Śpiewnik kibica Czarnych

Doping, oprawy, wyjazdy...

Re: Śpiewnik kibica Czarnych

Postprzez Mateusz 22 Maj 2015, 08:39

Ja również całkowicie odpuszczam.
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez wikir 18 Wrz 2015, 23:03

No Panowie, sezon się zbliża, więc mam nadzieje, że usłyszymy w końcu jakieś nowe przyśpiewki ;)
Awatar użytkownika
wikir
Kadet
Kadet

Postprzez krasnad 18 Wrz 2015, 23:09

wikir napisał(a):No Panowie, sezon się zbliża, więc mam nadzieje, że usłyszymy w końcu jakieś nowe przyśpiewki ;)

Cannen go hooooome! lalalalalalalalla :green: :green: :green:
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez losmen 18 Wrz 2015, 23:50

Mowi gosc, ktory zawsze broni zawodnikow w najbardziej absurdalnych sytuacjach. Trwa okres przygotowawczy dla przypomnienia i jak to lubisz mowisz: jest zarzad, sa trenerzy i oni najlepiej wiedza co maja robic. Od razu bys zwalnial ;D
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez krasnad 18 Wrz 2015, 23:57

losmen napisał(a):Mowi gosc, ktory zawsze broni zawodnikow w najbardziej absurdalnych sytuacjach. Trwa okres przygotowawczy dla przypomnienia i jak to lubisz mowisz: jest zarzad, sa trenerzy i oni najlepiej wiedza co maja robic. Od razu bys zwalnial ;D

Są zawodnicy, którzy postawą i zaangażowaniem wydłużają sobie okres "akceptacji", jak CZARNUCH Jaro, czy Tomek Śnieg, który w tym roku może pełnić całkiem ważną rolę w rotacji i są zawodnicy, którzy swoją postawą zniechęcają - Dla Trajkovskiego taki moment przyszedł chyba w trzecim, czy czwartym meczu Kairysa, gdzie już każdy wiedział ,że gość jest adrużynowym samolubem.

CC pokazuje od samego początku czystą amatorkę i mówi mi o tym każda osoba, z którą rozmawiam. I tutaj akurat moje zdanie jest bardzo zbliżone do zdania zarządu i trenerów, więc już raczej jest bardzo nikła szansa, żebysmy mieli okazję mu to zaśpiewać. Nie lubię hejtowania gościa przed jego przyjazdem, ale skoro przyjechał i przez ponad tydzień udawadnia swoją beznadziejność praktycznie w każdym aspekcie - również zaangażowania- dla mnie sytuacja jest jasna. Swoją drogą to czekałem Losu na Twój komentarz i się nie zawiodłem :green:

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez ksl 19 Wrz 2015, 00:07

O nowe przyśpiewki się nie bójcie. Z odpowiednią pomocą wejdziemy na bardziej nowoczesny poziom kibicowania.
Mówić jest łatwo, ale wprowadzić w życie już ciezej. Druga kolejka to wyjazd do Starogardu Gdańskiego, na tym wyjeździe spróbujemy wprowadzić coś nowego.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez losmen 19 Wrz 2015, 00:45

Daj spokoj, napisalem to z przymruzeniem oka w luznym temacie a Ty rozpisales sie na pol strony z kompletnie niepotrzebna argumentacja 😉
Od poczatku bylo wiadomo, ze nasi centrzy pozostawiaja wiele do zyczenia i nalezy trzymac kciuki, zeby chociaz jeden wypalil. Skoro CC odpada, to oby Szejku zatrybil.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Samar 19 Wrz 2015, 01:58

losmen napisał(a):Daj spokoj, napisalem to z przymruzeniem oka w luznym temacie a Ty rozpisales sie na pol strony z kompletnie niepotrzebna argumentacja [WINKING FACE]
Od poczatku bylo wiadomo, ze nasi centrzy pozostawiaja wiele do zyczenia i nalezy trzymac kciuki, zeby chociaz jeden wypalil. Skoro CC odpada, to oby Szejku zatrybil.

Szyjki wypali, spokojna głowa...
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez losmen 19 Wrz 2015, 09:42

Wyjatkowo nie jestem spokojny, jego przewaga na ten moment nad pozostalymi jest w pelni zrozumiala. Wynika z przygotowan i z gry w afrobaskecie. Ta przewaga bedzie sie utrzymywac przez pierwszych kilka kolejek. Trzymam kciuki ze Szejku bedzie "trafiony", a JB wycisnie z niego jeszcze wiecej, bo nie trafic dwoch centrow to bylby spory cios.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Czarny96 19 Wrz 2015, 21:16

Ja jestem pewien, że z powodu frajerskiej, nie twardej gry Pana C.C. to on wyleci jak uda się z Czyżem, jestem dobrej myśli. A Szeki to czuję, że będzie bomba i super opcja podkoszowa. Tylko musi się przestawić na to, że grać będzie dłużej i nie może łapać tyle fauli, pewnie dziś miałby sporo więcej pkt jakby tylko tak nie faulował. Ogólnie czuje, że będzie git.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez krasnad 19 Wrz 2015, 21:32

Czarny96 napisał(a):Ja jestem pewien, że z powodu frajerskiej, nie twardej gry Pana C.C. to on wyleci jak uda się z Czyżem, jestem dobrej myśli. A Szeki to czuję, że będzie bomba i super opcja podkoszowa. Tylko musi się przestawić na to, że grać będzie dłużej i nie może łapać tyle fauli, pewnie dziś miałby sporo więcej pkt jakby tylko tak nie faulował. Ogólnie czuje, że będzie git.

Z faulami myślałem, że będzie gorzej. Może to nawet lepiej wyglądać, bo teraz jednak trochę chłopaki w kość dostali i się samoczynnie łapki opuszczają w obronie. Z CC to już chyba przesądzone.

krasnad
MVP
MVP

Postprzez ksl 19 Wrz 2015, 22:29

krasnad napisał(a):
Czarny96 napisał(a):Ja jestem pewien, że z powodu frajerskiej, nie twardej gry Pana C.C. to on wyleci jak uda się z Czyżem, jestem dobrej myśli. A Szeki to czuję, że będzie bomba i super opcja podkoszowa. Tylko musi się przestawić na to, że grać będzie dłużej i nie może łapać tyle fauli, pewnie dziś miałby sporo więcej pkt jakby tylko tak nie faulował. Ogólnie czuje, że będzie git.

Z faulami myślałem, że będzie gorzej. Może to nawet lepiej wyglądać, bo teraz jednak trochę chłopaki w kość dostali i się samoczynnie łapki opuszczają w obronie. Z CC to już chyba przesądzone.

Na koniec 3 kwarty Szejk złapał 5 przewinienie. Więc pozostała nam gra Boro / CC. To ewidentnie nie był dzień do grania dla Mokrego, straty i ogólnie nie mógł odnaleźć się na boisku, podobnie jak Śnieg. W 4 kwarcie CC złapał głupie piąte przewinienie i zostaliśmy z ustawieniem Seweryn / Boro, na szczęście dla nas, nasz frontcourt (Blass + DH) robili po prostu miazgę z przeciwnikami. Blass zaczął penetrować jak ładne parę lat temu zostawiając Gibsona w butach. Harper z wielkim wyskokiem zbierał większość piłek w obronie przy dobrym zastawianiu Bora i Seweryna [:o . Harper przy dobrym dniu u skuteczności cieszy uniewrsalnoscia. Gra na pozycjach 1/2/3, penetruje, broni, postraszyli rzutem z dystansu i zbiera. IQ boiskowe na wysokim poziomie, patrząc na te dwa mecze w Toruniu mogę stwierdzić że to lepsza wersja Shaolina. Borowski zdecydowanie przeszedł obok meczu, rzucał "kasztanami" w tablice, gubil się przy zagrywkach. Podejrzewam, że będzie przeplatac dobre występy ze słabymi. CC ogólnie bardzo mało gra pod koszem, z reguły ucieka na obwód i rzuca za 3 - taka gorsza wersja Miśka. Widać jego surowość i brak ogrania. Mecz zdecydowanie był grany pod dyktando Torunia, zaczęliśmy dopiero grać jakiś sensowny basket po tym gdy Szejk zanotował swoje piąte przewinienie i Blass wziął wszystko w swoje ręce zaraz przed Harperem.

Sytuacja po meczu: zaczęło się unsportem Sniega na Wisniewskim po nie odgwizdaniu faulu na Śniegu przy oddawaniu rzutu. Wiśnia skoczył z ryjem do Sniega, nic poważnego. Po meczu, zawodnicy dziękują sobie za spotkanie gdy Wiśniewski zaczyna prowokować Sniega i Mokrego, małe przepychanki kończą się tym że DK musi uspokoić zespół i mało grzecznie powiedzieć do chłopaków "sit Down". Po za tym, pierwszy raz spotkałem się z sytuacją ze sędziowie dają technika dla trenera na turnieju towarzyskim, dach dla naszego Coach'a >:]

Koniec off topicu, reszta postów o drużynie ma być pisana w odpowiednim do tego temacie.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez Czarny96 19 Wrz 2015, 22:34

Trzeba też pamiętać, że Szejki ponoć ma leczyć kontuzję jakieś 6 tygodni, choć no tyle gra, że nic nie widać, Seweryna coś plecki ponoć bolą a Mokry nastawia celownik po "naprawie" w szpitalu.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez wikir 20 Wrz 2015, 00:01

ksl napisał(a):O nowe przyśpiewki się nie bójcie. Z odpowiednią pomocą wejdziemy na bardziej nowoczesny poziom kibicowania.
Mówić jest łatwo, ale wprowadzić w życie już ciezej. Druga kolejka to wyjazd do Starogardu Gdańskiego, na tym wyjeździe spróbujemy wprowadzić coś nowego.

Wyjazdy swoją drogą, ale liczę, że na Gryfii pośpiewam coś nowego :P
Awatar użytkownika
wikir
Kadet
Kadet

Postprzez matswia 21 Lis 2016, 21:00

Proszę państwa, kolega, który wyjątkowo poszedł na mecz w Gryfii spytał się mnie, dlaczego oni(SKSK) krzyczą cały czas "czarni, czarni". 8| Trochę mnie to trapi i szczerze mówiąc już w tym sezonie o tym myślałem. Cienko trochę u nas z przyśpiewkami dopingowymi, wystarczyłoby częściej spiewać "Let's go Czarni, let's go" i już IMO byłoby lepiej.
matswia
Młodzik
Młodzik

Postprzez Bilek 21 Lis 2016, 21:03

matswia napisał(a):Proszę państwa, kolega, który wyjątkowo poszedł na mecz w Gryfii spytał się mnie, dlaczego oni(SKSK) krzyczą cały czas "czarni, czarni". 8| Trochę mnie to trapi i szczerze mówiąc już w tym sezonie o tym myślałem. Cienko trochę u nas z przyśpiewkami dopingowymi, wystarczyłoby częściej spiewać "Let's go Czarni, let's go" i już IMO byłoby lepiej.

W momencie, gdy potrzebny jest doping całej hali - a tak było przez sporą część meczu ze Stelmetem - po prostu najprościej jest krzyczeć "Czarni! Czarni!". Jakiekolwiek inne przyśpiewki uciszyłyby Gryfię.

Dla mnie może być "Czarni! Czarni!" bez przerwy, jeśli tylko Gryfia odlatuje od tego ;)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez matswia 21 Lis 2016, 21:10

No tak, to jest akurat prawda, że jak potrzebny to "Czarni, czarni" zdaje egzamin najlepiej, ale chyba w ciągu całego meczu można coś nowego przyśpiewnąć ;)
matswia
Młodzik
Młodzik

Postprzez czesio 21 Lis 2016, 21:34

matswia napisał(a):No tak, to jest akurat prawda, że jak potrzebny to "Czarni, czarni" zdaje egzamin najlepiej, ale chyba w ciągu całego meczu można coś nowego przyśpiewnąć ;)

Czy byłeś na meczu? Byłe śpiewane różne przyśpiewki i jak zwykle słowa: CZARNI wszyscy znają i śpiewają, pozostałe jak zaczyna stowarzyszenie to pozostali nie zbyt się udzielają. Zresztą ten temat zawsze wywołuje dyskusje.
Proponuję ubrać czerwoną koszulkę, przyjść na sektor i próbować się wykazać.
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Ryder 21 Lis 2016, 22:17

Zgadza się jest Yippie-Ki-Yay jak wszyscy krzyczą Czarni !!!!

Czy mi się tylko wydaje czy za mało ostatnio Ole ole, ole ola ? To akurat też fajnie się niesie :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez matswia 22 Lis 2016, 01:09

Nie mówię o układaniu poezji śpiewanej o Czarnych, a jedynie o częstszym śpiewaniu "Let's go czarni, let's go". :] To akurat zawsze było fajne i parę lat temu o wiele częstsze.
matswia
Młodzik
Młodzik

Poprzednia

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości