Kibice z innych miast

Doping, oprawy, wyjazdy...

Re: Kibice z innych miast

Postprzez przemox132 18 Gru 2013, 15:40

3 wpis od dołu, oto jak postrzegają Was kibice z innych miast.
http://forum.kibice.net/viewtopic.php?f ... start=1280
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Miejscowość: Słupsk

Postprzez MureQ 18 Gru 2013, 16:11

przemox132 napisał(a):3 wpis od dołu, oto jak postrzegają Was kibice z innych miast.
http://forum.kibice.net/viewtopic.php?f ... start=1280

Ależ bzdury.

W ogóle cały podlinkowany wątek to solidny "lol-content".
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Area 51 18 Gru 2013, 17:14

Wiadomo którzy kibice tak myślą ;) Niech sobie piszą co chcą koło d... mi to lata. Jestem dumny z bycia CZARNUCHEM!
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez sisar 18 Gru 2013, 17:25

Przemox co chciałeś osiągnąć tym wpisem?
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Kibice z innych miast

Postprzez dany 18 Gru 2013, 18:23

Od dawna to samo, ma być jak na stadionach, gołe klaty jak h1, kominiarki, ustawki, palenie flag wtedy przemox będzie happy
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez przemox132 18 Gru 2013, 21:12

Jasne lepiej pojechać w 400 osób do Koszalina bez oprawy, pare razy krzyknąć Czarni i zbić "piątki" po meczu.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez biedronaaa 18 Gru 2013, 21:19

przemox132 napisał(a):Jasne lepiej pojechać w 400 osób do Koszalina bez oprawy, pare razy krzyknąć Czarni i zbić "piątki" po meczu.

Powiedz komu kibicujesz , że masz takie uwagi odnośniego naszego kibicowania ? I tak jak napisał Dany wrażenie na Tobie by zrobiło jakbyśmy pojechali do koszalina i na drugi dzień gp by wrzucało zdjęcia z ustawki z Azsem ? Jak policja strzela po trybunach
biedronaaa
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez krasnad 18 Gru 2013, 21:26

przemox132 napisał(a):Jasne lepiej pojechać w 400 osób do Koszalina bez oprawy, pare razy krzyknąć Czarni i zbić "piątki" po meczu.

Oczywiście, że lepiej.
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez przemox132 19 Gru 2013, 00:13

biedronaaa napisał(a):

Powiedz komu kibicujesz , że masz takie uwagi odnośniego naszego kibicowania ? I tak jak napisał Dany wrażenie na Tobie by zrobiło jakbyśmy pojechali do koszalina i na drugi dzień gp by wrzucało zdjęcia z ustawki z Azsem ? Jak policja strzela po trybunach

Droga Biedrono widze, że w sprawach kibicowskich to ty się znasz jak mało kto. Jak mówi wikipedia Ustawka- ma miejsce najczęściej w ustronnym miejscu, a jedynymi świadkami starcia są obserwatorzy-także GP raczej by zdjęc nie wrzuciło, a i policja po trybunach też by nie strzelała.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 19 Gru 2013, 00:25

Tak jest biedrona, sluchaj kumatych - sie znaja :D
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez ar55 19 Gru 2013, 01:22

Jak "mówi" wikipedia:

Obrona przed trollowaniem

Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia.
ar55
Junior
Junior

Postprzez przemox132 19 Gru 2013, 01:33

Jak "mówi" wikipedia:
Dyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję.

Jak widać niektórzy nie mogą tego pojąć.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez dany 19 Gru 2013, 02:10

Ok, przemox, w takim razie wytłumacz nam na spokojnie czym wg Ciebie różnią się te zdjęcia, bo o nich jak rozumiem głównie dyskusja i jakie to postawy kibicowskie są na drugim zdjęciu zachwiane.

1. Flaga, rozumiem
2..
3..
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez pancho 19 Gru 2013, 20:21

zapewne jakość obrazu, bo przecież emocji kibiców zespołu w ekstraklasie nie złapie byle jaki kalkulator... :|
W JEDNOŚCI SIŁA JEST, NAS ŁĄCZY MZKS http://www.rowymichalek.pl
Awatar użytkownika
pancho
Kadet
Kadet

Postprzez przemox132 21 Gru 2013, 02:12

http://www.youtube.com/watch?v=XbCx4X9305k
o kur**wa , jednak oni faktycznie tę flage skroili.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 30 Gru 2013, 17:27

Kibice na forum Polpharmy dość jasno określają swój stosunek do kibiców Czarnych:
Nie ma żadnej przyjaźni między nami, zasięgnij najpierw wiedzy potem się wypowiadaj na te tematy.
Nie mamy z pfu Czarnymi zgody i nigdy jej nie było
. Nazwiesz nas półmózgami - dla twojej informacji i poszerzenia wiedzy - te półmózgi przemierzają całą Polskę, kilkanaście kilometrów za swoją drużyną - nawet, jeśli przegrywaliśmy praktycznie każdy mecz czy to u siebie czy też na wyjeździe.

Gdzie nasze kochane gtw było? Cały mecz siedziało na dupie, dopiero gdy coś się ruszyło na boisku to zaczęli sobie prowadzić pseudo-doping.

Idiotą to mogę ciebie nazwać, ponieważ nie masz pojęcie na temat dopingu oraz jaka sytuacja jest teraz między Polpharmą a resztą drużyn. Byłeś tak w ogóle na meczu? Bo ja dobrze wiem, że nikt u nas nie miał megafonu, yo. Z każdym kolejnym swym słowem się pogrążasz.

/Przypomnij co parę lat temu 'czarnuchy' zrobiły.

A my dalej swoje będziemy robić, pięć.

a czarni są kompletnie obojętni , zgoda KILKU OSÓB NIE MUSI BYĆ ZGODĄ RESZTY KIBICÓW niech dotrze do waszych głów to w końcu , przyjaznijcie się z nimi ale nie mieszajcie do tego wszystkich dookoła bo w tym wypadku i tak nic to nie da.

Z kim wy chcecie się bratać..z CZARNYMI???!!! Pioter, całkowicie Ciebie popieram...."a czarni są kompletnie obojętni , zgoda KILKU OSÓB NIE MUSI BYĆ ZGODĄ RESZTY KIBICÓW niech dotrze do waszych głów to w końcu"

Niech teraz sam sobie odpowie jakim byliśmy partnerem dla tych kibiców... Ja pamiętam mecz, gdy grała Polpharma -AZS... Ze Słupska przyjechało bodajże 15 osób na ten mecz... Kolejne mecze, gdzie w Starogardzie pojawiały się osoby ze Słupska i zasiadające w ich KK... Turnieje MPKK- utwierdzanie swoich przyjaźni..
Niestety, ale jeżeli oni mają do nas taki stosunek, ale nie lubię bawić się w takie klocki...
Po tym meczu, może SKSK wystosuje jakieś oświadczenie.... Czas pokaże.. Koniec bawienia się w kotka i myszkę.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Area 51 30 Gru 2013, 18:05

Dafi po tym jak się wczoraj zachowali pomijając to jak nas pożegnali miarka się przebrała. Chodziły słuchy że przyjaźni i zgody nie ma już od dawna a wczoraj tylko to potwierdzili. Sam widzisz co oni piszą na swoim forum. Może poza paroma normalnymi osobami od nich. Ale KK to KK. Ja mam ich gdzieś za wczoraj.
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez Radek85 30 Gru 2013, 19:32

Wychodziły nawet "zgodowe" szaliki. :)

Połowa ligi już ma z Nami na bakier. Azs, Kotwa, Anwil, Trefl..
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Dezext 30 Gru 2013, 20:07

Chyba najlepiej nastawieni do nas są kibice Stelmetu. Co do zgody to ja już na pewno nie będę szanowal Polfy i do tej pory jak wstrzymywalem się z głupimi okrzykami w ich stronę tak teraz będę krzyczał najgłośniej.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez krasnad 30 Gru 2013, 20:18

W Stemecie mam cały czas przed oczami sytuację z szalikiem mojego brata. Ja to najlepiej wspominam mecze w Tarnobrzegu - Yippie-Ki-Yay życzliwi górale xD :)
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez sisar 30 Gru 2013, 21:44

Juz przy poprzednich ekscesach napisałem, ze trzeba ich j. bać i miałem racje. Jak się ma takich przyjaciół to wrogów juz nie potrzeba. Jeszcze raz, ja osobiście ich pie.dole. Amen.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez jamba1981 30 Gru 2013, 23:25

Oczywiscie Je.ac SKS i takze AZS
"Let's go Czarni Słupsk"
Awatar użytkownika
jamba1981
Junior
Junior

Postprzez Dafi 30 Gru 2013, 23:26

Zapomniałem wspomnieć, że któregoś razu pojechaliśmy na mecz ązs- Pollpharma w 3 osoby, które przed meczem miały czynny udział w "brataniu" sie z Koszalinem, a óozniej w dopingowaniu Polpharmy na hali
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Arek359 31 Gru 2013, 00:42

Dafi napisał(a):Zapomniałem wspomnieć, że któregoś razu pojechaliśmy na mecz ązs- Pollpharma w 3 osoby, które przed meczem miały czynny udział w "brataniu" sie z Koszalinem, a óozniej w dopingowaniu Polpharmy na hali

OOOO. Tak naprawdę to oni do niczego nam są potrzebni. Niech bratają się AZS i Treflem - pół hali a drugie pół z Anwilem. :P
Nie patrz w dal wal po szmal!!!
Arek359
Junior
Junior

Postprzez Radek85 31 Gru 2013, 06:58

Doping na koszu idzie w stronę piłkarskiego. Tak się dzieje w większości hal PLK(oraz niższych lig). Oosbiście sądze,że i niedługo u Nas to nastąpi.Być może nie na "tej zmianie warty" ale już wkrótce.
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez dany 31 Gru 2013, 13:28

Jeśli tak jest, to bardzo niedobrze, wolałbym aby to szło w kierunki siatkówki i innych tego typu sportów. Lepiej chyba jednak mieć pełne hale i rodzinna atmosferę niż pusta halę i wyzywających się kiboli, krojących szale, palących flagi. To tez niestety oznacza dalszy spadek poziomu, bo kogo to będzie obchodzić.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez adrian2139 31 Gru 2013, 14:07

W Grecji tak już jest od X lat i poziom kibicowania stoi na najwyższym poziomie :)
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Dafi 31 Gru 2013, 14:09

Grecja to nie Polska i Polska to nie Grecja.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez dany 31 Gru 2013, 14:46

Tyle że u nas koszykówka jest na dnie, jeśli w dodatku hale przejmą kibole to z dna już się nie podniesie. Pana czy Oly to kluby piłkarskie mające swoje sekcje koszykarskie, siłą rzeczy kibiców mają często wspólnych.

Jeśli o mnie chodzi to zawsze koszykówka mi się kojarzyła jako sport akademicki dla ludzi na jakimś tam poziomie. Żeby zrozumieć dobrze grę trzeba naprawdę sporej wiedzy, a jeszcze większej żeby grać, nie wystarczy tylko szybko biegać. Hale w USA tez potrafią być gorące, a wszyscy czują się tam bezpieczni, i nikt nikogo nie wyzywa, a zobacz jaki tam koszykówka robi biznes.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez hitman222 31 Gru 2013, 14:57

Grecja to przede wszystkim czołowa liga Europy, drużyny które walczą o wygranie euroligii. U nas poziom jest niski, z tego też bierze się różnica popularności kosza u nas a u nich.
Awatar użytkownika
hitman222
Junior
Junior

Postprzez BED 31 Gru 2013, 15:10

Radek85 napisał(a):Doping na koszu idzie w stronę piłkarskiego. Tak się dzieje w większości hal PLK(oraz niższych lig). Oosbiście sądze,że i niedługo u Nas to nastąpi.Być może nie na "tej zmianie warty" ale już wkrótce.

Ee tam z czapy teoria.
Ja stawiam antytezę, że jest zgoła odwrotnie.
I coraz mniej buraków pokazuje się na halach koszykarskich.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez Dafi 31 Gru 2013, 15:41

BED obalę twoją tezę...Dużo buraków zaczyna pojawiać się na koszykarskich arenach:
Koszalin- skrojone szaliki Gdyni
Zgorzelec- Zadyma z Zieloną Górą
Jakieś Anwile robią zgody ze Stalą Ostrów...
Noteć chce niby wrócić na kibica szeregi...
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Radek85 31 Gru 2013, 15:43

Sopot kroi i rwie/pali flagę śledzi.

Rozłam w środowisku kibicowskim w Zgorzelcu już jest - KK "TUR" czyli tzw"leśne dziadki" już nie są grupą wiodącą. Na hali pojawili się "Balkoniarze".
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Dafi 31 Gru 2013, 15:48

BED albo jesteśmy ślepi albo głusi...a
Swoją polityką , MY na Gryfii pokazujemy, że stara koszykówka(doping na 90) nie upadła i nie upadnie.... My akurat tego chcemy, a nie piłkarskich atmosfer.....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez BED 31 Gru 2013, 16:49

Spoko. spoko - nie dajecie się ponieść pozorom.
Tego typu akcje zawsze były (u nas przecież też)
Pojawiają się gdzieniegdzie "młode Wilki" i chcą się wykazać.
Aż nie dostaną pierwszy raz w czapę albo coś nawywijają i dostana zakaz.
Ale żeby na podstawie tych przesłanek móc powiedzieć że teraz kibicowanie będzie piłkarskie.
IMO Przesada.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez szymon627 08 Sty 2014, 21:02

Awatar użytkownika
szymon627
Junior
Junior

Postprzez Dezext 08 Sty 2014, 21:11

szymon627 napisał(a):Od 13:30 http://youtu.be/CgtjYqMFRfI?t=13m30s

Mojemu znajomemu też porysowali auto jak był w Ergo na meczu,... nikt z tego afery nie robi... Koszalin wracał bez szyby w autokarze i tak nie płakali...
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Bilek 08 Sty 2014, 21:50

Dezext napisał(a):

Mojemu znajomemu też porysowali auto jak był w Ergo na meczu,... nikt z tego afery nie robi... Koszalin wracał bez szyby w autokarze i tak nie płakali...

A ja uważam, że "aferę" trzeba robić i mocno piętnować takie zachowania! TO SKANDAL, że w naszym mieście dochodzi do takich sytuacji, bo rozumiem, że mowa tu o celowym porysowaniu samochodu z sopocką rejestracją, a nie o przypadkowej przecierce parkingowej - bo to się zdarza wszędzie.

Dla mnie jest nie do pomyślenia, aby pojechać na mecz do innego miasta, nawet do koszalina, i po zakończonym spotkaniu odkryć, że samochód został zniszczony przez jakiegoś kompletnego bezmózga. Wstyd, że taka sytuacja miała miejsce i mam nadzieję, że żaden odpowiednik pozbawiony rozumu z trójmiasta nie będzie wyczyniał podobnych rzeczy pod ergo.

Niechęć niechęcią, wyzwiska wyzwiskami, doping dopingiem - wszystko to rozumiem. Ale zwykły wandalizm i chuligaństwo powinno być piętnowane, aby takie sytuacje nie zdarzały się w przyszłości.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez marian 08 Sty 2014, 21:57

Bilek napisał(a):
Dezext napisał(a):

A ja uważam, że "aferę" trzeba robić i mocno piętnować takie zachowania! TO SKANDAL, że w naszym mieście dochodzi do takich sytuacji, bo rozumiem, że mowa tu o celowym porysowaniu samochodu z sopocką rejestracją, a nie o przypadkowej przecierce parkingowej - bo to się zdarza wszędzie.

Dla mnie jest nie do pomyślenia, aby pojechać na mecz do innego miasta, nawet do koszalina, i po zakończonym spotkaniu odkryć, że samochód został zniszczony przez jakiegoś kompletnego bezmózga. Wstyd, że taka sytuacja miała miejsce i mam nadzieję, że żaden odpowiednik pozbawiony rozumu z trójmiasta nie będzie wyczyniał podobnych rzeczy pod ergo.

Niechęć niechęcią, wyzwiska wyzwiskami, doping dopingiem - wszystko to rozumiem. Ale zwykły wandalizm i chuligaństwo powinno być piętnowane, aby takie sytuacje nie zdarzały się w przyszłości.

Dlatego właśnie wstrzymałbym się przed wysnuwaniem jakichś szerszych, daleko idących wniosków, bo absolutnie nie znamy kontekstu sytuacyjnego. Być może właśnie była to jakaś "przycierka" parkingowa, albo po prostu samochód był zaparkowany w sposób nieprawidłowy (np. na chodniku bez zachowania przestrzeni dla pieszych) - w takiej sytuacji w co drugim mieście otrzymasz "gwoździa", i Słupsk nie jest tutaj wyjątkiem. Dlatego ja nie kręciłbym afery nie znając DOKŁADNYCH okoliczności.
Awatar użytkownika
marian
Kadet
Kadet

Miejscowość: SŁUPSK

Postprzez Dafi 06 Kwi 2014, 22:29

Stowarzyszenie Kibiców Anwilu Włocławek „H1” po dzisiejszym meczu z Treflem Sopot podjęło decyzję o zawieszeniu działalności do końca sezonu. Powody tej decyzji zostaną podane wkrótce.

Czekam na wiadomość, kiedy to "ci" z koszalina zawieszą swoje "zgromadzenie wypędzania kur z ogródka"(tzn Stowarzyszenia)
Dafi
MVP
MVP

Postprzez przemox132 07 Kwi 2014, 00:31

a ja czekam aż słupskie stowarzyszenie zawiesi swoją działalność, albo chociaż gruntownie zmieni jego funkcjonowanie. Przecież to jest śmiech na skale światową , żeby prezesem sksk był dalej ten lizodup Kobyły. Teraz to pewnie jak Maciuś wejdzie na mecz to od razu brawa i Rysiek od razu zarzuci Maciej z nami z kibicami.
Niedługo to pewnie takie czasy nadejdą, że doping na Czarnych to będzie prowadził syn komendanta.
Awatar użytkownika
przemox132
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 07 Kwi 2014, 01:16

Przemox, weź pałeczkę z kolegami i zdominuj Gryfie
Dafi
MVP
MVP

Postprzez dany 07 Kwi 2014, 11:10

Czy to na pewno Temat "Kibice z innych miast" ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez dany 07 Kwi 2014, 11:14

przemox132 napisał(a):a ja czekam aż słupskie stowarzyszenie zawiesi swoją działalność, albo chociaż gruntownie zmieni jego funkcjonowanie. Przecież to jest śmiech na skale światową , żeby prezesem sksk był dalej ten lizodup Kobyły. Teraz to pewnie jak Maciuś wejdzie na mecz to od razu brawa i Rysiek od razu zarzuci Maciej z nami z kibicami.
Niedługo to pewnie takie czasy nadejdą, że doping na Czarnych to będzie prowadził syn komendanta.

Wg Ciebie przedstawiciele jakiego zawodu mogą prowadzić doping ? Jest jakaś lista takich zawodów ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez hitman222 07 Kwi 2014, 12:09

Przemox w ogóle co to za durny wpis. To że Rychu pracuje w ratuszu to co ma przestać być kibicem, czy członkiem stowarzyszenia? To może jeszcze wprowadzić selekcję w stowarzyszeniu ze względu na pracę. Jaki związek ma praca a bycie w stowarzyszeniu? To są dwie rzeczy które na siebie nie wpływają. Ciągle krytykujesz a może sam pokażesz jak się kibicuje, albo zorganizujesz jakąś oprawę, bo najłatwiej jest sobie krytykować za ekranu monitora.
Awatar użytkownika
hitman222
Junior
Junior

Postprzez Alien 07 Kwi 2014, 17:09

Rychu,chyba mocno zajęty nowymi obowiązkami bo na meczu go dawno nie było :)
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez adrian2139 24 Kwi 2014, 10:55

adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Dafi 28 Lut 2016, 12:41

Prawdopodobnie do Słupska przyjadą 2 autokary kibiców z Kutna
Sebastian Sobczyk
26 luty o 19:18 ·
CYFERKA DNIA TO ,,,,10 TYLU OSÓB POTRZEBA ZEBYSMY POJECHALI NA DWA AUTOKARY NA WYJAZDOWY MECZ DO SŁUPSKA,,,WSZYSTKICH CHETNYCH ZAPRASZAM O ZAPISY !!!!!
Dafi
MVP
MVP

Postprzez losmen 28 Lut 2016, 17:00

Maja niezly sezon, wiec sa pozytywnie nakreceni. Fajnie i mam nadzieje ze tym razem kibice gosci dotrwaja do konca meczu 😉
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez ksl 28 Lut 2016, 18:46

losmen napisał(a):Maja niezly sezon, wiec sa pozytywnie nakreceni. Fajnie i mam nadzieje ze tym razem kibice gosci dotrwaja do konca meczu 😉

Do tego klub dokłada im do wyjazdów. Nie zmienia to faktu, że w naszym przypadku nie dało by rady zorganizować dwóch autokarów żeby tam pojechać - nawet z pomocą klubu ;)
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości