Kotwica Kołobrzeg: kolejny sąsiad z zachodniopomorskiego

Koszykówka w Polsce i na świecie

Postprzez arti77 16 Wrz 2005, 10:25

A ty jak zwykle się czepiasz. Natrętny z Ciebie forumowicz! Lepiej popatrz na swoj? pisownię, bo ona wymaga bardzo dużej poprawy.
arti77

Postprzez Gilu 16 Wrz 2005, 11:08

dobra pisownia swoja droga ale... ekhem ja nie pisze ze MClin moze byc dobrym graczem ale moze byc kiepski....
Jak juz oceniam gracza to dopiero po tym co zobacze w dwoch trzech meczach na WŁASNE OCZY no chyba ze opinie o tym graczu wygłasza kto? kto na koszu się zna...
wiec wiesz taka rada od kogos kto sady wyadje po zobaczeniu graczy na wlasne oczy...
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez arti77 20 Wrz 2005, 12:19

"Sprawa pomiędzy mn? a SKK Kotwica Kołobrzeg nie została z pewno?ci? zakończona. Pismo PZKosz w żaden sposób nie rozwi?zuje problemu bior?c pod uwagę aspekty proceduralne i prawne. Złożyłem już odwołanie, sprawa nadal jest w toku. Nie chcę w chwili obecnej zdradzać żadnych dodatkowych szczegółów. Jeżeli jednak nie będzie innego wyj?cia z pewno?ci? to uczynię." - tak? wypowiedĽ w sprawie konfliktu Witos-Kotwica przekazał naszemu serwisowi w dniu dzisiejszym zawodnik Dawid Witos.

Ľródło: http://www.e-basket.pl

Widzę, że to niekoniec kłopotów Kotwicy z Dawidem
arti77

Postprzez M@P 11 Paź 2005, 18:33

Johnson wylatuje z Kołobrzegu

http://www.polskikosz.pl/index.php?news=10591
..."miarą wartości zawodnika w koszykówce jest jego stosunek..." :)
Awatar użytkownika
M@P
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Warrington - Słupsk

Postprzez Mateusz 17 Sty 2006, 21:29

plk.pl napisał(a):Karol trenerem Kotwicy

Mariusz Karol jest nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg. Na stanowisku pierwszego trenera beniaminka Karol zast?pił Wojciecha Krajewskiego

hmm..... zobaczymy co z ego wyjdzie....
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez Gilu 08 Lut 2006, 11:34

Witam
Na oficjalnej stronie Kotwicy zablokowano forum . Oficjalnie z powodu zalewu spam dziwneu .
Oczywi?cie nie wiem tego napewno ale wydaje mi się że powód jest inny .
Jako? tak dziwnie się składa że stało się tak po pojawieniu się tematu ewentualnej rezygnacji z pracy w zarz?dzie p. Łazarczyka . Otóż P. Łazarczyk postawił ultimatum : albo on albo p. Lubiński Jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o pieni?dze . Otóż p. Lubiński okazał się człowiekiem niegodnym zaufania . Rzucę kilka tematów : niewycofanie podpisów poprzedniego zarz?du z banku , ogromna rotacja zawodników zagranicznych i zwi?zane z tym sytuacje finansowe, tak długie trzymanie trenera Krajewskiego i dziwne zwi?zki p. Lubińskiego z p. Krajewskim, odkrycie pewnych rzeczy przez p. Łazarczyka , list p. Jabłonskiego do Głosu Koszalińskiego który się nie ukazał a zamiast tego ukazał się wywiad z p. Lubińskim , podpisy na dokumentach bankowych które w dwu przypadkach złożył członek poprzedniego zarz?du i w dwu przypadkach członek obecnego zarz?du , który został wprowadzony w bł?d .
Dzieje się Ľle . Jest embargo na jakiekolwiek informacje , dlatego pizę o tym tu . Je?li p. Łazarczyk odejdzie z zarz?du to będzie oznaczać jedno : że afera to prawda i że to koniec Kotwicy .

info z forum Serwisu Kotwicy nie wiem na ile wiarygodne ale widać że chyba co? sie zacyzna dziać w Kotwicy niedobrego.
Moim zdaniem to kolejny cios w już lekko nadszarpnięte imię Polskiego Kosza....nie chce wiedzieć co o tym mysla w centrali sponsora Ligi...
oby sie tam wszystko powyjasnialo bo jedna efemeryda w postaci Noteci juz chyba nam wszystkim wystraczy.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Myers 02 Kwi 2006, 18:19

Szykuje sie kolejna druzyna w DBL ktora bedzie na polnocy kraju a mianowicie Kager Gdynia.Zespol ten wygral pierwszy mecz z Zastalem Aleksandrowicza na jego terenie i wg mnie raczej to zespol z Gdyni bedzie mogl sie cieszyc z awansu bo ma specy od awansu m.in Karasia i Briegmanna.
Kager Gdynia moze nie ma silnych sponsorow ale napewno ich awans moze w pewnym stopniu przyczynic sie do tego ze nam bedzie trudniej pozyskac jakiegokowiek sponsora z Trojmiasta ktory chcialby sie promowac poprzez koszykowke.Chyba bedziemy zdatni na sponsorow lokalnych i moze na Energe ktora bedzie miala wybor czy dalej promowac sie poprzez Czarnych czy przez zespol z Gdyni.
Napewno bylby to plus ze wzgledu na wyjazd gdyz nie jest daleko ale nie az tak blisko ale chyba nikt nie lubi daleko jezdzic. ;D
Myers

Postprzez Roberto 03 Kwi 2006, 17:35

Moim zdaniem wystarczajaca jest juz liczba druzyn z Pomorza w ekstraklasie i kazda kolejna moze spowodowac niezdrowa rywalizacje o sponsorow z regionu.My zapewne stalibysmy na straconej pozycji,pod tym wzgledem bo jak wiadomo najwieksze firmy w województwie znajduja sie w Trójmiescie.Pozatym pojawilby sie jeszcze wiekszy problem z transmisjami w TV.Czarnych to pewnie juz by wogole nie pokazali nawet z meczu wyjazdowego.No moze jedynie z bogatym Prokomem.Dlatego wole aby Zastal awansowal i im wlasnie bede kibicowal.
Roberto
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Mateusz 10 Maj 2006, 14:04

[quote=www.e-basket.pl]Mariusz Karol zostaje w Kotwicy

Zarz?d kołobrzeskiej Kotwicy poinformował, że wczoraj na posiedzeniu zarz?du podpisana została umowa z Mariuszem Karolem, który pozostanie szkoleniowcem kołobrzeżan. Tym samym od 10 maja trener może pracować nad składem na następny sezon.[/quote]

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez arti77 24 Sie 2006, 21:19

A takna marginesie, to w Kołobrzegu maja również ciekawy skład. Jeżeli kKarol to wszytsko odpowiednio pouklada to Kotwica może w nadchodz?cym sezonie skutecznie powalczyć o play - off.
arti77

Postprzez majas34 26 Lis 2006, 22:33

Kotwica wygrywa ze Zniczem 76:72
no czyzby Kotwica wracala do formy 2 wygane z rzedu :)
ZAWSZE WIERNI FANI NAJLEPSZYCH--CZARNI SŁUPSK
majas34
Kadet
Kadet

Miejscowość: Zatorze

Postprzez Marcinn 05 Lip 2007, 19:47

wła?nie przegl?dam forum Kotwicy i tak pisz?, że odejdzie Arabas do AZS-u no i że do niech ma pój?ć Davis i ... Sasha .... o Davisie to słyszałem ale o Sashy ?? ;>
NIEBIESKO -CZARNO -CZERWONI CZARNI HEJ !!!!
Awatar użytkownika
Marcinn
Młodzik
Młodzik

Postprzez Kowal263 04 Sie 2007, 21:19

Turniej w Kołobrzegu
http://www.e-basket.pl/News__Kolobrzeg_Zagraja_o_Puchar_Prezydenta__40826

Niezła obsada:
Sakalai Wilno
Kotwica
Paderborn Beskets
AZS Koszalin

Kolejno?ć nie przypadkowa ;)
Awatar użytkownika
Kowal263
Kadet
Kadet

Postprzez adir14l 04 Sie 2007, 22:06

jaka obsada by nei był? nei mzoe byc dobra bo graka tam tak cudowne druzyny jak kotwica i azs :P a oni graj? dno :P

Rychu#07
Dostajesz ostrzeżenie, szanuj język ojczysty.
Nie musimy sie martwic o skład bo jest jeden człowiek na ławce który zastępuje 20 zawodników światowej klasy ten człowiek nazywa sie IGOR GRISZCZUK
adir14l
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: z CZARNYCH

Postprzez Kowal263 09 Sie 2007, 21:36

Przygotowania Kotwicy - mała zmiana

Sport > Kotwica towarzyska

Przygotowuj?ca się występów w rozgrywkach ekstraklasy drużyna Kotwicy Kołobrzeg zamierza rozegrać w dniach 20-25 bm. dwa mecze kontrolne z zespołem Bundesligi Podeborn Beskets. Tradycyjny turniej o Puchar Prezydenta Kołobrzegu rozegranych zostanie dopiero w dniach 21-23 wrze?nia. Udział w nim obok gospodarzy wezm? koszykarze AZS Koszalin, BC Sakalai Wilno oraz jeden zespól niemiecki i jeden z pierwszej ligi rosyjskiej.
Awatar użytkownika
Kowal263
Kadet
Kadet

Postprzez Kotwaaa 10 Sie 2007, 00:30

Mamy już Danielsa,Bigusa,Hamiltona,Mrożka i Raczka prawdopodobnie będzie to najsilniejsza ekipa w całej historii Kotwy(a może i nawet na pomorzu???)Także dostaniecie dwa razy niezłe baty od Kotwy i pożegnacie się z play-off.
Tylko Kotwa!!!
Kotwaaa
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Kołobrzeg

Postprzez losmen 10 Sie 2007, 01:30

[quote=Kotwaaa]Mamy już Danielsa,Bigusa,Hamiltona,Mrożka i Raczka prawdopodobnie będzie to najsilniejsza ekipa w całej historii Kotwy(a może i nawet na pomorzu???)Także dostaniecie dwa razy niezłe baty od Kotwy i pożegnacie się z play-off.
Tylko Kotwa!!![/quote]

co najwyzej w zachodniopomorskim :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 10 Sie 2007, 16:27

No nie mogę, ty chyba go?ciu zapomniałe?, że te Bigusy, Hamiltony i inne wasze gwiazdeczki w zakończonym sezonie nie wiele mieli do powiedzenia w meczach z Czarnymi. :o Miałem zamiar jeszcze trochę odpocz?ć od forum, ale jak słyszę takie bałwochwalstwo to mnie(niespotykanie spokojnego człowieka) ruszyło.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Kotwaaa 10 Sie 2007, 17:34

No nie mogę, ty chyba go?ciu zapomniałe?, że te Bigusy, Hamiltony i inne wasze gwiazdeczki w zakończonym sezonie nie wiele mieli do powiedzenia w meczach z Czarnymi. Blue_Light_Colorz_02_23 Miałem zamiar jeszcze trochę odpocz?ć od forum, ale jak słyszę takie bałwochwalstwo to mnie(niespotykanie spokojnego człowieka) ruszyło.

O co ci chodzi???Jak na razie mamy 10 razy lepszy skład niż wy???Dostaniecie baty i tyle po prostu musicie się z tym pogodzić.A Bigus jest najlepszym graczem całej DBE i nikt tego nie zmieni nawet Husein Besok
już nie mówi?c o waszym Dunnie heh porażka. [/quote]
Kotwaaa
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Kołobrzeg

Postprzez losmen 10 Sie 2007, 17:46

[quote=Kotwaaa]
O co ci chodzi???Jak na razie mamy 10 razy lepszy skład niż wy???Dostaniecie baty i tyle po prostu musicie się z tym pogodzić.A Bigus jest najlepszym graczem całej DBE i nikt tego nie zmieni nawet Husein Besok
już nie mówi?c o waszym Dunnie heh porażka. [/quote][/quote]

[quote=Kotwaaa]Powinni?cie sobie wsi??ć jako hymn piosenkę z Teletubies lub wynaj?ć zespół Boys do jego napisania oni bior? tylko 8tys. za godzinę ?piewania to nawet nie dużo jak na tak biedn? drużynę jak czarni buhaha.
Tylko Kotwa!!!![/quote]

Pisz tak dalej, a Twoja kariera na tym forum szybko dobiegnie konca.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 25 Sie 2007, 09:25

No to nasi ulubieni rywale zza miedzy już zaczęli.

Kotwica Kołobrzeg - Paderborn Baskets 56:93 (13:27, 14:32, 11:21, 18:13)

Od pocz?tku wiedziałem że ten ich skład jest bez sensu, jak lokata. :green:
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Dafi 09 Paź 2007, 08:46

Zarz?d Kotwicy SA informuje, że w ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji. Jego celem było omówienie realizacji postanowień ustawy o organizacji imprez masowych. Zarz?d został zobligowany do poinformowania wszystkich kibiców, że służy policyjne będ? bezwzględnie przestrzegać zapisów ustawy. Zgodnie z nimi na mecze nie będ? wpuszczani kibice w bluzach z kapturami. Zakaz ten obowi?zuje od pierwszych zawodów (meczu z Anwilem Włocławek, 13.10). Dodatkowo, pocz?wszy od meczu 6 kolejki Kotwica Kołobrzeg - Energa Czarni Słupsk (10.11.2007) policja wprowadzi obowi?zek posiadania przez każdego kibica dowodu tożsamo?ci. Funkcjonariusze będ? mieli prawo do wyrywkowych kontroli. Nie okazanie dowodu tożsamo?ci będzie skutkować zakazem wej?cia na zawody.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Przemas 09 Paź 2007, 14:03

[quote=Dafi]
Zarz?d Kotwicy SA informuje, że w ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji. Jego celem było omówienie realizacji postanowień ustawy o organizacji imprez masowych. Zarz?d został zobligowany do poinformowania wszystkich kibiców, że służy policyjne będ? bezwzględnie przestrzegać zapisów ustawy.Zgodnie z nimi na mecze nie będ? wpuszczani kibice w bluzach z kapturami. Zakaz ten obowi?zuje od pierwszych zawodów (meczu z Anwilem Włocławek, 13.10). Dodatkowo, pocz?wszy od meczu 6 kolejki Kotwica Kołobrzeg - Energa Czarni Słupsk (10.11.2007) policja wprowadzi obowi?zek posiadania przez każdego kibica dowodu tożsamo?ci. Funkcjonariusze będ? mieli prawo do wyrywkowych kontroli. Nie okazanie dowodu tożsamo?ci będzie skutkować zakazem wej?cia na zawody.
[/quote]

No to ładnie sobie powymy?lali :zez:
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez ar55 09 Paź 2007, 14:30

Musieli co? w końcu zrobić, bo to co się działo na meczach Kotwicy nie wygl?dało zbyt dobrze. Za dużo kibiców piłki nożnej chodzi na koszykówkę i to jest główny powód awantur itp.
ar55
Junior
Junior

Postprzez kshyshtow 09 Paź 2007, 16:39

[quote=ar55]Musieli co? w końcu zrobić, bo to co się działo na meczach Kotwicy nie wygl?dało zbyt dobrze. Za dużo kibiców piłki nożnej chodzi na koszykówkę i to jest główny powód awantur itp.[/quote]

Heh niektórzy odczuli to dosłownie i prawie na własnej skórze, prawda ar55? ;]
Ale faktycznie, te okrzyki "Wielim Szczecinek" itp. jeden, dwa razy ujd?, ale potem to już się nieciekawe robi. Chociaż konieczno?ć posiadania dokumentów tożsamo?ci to też pewna przesada.
ImageImage
Awatar użytkownika
kshyshtow
Młodzik
Młodzik

Postprzez jaca 09 Paź 2007, 22:18

[quote=kshyshtow][ Chociaż konieczno?ć posiadania dokumentów tożsamo?ci to też pewna przesada.[/quote]

Zarówno Kołobrzeg, jak i Koszalin, a także Słupsk znajduj? się w strefie przygranicznej. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, konieczno?ć posiadania dowodu tożsamo?ci dotyczy każdej osoby przebywaj?cej w miejscu publicznym. Dziwne, ale prawdziwe. Tylko stwierdzenie w tym komunikacie, że kontrola dotyczyć ma ludzi dopiero od spotkania z Czarnymi jest dla mnie ... dziwne. Oznacza, że jeste?my pierwsi w kolejce do kontroli, nie uważacie ? Gdyby chodziło o kibiców Kotwy, obostrzenia dotyczyłyby wszystkich meczy :o
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez ar55 09 Paź 2007, 22:41

Heh niektórzy odczuli to dosłownie i prawie na własnej skórze, prawda ar55?

Nom, sytuacja była do?ć nieciekawa. Uważam, że dowody tożsamo?ci to lekka przesada, ale przynajmniej mogliby przeprowadzać jak?? szczegółow? kontrolę, co sie wnosi na halę (chodzi mi o Kołobrzeg oczywi?cie, w Słupsku nie ma takich problemów).
ar55
Junior
Junior

Postprzez Gilu 10 Paź 2007, 07:53

[quote=ar55]
Heh niektórzy odczuli to dosłownie i prawie na własnej skórze, prawda ar55?

Nom, sytuacja była do?ć nieciekawa. Uważam, że dowody tożsamo?ci to lekka przesada, ale przynajmniej mogliby przeprowadzać jak?? szczegółow? kontrolę, co sie wnosi na halę (chodzi mi o Kołobrzeg oczywi?cie, w Słupsku nie ma takich problemów).[/quote]
dla Mnie nie ma problemu, dowod mozna miec,a poza hala nie warto cieszyc sie zbyt mocno z sukcesu Czarnych,tak zeby nie bylo zadnych podejrzen.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MZKS 04 Lis 2007, 01:13

a przeciwnicy s? już od nas wyżej .. 5 kolejka a s? na 6 miejscu ..
Awatar użytkownika
MZKS
Junior
Junior

Postprzez Szefoszap 04 Lis 2007, 13:19

[quote=MZKS]a przeciwnicy s? już od nas wyżej .. 5 kolejka a s? na 6 miejscu ..[/quote]

Omg... :o
Ale to przeżywasz ,całe 5 kolejek...

Kotwa wygrała z Polpharm? i Górnikiem...

Całe jedno zwycięstwo więcej ,przegrała nawet z Poloni?...
A my?lisz ,że z tymi ,,4'' zespołami w pierwszych kolejkach wygraj?? 8|
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Re: Kotwica Kołobrzeg: kolejny sąsiad z zachodniopomorskiego

Postprzez Dafi 02 Gru 2007, 18:04

Oto co nam Zarzad Kotwicy proponuje:

NORD WEST BASKET BALTIC LEUGE

W piątek 30 listopada 2007 r na zaproszenie Zarządu Kotwica Kołobrzeg S.A. przebywali w Kołobrzegu, przedstawiciele szwedzkich klubów koszykówki. Kołobrzeżanie wyszli z inicjatywą i przedstawili projekt zorganizowania od sezonu 2008/2009 Północno - Zachodniej Bałtyckiej Ligi Koszykówki pod roboczą nazwą: "Nord West Basket Baltic Leuge" (NWBBL). Projekt zakłada udział zespołów ze Szwecji, Danii, Finlandii, Niemiec i 3 zespoły z Polski. W założeniach liga powinna liczyć 10-12 zespołów. W przyjętym na roboczo terminarzu organizacyjnym ustalono, że strony Szwedzka i Polska skierują oferty i zaproszenia do proponowanej ligi - Szwedzi w Skandynawii, a Kotwica w Polsce i w Niemczech. Termin składania ofert z klubów - do końca 2007 roku.

Na przełomie miesięcy stycznia/lutego 2008 roku planowane jest pierwsze spotkanie przedstawicieli zgłoszonych klubów w Kołobrzegu. Inicjatywa kołobrzeska zyskała poparcie i aprobatę Prezesów: Polskiego Związku Koszykówki i Polskiej Ligi Koszykówki. Kotwica jeszcze nieformalnie, ale wstępnie, przedstawiła propozycję i zaproszenie do udziału w rozgrywkach NWBBL - Prezesom klubów z Koszalina i Słupska i także uzyskała poparcie tych klubów oraz chęć uczestniczenia ich zespołów w rozgrywkach. O projekcie, przebiegu i rozwoju kołobrzeskiej inicjatywy, będziemy sukcesywnie informować kibiców na naszej stronie internetowej i w mediach.

Prezes Zarządu
Kotwica Kołobrzeg S.A.
Janusz Lubiński

Ciekawe, czyzby dlatego zostala przedluzona umowa ze sponsorem Royal Unibrew?, by grac w tych rozgrywkach?
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Gilu 03 Gru 2007, 15:50

Dafi napisał(a):Oto co nam Zarzad Kotwicy proponuje:

W piątek 30 listopada 2007 r na zaproszenie Zarządu Kotwica Kołobrzeg S.A. przebywali w Kołobrzegu, przedstawiciele szwedzkich klubów koszykówki. Kołobrzeżanie wyszli z inicjatywą i przedstawili projekt zorganizowania od sezonu 2008/2009 Północno - Zachodniej Bałtyckiej Ligi Koszykówki pod roboczą nazwą: "Nord West Basket Baltic Leuge" (NWBBL). Projekt zakłada udział zespołów ze Szwecji, Danii, Finlandii, Niemiec i 3 zespoły z Polski. W założeniach liga powinna liczyć 10-12 zespołów. W przyjętym na roboczo terminarzu organizacyjnym ustalono, że strony Szwedzka i Polska skierują oferty i zaproszenia do proponowanej ligi - Szwedzi w Skandynawii, a Kotwica w Polsce i w Niemczech. Termin składania ofert z klubów - do końca 2007 roku.

Na przełomie miesięcy stycznia/lutego 2008 roku planowane jest pierwsze spotkanie przedstawicieli zgłoszonych klubów w Kołobrzegu. Inicjatywa kołobrzeska zyskała poparcie i aprobatę Prezesów: Polskiego Związku Koszykówki i Polskiej Ligi Koszykówki. Kotwica jeszcze nieformalnie, ale wstępnie, przedstawiła propozycję i zaproszenie do udziału w rozgrywkach NWBBL - Prezesom klubów z Koszalina i Słupska i także uzyskała poparcie tych klubów oraz chęć uczestniczenia ich zespołów w rozgrywkach. O projekcie, przebiegu i rozwoju kołobrzeskiej inicjatywy, będziemy sukcesywnie informować kibiców na naszej stronie internetowej i w mediach.

Prezes Zarządu
Kotwica Kołobrzeg S.A.
Janusz Lubiński

Ciekawe, czyzby dlatego zostala przedluzona umowa ze sponsorem Royal Unibrew?, by grac w tych rozgrywkach?

jak tu sie nie zacznie gra porzadna to przed 1 liga nie uchorni nas nawet Microsoft i 18 milionow dolcow od samego Billa.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Mateusz 03 Gru 2007, 23:28

Polecialy pierwsze kary......

e-basket.pl napisał(a):Kotwica ukarana

Kotwica Kołobrzeg została ukarana przez PLK S.A. za niestosowne zachowanie swoich kibiców podczas meczu z Asco Śląskiem Wrocław.

Decyzja Zarządu Polskiej Ligi Koszykówki S.A.

Informujemy, iż w dniu 23.11.2007r. podczas meczu w ramach rozgrywek Dominet Bank Ekstraligi: Kotwica Kołobrzeg ? ASCO Śląsk Wrocław, Kibice drużyny Kotwicy Kołobrzeg w I i II kwarcie skandowali pod adresem sędziów słowa obraźliwe i wulgarne. Doszło zatem do naruszenia § 59 ust.2 lit. a Regulaminu Rozgrywek, w którym jest mowa o niesportowym zachowaniu publiczności wobec sędziów, komisarzy, osób funkcyjnych oraz drużyny przeciwnej.

W związku z powyższym Zarząd Polskiej Ligi Koszykówki S.A. na mocy w/w przepisów nakłada na Państwa Klub karę pieniężną w wysokości 2000 zł (dwa tysiąc złotych).

Kwotę 2000 zł z tytułu nałożonej kary należy wpłacić w ciągu 14 dni od wydania orzeczenia na konto PLK S.A.

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez grabek 04 Gru 2007, 00:30

Dafi napisał(a):Oto co nam Zarzad Kotwicy proponuje:

Prezes Zarządu
Kotwica Kołobrzeg S.A.
Janusz Lubiński

Inicjatywa dobra ale... można obsade tego pucharu mocniejszą zrobic. Niech w tym pucharze grają zespoły z Polski,Niemiec,Szwecji,Finlandi,Dani oraz Łotwy,Estoni i Litwy - poziom będzie wyższy.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Re:

Postprzez Ptyś 05 Gru 2007, 20:18

Kolejny zawodnik z przeszłością w NBA w PLK, tym razem w Kotwicy...

Erick Barkley, wybrany w 2000 roku w pierwszej rundzie draftu do NBA, przejdzie 10-dniowe testy w Kotwicy Kołobrzeg.

Barkley (29 lat, 186 cm) jest absolwentem uczelni St. John?s, którą ukończył w 2000 roku notując średnio 17 punktów, 4.4 asysty i 2.9 zbiórki. Później został wybrany z 28 numerem w pierwszej rundzie draftu przez Portland Trail Blazers, ale w NBA rozegrał tylko 19 spotkań.

Szybko przeniósł się do Europy, gdzie grał w wielu zespołach z różnych lig, ale nigdzie nie mógł znaleźć sobie miejsca na dłużej. Ostatnio występował w ekipie Feni Indistrija Kavadarci z Macedonii.
Ptyś
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 10 Sty 2008, 11:53

W najbliższy weekend koszykarze Kotwicy wyjadą do Niemiec, gdzie rozegrają dwa mecze kontrolne z zespołami z Getyngi i Braunschweigu (Bundesliga).

Podczas tych spotkań trener Arkadiusz Koniecki będzie miał okazję przetestowania nowego zawodnika Kotwicy, który dołączy do zespołu w Getyndze. Jest to gracz na pozycji 1 - 2, ale jego personalia na razie pozostają tajemnicą.

Źródło wiadomości: http://www.kotwica.kolobrzeg.pl

Przed zgłoszeniem nowego koszykarza do rozgrywek będziemy musieli się poważnie zastanowić, bowiem wyczerpaliśmy już limit darmowych zgłoszeń. Teraz będzie nas to kosztować 10 tys. zł, kolejny 20. Musi to być bardzo rozsądny wybór - mówi prezes Kotwicy Kołobrzeg Janusz Lubiński.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez MZKS 17 Sty 2008, 00:04

Wzmocnienia, a raczej nowy na pozycję rozgrywającego w Kotwicy:
http://plk.pl/?sub=news&id=4109
Zagrali w Niemczech i od razu znaleźli tam grającego Amerykanina, znamy go z występów w Astorii
"Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa." - Michael Jordan
Awatar użytkownika
MZKS
Junior
Junior

Postprzez Marulek 23 Sty 2008, 15:56

Koniecki odchodzi z Kotwicy >:]

Zarząd Kotwicy Kołobrzeg rozwiązał umową za porozumieniem stron z trenerem Arkadiuszem Konieckim. Obowiązki pierwszego trenera przejmie tymczasowo Paweł Blechacz, który do tej pory był asystentem Konieckiego.

Koniecki w Kołobrzego pracował od początku obecnego sezonu. Wyniki zespołu nie były jednak zadowalające. Kotwica w 13 spotkaniach odniosła pięć zwycięstw i doznała ośmiu porażek.
Let's go Mavs!
Marulek
Kadet
Kadet

Postprzez Mateusz 23 Sty 2008, 17:23

Marulek napisał(a):Koniecki odchodzi z Kotwicy >:]

Zarząd Kotwicy Kołobrzeg rozwiązał umową za porozumieniem stron z trenerem Arkadiuszem Konieckim. Obowiązki pierwszego trenera przejmie tymczasowo Paweł Blechacz, który do tej pory był asystentem Konieckiego.

Koniecki w Kołobrzego pracował od początku obecnego sezonu. Wyniki zespołu nie były jednak zadowalające. Kotwica w 13 spotkaniach odniosła pięć zwycięstw i doznała ośmiu porażek.

Jestem pewny,ze za pare dni ukaze sie informacja o powrocie Chudeusza do kotwicy :)

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MZKS 07 Kwi 2008, 20:37

Kotwica więc w play - off !
To chyba ich pierwsze play - offy, prawda?
No i z tego co się nie mylę ich rywalem będzie Turów.
"Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa." - Michael Jordan
Awatar użytkownika
MZKS
Junior
Junior

Postprzez Behemot 11 Lip 2012, 21:28

No cóż, być może ten temat będzie można wkrótce zamknąć i zarchiwizować. Dzisiaj radni Prostytucji Obywatelskiej im. "Niczego nie będzie" Kononowicza, miłośnicy "haratania w gałę", obradowali nad likwidacją koszykarskiej Kotwicy i ponoć decyzja już zapadła. No to Harris może być do wzięcia i niestety może go przejąć Koszalin.
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez realista444 11 Lip 2012, 21:35

Behemot napisał(a):No cóż, być może ten temat będzie można wkrótce zamknąć i zarchiwizować. Dzisiaj radni Prostytucji Obywatelskiej im. "Niczego nie będzie" Kononowicza, miłośnicy "haratania w gałę", obradowali nad likwidacją koszykarskiej Kotwicy i ponoć decyzja już zapadła. No to Harris może być do wzięcia i niestety może go przejąć Koszalin.

Koszalin ma już Bigusa i Eziukwu, więc nie sądzę aby wzięli jeszcze trzeciego centra. Chyba że mają tyle kasy że stać ich na to lub pogonią jednego z tej dwójki.
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Behemot 11 Lip 2012, 21:55

Wiesz, mając do wyboru Harrisa z jednej strony, a z drugiej bigos z eukaliptusa... No nie masz wyboru :)
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez lew-azs 11 Lip 2012, 22:40

AZS nie pogoni zadnego z nich... TEO Cizmic miał do wyboru eziukwu-harris i zdecydował sie na Eziukwu... dlatego nie bedzie go u nas...
lew-azs
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dezext 11 Lip 2012, 22:48

No tak tylko im Bigus jest potrzebny do rotacji. Też mi się wydaje, że go nie wezmą. Ale faktycznie jeśli Kotwice zlikwidują to warto powalczyć o zawodnika, który zna Polskie reali i gra w nich dobrą koszykówkę.

ps. a ze Słupska do Kołobrzegu to nie tak daleko :) Ja osobiście chciał bym go zobaczyć w Słupsku, tylko czy sam DH był by tym zainteresowany.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez realista444 11 Lip 2012, 23:12

Też wydaje się mi że Bigus jest im potrzebny w rotacji, a biorąc pod uwagę,że rynek z polskimi zawodnikami jest dosyć jałowy i do tego już przebrany ( nie licząc zawodników z Asseco ) to nie sądzę aby tak szybko go się pozbyli.

Jeśli informacje o sekcji koszykarskiej potwierdzą się ( w co nie do końca daję wiarę) to na pewno warto powalczyć o Harrisa. Jeśli rzeczywiście nie chce on ruszać się zbyt daleko od Kołobrzegu to na pewno nasza propozycja mogła by go zainteresować. Ale jak na razie są to tylko typowe ogórkowe przemyślenia :)
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez forthree 11 Lip 2012, 23:49

Co roku Harris jest łakomym kąskiem dla połowy ligi, a kończy się tak samo - przedłużeniem kontraktu z Kotwicą. Wątpię, żeby w tym było inaczej.
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Warszawa

Postprzez panczowy 12 Lip 2012, 00:28

forthree napisał(a):Co roku Harris jest łakomym kąskiem dla połowy ligi, a kończy się tak samo - przedłużeniem kontraktu z Kotwicą. Wątpię, żeby w tym było inaczej.

Tak, zwłaszcza jak Kotwica ulegnie likwidacji :)
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez forthree 12 Lip 2012, 00:30

Tak szybko nie ulegnie.
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Samar 12 Lip 2012, 11:49

Jednak szybko, dzis radni zdecydowali, ze Kotwicy nie bedzie:
http://e-kg.pl/wydarzenia-news/4-wydarz ... twico.html

To przerazajace ze tak z dnia na dzien mozna sie pozbyc klubu z niemala historia. Nie bedzie derbow, szkoda. No to ciekawe co teraz z Harrisem?
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość