Kibice sezon 2019/2020

Doping, oprawy, wyjazdy...

Kibice sezon 2019/2020

Postprzez czesio 08 Wrz 2019, 22:24

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon, czas zacząć myśleć o nowym sezonie kibicowskim.
Powinniśmy zorganizować się w jakąś grupę kibicowską.
Widzę, że jest duże zainteresowanie karnetami w strefie dawnego SKSK, ale oprócz karnetów wypadałoby jakoś zorganizować naszą grupę. Myślę o koszulkach, szalikach, flagach.
Jest też sprawa opraw, membran do bębnów, itp, to są sprawa może mało ważne ale potrzebne.
Czyli potrzebna będzie kasa.
Nie wiem czy możemy liczyć na coś więcej niż niże ceny na karnety z tego tytułu, ale chyba nie jesteśmy kibicami dla jakiś korzyści., tylko dlatego, że kochamy Czarnych bez względu jak się nazywają.
Mam nadzieję, że kiedyś będą take czasy, że koszykarze będą przechodzić przez sektor klubu kibica a nie omijać.
Czytałem, że kiedyś klub obiecał częściej bywać i być bardziej aktywny na naszej stronie, ale widzę, że nic z tego nie wyszło.
Na koniec pytanie, może macie jakieś propozycje na temat zorganizowania naszego klubu kibicowskiego.
Może jakieś spotkanie?
Pozdrawiam
Czesio.
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Słupsk

Re: Kibice sezon 2019/2020

Postprzez Dawid_S 10 Wrz 2019, 09:26

Witam ;)
Osobiście nigdy nie należałem do stowarzyszenia, jednak zebranie się w jakąś formułę bardziej zorganizowaną byłoby pierwszym krokiem do powrotu normalnego, kibicowskiego życia w Słupsku..
Pytanie - czy jest ktoś gotowy się tym zająć? Ilość wpisów pod postem @Czesio niestety nie napawa optymizmem.
Może @Dany_28?
Kibicowskie "życie po życiu" przeniosło się do Twittera i tam znajdujemy najwięcej wpisów na temat STK Czarnych.
Zacząć należałoby chyba od przywrócenia aktywności na FB oraz Twitterze - aby powróciły dyskusje na temat drużyny, przeciwników, najbliższego meczu itp.
.
Z miłą chęcią zająłbym się pisaniem na temat najbliższego rywala Czarnych, skoro ten temat niestety kulał w poprzednim sezonie.
.
Pozdrawiam, i mam nadzieję że kibice będą w kontakcie!
Dawid_S
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 16 Wrz 2019, 15:08

Karnety są zamówione, jest szansa że będą dostępne już do odbioru przy okazji sobotniej prezentacji (21.09).
Drugi termin to: godzina przed pierwszym meczem ligowym w Gryfii, Duo Cafe

Cieszę się z zainteresowania karnetami, jest 2x większe niż w zeszłym roku.
Przyłączając się do słów Czesia, zanim spróbujemy jakoś na nowo sformalizować Stowarzyszenie (mam nadzieję że w trakcie sezonu się to uda), to potrzebujemy jakieś drobne na bieżące funkcjonowanie. Myślę głównie o sprzęcie do kibicowania, bębnach i membranach do nich, flagach, pałkach itp.
To są rzeczy które najnormalniej w świecie się zużywają. W zeszłym roku robiliśmy jakieś okazjonalne zrzutki w miarę potrzeby i dobrze to działało. Tym razem proponuję, aby każdy kto przyjdzie odebrać karnet, dorzucił do skarbonki coś od siebie na wspomniane "gadżety". Będziemy mogli to lepiej rozplanować i dokonać potrzebnych napraw jeszcze przed sezonem. Karnety są w bardzo atrakcyjnych cenach wiec pewnie parę złotych w kieszeni zostało. Każdy wg uznania.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Dawid_S 17 Wrz 2019, 09:09

A jest szansa o ewentualnych zbiórkach informować również na forum?
Z chęcią się dorzucę, a nie będzie mnie w sektorze stowarzyszenia. Przyzwyczajenie do swojego miejsca na Gryfii swoje robi ;) ;P
Dawid_S
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 17 Wrz 2019, 19:50

Dawid_S napisał(a):A jest szansa o ewentualnych zbiórkach informować również na forum?
Z chęcią się dorzucę, a nie będzie mnie w sektorze stowarzyszenia. Przyzwyczajenie do swojego miejsca na Gryfii swoje robi ;) ;P

Można przyjść na sparing lub do Duo i do puszki wrzucić :)
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez dany 20 Wrz 2019, 18:19

Karnety już są, wiec można szykować kasiorkę na jutrzejszy sparing
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez szycha 13 Paź 2019, 08:00

Robimy wyjazd do kołobrzegu?!
szycha
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 15 Paź 2019, 22:27

szycha napisał(a):Robimy wyjazd do kołobrzegu?!

Zgodnie z przewidywaniami, zorganizowany wyjazd w środku tygodnia niestety nie wypalił. Trzeba się organizować prywatnie.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Wróć do Kibice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość