrównana i zacięta. Później był odjazd Czarnych. 3 i 4 kwarta to odrabianie strat, które i tak skończyło się niepowodzeniem. Pamiętam też doskonale, gdzie siedziałeś i żadnego balkonu tam nie ma przy stolikach prasowych. Zresztą jeśli Ty swoją słyszalność oceniasz na podstawie tego czy ktoś na Ciebie zerkał czy nie to o czym my tutaj mówimy? Może zerkali, ale z innego balkonu jak tańczyłeś do piosenki ''Ona tańczy dla mnie'', ale w Tarnobrzegu raczej takiej sytuacji nie było. Poza tym dopingu w Tarnobrzegu nie porównuję do tego w Słupsku, który jest dużo lepszy. Tylko jest ten mały problem - monotonia pt. Czarni! Czarni! przez cały mecz.
Zenon
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dezext 18 Mar 2013, 00:48

Ale o co Ty chłopie walczysz ?? Najważniejsze jest to, że inni znają walory naszego dopingu... dziwne, że nawet każdy koszykarz w wywiadach o meczach w Słupsku wspomina jak się tutaj ciężko gra ze względu na kibiców i atmosferę :)
Skoro oglądałeś dzisiejszy mecz to nawet mogłeś o tym posłuchać. Sroka o tym wspominał w wywiadzie... zresztą jak i 80% zawodników grających w słupsku ...
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez MZK'S CZARNI 18 Mar 2013, 01:05

Zenon, zapraszamy na mecz do Słupska, kiedy grać będzie u nas Jezioro. No w tym sezonie to już raczej się nie spotkamy, ale w przyszłym... Właśnie w takich jednostronnych meczach, gdzie wynik często jest już przesądzony po pierwszej kwarcie, no ewentualnie połowie, pozwalamy sobie na wiele przyśpiewek. :green:

I szczerze życzę Tobie, żeby hala w Tarnobrzegu chociaż raz ryknęła choć w połowie tak, jak to "Czarni! Czarni" w Słupsku.

Aaa, i składam gratulacje. Jak za pierwszym razem byłem w Tarnobrzegu, Wasz Klub Kibica liczył jakieś 2-3 osoby. Za moją drugą wizytą była to już grupa około 15 osób. Aż strach pomyśleć co będzie, jak przyjadę za rok... :P
MZK'S CZARNI
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dezext 18 Mar 2013, 01:06

Zenon coś dla CIebie specjalnie od Hodga :)

Hodge i spółka pokonali w Słupsku Energę Czarnych 91:81. Przez cały mecz słychać było ogłuszający doping słupskich fanów: - Uwielbiam grać takie mecze, jak ten. Kibice tworzą naprawdę gorącą i niesamowitą atmosferę, dlatego adrenalina jaka się w nas wydziela jest jeszcze większa niż zwykle. Szkoda, że nie we wszystkich halach w Polsce panuje tak gorąca atmosfera jak w Słupsku - powiedział Walter Hodge.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 18 Mar 2013, 01:12

Jesli dla ciebie Zenku -2 pkt na troche ponad 3 minuty do konca, to nie jest zaciety mecz ,to ja juz rozumiem twoj problem. Ty masz problem z odbiorem rzeczywistosci. I to by tlumaczylo twoja radosna tworczosc na tym forum.

Mniej siary, bo ci na percepcje zle wplywa.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez panczowy 18 Mar 2013, 03:22

Zenon napisał(a):Tylko jest ten mały problem - monotonia pt. Czarni! Czarni! przez cały mecz.

Jedno zasadnicze pytanie: co Cię to w ogóle obchodzi? Nie podoba się to nie oglądaj/nie przyjeżdżaj. Każdy ma swój gust i jeżeli Tobie bardziej podobają się piski butów na parkiecie to sobie siedź w tym swoim Siarkobrzegu i fascynuj się walką o utrzymanie, a my ze swoim monotonnym "Czarni, Czarni" będziemy skutecznie uprzykrzać życie rywalom w PO. Ja jeżeli nie lubię Szymona Majewskiego go po prostu nie oglądam. A ty jesteś z tych, którzy oglądają tylko po to by wypisywać później w internecie jaki to pajac. Masz ciekawe hobby widzę. A w pośredniaku byłeś?
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez Zenon 18 Mar 2013, 03:52

panczowy napisał(a):Tylko jest ten mały problem - monotonia pt. Czarni! Czarni! przez cały mecz.

Jedno zasadnicze pytanie: co Cię to w ogóle obchodzi? Nie podoba się to nie oglądaj/nie przyjeżdżaj. Każdy ma swój gust i jeżeli Tobie bardziej podobają się piski butów na parkiecie to sobie siedź w tym swoim Siarkobrzegu i fascynuj się walką o utrzymanie, a my ze swoim monotonnym "Czarni, Czarni" będziemy skutecznie uprzykrzać życie rywalom w PO. Ja jeżeli nie lubię Szymona Majewskiego go po prostu nie oglądam. A ty jesteś z tych, którzy oglądają tylko po to by wypisywać później w internecie jaki to pajac. Masz ciekawe hobby widzę. A w pośredniaku byłeś?

Tu nie chodzi o to czy coś lubię czy nie lubię. Oglądam koszykówkę w wydaniu polskim i mam prawo napisać swoją opinię na temat dopingu Czarnych. Póki co to uprzykrzanie słabo idzie, ale powodzenia. Nie spodziewałem się jednak, że drużyny od miejsc 7-12 walczą o utrzymanie, ale dzięki że mnie oświeciłeś.

MZK'S CZARNI napisał(a):Zenon, zapraszamy na mecz do Słupska, kiedy grać będzie u nas Jezioro. No w tym sezonie to już raczej się nie spotkamy, ale w przyszłym... Właśnie w takich jednostronnych meczach, gdzie wynik często jest już przesądzony po pierwszej kwarcie, no ewentualnie połowie, pozwalamy sobie na wiele przyśpiewek. :green:

I szczerze życzę Tobie, żeby hala w Tarnobrzegu chociaż raz ryknęła choć w połowie tak, jak to "Czarni! Czarni" w Słupsku.

Aaa, i składam gratulacje. Jak za pierwszym razem byłem w Tarnobrzegu, Wasz Klub Kibica liczył jakieś 2-3 osoby. Za moją drugą wizytą była to już grupa około 15 osób. Aż strach pomyśleć co będzie, jak przyjadę za rok... :P

Ciebie to akurat pamiętam jak latałeś z tą kamerką po hali. Wiesz, klub kibica jest jaki jest, ale stara się śpiewać kilka przyśpiewek, a nie tylko jedną i tą samą w kółko - Czarni! Czarni! Czarni!

Rychu#07 napisał(a): dla ciebie Zenku -2 pkt na troche ponad 3 minuty do konca, to nie jest zaciety mecz ,to ja juz rozumiem twoj problem. Ty masz problem z odbiorem rzeczywistosci. I to by tlumaczylo twoja radosna tworczosc na tym forum.

Mniej siary, bo ci na percepcje zle wplywa.

Tłumacz sobie to czym chcesz. Szkoda tylko, że tak słabo jesteś odporny na krytykę, gdy ktoś napisze parę gorzkich słów na temat tego monotonnego dopingu.
Zenon
Młodzik
Młodzik

Postprzez MZK'S CZARNI 18 Mar 2013, 04:23

Zenon napisał(a):Ciebie to akurat pamiętam jak latałeś z tą kamerką po hali. Wiesz, klub kibica jest jaki jest, ale stara się śpiewać kilka przyśpiewek, a nie tylko jedną i tą samą w kółko - Czarni! Czarni! Czarni!

Wiesz, to ja odwrócę kota ogonem: może i śpiewamy jedną przyśpiewkę zbyt często, ale za to jaki Klub Kibica mamy! ;P

A nie chodzi o to, żeby było głośno, wyraziście i rzeczywiście zagrzewało do boju? Że wszystkie drużyny - bez wyjątku -mówią, jak to ciężko grać w Gryfii? Że ta petarda, ten ryk, spowodował, iż o słupskiej publiczności mówi się w kontekście najlepszej w kraju? Oczywiście na podwórku koszykarskim. Przyjedź kiedyś do Słupska na mecz, sam zobaczysz. I uwierz: ciary gwarantowane! A jak mecz jest na styku, to przyśpiewki gówno dają, i trudno zachęcić publiczność do śpiewania. Co najwyżej poklaszczą.

Tak naprawdę jednak uczepiłeś się jak rzep psiego tyłka, i nie wydaje mi się, że o krytykę tu głównie chodzi. Kompleksy kibicowskie?

EDYT:

Sprawdziłem. I się myliłem. To właśnie od krytykowania nas tu jesteś.

Pomijając kwestię Twojej monotonii dotyczącej ponoć naszej. Cytuję:

Tu nie chodzi o hejtowanie tylko o realne myślenie, którego Ci brakuje wieczny optymisto zapatrzony w Czarnych razem z Rychem klakierem Urlepa :)

Dabkus co za cep

Ten Kostrzewski to nie wiem po co jest w tej drużynie, nic nie wnosi, rzuca cegłami za trzy. Jest beznadziejny.

Jestem! Jestem! Już mistrzami Polski Czarni są, bo wygrali z Treflem? Widzę, że naprawdę niektórym sodówka uderzyła do główki, bo Czarni po tym jaki piach grali nagle wygrali w Sopocie ze słabo grającym dzisiaj Treflem.

Nowy trener juz po pierwszym meczu jest zbawcą? Dajcie spokój.

Jakim cudem tacy Czarni wygrywają jak oni ledwo w Tarnobrzegu wygrali. To się w głowie niemieci.

i tak dalej, i tak dalej...

Poznajesz? :język:
MZK'S CZARNI
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez MureQ 18 Mar 2013, 07:46

Dajecie się podpuszczać jak dzieci. Nie karmić trolla to zdechnie.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Zenon 18 Mar 2013, 21:48

Oj tak. Szkoda tylko, że tak wiele osób bardzo się oburzyło po tym jak napisałem tutaj swoje własnej, osobiste zdanie na temat dopingu Czarnych. Jedna ocena, a takie poruszenie ;P
Zenon
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dezext 18 Mar 2013, 22:46

Zenon napisał(a):Oj tak. Szkoda tylko, że tak wiele osób bardzo się oburzyło po tym jak napisałem tutaj swoje własnej, osobiste zdanie na temat dopingu Czarnych. Jedna ocena, a takie poruszenie ;P

Masz rację, doping jest monotonny, krzyczymy cały czas "Czarni, Czarni" Wszyscy się zgadzamy i nie ciągnijmy już tej dyskusji :)
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez czesio 20 Mar 2013, 13:37

Rychu#07 napisał(a):Uwaga Kochani!

Debry zbliżają się wielkimi krokami.
W związku z tym trzeba przygotować jakąś większą oprawę tego wydarzenia. Każda oprawa wymaga wysiłku finansowego. A, że z finansami bywa różnie, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na ten cel.
Każdy kibic zainteresowany wsparciem akcji może dokonać wpłaty na poniższe konto bankowe:

SKSK "czarni.slupsk.pl"
Nad Śluzami 16a
76-200 Słupsk
Nr konta bankowego:
BOŚ S.A. 89 1540 1098 2008 5501 1862 0001

z dopiskiem "oprawa na derby".

Wpłat można dokonywać także osobiście u Skarbnika Czesława. Kontakt 606105600

Lista wpłacających będzie umieszczona na forum i systematycznie aktualizowana. Z każdej złotówki się rozliczymy.

Dziękuję i pozdrawiam.

Rychu.

05.02.2013r. przelew Agnieszka Ł. Komnino 25,-
06.02.2013r. przelew Karolina Ł. Gardna Wielka 15,-
11.02.2013r. przelew Radosław P. Słupsk 15,-
18.02.2013r. przelew Marian B. Gdańsk 200,-
19.02.2013r. przelew Kacper I. 25,-
20.02.2013r. gotówka Paweł F. Słupsk 20,-
21.02.2013r. przelew Sławomir S. Słupsk 20,-
21.02.2013r. przelew Hanna C. Słupsk 35,-
21.02.2013r. przelew Piotr S. Słupsk 40,-
21.02.2013r. przelew Daniel J. Słupsk 100,-
21.02.2013r. przelew Mateusz S. Ustka 30,-
21.02.2013r. przelew Andźelika Sz. Słupsk 20,-
22.02.2013r. przelew Marcin W. Słupsk 50,-
25.02.2013r. przelew Anna,Mirosław,Beata L. Słupsk 50,-
03.03.2013r. gotówka Grzesiek M. Słupsk 60,-
03.03.2013r. gotówka Tadeusz B. Słupsk 35,-
03.03.2013r. gotówka Darek SZ. Słupsk 5,-
03.03.2013r. gotówka Sławek H. 5,-
03.03.2013r. gotówka Daniel D. Słupsk 25,-
03.03.2013r. gotówka Paweł F. Słupsk 10,-
03.03.2013r. gotówka Marcin L. Słupsk 5,-
03.03.2013r. gotówka Artur O. Słupsk 15,-
05.03.2013r. gotówka Przemek P.Słupsk 50,-
05.03.2013r. gotówka Robert K. Słupsk 300,-
05.03.2013r. gotówka Cezary B. Słupsk 100,-
05.03.2013r. gotówka Michał W. Słupsk 30,-
05.03.2013r. gotówka Hans Słupsk 50,-

Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Arek359 20 Mar 2013, 20:16

Wpłaciłem --- na liście mnie nie ma... ---- nie wróciły na konto to pewnie doszły.... Ale na liście mnie nie ma... ;/
Nie patrz w dal wal po szmal!!!
Arek359
Junior
Junior

Postprzez MureQ 20 Mar 2013, 21:42

Arek359 napisał(a):Wpłaciłem --- na liście mnie nie ma... ---- nie wróciły na konto to pewnie doszły.... Ale na liście mnie nie ma... ;/

Jak widać wpłaty z marca są tylko gotówką. Czesław pewnie jeszcze marcowych przelewów nie przejrzał po prostu :)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez czesio 21 Mar 2013, 09:01

MureQ napisał(a):
Arek359 napisał(a):Wpłaciłem --- na liście mnie nie ma... ---- nie wróciły na konto to pewnie doszły.... Ale na liście mnie nie ma... ;/

Jak widać wpłaty z marca są tylko gotówką. Czesław pewnie jeszcze marcowych przelewów nie przejrzał po prostu :)

Wpłaty marcowe będą dopiero w kwietniu jak zakończy się miesiąc i bank zaksięguje wszystkie dokumenty.
Dopiero wtedy księgowa Gosia drukuje wyciąg z banku a skarbnik Czesio w wolnej chwili uzupełni wpłaty na liście.
Jeżeli jeszcze ktoś twierdzi że nie ma jego wpłaty to proszę oinformację, sprawdzę i poprawię.

Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez czesio 21 Mar 2013, 10:09

Rychu#07 napisał(a):Uwaga Kochani!

Debry zbliżają się wielkimi krokami.
W związku z tym trzeba przygotować jakąś większą oprawę tego wydarzenia. Każda oprawa wymaga wysiłku finansowego. A, że z finansami bywa różnie, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na ten cel.
Każdy kibic zainteresowany wsparciem akcji może dokonać wpłaty na poniższe konto bankowe:

SKSK "czarni.slupsk.pl"
Nad Śluzami 16a
76-200 Słupsk
Nr konta bankowego:
BOŚ S.A. 89 1540 1098 2008 5501 1862 0001

z dopiskiem "oprawa na derby".

Wpłat można dokonywać także osobiście u Skarbnika Czesława. Kontakt 606105600

Lista wpłacających będzie umieszczona na forum i systematycznie aktualizowana. Z każdej złotówki się rozliczymy.

Dziękuję i pozdrawiam.

Rychu.

05.02.2013r. przelew Agnieszka Ł. Komnino 25,-
06.02.2013r. przelew Karolina Ł. Gardna Wielka 15,-
11.02.2013r. przelew Radosław P. Słupsk 15,-
18.02.2013r. przelew Marian B. Gdańsk 200,-
19.02.2013r. przelew Kacper I. 25,-
20.02.2013r. gotówka Paweł F. Słupsk 20,-
21.02.2013r. przelew Sławomir S. Słupsk 20,-
21.02.2013r. przelew Hanna C. Słupsk 35,-
21.02.2013r. przelew Piotr S. Słupsk 40,-
21.02.2013r. przelew Daniel J. Słupsk 100,-
21.02.2013r. przelew Mateusz S. Ustka MAJZA 30,-
21.02.2013r. przelew Andźelika Sz. Słupsk 20,-
22.02.2013r. przelew Marcin W. Słupsk 50,-
25.02.2013r. przelew Anna,Mirosław,Beata L. Słupsk 50,-
25.02.2013r. przelew Sławomir G. Słupsk 30,-
25.02.2013r. przelew Marcin L. Ustka 20,-
26.02.2013r. przelew Marcin P. Słupsk 70,-
26.02.2013r. przelew Sabina. Piotr J. Trzebielino 50,-
27.02.2013r. przelew Wojciech D. Słupsk 60,-
03.03.2013r. gotówka Grzesiek M. Słupsk 60,-
03.03.2013r. gotówka Tadeusz B. Słupsk 35,-
03.03.2013r. gotówka Darek SZ. Słupsk 5,-
03.03.2013r. gotówka Sławek H. 5,-
03.03.2013r. gotówka Daniel D. Słupsk 25,-
03.03.2013r. gotówka Paweł F. Słupsk 10,-
03.03.2013r. gotówka Marcin L. Słupsk 5,-
03.03.2013r. gotówka Artur O. Słupsk 15,-
05.03.2013r. gotówka Przemek P.Słupsk 50,-
05.03.2013r. gotówka Robert K. Słupsk 300,-
05.03.2013r. gotówka Cezary B. Słupsk 100,-
05.03.2013r. gotówka Michał W. Słupsk 30,-
05.03.2013r. gotówka Hans Słupsk 50,-

Skarbnik Czesio
606 105 600
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Kamilzon 10 Kwi 2013, 00:06

cześć jestem nowy i z poza Słupska więc tak naprawdę g..no mi do tego
ale zenon ma rację oglądam mecze Czarnych w TV ( jestem tylko sympatykiem Czarnych a tak naprawdę to jestem kibicem Legii)
ale macie naprawdę monotony doping w ale wy to argumentujecie że nie ważne że monotonny byle by było jak naj głośniej

ale drodzy uwierzcie mi w dopingu nie chodzi oto że by było jak najgłośniej tylko że by był jakiś ład nie potraficie zarzucić dłuższej przyśpiewki tylko całe 40 minut Czarni Czarni albo Lets go Czarni Lets go ( co dla mnie ta druga jest jakąś żenadą bo to nie NBA i nie USA tylko Polska )

także zmieńcie coś mało opraw robicie ,macie tylko jedną sektorówkę fajną
Awatar użytkownika
Kamilzon
Młodzik
Młodzik

Postprzez Cesnauskis7 10 Kwi 2013, 14:21

Kamilzon napisał(a):ale drodzy uwierzcie mi w dopingu nie chodzi oto że by było jak najgłośniej tylko że by był jakiś ład nie potraficie zarzucić dłuższej przyśpiewki tylko całe 40 minut Czarni Czarni albo Lets go Czarni Lets go ( co dla mnie ta druga jest jakąś żenadą bo to nie NBA i nie USA tylko Polska )

Jakoś koszykarze ( i to nie tylko ci grający w Czarnych) często chwalą sobie głosny doping w Gryfii, który ponosi gospodarzy do zwycięstwa i rozprasza przeciwników... A to chyba o to chodzi, żeby wspierać jak najlepiej naszych i uprzykrzać możliwość np. porozumiewania się na boisku przeciwnikom, a nie o to, żebysmy mogli posłuchać, jak ładnie śpiewamy jakąś dłuższą przyśpiewkę. Doping ma dobić przyjezdnych, a nie być przyjemny dla ucha.
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez adrian2139 10 Kwi 2013, 14:26

Tylko zobacz , że u nas na sektorze nie jest po 200 czy więcej osób . Jest nas góra 40 osób . Więc przebitki na hali nie będzie do śpiewania bo inni zaczną zaraz gwizdać bo zaraz koniec akcji Czarnych i trzeba Yippie-Ki-Yay przeciwnika . A co do opraw nie wypowiadam się bo od tego nie jestem . Pozdrawiam :)
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Kamilzon 10 Kwi 2013, 17:44

Cesnauskis7 napisał(a):
Kamilzon napisał(a):ale drodzy uwierzcie mi w dopingu nie chodzi oto że by było jak najgłośniej tylko że by był jakiś ład nie potraficie zarzucić dłuższej przyśpiewki tylko całe 40 minut Czarni Czarni albo Lets go Czarni Lets go ( co dla mnie ta druga jest jakąś żenadą bo to nie NBA i nie USA tylko Polska )

Jakoś koszykarze ( i to nie tylko ci grający w Czarnych) często chwalą sobie głosny doping w Gryfii, który ponosi gospodarzy do zwycięstwa i rozprasza przeciwników... A to chyba o to chodzi, żeby wspierać jak najlepiej naszych i uprzykrzać możliwość np. porozumiewania się na boisku przeciwnikom, a nie o to, żebysmy mogli posłuchać, jak ładnie śpiewamy jakąś dłuższą przyśpiewkę. Doping ma dobić przyjezdnych, a nie być przyjemny dla ucha.

tylko zobacz jak kibice Anwilu umieją jakoś urozmaicić swój doping a wy jakoś nie i po prostu wieje nudą .

w dopingu nie chodzi oto że by bylo jak najglośniej tylko żeby było też trochę rozrywki i urozmaicenia

jedynie co mogę o was dobrego powiedzieć ;] to że mobilizujecie wszystkich kibiców i cała widownie że by przyszli ubrani na czerwona (ach żeby było tak samo na Legi że wszyscy na biało)

anwilowcy jakoś mogą zarzucić dłuższe przyśpiewki oni nie mają żadnego problemu z tym
Awatar użytkownika
Kamilzon
Młodzik
Młodzik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości