Kibice z innych miast

Doping, oprawy, wyjazdy...

Postprzez Jano 26 Sie 2005, 01:34

Zobaczcie ten artykul i film !! Ciezko mi kulturalnie powiedziec co sadze o zachowaniu Policji, wiec sie powstrzymam.

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,2885791.html
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Miejscowość: Słupsk

Postprzez KIBIC-stal 26 Sie 2005, 11:56

ee ten film to jeszcze nic,takie akcje s? niestety na co drugim wyjezdzie :(
http://www.kk.osw.pl http://www.ostrovia.wf.plTo trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!!
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: OSTRÓW WLKP.

Postprzez grabek 16 Paź 2005, 21:12

Były race, był gło?ny doping. Tyle, że kibice zgromadzili się pod Torwarem i wzdłuż ulicy Łazienkowskiej, a nie na stadionie Wojska Polskiego. Tak wła?nie przebiegał protest przeciwko działaczom naszego klubu, którzy kibiców maj? za nic. Do protestu przył?czyli się kibice z Płocka, którzy w akcie solidarno?ci na kilka minut opu?cili swój sektor. Chyba prezesowi Legii zrzedła mina...
Zeszłoroczny mecz Legii z Wisł? Płock przyci?gn?ł na trybuny 12 tysięcy kibiców. W czasie spotkania panowała wspaniała atmosfera, a na trybunach było gło?no i kolorowo. Jak to wszystko się zmienia. W dniu dzisiejszym od rana na ulicy Łazienkowskiej ustawiane były specjalne barierki, które miały odgradzać fanów Legii od stadionu. W ten sposób policja przygotowywała się do zapowiadanego przez kibiców protestu. Na szczę?cie legioni?ci nie dali się sprowokować funkcjonariuszom w kaskach i zajęli miejsca po drugiej stronie ulicy. Osoby, które zdecydowały się wej?ć na stadion, nie były zmuszane do odwrotu. Każdy zrobił to, co uważał za stosowne. O ile na pocz?tku spotkania na Krytej zebrało się około 800 kibiców, to po kilkunastu minutach zostało ich zaledwie 500. Pozostali pokazali zarz?dowi, że mimo zakupionych za niemałe pieni?dze karnetów, nie popieraj? jego działań. O ile spod stadionu niósł się prawdziwy doping, to na stadionie było cicho. Nawet "Mistrzem Polski jest Legia..." trzeba było pu?cić z kasety...
Pod Torwarem II zebrało się około 2500 fanów. Dopingiem, z naprędce znalezionego gniazda, kierował S. ?piew kibiców spod znaku czarnej eLki był wcale nie gorszy od tego, jaki prezentujemy na meczach (czyt. na stadionach). Oczywi?cie oberwało się i to zdrowo przoduj?cej trójce - Zygo, Walter, Dziewulski. Nie brakowało skandowania haseł, aby grupa ITI dała sobie spokój (delikatnie mówi?c). Był też jednak gło?ny doping dla piłkarzy. Nie chodziło wszak o to, aby naszym grajkom uprzykrzyć życie. Co ciekawe do protestu przył?czyli się go?cie, którzy skandowali hasło "Nie ma Legii bez Żylety" i... opu?cili na kilka minut swój sektor. Brawo! Gdy informacja o zachowaniu płocczan dotarła pod Torwar, podziękowali?my Petrze za solidarno?ć. Osoby, które cały mecz spędziły na Krytej nie prowadziły dopingu, więc po murawie niósł się zapewne [pod Torwarem słychać ich nie było] ?piew go?ci. Wisła zameldowała się w Warszawie w 170 osób i wywiesiła na płocie 8 flag. Ponadto w czasie meczu zaprezentowali sektorówkę z napisem "Wisła Płock", któr? pod?wietlili stroboskopami. Z naszej strony także nie brakowało pirotechniki. Po bramce dla Legii (informacje przekazywali kibice zajmuj?cy najwyższe gałęzie na pobliskich drzewach) odpalonych zostało sze?ć rac. Zabawa była nie mniejsza od tej, jak? znamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Był dialog pomiędzy dwoma trybunami (w tym przypadku balkonami), była meksykańska fala. Nie widzieli?my tylko dobrego występu naszych piłkarzy. Nie wiadomo jednak kiedy zobaczymy. Choć PZPN zamkn?ł trybunę odkryt? tylko na jeden mecz, nasi kochani działacze już wymy?laj?, jak tu ograniczyć ilo?ć widzów na trybunach. Je?li dzisiejsza frekwencja i atmosfera na trybunach odpowiadała panu Walterowi i jego podwładnym, to nic zapewne nie stoi na przeszkodzie, aby tak było dalej. Kibiców przecież można kupić, prawda?

Po ostatnim gwizdku sędziego główna grupa kibiców przeniosła się pod barierki przy trybunie krytej. Przez moment wydawało się, że może doj?ć do jaki? zamieszek, ale większo?ć kibiców uspokajała tych bardziej krewkich. W stronę Policji poleciała jedna raca, co spotkało się z natychmiastow? reakcj? pozostałych "nie rzucajcie, nie rzucajcie." Po meczu Policja przez megafon prosiła kibiców o spokojne rozej?cie się, po kwadransie fani udali się do domów.

Za tydzień Legia gra wyjazdowe spotkanie w Lubinie. Choć "le?ne dziadki" wydały nam zakaz wyjazdowy na najbliższe trzy mecze, należy się spodziewać, że znajd? się niepokorni, którzy na lubińskim gigancie zasi?d?. Nasz stosunek do zakazów znaj? chyba wszyscy. Najważniejsze, że dzisiejszy protest przebiegał spokojnie i prezesi nie bardzo maj? co nam zarzucić (a na tę okazję przygotowane były kamery niejednej stacji telewizyjnej). No cóż, media szukaj?ce sensacji musz? szukać szczę?cia gdzie indziej.

http://www.legialive.pl/mecz.php?MeczID=200&act=trybuny

A i jeszcze taki maly opis z Forum Legii.

Najlepsza" akcja spod Torwaru - 6iu Mietków (czyli po 40ce) rozpijało flaszkę pod drzewkiem gdy nagle poleciała piosenka "Kto nie skacze ten jest gejem - hop! hop! hop!". Akurat kolejka była u grubszego pana, który to usłyszał piosenkę, rozejrzał się, zastanowił chwilę... wylał wódę w trawę i zacz?ł skakać To się nazywa homofobia
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Gilu 17 Paź 2005, 12:19

Gratki dla Fanów Noteci.......

ładny doping i naprawde fajna atmosferka.
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez sysa_aga 17 Paź 2005, 21:14

Zgadzam się...Naprawde fajny doping!!!Kibice Noteci pokazali ze maj? kulutre i umieja się zachować norlamnie w stosunku nawet do przeciwnika!!!
Duos qui lepores sequitur, neutrum capit!Kto goni za dwoma zającami, żadnego nie złapie!
Awatar użytkownika
sysa_aga
Młodzik
Młodzik

Postprzez Bilek 17 Paź 2005, 21:28

Ci kibice co byli w Słupsku to moze i tak, a kto byl na pamietnym wyjezdzie ma zapewne nieco inne zdanie co do inowroclawskiego "mlynu".
Co nie zmienia faktu, ze zarowno na MPKK, jak i na meczu Czarnych z Notecia bylo bardzo sympatycznie.

P.S.
Nigdy bym sie nie spodziewal, ze bedzie mi zal jakichkolwiek przyjezdnych kibicow. Jednak jak probowalem sobie wyobrazic siebie na ich miejscu to ogarnelo mnie przerazenie i smutek, mam nadzieje ze nigdy nie bedziemy w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Dafi 17 Paź 2005, 21:43

Ja bylem na pamietnym meczu i pamietam jak nas potraktowano.Polowa z tych ludzi co przyjechali rzucala sie na nas na hali.A jak wyjezdzalismy to rzucali czym popadnie.

Nie przepadam ze nimi
Dafi

Postprzez G 17 Paź 2005, 21:52

Widzę, że nie tylko nas tak potraktowali.
Awatar użytkownika
G
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Koszalin

Postprzez Brzeczyszczykiewicz 03 Lut 2006, 16:28

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 52&start=0

kibice koszykarscy to przeważnie piknikowcy. Pojawili się w Koszalinie po awansie AZS, ale zaraz dano im do zrozumienia kto rrz?dzi miastem. ci sami kibice w Słupsku wskazywali policji kibiców Gryfa, którzy ich skroili. A tak wogóle to na ostatnich derbach widzialem kolesia w szalu czarnych siedz?cego obok kolesia w szalu AZS.

Macie rację, że na koszu s? sami piknikowcy, to już nie lata 90-te gdzie na baskecie ?cierały się mocne ekipy. Kiedy? na Czarnych w Słupsku było nas 250 osób i wtedy się działo, atmosfera była jak na stadionie, a teraz powstał jakis smieszny klub kibica, który zobowi?zany jest przychodzić dużo wcze?niej przed meczem (sprawdzenie obecno?ci). Normalna paranoja. Teraz nie chodzimy już na kosza systematycznie, pojawiamy się tylko jak kto? ciekawy do nas zawita . Wogóle na salali nic nie można zrobić bo jest monitorinig,jedna wielka lipa.
W całej Polsce jest tak samo, sami piknikowcy. W tym sezonie myslelismy, że Kotwica chociaż przyjedzie ale u nich to samo zjawili się tylko piknikowcy, całe rodziny.

...
Brzeczyszczykiewicz
Młodzik
Młodzik

Postprzez Gilu 03 Lut 2006, 16:49

kilka opini za tamtego forum:

nie no nie można mówić że w całej Polsce kibice koszykarscy to pikniki. Włocławek, Słupsk ?wiecie maj? naprawde kibiców na super poziomie. Ostatnio byłem na meczu Polpaku ?wiecie i byłem w szoku, młoda drużyna a młyn całkiem niezły, wszyscy szaliki i koszulki. Włocławek to wiadomo już od lat, doping Yippie-Ki-Yay całe miasto koszme żyje. Kiedy? we Wrocławiu był doping niezły ale odkad ?lask nic nie wygrywa na meczach jest pół hali albo i mniej. Poracha tylko jest w Sopocie. Ale może za pare lat poprawi sie.

i odpowiedz
Te wszystkie drużyny maj? komercyjne kluby kibica, które Yippie-Ki-Yay wiedz? o kibicowaniu. Zero przywi?zania do barw, lizusy sponsorów, czy to wymaga komentarza ? Wystarczy spojrzec na fotkę KK Czarnych, i te żałosne flagi. Na Czarnych, czy NOBILESIE nie spotka się już raczej kibiców piłkarskich. A w ?wieciu jest boom, bo drużyna weszła do extraklasy i nieĽle sobie radzi. Jedyny plus za akcję lokalnego F.c. Widzewa na wyjazdowiczów Czarnych, ale obiektywnie patrz?c owi wyjazdowicze najczę?ciej oddaj? barwy bez walki. Na ?l?sku nic nie dzieje się już od dobrych 5-6 lat, kiedy do nazwy klubu po kolei zaczęli wstępowac sponsorzy. Z tego co wiem znacz?ca czę?c kibiców Stali Ostrów Wlkp. sympatyzuje za Ostrovi?, i często jeĽdzi na Lecha.

TEMAT niewyczerpany...kazdy ma swój sposób na dopingowanie.
Pozdrawiam.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Ziegi 03 Lut 2006, 17:08

Te wszystkie drużyny maj? komercyjne kluby kibica, które siusiak wiedz? o kibicowaniu. Zero przywi?zania do barw, lizusy sponsorów, czy to wymaga komentarza ? Wystarczy spojrzec na fotkę KK Czarnych, i te żałosne flagi. Na Czarnych, czy NOBILESIE nie spotka się już raczej kibiców piłkarskich. A w ?wieciu jest boom, bo drużyna weszła do extraklasy i nieĽle sobie radzi. Jedyny plus za akcję lokalnego F.c. Widzewa na wyjazdowiczów Czarnych, ale obiektywnie patrz?c owi wyjazdowicze najczę?ciej oddaj? barwy bez walki. Na ?l?sku nic nie dzieje się już od dobrych 5-6 lat, kiedy do nazwy klubu po kolei zaczęli wstępowac sponsorzy. Z tego co wiem znacz?ca czę?c kibiców Stali Ostrów Wlkp. sympatyzuje za Ostrovi?, i często jeĽdzi na Lecha.

Bo to Yippie-Ki-Yay jest koszykowka a nie pilka nozna i bardzo dobrze, ze ich nie ma. Kibice kosza i siatki niech siedza na hali, a "kibice" pilkarscy na stadionach. Takie jest moje zdanie i tyle.
Ziegi
Młodzik
Młodzik

Postprzez PSEUDO 05 Lut 2006, 22:44

KK JESTESCIE SLABI.Z GOWNA BATA NIE UKRECISZ.KUMACIE.CZARNI TO MY
PSEUDO
Młodzik
Młodzik

Postprzez MureQ 05 Lut 2006, 22:50

Ale po co taka napinka? Wyluzuj...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Czarni_FaN 06 Lut 2006, 22:09

Jedyny plus za akcję lokalnego F.c. Widzewa na wyjazdowiczów Czarnych, ale obiektywnie patrz?c owi wyjazdowicze najczę?ciej oddaj? barwy bez walki

Jak? akcje ? [:o Z Widzewem w Grudzi?dzu nie mieli?my w ogóle do czynienia, tym bardziej nie ma mowy o żadnym krojeniu szali .
Awatar użytkownika
Czarni_FaN
Kadet
Kadet

Postprzez Jagodnik#14 06 Mar 2006, 10:06

Cała sytuacja z grudzi?dza wylgaa na jedno wielk? ?ciemę.Mam znajomych z Widzewa i oni nic nie wiedz?o krojonych szalach Czarnych...

Smiać mi sie chce z takich człowieczków jak PSEUDO mysli ze jest kozak bo cos sobie napisal na forum haha.
"znawcy" basketu: 1.Losmen 2.Gilu 3.grabek 4.e-basketbrak słów :(
Jagodnik#14
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: z ciepłego kurwidołka :)

Postprzez KIBIC-stal 01 Gru 2006, 20:26

Jesli chodzi o fanatycznosc i doping...wypowiedz neutralnej osoby...

Nieobliczalny przeciwnik, mała i ciasna hala, a do tego komplet fanatycznych kibiców – w takich warunkach w niedzielę wrocławscy koszykarze walczyć będ? ze Stal? w Ostrowie o podtrzymanie serii ligowych zwycięstw – pisze Słowo Polskie Gazeta Wrocławska.

Stal przez długi czas miała kompleks ?l?ska, ale przez ostatnie pięć lat na pewno o nim zapomniała. Wrocławianie, je?li już s? w stanie wygrać w Ostrowie, to przegrywaj? u siebie. A w ostatnim sezonie ulegli Stali dwa razy. Rzeczywi?cie, prawdziwy klimat tych spotkań czuje się w Ostrowie. Kibice potrafi? tam stworzyć istne piekło. – To w tej chwili najgorsza hala w Polsce. Równać się z ni? może tylko obiekt Czarnych Słupsk – z równie szalonymi i żywiołowo reaguj?cymi kibicami – mówi anonimowo jeden z polskich arbitrów prowadz?cych mecze w ekstraklasie.
– Nigdy nie grałem w Ostrowie, ale mój przyjaciel Eric Elliott, który występował w Stali, opowiadał mi o tym miejscu

a wiec witamy w klubie fanatyków :)
http://www.kk.osw.pl http://www.ostrovia.wf.plTo trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!!
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 01 Gru 2006, 23:30

[quote=KIBIC-stal]

Stal przez długi czas miała kompleks ?l?ska, ale przez ostatnie pięć lat na pewno o nim zapomniała. [/quote]

Smieszny fragment, zabrzmialo tak jakby Slask ze Stala rywalizowali przynajmniej od 30 lat :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Gilu 02 Gru 2006, 10:48

z ta za mala hala to przesadzacie,hala ponoc ma wymiar potrzebny,ale za koszem jest b.malo meijsca i mozna zdezyc sie ze sciana.

Juz nie wiem co gorsze odbijajaca sie wyoska pilka od dachu "hali" czy moze zderzenie ze sciana w innej "hali"

:D Pozdrawiam.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dj_SnAkE 02 Gru 2006, 16:56

Gilu byłes kiedys w Ostrowie no wlasnie wiec nie wypowiadaj sie?
No chyba ze byles :)
A co do atmosfery na Stali jest super i w tym roku nepwno zawitam na libacje Rysiul wiec :) Wiesz... :P
Ty Wiesz Ja Wiem My Wiemy :)
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez sisar 02 Gru 2006, 18:55

W Tarnowie jest duża hala- lodowisko, lecz bardzo Ľle to wygl?da jak jest wypełniona w połowie przez kibiców. W dużych halach jeżeli nie ma kompletu publiczno?ci ciężko jest o jak?? wyj?tkow? atmosferę.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Szefoszap 02 Gru 2006, 21:17

[quote=sisar]W Tarnowie jest duża hala- lodowisko, lecz bardzo Ľle to wygl?da jak jest wypełniona w połowie przez kibiców. W dużych halach jeżeli nie ma kompletu publiczno?ci ciężko jest o jak?? wyj?tkow? atmosferę.[/quote]

Może kto? wkleić zdjęcie hali Unii i Znicza? Thx! :)

Uważam,że jeste?my najlepszymi i najwierniejszymi kibicami naszego team'u,ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie odno?nie kibiców Turowa.
Przyjechali niezły kawał do Grudzi?dza oraz przyjechali dzisiaj do Kołobrzegu! Nie do?ć,że ,,spory'' kawałek to i jeszcze zorganizowan? grup? 30 osobow?.CO o tym s?dzicie? My nie byli?my jeszcze w Zgorzelcu,a w tamte rejony jechali?my tylko na play-off w ,,jakie?'' grupce.Mam nadzieję,że fani Turowa zawitaj? do nas.
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez losmen 02 Gru 2006, 21:20

[quote=Szefoszap]w tamte rejony jechali?my tylko na play-off w ,,jakie?'' grupce.Mam nadzieję,że fani Turowa zawitaj? do nas.[/quote]

40-50 osob, dziekuje
Ostatnio edytowany przez losmen, 02 Gru 2006, 22:22, edytowano w sumie 1 raz
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Szefoszap 02 Gru 2006, 21:23

losmen napisał(a):[quote=Szefoszap][quote=sisar] w tamte rejony jechali?my tylko na play-off w ,,jakie?'' grupce.Mam nadzieję,że fani Turowa zawitaj? do nas.

40-50 osob, dziekuje[/quote]

Miałem na my?li zorganizowan? grupę kibiców,a nie 2-5 osób.
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez sisar 02 Gru 2006, 21:30

Losiu - Sisar nic nie pisał o tamtych rejonach. :P
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez KIBIC-stal 31 Gru 2006, 16:27

KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez Szefoszap 31 Gru 2006, 17:08

Całkiem,całkiem ;]

A my mamy jakie? plany na lepsz? oprawę,fakt konfetti jest fajne jak rzuca je mnóstwo ludzi,ale robi się to nudne i trzeba dać tego jeszcze więcej,fajna była ta ga?nica czy co to nie było z takim dymem :green:
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dafi 07 Sty 2007, 20:07

Coraz wiecej kibicow z calej Polski zaczyna spiewac ta przyspiewke.

http://www.youtube.com/watch?v=apmNOMIV9ss

a ktos od nas mowi ze to kiła :D
Dafi

Postprzez KIBIC-stal 21 Sty 2007, 01:07

KS.... fotka zrobiona troche szybko jeszcze wszystko nie uformowane...

http://img110.imageshack.us/img110/3331 ... red1pz.jpg
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez Szefoszap 21 Sty 2007, 01:22

Nie wykluczone,że u nas co? się ruszy z zakupem i też co? zrobimy,bo imo wypadałoby zrobić co? co przyci?gnie Słupsk? publikę.
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez KIBIC-stal 22 Sty 2007, 19:20

KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dj_SnAkE 22 Sty 2007, 19:33

Rysiul szczerze to nie robi to takie wrazenia na mnie...
I tak po koleji...
1 Zrobic ładna oprawe na Wasza głowna trybune to tak jak zrobic oprawe na nasza vipów wiec pikus.
2 W kk macie jak sam sie c hwalisz z 200 osob i zeby glosno spiewac i 200 to nie jest problem Nasz kk ma 40 osob i potarfi rozruszac hale dwa razy wieksza... i jest równierz slyszalny
3 Sektorwka "Wielka Flaga Stali" taka ona wielka ze na nasze vipy by starczyła za przeproszenie,
4 Jak krzyczycie widac ze to tylko Wy na filmiku bo pikniki siedza
5 Ale jak by niepatrzyl macie jak na Wasza hale zarabiste oprawy i tego Wam pograttulowac.
6 Jestem ciekawy jak byscie sie sparwdzili na takiej hali jak my w 40 osób
7 Pozdrawiam cały kk ostrowa jak i Ciebie i Madzie... I gratuluje ładnej oprawy :) ale juz sie tak nie LANSUJ :)
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez KIBIC-stal 22 Sty 2007, 23:19

i tu sie z tob? nie zgodzę, bo przy takiej trybunie jak macie wy moim zdaniem i wielu innych osob o wiele łatwiej o dobra oprawe i doping i dopiero przy takiej dużej trybunie by?my sie prezentowali jeszcze lepiej, bo naprawdę trudno sie robi oprawe na trybunie gdzie jest ławka na ławce pomierzy rzedami nie idzie przejsc schody zawalone ludzmi, ze nigdzie nie idzie sie dostac i wszystko musi wyjsc estetycznie zeby to sie prezentowało a na większej powierzchni to sie rozpływa i nie widać tak wpadek .
My tez mamy KK oficjalnie na 50 osob a to, ze do spiewania przychodzi nie kiedy ponad 150 osob to tylko pokazuje kibiców fanatyzm bo nikogo do tego nie zmuszamy, jest sporo hal podobnych wielkosciowo do naszej Sopot,Warszawa,Starogard ,Grudzi?dz,Jarosław,Zgorzelec, Koszalin ale tam nigdzie jako? nie umieja nic zrobic i zebrać konkretnej ekipy do spiewania ,albo ich pikniki maja problem nawet podnie?ć karton w dwóch kolorach a np w Tarnowie gdzie hala jest duza druzyna na ostatnim miejscu dopingiem i oprawami Tarnów przebija sporo wymienionych przezemnie miast,Włocławek tez ma nawet 2 KK a mimo wszystko jest strasznie piknikowo..Mowisz, ze na mniejszej hali łatwiej o oprawe to dlaczego wasz mniejszy KK trudniej zorganizować w oprawe niz ten nasz wielki??? wam wystarczy zrobic np 40 flag dla każdego my musimy zrobić prawie 200 zeby każdemu w sektorze dogodzić i nasza mała hala powoli nam ogranicza możliwo?ć i dopiero na nowej pokażemy nowe oblicze dla porównania dobrym przykładem s? kibice Korony Kielce jak sie prezentowali na swoim małym stadionie a jak na tym nowym 15tysiecznym... wiec wielko?ć hali tu nie ma znaczenia bo prawie kazdy KK w Polsce ma ?rednio od 40-100 osob w sektorze a rzadko w którym cos fajnego sie dzieje( nie liczac was,Polpaku,Slaska) my w swoim sektorze działali?my przez większo?ć czasu prawie co mecz dopiero od niedawna postawimy robic cos na większa skale bo pomysłów brakowało a nie które ekipy nie pokazały jeszcze nic nawet w swoim sektorze a co dopiero mowic o przył?czeniu do wspólnej oprawy kilka set ludzi

bez napinki tez pozdrawiam wszystkie osoby które znam ze Słupska,Ustki :) (Madzia wkurzona, ze zanim do nas przyjechać wolałe? spac do 15tej godziny [:o :green:
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 23 Sty 2007, 00:19

Prawdziwi kibice z Sopotu. Nazwa ich zmusza do tego. Pocorn Puzzle Sopot [:o

Image
Dafi

Postprzez grabek 24 Sty 2007, 16:29

Image

Kibice Resovii Rzeszów na meczu Siatkowki. Przyznam ze pomysł do?ć oryginalny :)

Image

Image

Image

Konkretni s?.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Szefoszap 26 Sty 2007, 14:05

Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez KIBIC-stal 26 Sty 2007, 14:30

KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez Szefoszap 26 Sty 2007, 15:41

[quote=KIBIC-stal]http://www.youtube.com/watch?v=dBP4uDwd5hA mecz wtorkowy Stal-Polonia[/quote]

Heh,jak zwykle zachwycacie nas swoimi oprawami :P

Tak trzymać :)
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dj_SnAkE 26 Sty 2007, 18:23

Szefoszlapku nie podniacaj sie tak bo Ci zwieracze puszcza a zaufaj mi ze Stal moze jest w czolowce DBL ale poogldaj sobie filmiki z Grechji chocby PAO tam mozesz popuszczac na Stali szkoda Twoich zwieraczy:)
A Rysiul stanradowo wkleja i pewnie przed kompem cieszy miske :) Co nie zulu :)
Heh Rysiul :P
A Czemu Nie Kleisz tego filmiku
Wasze wypasione Konfettii :) Smiech na Sali :) w porownaniu do Naszego :)

Peace
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez KIBIC-stal 26 Sty 2007, 18:53

Snejku tylko nie zapominaj,ze doping w klubach Greckich i oprawy robi? prawie zawsze kibcie pilkarscy,a ze sekcja koszykarska jest pod tym samym herbem co nozna to chodz? na kosza,ale tak naprawde te młyny tam to pochodz? ze stadionu :D
i nie moze w czołowce DBL tylko dla wielu ludzi zajmujacym sie dopingiem i oprawami w swoim klubie bezkonkurencyjnie pierwsi :green:
co do konfetti to nigdy nie robilismy zadnej mega akcji pt konfetti i my o tym wiemy,ze pod tym wzgledem jestesmy napewno słabsi od was,bo wy robicie prawie zawsze, a my tylko sporadycznie na nasz sektor
Pozdro do zobaczenia..zapraszamy ekipe z golfa do nas... :)
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez grabek 09 Lut 2007, 17:25

http://www.youtube.com/watch?v=wgL10JyU1Xo

Jaki ten h1 jest załosny .
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 18 Lut 2007, 08:56

Przepraszam, czy kto? może wie dlaczego kibice AZS-u nic nie pisz? na tym swoim ?miesznym forum o wczorajszym meczu? >:] ;] :] :green: ;D
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez marcik70 18 Lut 2007, 14:37

no wiesz ? ;P nie dziwie im sie :D
I love this game,MZKS CZARNI SŁUPSK!!
Awatar użytkownika
marcik70
Kadet
Kadet

Miejscowość: Słupsk/Szczecin

Postprzez sisar 18 Lut 2007, 14:46

EEEE! tam, mogliby swoim starym zwyczajem chociaż napisać ten swój nie?miertelny tekst, jedyny który znaj? na pamięć i potrafi? razem za?piewać: j...ć Czarnych, j..... . :x
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Arek 11 Mar 2007, 13:14

Image

[:o

Nasza byla ladniejsza >:]
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Bilek 11 Mar 2007, 13:16

i co? mozna? mozna! :)

z tym, ze nasza byla ubrana, a i tak dostala zakaz wstepu na wszystkie hale w Polsce :(
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Dj_SnAkE 11 Mar 2007, 13:23

Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Szefoszap 11 Mar 2007, 13:47

Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez KIBIC-stal 27 Mar 2007, 10:40

[img:Yippie-Ki-Yay]http://i12.tinypic.com/33u3dsm.jpg[/img:Yippie-Ki-Yay]
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 14 Kwi 2007, 21:40

Na brzytwie ogólne poruszenie, kibice Anwilu s? wielce zdziwieni tym co dzieje się u nas w prasie, na naszym forum i cał? atmosfer? panuj?c? w Słupsku. Oni nie zdaj? sobie chyba sprawy, że Gryfia jutro odfrunie i trzeba będzie postawić now? halę :green: . Ci pseudo fani koszykówki chyba nie wiedz? co to jest prawdziwe oddanie swojej drużynie, ci mędrcy zachowuj? się jak kibice amatorskich szachów. :zez:
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez grabek 14 Kwi 2007, 22:05

Bo tylko w Słupsku sa tacy schizole jak my więc sie nie dziwie że oni sie dziwi? 8)

Czytajac brzytwe dochodze do wniosku ze włocławiaki pachna troche wrocławiakami..tzn zajezdza lekko bufonami.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości