Kibice z innych miast

Doping, oprawy, wyjazdy...

Kibice z innych miast

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 04 Lis 2003, 09:31

wiecie co... strasznie nie podobalo mi sie zachowanie KK Komfortu... ja rozumiem ze byli rozzaleni po przegranej, ale to nie znaczy ze mogli zaczac bluzgac nasz KK i nasz team!!! Na szczescie KK AZS zareagowal spokojnie i zaspiewal im tylko "jedzcie do domu,my nie powiemy nikomu..."! Troche kultury!!! A co do tego kolesia "Bar" to wiecie co... on probowal wszyskim tu wrzucac a tak naprawde to rozmawiaalm z chlopakami ktorzy graja w noteci...oni nie maja kompletnie nic do waszego zespolu!!! Ten Bar najpierw mogl dowiedziec sie troche o swoim teame a pozniej cokolwiek komentowac...

AZS Gaz Ziemny Koszalin & Czarni Słupsk!!!!!!!!!!!!!!!!!
CIAŁEM W KOSZALINIE SERCEM Z CZARNYMI!!!"A jednak chociaż nie znasz mnie,oceniasz wszystko co robię i co czuję,a jednak chociaż nie znasz mnie,próbujesz mądrym być nawet dziś... Nie mów mi ,że mało jeszcze wiem,że nie mam prawa być jaka chcę..."Dzień wczorajszy jest historią.Dzień jutrzejszy - tajemnicą.Dzisiejszy jest - darem.
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Koszalin

Postprzez grabek 04 Lis 2003, 11:30

no od dawno widaomo ze "kibice" spojni to same jelopy :] mozna sie bylo tego spodziewac :]
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Ziegi 04 Lis 2003, 11:30

O kibicach Spojni nawet nie chce sie wypowaiadac, kto byl rok temu na wyjezdzie w Stargardzie ten wie o co chodzi...
Ziegi

Postprzez Rychu#07 04 Lis 2003, 11:42

W Stargardzie s? najgorsi kibice z miast, które odwiedzili?my. Zawsze najwięcej nas nawyzywaj?, kto? tam próbuje kogo? zaczepiać- prawda Kamil :D , a do tego pamiętny motyw z flag?. My?lałem że oni s? tacy zdesperowani tylko u siebie gdy przyjeżdża grupka kibiców i ich przekrzykuje a to oni tak zawsze, no cóż.
Z drugiej strony najbardziej kulturalnymi (aż za bardzo :wink: ), z tych u których my byli?my i którzy u nas byli s? kibice z Sopotu. Oni nigdy nie krzykn? nic złego pod naszym adresem, nie gwiżdż? na naszych zawodników- niby dobrze ale na ich meczach brakuje tej atmosfery i tego smaczku emocji zwi?zanych z dopingiem.
Włocławek hmm?? Byłem tylko raz, oni u nas też tylko raz i z tego co mówili za szybko tu nie wróc? :D . Podczas meczu na którym byłem publiczno?ć nie bardzo się angażowała w dobing swojej drużyny, aczkolwiek jest to narmalne gdy wygrywaj? tak wysoko (co? około 20). S? wporz?dku wymienili?my się flagami, która była naszym jedynym akcentem w meczach finałowych w ubiegłym sezonie. Do tego maj? kolesia, który super gra na bębnie- szkoda że u nas nikt tak nie potrafi, bo jest to naprawdę fajny efekt.
Na deser zostawiłem sobie kibiców Noteci. S? to ludzie, którzy nie oswoili się jeszcze z gr? w extraklasie. Ich wypowiedzi na naszym forum- niesposób tu nie wspomnieć o "spoko ziomusiu" imieniem "bar", s? to bzdury niczym niepodparte. Jest kilka spraw godnych uwagi, które wydarzyły się podczas jedynego, jak dotychczas wyjazdu do Ino. Np.: pani o ksywie pokemon :D UFO j? doskonale pamięta, tym którzy jej nie znaj? lub zapomnieli przypomnę, że ta kobieta groziła naszemu koledze w bardzoooo kulturalny sposób tylko dlatego, że uderzał w talerze i hałasował :D -wariatka. Inna sprawa-dwóch kolesi siedzi przed nami w szalikach Noteci w przerwach gdy my krzyczymy CZARNI oni krzycz? CHU JE- no dobra każdy dopinguje swojej drużynie, ale czemu w ten sposób. Po zakończonym meczu podeszła do nas grupa łysych w dresikach z 4 paskami kibiców, a o tym co do nas mówili łatwo się domy?lić. Na odchodne dostali?my kamieniem w szybę i dzięki Bogu, że rzucał nim jaki? słabiak i nie wracali?my w przeciagu :D .
Podsumowuj?c stosunek kibiców przyjaznych i nieprzyjaznych układa się bardzo ładnie bo jest on równy 2:2. Mam nadzieję, że po wyjeĽdzie do Koszalina będziemy mogli dopisać kolejnych kibiców do grupy przyjaĽnie nastawionych. Pozdrawiam.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil 04 Lis 2003, 12:27

tak tak Rysiu kibice Spójni nie s? zbyt kulturalni ( przynajmniej niektórzy ) i ostro szukaj? zwarcia ( choć nie powiem że wtedy sprowokował jejeden z Nas, który napewno o tym wie więc nie będę go tu wymieniał z imienia :) ), no ale nie pozostałem wtedy dłużny :)
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 04 Lis 2003, 14:15

Nie no drogi Kamilu bardzo przepraszam, ale to przez moje niedopatrzenie mogła wyj?ć sytuacja, że ty pozostawiłe? jakie? długi w Stargardzie. I rzeczywi?cie, ci którzy cię nie znaj? (s? tu przepraszam tacy??????) mogliby to tak zrozumieć. Jeszcze raz najmocniej przepraszam :D ale to wynikło chyba tylko i wył?cznie z faktu że ja ciebie znam już jaki? czas i dla mnie naturalnym jest że nigdy nie pozostajesz dłużnym :lol: :lol: :lol: Pzdr

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 04 Lis 2003, 18:56

ale naprawde..nie spodziewalam sie czegos az tak...bezczelnego...
ZA TO WY JESTESCIE THE BEST!!!!!!
CIAŁEM W KOSZALINIE SERCEM Z CZARNYMI!!!"A jednak chociaż nie znasz mnie,oceniasz wszystko co robię i co czuję,a jednak chociaż nie znasz mnie,próbujesz mądrym być nawet dziś... Nie mów mi ,że mało jeszcze wiem,że nie mam prawa być jaka chcę..."Dzień wczorajszy jest historią.Dzień jutrzejszy - tajemnicą.Dzisiejszy jest - darem.
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Kamil 04 Lis 2003, 19:13

hehe dziękuję Rysiu za uznanie i reklamę :)
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Gilu 11 Lis 2003, 20:26

heh no tak kibole SPojni to idioci nie wszyscy oczyw?cie ale zanczna więszo?ć trudno ich problem dzieki za słowa wsparcia sarenka a i jeszcze jedno p[rzyjedzcie na derby pomorza;-))))
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 12 Lis 2003, 08:49

co do derbow to napewno jacys kibice AZS przyjada...a co do mnie - to wiadomo ze bede...na meczu z Notecia bylam, teraz z Idea tez, na meczu z AZS obowiazkowo, no i na meczu z Polonia tez sie pojawie!!! Jak tak dalej pojdzie to chyba z KK AZS przejde do KK Czarnych:)
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Gilu 12 Lis 2003, 10:09

Zapraszamy serdecznie do "Najlepszego KK w Poslce" ;-) Sarenko;-))))) :D

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez gryfita 12 Lis 2003, 12:16

moze najlepiej zrobicie sobie zgode kk azs - kk czarni. hehehe
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Miejscowość: ul. Zielona

Postprzez Arek 12 Lis 2003, 12:25

Przeciez taka zgoda jest, wiec nie wiem czemu to proponujesz :wink:
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 12 Lis 2003, 19:01

zgoda jest...ja kocham AZS i Czarnych:)
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez FAN JACKSONA 12 Lis 2003, 19:40

SARENKO niestety zapomniała? dołożyć paru słów o kibicach Spójni, którzy zjawili się w Koszalinie. Mianowicie od nowego sezonu jest tam nowy KK, który wszystkich wita z szerokimi rękami. Tak np w meczu z Astori? było bardzo miło a bydgoszczanie zostali zaproszeni na symbolicznego browarka. Wasz młynek podczas meczu ze Spójni? zachowywał sie bardzo fajnie tylko szkoda tych paru go?ci którzy siedzieli przy wej?ciu zawodników go?ci i namiętnie rzucali bluzgami w strone kibiców ze Stargardu. To jednak nie zmieniło nic podczas samego spotkania. Najgorzej, że możliwe, ze nie wiesz o co poszły te bluzgi po meczu. Kibice Spójni nie mieli do was żadnych pretensji i przyjeli przegran? z honorem. Gorzej, że w minute po zakończeniu ochrona kazała opu?cić sektor bez żadnego odprowadzenia do wyj?cia. Tam oczywi?cie nie było również z?dnej Policji a chłopacy zostali skopani, okradzeni z flagi i zniszczono im bębny. Dwóch ludzi było ?ciganych po mie?cie przez jak?? grupę koszalińskich idiotów. KK był przekonany, że to wasza sprawka, wiem że wy mysleli?cie że te bluzgi id? od tak sobie. Niech potwierdz? to wam chocby chłopaki od statystyk. Wiem, że Michał póxniej podszedł do was i przekazał to jak potraktowano KK Spójni. Niestety ktos tu czego? nie dopilnował i to bardzo brzydko. Wszystko zostało zreszt? zgłoszone i odnotowane przez komisarza zawodów. Rozumiem euforie po wygranej ale kibiców przyjezdnych zawsze sie przynajmniej troche eskortuje a nie wypuszcza na pastwę łosi czekaj?cych z pałkami przy wyj?ciu. Z nieoficjalnych informacji wiem, że byli to GWARDZI?CI i kibice Spójni nie maj? aktualnie pretensji do was, a te bluzgi były czyst? emocj?. GWARDZI?CI czy NIE niestety KOSZALINIANIE i za to powinni?cie sie wstydzić. Pozdrawiam.
FAN JACKSONA
Młodzik
Młodzik

Postprzez Kamil 13 Lis 2003, 12:58

to na 100 byli kibole Gwardii, tego jestem pewien, a jak wiadomo Ci kolesie s? idiotami, kozacz? u siebie, ale oczywi?cie na wyjazd żaden sami nie pojad?... chcociaż akurat kibiców Spójni mi nie szkoda - oni nas też niezaciekawie przyjęli u siebie. No ale faktem jest że chamstwo w Koszalinie jest...
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez gosc 13 Lis 2003, 13:28

a myslalem ze debile lataja tylko w szlikach druzyn pilkarskich , jak dobrze pamietam to juz wczesniej na naszym forum odgrazal sie jakis idiota z Gwardii ze pogonia kibicow Czarnych jak ci przyjada do Koszalina na mecz z AZS-em , mam nadzieje ze to tylko ich gadanie , bo po tym co napisal FAN JACKSONA o ochronie w koszalinskiej hali to zaczynam miec duze opory przed wyjazdem , a bede chcial sie na ten mecz wybrac , no coz zobaczymy co bedzie :roll:
CZARNI SŁUPSK FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 13 Lis 2003, 15:43

wiecie co...ja napisalam o zachowaniu jakie zauwazylam na hali... to co sie potem stalo bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem..dowiedzialam sie o tym dopiero niedawno... bardzo mi przykro ze uwarzacie teraz Koszalin za miasto gdzie mieszkaja chamy i debile...ale nie wszyscy tacy jestesmy!!! I zapewniam was, recze za to, iz to co sie stalo nie mialo nic wspolnego z KK. Nikt z KK AZS nie maczal z tym palcow... jesli jest tu jakis kibic spojni to przepraszam go z imieniu swoim i swoich kolegow z KK...jest mi wstyd za tych ktorzy to zrobil - i wszyscy wiemy ze byli to kibice Gwardii...
a..i jeszcze jedno - na meczu w Slupsku udowodnimy ze naprawde nasz KK to nie banda debili...jesli wygramy bedziemy sie cieszyc jesli nie to przyjmieny z duma przegrana...
i naprawde jest mi wstyd za ludzi z mojego miasta :cry:
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez MoNiAa 13 Lis 2003, 16:14

Sarenka: w kazdym miescie znajdzie sie grupka osob ktorzy nie potrafia sie normalnie (jak na prawdziwych kibicow przystalo) zachowac. szkoda ze tak sie dzieje bo opinia idzie wlasnie na praktycznie wszystkich kibicow miasta a nieslusznie :( wqrzajace jest to ze wlasnie kilka niewychowanych ludzi moze ksztaltowac wszystkim kibicom wiadomo jaka opinie. yhhh wspolczuje Wam bo mi bylo tez strasznie glupio za słupszczan kiedy np. okradli wlasnych zawodnikow. No coz oby takich ludzi bylo jak najmniej. Pozdrawiam!!! cmok :)
MaXi!!!!
Awatar użytkownika
MoNiAa
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK

Postprzez Gilu 14 Lis 2003, 21:26

Ty gryfita na ostatnim temacie zagiałem cie tak zę sie juz na nim nie pojawiasz wiec nie pojawiaj sie tez na tym.Widzicie w słupsku tez sa taborety :evil: albo do szpitala na morcinka kompa wstwili :D
CZARNI AZS prawdziwi kibice zawsze pójd? na piwo :D :D

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez perczyk 15 Lis 2003, 04:19

u nas kibice przyjaĽni :), żadne incydenty z flagami czy co? w tym stylu nigdy się nie zdażyły choc trzeba przyznać, że niewiele ekip do nas zawitało niestety (chyba za daleko ;(), hala w Lublinie jest specyficzna, ma fajn? akustykę i łatwo w niej się kibicuje i szkoda, że niewiele kibiców przyjezdnych go?cimy bo mozna by robić ciekawe oprawy, co do poziomu chamstwa to "standardowo" czyli jak wszędzie znajd? się chamy i prostaki ale zasadniczo panuje spokój i kultura :)
jednym słowem zapraszam :)
MKS START- KOSZYKARSKA DUMA LUBLINA!
Awatar użytkownika
perczyk
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: LUBLIN

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 15 Lis 2003, 09:55

no to Gilukiedy jakies "pifko"??? ja tam kocham Czarnych tak samo jak AZS...moze nawet ciut bardziej:P a co do tych kibicow..mam nadzieje ze nic wiecej sie takiego nie zdarzy
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Gilu 15 Lis 2003, 13:02

o pifko juz niedlugo po wygranym (przez nas meczu Czarnych);-)

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 15 Lis 2003, 21:49

hehe przez kogo wygranym jeszcze zobaczymy ale pifko zawsze :lol: 8)
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Bilek 16 Lis 2003, 17:19

Sara nie mozna pic alkoholu bo to niezdrowe i grozi nalogiem :)
a tak na serio to juz niemoge doczekac sie koszalina bo pokazemy im jak wyglada kibicowanie, moze sie naucza od nas troche :) hehe bedize jazda, a Sarenka ty nie dosc ze kochasz azs to jeszcze czarnych i to bardizje, jeszcze kochasz kibicow czarnych, wogule jest cos czego nie kochasz ? :) :lol: pzdr
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez MoNiAa 16 Lis 2003, 19:58

ja tez juz nie moge sie doczekac meczu z Naszymi ,,sasiadami''.fajnie bedzie goscic Koszalin u siebie :) juz czuje radosc z wygranego meczu :D ja kocham tylko Czarnych :D
MaXi!!!!
Awatar użytkownika
MoNiAa
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK

Postprzez gryfita 16 Lis 2003, 21:58

zgoda!!! hehehe slupsk - koszalin hehehe. szkoda bo mialem byc na tym meczu (jade go gdanska na gryfa) i to wszystko sobie zobaczyc, ale w sumie nie bede zalowac, widzialem was ostatnio na gali boksu. mam dla was pomysl, pojawily sie Yippie-Ki-Yay trabki, bardzo powszechne np na meczach kadry. wam tez by sie przydaly, robia Yippie-Ki-Yay halas.

Ród Gryfitów Księstwa Słupskiego - ?rodkowopomorskie bez Słupska
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Postprzez Gilu 16 Lis 2003, 22:11

Ród Gryfitów Księstwa Słupskiego - ?rodkowopomorskie bez Słupska

ZGODA BO Słupsk powinien być sam;-)

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez gryfita 16 Lis 2003, 22:24

Image

Image

tak sie tez mozna bawic na hali:))))))))))
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Postprzez Bilek 17 Lis 2003, 16:29

Gryfita - na gali boksu niestety nie widziales nas(chodzi o kk) [poniewaz zobaczyles juzniorow Czarnych w boksie ktorzy dostali na gale nasze bebny z czego nie jestem calkowicie zadowolony, poniewaz czesc z nich potrzebuje naprawy, jak nie od razu to w najblizszym czasie. I zeby tylko wytrzymaly mecz z koszalkowem...
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Listek jr. 05 Gru 2003, 09:45

Witam nie czytalem wszystkich wyp[owiedzi tylko niektore na temat kibicow ze Stargardu. My jak bylismy na tym meczu to naprawde bylo swietnie. Wszystko zapiete na ostatni guzik zadnych gwizdow wyzwisk. Pozniej w czasie meczu pod koniec my zaczelismy krzyczec Spojnia Stargard a jak krzyczelismy Astoria Bydgoszcz to oni w tempo bili bebnami. Pozniej czekalismy z 20 min po meczu na sali na policje i jak wyszlismy oni jeszcze stali kolo naszego autokaru krzyczac Astoria Bydgoszcz na co my nie bylismy dluzni i krzyczelismy Spojnia Stargard. Byl to naprawde udany wyjazd.

Jesli przyjedziecie do Bydgoszczy to mam nadzieje ze nas tez dopiszecie do tych pozytywow. Chociaz jak zapewne wiecie w kazdym miescie znajdzie sie plebs ktory wsyztsko moze zepsuc i zostac niesmak po meczu. Wiadomo w Bydgoszczy - kibice Zawiszy Polonii wiec ogolnie jest nieciekawie, ale mysle ze juz wsyzstko jest ok bo jak narazie wiem tylko o 1 incydencie po meczu z Ostrowem na poczatku sezonu ukradli im 1 flage - kibice Zawiszy, no coz. Ale z tego co wiem to juz z organizacja od tego czasu jest lepiej wiec mysle ze bedize wsyztsko spox, bynajmniej ze strony prawdziwych kibicow Asty. Pozdroo :)
Listek jr.
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Kamil 09 Gru 2003, 14:46

JA byłem w Bydgoszczy i muszę powiedzieć że atmosfere na hali macie piknikow? na maxa. Ludzie sobie robi? samoloty z gazet, które rozdaj? przed meczem, każdy gdzie? chodziw wczasie meczu... młyn macie spory, ale niestety słabo go słychać ze względ chyba na zła akustykę... sama hala robi duuże ważenie
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Jano 09 Gru 2003, 19:38

rowniez bylem na tym meczu i zauwazylem ze astoria jest uprzywilejowana i traktowana lagodniej od innych klubow. chodzi mi glownie o puszczanie muzyki podczas meczu. jak wszyscy wiemy jest to zabronione. w slupsku za krotki dzingiel miedzy osobistymi komisarz zawodow odrazu zwrocil uwage i zabronil puszczania. a w bydgoszczy muzyka gra w trakcie gry !!! na poczatku czaili sie i muzyka leciala cicho a pozniej juz bez skrepowania na dodatek w trakcie spotkania swoje 3 grosze wciska prowadzacy - wodzirej rodem ze stadionu legii z akcentem dj-a z moskwy :P

do postu kamila i wypowiedzi na temat atmosferki i bardzo slabego dopingu mlodego mlynu asty nalezy dodac ze doping wspomagano z glosnikow, puszczajac dzwiek bebnow.
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Bilek 29 Sty 2004, 10:58

wiecie co? wczoraj ogladalem mecz Poloni z plejbojami i kurde juz nie wytrzymalem i musze napisac na forum - ta ich kurna trabka jak kosmicznie kozacka :) no ludzie ich kk siedzi cicho a przynjamniej ich nie slychac, to koles gra na trabce :) proboja cos krzyknac- jak nie wychodzi to trabke, ikurde co akcje ta trabka nawala i robi taki klimacik :) musze pojechac do warszafki na mecz w marcu i na zywo ja uslyszec :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Tommy 29 Sty 2004, 11:21

Bilek mnie kazdy mecz rozgrywany w Hali warszawskiej jaki ogladalem dobija a wlasciwie ten dopinig czyli beznadziejna trabka i defence, defence!!!! strasznie jednostronne i monotonne az sie czasami odechciewa meczu ogladac. Poza tym wiecie moze na ile miejsc jest ta hala? bo w tv wyglada to tak jakos mizernie i czemu nie organizuja wiecej zawodow na Torwarze? 8) :shock:
Awatar użytkownika
Tommy
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 29 Sty 2004, 11:25

Bilek ta trabka naprawde robi wrazenie i szkoda ze nie ma odpowiedniej osoby u nas w KK ktora by mogla pograc.Bylem na meczu Polonia-Prokom na polfinalach razem z kibicami Prokomu i jest super atmosferka jak ten koles gra.Co do ich dopingu to kiepsciutki jak na ich kurnikowa hale:PPPPPP
Dafi

Postprzez Dafi 02 Lut 2004, 14:35

W Koszalinie na meczach-atmosfera piknikowa.Krzyczy tylko KK AZS-u jakies 30 osob no i troche zwyklych kibicow czyli okolo 70 osob na 1200 osob.A i jeszcze jedno.Na mecz z Czarnymi kibice sie juz przygotowuja te ich wodzireje to w kazdej wolnej chwili oglaszaja ze 25 lutego sa derby.Hale tez maja nie za ciekawa zeby dostac sie na sektor przyjezdnych trzeba przedostac sie przez cala hale wzdluz parkietu.A tu moga czekac na nas niespodzianki w postaci kibicow AZS-u.A i jeszcze jedno:tam zeby miec miejsce to trzeba przyjsc 2 godziny przed meczem bo kupujac bilet nie ma ani miejsca ani sektora gdzie trza usiasc.To dla tych co wybieraja sie na mecze AZS-u.
Dafi

Postprzez Dawi$ 02 Lut 2004, 15:15

Ludzie przeciesz ta rabka na meczach Polonii to masakra, oni na meczach maja taka atmosfere jak na stypie, czy tam wogole jest KK czy tylko ten trebacz, bo sam juz nie wiem. Wedlug mnie Polonia ma najgorsza hale i najgorszy doping.
Irlandia- Szuflandia...
Dawi$
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 02 Lut 2004, 15:21

hehe najgorszych kibiców ma Spójnia, takich prawdziwych i wiercnych ona ma:) przychodzi ich może 50 na mecz, ciekawe ilu by przychodziło na Gryfie gdyby Czarni mieli tak? sytuacje jak teraz ma Spójnia, Polonia kibiców brak i bardzo dobrze, na A?cie z tego co mówił ich trener też jest bez rewelacji a tak sie chwalili. A trener Asty zbeształ kibiców z Bydgoszczy bo mało ludzi na mecze przychodzi:) kyo ogladał all star ten wie o czym mówie
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil 02 Lut 2004, 19:35

nie mów Loseman, bo młyn Astoria ma duży, wiem bo byłem na ich meczu z Czarnymi - jest ich sporo, z tym, że maj? niedobre miejsca i słabo ich słychać, no i ?rednia wieku nie jest tam największa. Na A?cie normalni kibice, fakt - przychodz? jak na piknik, ale spora grupa w KK naprawdę fajnie się prezentuje
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 04 Lut 2004, 15:48

Dawi$..Polonia nie ma wlasnej hali wiec nie mow ze ma najgorsza..mecze odbywaja sie albo na Torwarze,albo na hali AWF-u najczesciej..to wlasnie minus tego klubu - brak wlasnej hali. wiec AZS jest w jednym lepszy - jest jaka jest ale maja WLASNA hale :wink:
a co do KK...Prokomowi nic zarzucic nie mozna, oczywiscie Czarnym, i Ideii.
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 04 Lut 2004, 15:55

Kamil przecież to nie ja powiedziałem tylko ich trener, nie ogl?dałe? All star ? Ilu kibiców było na all star? nawet nie wiem czy połowa hali była wypełniona, a trener mówi że jest kapitalna atmosfera i dużo kibiców i cieszyłby sie jakby na meczach asty też tylu ludzi przychodziło no to sie troche zdziwiłem jak to usłyszałem
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez CNR 03 Sie 2004, 22:37

Z tego co wiem to Legia raczej ma zgode z Zaglebiem Sosnowiec, a nie z Lubin. Z. Lubin lubi sie z za Arka a ta nie jest ulubuonym klubem Legii.
ALL BLACKS
Awatar użytkownika
CNR
Kadet
Kadet

Postprzez Ziegi 03 Sie 2004, 23:03

Ten temat zostal zalozony, aby pogadac o kibicach koszykowki, nie o kibicach pilkarskich.
Ziegi

Postprzez Gilu 12 Sie 2004, 02:15

a u mnie na podworku jeden z gryfa drugi z czarnych a wode chleja aż miło po co ten temat? :twisted:

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez atm 03 Wrz 2004, 09:54

Rychu#07 napisał(a):Inna sprawa-dwóch kolesi siedzi przed nami w szalikach Noteci w przerwach gdy my krzyczymy CZARNI oni krzycz? CHU JE-

a wy nic?????? co za buce z was!!!!

jak sie tak czyta wasze wpisy to normalnie glowa ze smiechu boli :-D :-D
atm
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 03 Wrz 2004, 10:21

A ?miej się do woli, ?miech to zdrowie.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez atm 03 Wrz 2004, 13:01

pewnie ze bede sie smial
z was sie tylko smiac mozna!
atm
Młodzik
Młodzik

Postprzez G 06 Cze 2005, 02:50

Na ostatnich derbach to się niepopisali?cie!Jeden z nas ucierpiał.A Wężu? na dodatek czym? w nas rzucał.Zapraszam na DERBY w sezonie 2005/2006 ! >:]
Awatar użytkownika
G
Młodzik
Młodzik

Postprzez HOOLIGANS 08 Cze 2005, 15:23

G napisał(a):Na ostatnich derbach to się niepopisali?cie!Jeden z nas ucierpiał.A Wężu? na dodatek czym? w nas rzucał.Zapraszam na DERBY w sezonie 2005/2006 ! >:]

G - jak gówno ( z koszalina ) 8)
HOOLIGANS
Młodzik
Młodzik

Następna

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości