AZS Koszalin. Co u sąsiadów :?:

Koszykówka w Polsce i na świecie

AZS Koszalin. Co u s?siadów :?:

Postprzez Jano 22 Cze 2003, 10:31

"Działacze AZS Koszalin, klubu, którego koszykarze w sezonie 2002/2003 wywalczyli awans do PLK, poinformowali, iż 5 lipca odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie członków tego stowarzyszenia."
/Głos Pomorza
/probasket.pl

Co słychać u s?siadów :?: Podobnie jak u nas panuje cisza, kibice narzekaj?, że na prezesa został wybrany nieodpowiedni człowiek,który zajmuje sie przemysłem rybnym i o koszykówce nie ma pojęcia. Plotki, ploteczki donosz? o tym że w drużynie zostanie Balcerzak. Chc? zatrzymać jeszcze kilku innych zawodników m.in. Briegmanna, Karasia, Tomaszewskiego. Równiez ploteczki mówiły o przyjsciu Koszarka, ale ten podpisał już kontrakt z Poloni? Warszawa i sprawa jest nieaktualna. Sprawa sponsora to oczywiscie wielka tajemnica. AZS ma tyle szczescia ze maja w Koszalinie Gazownie, ktora daje pieniazki na koszykowke. 5 lipca po zebraniu czlonkow klubu powinno sie chyba wszystko wyjasnic. Poczekamy... zobaczymy...

pozdrowionka dla kibicow AZSu Koszalin
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Fenriz 22 Cze 2003, 18:44

AZS Koszalin czyli efektowny Finał z Turowem i jest upragniona PLK! i co....? i nic! :lol: Nic się nie dzieje! Brak jest jakiejkolwiek informacji: co się dzieje? Jakie plany? Cele? Kompletne ZERO informacji!
Z pewnych info....choć kto da głowę, że s? to pewne informacje...wiadomo tyle że na pewno nie zagra w Koszalinie Jarosław Darnikowski. Zreszt? to wszystko co się dzieje wokół koszalińskiej koszykówki, czyli cała ta otoczka, ludzie w to zaangażowani (o ile ktos tam jest poważnie zaangażowany) :mrgreen: to jedna wielka ŻENADA
Poprzedni Prezes czyli Pan Czubaj dał jakim? dzieciakom zlecenie na strone internetow?, oficjalna stronę internetow? AZS Koszalin. Takie co? powinno być teraz priorytetem brzy braku jakiegokolwiek Ľródła informacji! I co??? I nic! :lol: ...pozostała w planach....żenada
Kilka razy dawałem info na e-baskecie o planach zwi?zanych z KK-ZERO zainteresowania! także jak na razie...szkoda słów...
W przeciwieństwie do Słupska i całego show zwi?zanego z Czarnymi w Koszalinie chyba nie ma miejsca na prawdziw? koszykówkę...

Pozdrowienia dla KIBICÓW CZARNYCH SŁUPSK!! CZARNI!! CZARNI!! CZARNI!!
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Koszalin

Postprzez Kamil 22 Cze 2003, 19:15

hmm fajnie że będzie można powalczyć z Koszalinem w derbach itp. ale cosik widzę,że jak narazie to zapowiada się że nasze teamy będ? chyba walczyć między sob? o utrzymanie, bo ani u nas ani u nich nie słychać jako? o wzmocnieniach, sponsorach ani wogóle o niczym... no chyba że oba kluby chc? kibiców zaskoczyć nagle ogłoszeniem pełnego składu z aspiracjami na mistrza Polski, ale w to w?tpię więc brak informacji oznacza chyba bardziej brak jaki? szczególnych perspektyw...
Pozdrowienia dla kibiców z Koszalina i do zobaczenia na derbach, no i oczywi?cie żeby zarówno u nas jaki i u Was co? się ruszyło!!!!!!
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Myers 22 Cze 2003, 22:06

A przypominacie sobie rok temu tez na poczatku lata nie bylo wesolo...odszedl trener i byly problemy ze skompletowaniem skladu na turniej o Puchar Prezydenta Miasta Slupsk.
My?le ze na poczatku sierpnia zaczna sie ruchy kadrowe w naszym zespole....
Co do sasiadow z Koszalina zespol ten zbudowany zostanie na potrzeby utrzymania sie w ekstraklasie i naprawde bedzie im sie ciezko gralo ze slabszymi przeciwnikami bez fanatycznych kibicow ktorzy sa 6 zawodnikiem...Dojdzie do tego ze na derbowy mecz z Czarnymi przyjdzie wiecej kibicow ze Słupska niz Koszalina.
Myers

Postprzez Fenriz 22 Cze 2003, 23:07

Myers heheh spoko damy radę i juz teraz Was zapraszamy na Gwardię!
Nie dacie rady Nas przekrzyczeć! Nie dacie! :mrgreen: :mrgreen:
AZS Koszalin!! AZS Koszalin!! AZS Koszalin!!
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Postprzez gosc 22 Cze 2003, 23:37

juz nie moge sie doczekac jak przyjedzie druzyna z Koszalina , mam nadzieje ze mecze tych obu druzyn w przyszlym sezonie beda prawdziwa gradka , przy okazji pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibicow basketu w Koszalinie :)
CZARNI SŁUPSK FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez sleepwalker 23 Cze 2003, 12:06

Witam

Pamietam wyjazd do zgorzelca na mecz finalowy , pamietam rowniez powrot , wszyscy szzczesliwi , weseli , snuli plany na przyszlosc , jakich
zawodnikow trzeba by wymienic , kogo zostawic , czy uda nam sie ppozyskac sponsorow , jaki budzet itd itd. Mijaly kolejne miesiace i nic
cisza nic sie nie dzieje w klubie , byla zmiana prezesa , prezesem klubu koszykarskiego zostal potentant przemyslu rybnego na pomorzu;-)
Czas ucieka a niewiele sie dzieje , trzeba znalezc zabezpieczenia finanbsowe na przyszly sezon itd . Obym sie mylil ale jak narazie azs widze tylko na sezon w PLK .

pozdrawiam fanow kosza w koszalinie & słupsku
sleepwalker
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: koszalin

Postprzez Dafi 23 Cze 2003, 16:13

Działacze AZS Koszalin, klubu, którego koszykarze w sezonie 2002/2003 wywalczyli awans do PLK, poinformowali, iż 5 lipca odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie członków tego stowarzyszenia.

Obrady odbęd? się w O?rodku Szkoleniowo-Wychowawczym "Krokus" przy ul. 6 marca w Unie?ciu. Pierwszy termin rozpoczęcia wyznaczono o godz. 10, a drugi o godz. 10.30. Zarz?d AZS Koszalin zaprasza na zebranie wszystkich członków i sympatyków tego klubu.

Nio ciekawe co wymysla.Przynajmniej cos u nich zaczyna sie dziac.:PPPP
Dafi

Witam!!!!

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 23 Cze 2003, 18:03

w koncu moge znow troszke popisac na forum... co do wyjazdu do zgola to rzeczywiscie bylo SUPER!!! ale wcale nie bedziemy walczyc o utrzymanie w ekstraklasie!!! rozmawialam o tym z jano i stwierdzilismy ze w przyszlym sezonie mistrza polski zdobywaja Czarni (oni sa dluzej w ekstraklasie my dopiero wchodzimy)a AZS v-ca mistrza, W jeszcze nastepnym sezonie to AZS bedzie MISTRZEM!!! niop...pomarzyc zawsze mozna...chociaz kto wie...:P

pozdrowienia dla wszystkich z koszailna i slupska a szczegolnie dla pana K.:*
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 30 Cze 2003, 15:05

uhuhuh....caraz bardziej prawdopodobne jest to ze Konare do nas wroci!!!! :lol:
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez MureQ 30 Cze 2003, 17:08

Sarenka: ale ja nie wiem czy macie powod aby sie z tego cieszyc :) Bo to co Konare prezentowal w minionym sezonie w Starcie to zadna rewelacja...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez MureQ 30 Cze 2003, 20:03

E tam Zyget - dramatyzujesz. Zobaczysz, jeszcze troche czasu i u nas zacznie się co? dziać! Sezon zaczyna się przecież bardzo póĽno, a po co płacić zawodnikom za miesi?ce bez meczy? Sierpien/wrzesień - wtedy oczekujmy konkretnych rchów transferowych.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 01 Lip 2003, 08:42

hmmm...to co Konare zaprezentowal rzeczywiscie nie bylo rewelacja...ale moze jak wroci do nas to pokaze na ci go stac? miejmy nadzieje...;) A tak pozatym to u nas tez narazie jeszcze cisza przed mozlwe ze przed burza...
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Myers 16 Lip 2003, 21:03

Chcialem sie zapytać czy drużyna AZS Koszalin ma jak?? oficjaln? stronke iinternetow? lub czy w ogóle jest cos w tym celu robione gdyz znalazłem tylko Forum AZS w PLK na necie.......a chciałbym sie czegos o tej druzynie cos wiecej dowiedziec!
Myers

Postprzez Ziegi 16 Lip 2003, 21:33

AZS zadnej strony internetowej nie ma, oficjalnej czy nieoficjalnej. Ale chyba co tam jest robione w tej sprawie.
Ziegi

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 17 Lip 2003, 17:12

straonka ponoc w tym tygodniu miala byc skonczona...ale jeszcze jest o tym cicho...jak tylko bedzie to podam link na forum (mowie o stronie KK AZS)
CIAŁEM W KOSZALINIE SERCEM Z CZARNYMI!!!"A jednak chociaż nie znasz mnie,oceniasz wszystko co robię i co czuję,a jednak chociaż nie znasz mnie,próbujesz mądrym być nawet dziś... Nie mów mi ,że mało jeszcze wiem,że nie mam prawa być jaka chcę..."Dzień wczorajszy jest historią.Dzień jutrzejszy - tajemnicą.Dzisiejszy jest - darem.
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ziegi 18 Lip 2003, 18:19

No i stronka juz jest. http://www.azs-fans.toto.pl
Ziegi

Postprzez gosc 18 Lip 2003, 18:44

no nie tak fajna jak strona czarnych no ale jest , nie widze tylko forum , ciekawe czy bedzie , pozdro dla kibicow AZS 8)
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez Ziegi 18 Lip 2003, 18:49

Strona AZS nie moze byc lepsza od naszej, bo nasza istnieje juz dobre pare lat i z roku na rok jest coraz lepsza.
Ziegi

Postprzez Kamil 19 Lip 2003, 11:27

niom na stronie Koszałkowa w sumie nie ma naraziw zbyt dużo, ale na bank z czasem co? tam im się rozwinie
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Fenriz 20 Lip 2003, 11:26

Witam Czarnych! Jako współautor stronki koszalińskich kibiców http://www.azs-fans.toto.pl mogę tylko dodać, że jest to nieoficjalny serwis traktuj?cy głównie o koszalińskich kibicach oczywi?cie bez umniejszania roli klubu i zespołu AZS Koszalin.... Jednak juz teraz mam Wam do zakomunikowania, ze powstaje oficjalna strona AZS Koszalin prawdopodobnie http://www.azs.koszalin.pl.... Mogę Was zapewnić, ze u nas będzie serwowana prawda i....tylko prawda.....prawda "do bólu" :lol:
Będziemy krytykować b?dĽ chwalić o ile bed? do do tego podstawy....
to tyle..... :wink:
STRZAŁA!!!
Czarni Słupsk!!!
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ziegi 20 Lip 2003, 18:57

"Jednak juz teraz mam Wam do zakomunikowania, ze powstaje oficjalna strona AZS Koszalin prawdopodobnie http://www.azs.koszalin.pl.... Mogę Was zapewnić, ze u nas będzie serwowana prawda i....tylko prawda.....prawda "do bólu"
Będziemy krytykować b?dĽ chwalić o ile bed? do do tego podstawy.... "

Jesli bedziecie krytykowac klub na oficjalnej stornie to chyba dlugo ona oficjalna strona nie bedzie... :)
Ziegi

Postprzez Fenriz 20 Lip 2003, 21:11

Ziegi nie na oficjalnej tylko na Naszej http://www.azs-fans.toto.pl, bo ta stronka jest i będzie całkowicie niezalezna!!!! A co będzie z oficjaln?...??? Pożyjemy, zobaczymy....
Strzała!
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ziegi 24 Sie 2003, 12:55

SKS Polpharma - AZS Koszalin 91-83

Na pocz?tku mecz pod dyktando SKS-u. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 29-18, pocz?tek 2 kwarty niestety nie był zbyt udany dla starogardzkiej drużyny, ponieważ bardzo twardo i brutalnie graj?cy AZS doprowadził do stanu 29-30. Był to typowy mecz walki, bardzo dużo zawodników opu?ciło parkiet przed upływem regulaminowego czasu gry (w naszym zespole Rybczyński, Z. Marculewicz i Exner) już po 1 kwarcie SKS miał 13 przewinień.

Zrodlo: probasket.pl
Ziegi

Postprzez Jano 18 Wrz 2003, 22:59

Koszalin sie "wzmacnia"

Łotysz Raimonds Jumikis - Wychowanek Skonto Ryga ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w zespole Policijas CKS Ryga, gdzie w lidze notował ?rednio 10.4 pkt, 4.1 zb, 1.9 as

Grek Thanassis Efthimiou - Thanassis Efthimiou ma 25 lat, mierzy 208 cm wzrostu i może pełnić rolę silnego skrzydłowego b?dĽ centra. W ubiegłym sezonie z Apollonem Patras zdobył mistrzostwo drugiej ligi greckiej i tym samym wywalczył awans do ekstraklasy. W 11 spotkaniach Efthimiou notował na swoim koncie ?rednio 2,7 punktu i 2,5 zbiórki na mecz.

O ile Lotysz moze byc faktycznym wzmocnieniem AZSu to juz Grek jest calkowitym nieporozumienim. Po co takiego zawodnika sciagac na testy ?? W Koszalinie chyba brak osoby ktora myslalaby rozsadnie.
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Myers 25 Wrz 2003, 15:32

Stulga ,Jumikis oraz Grek nie wzmocnia druzyny AZS gdyz tych 2-och pierwszych niesprawdziło sie na turniejach ,a trzeci nie dotarl do Polski.Zespoł szuka nowcy zawodnikow.....
AZS podpisał kontrakt z Kundrawcem ktory mial udane wystepy w ktorych zdobywal wiele punktow.
Myers

AZS Koszalin vs Anwil Włocławek czyli Dawid z Goliatem....

Postprzez Myers 08 Paź 2003, 10:12

Sobotni (11.10.) mecz Era Basket Ligi pomiędzy AZS Koszalin a Anwilem Włocławek prawdopodobnie będzie można zobaczyć w TVP3. Stacja zaplanowała w tym dniu od godziny 13:50 transmisję z meczu PLK, ale nie otrzymali?my jeszcze potwierdzenia, o który mecz chodzi i czy będzie on pokazany w cało?ci na żywo.

zrodło: e-basket
Myers

Postprzez fanka 19 Paź 2003, 14:30

Jestem pełna podziwu dla AZS-u po wczorajszym, wygranym meczu z Astori?, na którym miałam okazję być.
W tym zespole widać "ducha sportu". Zawodnicy walcz? do upadłego, nie poddaj? się nawet w sytuacjach, wydawałoby się przes?dzonych.
I ta ambicja, waleczno?ć i sportowa postawa wygrywa z wyższymi budżetami.
Chłopaki należ? się Wam duże brawa!
Awatar użytkownika
fanka
Młodzik
Młodzik

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 19 Paź 2003, 18:40

fajnie ze bylas na meczu!!! i bardzo dizekuje za mile opinie za temat "mojego" zespolu...jesli chlopacy beda grali tak dalej, wierze ze utrzymaja sie w lidze, i nawet na koniec sezonu wladuja na przyzwoitym miejscu w tabeli!!!
CIAŁEM W KOSZALINIE SERCEM Z CZARNYMI!!!"A jednak chociaż nie znasz mnie,oceniasz wszystko co robię i co czuję,a jednak chociaż nie znasz mnie,próbujesz mądrym być nawet dziś... Nie mów mi ,że mało jeszcze wiem,że nie mam prawa być jaka chcę..."Dzień wczorajszy jest historią.Dzień jutrzejszy - tajemnicą.Dzisiejszy jest - darem.
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez MoNiAa 19 Paź 2003, 19:31

Fakt- nawet na turnieju widzialam jak graja. Oni sie nie poddaja i to jest wielki plus dla nich i respect. Zgrany zespol i tyle Wam powiem :) cmok :)
MaXi!!!!
Awatar użytkownika
MoNiAa
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK

Postprzez Bilek 19 Paź 2003, 19:44

dobra w koncu jakis meski glos w tej sprawie :) moze ambicji im nie brakuje ale na turnieju w koszalinie wydali mi sie ciency ze lojezuu :) u nas juz lepiej im poszlo, super zwyciestwo ze stala :) ale dalej mysle ze nie bedzie niestety naszych sasiadow stac na wiecej jak utrzymanei w lidze, chyba ze dojda jakies wzmocnienia
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez brewer 19 Paź 2003, 19:58

Do utrzymanie w lidze wystarcza temu zespolowi praktycznie 2 wygrane nad slabiutka spojnia, 1-2 nad startem no i jeszcze ewentuanie wyrwanie jakichs pkt u siebie.Po tym co narazie pokazuja o utrzymanie ich sie nie boje 8) no i dobrze pozdro Sarenka
Awatar użytkownika
brewer
Młodzik
Młodzik

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 20 Paź 2003, 15:34

ja zawsze wierzylam, wierze i bede wierzyc z nasz AZS... juz w zgorzelcu, po wygranym meczu powiedzialam ze skoro weszlismy to nie spadniemy!!!!!! AZS jest the best;)
caluski for brewer:*
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Myers 21 Paź 2003, 13:42

AZS Koszalin to zespól ktory ma silny skl?d oparty na zespolowej grze.Liderami tego zespolu sa zawodnicy doswiadczeni i znajacy sie od lat (Kara? i Briegmann) do tej dwojki dochodzi Kundracew(krol strzelcow ligi bialoruskiej) ktory jak na razie pokazuje ze ma znakomite 1 kwarty.Widzac to co pokazuje AZS Koszalin na swoim parkiecie.. ajest to widowiskowa gra bedzie ciezko ich pokonac na swoim parkiecie...nawet takim zespolom jak Polonia,Stal czy Czarni.Przekonała sie o tym niedawno Astoria ktora przegrala mevz w Koszalinie.Nie wierze aby AZS Koszalin nie utrzymał sie w Ekstraklasie gdyz ten zespol ma wspanialego trenera,kibicow ,nowa hale i 1pierwsze zwyciestwoza sob? w EBL.Zespoł ten stac na awans do PO gdyz poziom w tym roku jest strasznie wyrownany i kazdy wynik jest mozliwy.
W tym sezonie wladze PZkosz wprowadzaja walke o utrzymanie systemem PO ...dziekie ktoremu walka bedzie bardziej przejrzysta i zacieta,a przypomne ze w tym roku spadaja 2 druzny z EBL.Na dzien dzisiejszy beda to zespoly Startu i Spojni.
Myers

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 21 Paź 2003, 13:46

co do wspanialego trenere, kibicow i pierwszego zwyciestw to wsie zgodze, ale hali nowe to my nie mamy...;( niestety... i mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz - AZS zostanie w EBL
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez brewer 21 Paź 2003, 14:33

Rzeczywiscie hali to nowej nie maja chyba.....do doswiadczonych zawodnikach nalezy jeszcze dodac przeciez bylego kadrowicza Bartłomieja Tomaszewskiego. Na pewno z EBL spadnie Spójnia-to jest na 100% a drugi zespol........raczej Start badz Noteć(kasa jej sie skonczy) i zaczna gracze odchodzic...o AZS jestem spokojny. Buzka Sarenka:*
Awatar użytkownika
brewer
Młodzik
Młodzik

Postprzez fanka 21 Paź 2003, 21:15

Je?li chodzi o zawodników, to rzeczywi?cie Andrzej K. i Tomasz B. to "żelazna" dwójka pewnych zawodników. Do tego młody, białoruski rozgrywaj?cy, który też radzi sobie całkiem nieĽle. Tylko co się stanie je?li (odpukać!) któremu? z nich co? się stanie. AZS nie ma, z reszt? tak jak i my, zbyt długiej ławki rezerwowych. Nawet przy Astorii różnicę widać było gołym okiem.
A co do hali, to sorki sarenka i wszyscy kibice AZS-u, ale nie robi ona niestety dobrego wrażenia.
Miałam uczucie, że czas zatrzymał się w niej kilkadziesi?t lat temu.
I te strasznie niewygodne siedzenia...
Na szczę?cie atmosfera była gor?ca! :D
Życzę drużynie AZS-u oraz jej kibicom powodzenia i wypełnienia wszystkich założonych na ten sezon planów.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
fanka
Młodzik
Młodzik

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 22 Paź 2003, 08:09

Fanka, nic sie nie stalo - wszyscy (tak samo Ty, ja i inni kibice) widza ze hale mamy...delikatnie mowiac malo ciekawa..ale coz trzymam kciuki ze prezydent Mikietynski wybuduje nowa hale-jak obecywal...
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez grabek 24 Paź 2003, 21:18

jak narazie AZS jest wyzej od nas w tabeli :twisted: ale to sie zmieni juz wkrotce :D a na e-baskecie podali ze AZS testuje SENEGALCZYKA S.WAYNA na pozycje centra , no ciekawe co z tego wyjdze .....
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez brewer 27 Paź 2003, 21:40

Podobno podpisali z nim kontrakt do konca sezonu. Ma byc objawieniem.
Awatar użytkownika
brewer
Młodzik
Młodzik

Postprzez Stelma_15 28 Paź 2003, 20:34

Nie no fajnie. Bedzie pewne urozmaicenie :lol: HeHe Senegalczyk w EBL. A tak a propos to byl albo jest jakis Senegalczyk albo wogule Afrykanin u nas w lidze :?: :!: :?:
Stelma_15
Młodzik
Młodzik

Postprzez grabek 28 Paź 2003, 20:38

BRAHIMA KONARE - START LUBLIN tez z SENEGALU :]
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Stelma_15 28 Paź 2003, 20:42

qrde a faktycznie. Ale on tam praktycznie nie gra to chyba dlatego go nie spamietalem :P
Stelma_15
Młodzik
Młodzik

Postprzez Kamil 31 Paź 2003, 19:25

Potężny senegalski ?rodkowy Souleymane Wane (27 lat, 207 cm) do końca bież?cego sezonu występować będzie w zespole beniaminka polskiej ekstraklasy, AZS-ie Gaz Ziemny Koszalin.

Wane to były reprezentant Senegalu. W 1999 roku był jednym z liderów kadry swojego kraju, która zdobyła wówczas Mistrzostwo Afryki. Dla absolwenta znanego Uniwersytetu Connecticut gra w Polsce nie jest pierwszym kontaktem z europejsk? koszykówk?. Sezon 2001/2002 Wane spędził w silnej bo?niackiej drużynie Sloboda Dita Tuzla, gdzie rozegrał 22 mecze w Lidze Adriatyckiej (11.4 pkt i 6.3 zb). Skoczny i dobrze wyszkolony technicznie ?rodkowy bardzo dobrze prezentował się również w poprzednim sezonie, gdy grał w japońskiej Superlidze JBL i z drużyn? OSG Phoenix awansował nawet do półfinału rozgrywek. 27-letni ?rodkowy Był wtedy wyróżniaj?cym się zbieraj?cym ligi. Zajmuj?c pi?t? lokatę w tej klasyfikacji notował ?redni? 12 zebranych piłek na mecz.

info podane za e-basket.pl
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez gosc 31 Paź 2003, 19:36

no to zobaczymy jak ten potezny nowy nabytek zaprezentuje sie 22 listopada na gryfii , moze byc ciekawy pojedynek miedzy nim a Aubrym 8)
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 01 Lis 2003, 08:43

szczerze mowiac to sama nie wiem co mam myslec o naszym "nabytku"... niby ma sie przydac..ale mam jakies glupie przeczucia, ze on nic specjalnego do naszego teamu nie wniesie:(
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Jackson 01 Lis 2003, 10:54

Sarenka nie boj zaby.Przeciez wy pod koszem nikogo lepszego nie macie.On nawet wzrostem bedzie zbieral heh.Bedzie dobrze
Awatar użytkownika
Jackson
MVP
MVP

Postprzez s_a_r_e_n_k_a 01 Lis 2003, 13:03

wierze w niego..ale z drugiej strony..dobra nie bede zapeszala...
Awatar użytkownika
s_a_r_e_n_k_a
Młodzik
Młodzik

Postprzez Bilek 01 Lis 2003, 18:15

hehe kolejny Brahima w Polsce :):) zobaczymy na co go bedzie stac, mysle ze jednak japonia to nie Polska i u nas wypadnie troche gorzej, ale zawsze lepszy rydz niz nic!
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Kriters 01 Lis 2003, 21:21

AZS Koszalin - Spójnia Stargard Szczeciński

Pojedynek dwóch drużyn typowanych do walki o utrzymanie. Faworytem wydaj? się gospodarze, którzy wygrali już u siebie z Astori?. Będ? to derby Pomorza Zachodniego, a każde derby rz?dz? się własnymi prawami i możemy być ?wiadkami zwycięstwa go?ci, których prowadzi ... Darby. Jak będzie, okaże się w niedzielę o godz. 17:00.

W zeszłym sezonie (na pierwszym miejscu AZS): nie grali
Pojedynek meczu: Andrzej Kara? - Brent Darby - dwaj dobrzy strzelcy, jeden do?wiadczony, drugi młody i szybki - który będzie miał lepszy dzień?
Zagraj? przeciw byłemu zespołowi: nikt
Bilans w tym sezonie: AZS 1-2, Spójnia 1-2
Nasz typ: AZS
Awatar użytkownika
Kriters
Kadet
Kadet

Następna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości