Pomagamy Natalce

Doping, oprawy, wyjazdy...

Pomagamy Natalce

Postprzez Rychu#07 18 Mar 2016, 08:40

Uwaga Czarnuchy, jest ważna sprawa do ogarnięcia!

Wielu z nas pewnie czytało o sku.rczybyku jaki dopadł osmioletnią Natalkę z naszego miasta. Dupek zwie się rakiem...
Rozumiecie? Osiem lat, rak. Osiem lat! Rak! Ja nie rozumiem. Nie i już. A tym bardziej nie mogę się pogodzić z takimi sytuacjami.
Jej rodzice sa załamani, ale walczą, bo rodzic to taka istota, która nigdy nie straci wiary. I słusznie, bo sprawa jest do wygrania. Trzeba w to mocno wierzyć, modlić się i próbowac dzieciakowi ulżyć w cierpieniu.
Koszty terapii są kosmiczne, dlatego organizowanych jest szereg akcji, które mają pomoć jej rodzicom w zbieraniu funduszy.
Nasz forumowicz Szymon05 zdobył od zespołu Rammstein (lubicie ostre brzmienia?) serię gadżetów z autografami wokalisty grupy- Tilla Lindemanna. Nie lada gratka dla fanów i kolekcjonerów. Ale także dla tych, którzy po prostu chcą pomóc, a autografy, koszulki, płyty w dupie mają :)

Tutaj jest link do wykopu:
http://www.wykop.pl/link/3072943/rammst ... kop-efekt/
Proszę, wykopujcie, niech trafi na główną, to naprawdę potężny portal, który ma siłę niesienia pomocy.
Udostępniajcie ten link na swoich facebookach, Twitterach i wszędzie tam, gdzie tylko jesteście zarejestrowani i działacie.

Jednocześnie ogłaszam konkurs ze wspaniałymi nagrodami. Wszyscy, którzy wykopią, udostępnią, wpłacą, zalicytują otrzymają w podziekowaniu piękny uśmiech dziecka i łzę wzruszenia jego rodziców. Warto!

Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki!
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Re: Pomagamy Natalce

Postprzez losmen 18 Mar 2016, 15:23

Moze jest szansa zeby zrobic licytacje podczas meczu np 2 koszulek (nie musza byc tegoroczne) i pilki. Klub pewnie dalby koszulki na taka licytacje, ktore i tak leza w szafie.
Ja mam gdzies koszulke Tomasza Briegmanna za czasow Broka. Jakby zorganizowac taka aukcje, to chetnie ja oddam na licytacje w slusznym celu.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 24 Mar 2016, 11:38

Grubo...

Klub przyłączył sie do akcji i na najbliższym meczu z Rosą w Lany Poniedziałek będzie licytacja.
Przedmiotem licytowanym będzie ubiegłoroczny medal!

Na pewno jest o co zawalczyć.

Wyciągajcie zaskórniaki :)
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Centrifugal 21 Cze 2016, 16:37

Można coś jeszcze oddać na licytację?
Centrifugal
Młodzik
Młodzik

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości