Kotwica Kołobrzeg: kolejny sąsiad z zachodniopomorskiego

Koszykówka w Polsce i na świecie

Kotwica Kołobrzeg: kolejny s?siad z zachodniopomorskiego

Postprzez Gilu 18 Wrz 2004, 22:06

Witam Witam mysle ze powazniej powinnismy przyjrzec sie jednej z druzyn która szykuje się do walki o ekstraklase pokonali oni w dziesiejszym meczu ŁKS Łódz 80:51 maj? w swoim składzie młodych niezłych zawodników
a oto ich strona
http://kotwica.e-basket.pl/
natomiast drugi powód to tkai ze maja fajne forum :-D zapraszam
http://kotwica.board.dk3.com/

:-D
Ostatnio edytowany przez Gilu, 07 Cze 2005, 20:27, edytowano w sumie 1 raz
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez grabek 18 Wrz 2004, 22:27

forum jest huyowe i nie jest oficjalne mimo ze pisze ze oficjalne. Bieda..
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Gilu 18 Wrz 2004, 22:40

grabson ono istnieje dopiero kilka godzin ale bedzie oficjalne w sumie juz jest tylko ze oficjalnie info na stornie Kotwicy pojawi sie w poniedizalek :-D

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MureQ 19 Wrz 2004, 00:17

Gilu, nie moge tego zrozumiec, na jaki ch** zalozyles forum Kotwicy skoro jestes kibicem Czarnych??? Chyba, ze juz zmieniles swoje upodobania co do druzyny....
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Gilu 19 Wrz 2004, 00:26

nie nadal jestem kibicem Czarnych ale Kotwice zawsze darzyłem sympati? :-D spoko nie przeniosę sie do Kołobrzegu i nie zaczne biegac z szalikiem Kotwy po Słupsku.
Przypominam ze AK47 Słupszczanin jakos jest adminem Forum AZS i cool tak samo ja.
Ale jak juz mowilem nie bojcie sie nadal W mym Sercu CZARNI Sˇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KOTWICĘ wole w EBL-u bardziej niz AZS chociaz jakby tak było ze MY Kotwa i AZS bysmy grali :-D :-D
Yippie-Ki-Yay?cie aile wyjadów by było;d

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dj_SnAkE 19 Wrz 2004, 01:41

Gilu to forum jest c..... Nawet niewstawiles loga Kotwicy neizmieniles stylu ehh kija na maxa najzwyklejsze foeum phpBB ehhz ero pracy wlozyles !!
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Gilu 19 Wrz 2004, 08:47

Grafę robi webdesigner ze strony Kotwicy tak było uwmowione,natomiast jak Go wczoraj zapytałem czy nie chciałby jakiegos forum z prawdziwego zdarzenia to mi odpowiedzial ze spadłem Mu z nieba :-D
OK ale mielismy gadav o kotwicy nie o jej forum

Wiec zapraszam do rozmawiania o STK KOTWICA KOŁOBRZEG

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MureQ 19 Wrz 2004, 11:04

Forum z prawdziwego zdarzenia to nie jest na pewno. To jest tylko konto zalozone na stronie, ktora udostepnia darmowe fora dyskusyjne. Gdyby to bylo Twoje forum z prawdziwego zdarzenia zalozylbys je na wlasnym serwerze i wlasnej bazie MySQL od podstaw, majac wtedy nad nim pelna kontrole. Musialbys sie wtedy wysilic bardziej niz wypelnieniem kilku pol formularza....
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez HOOLIGANS 21 Wrz 2004, 21:16

Co za debil ciagle kasuje moje posty ! :evil: Je..ć Kołobrzeg!!! :twisted:
HOOLIGANS
Młodzik
Młodzik

Postprzez Gilu 23 Wrz 2004, 15:06

Widze że zamiast rozmowy o Kotwicy (klubie) rozmawiamy o jej Forum.
Więc może ja zacznę.....SKK Kotwica to beniaminek który jest upatrywany do awansu do EBL.Mam andzieje ze tak sie stanie bo wtedy nastepny wyjazd sie szykuje :-D a to oznacza dobr? zabawę...
Po drugie to oznacza zmniejszenie kosztów wyjazdów na mecze dla Naszego Klubu.Przecież lepiej mieć przeciwnika 80 km dalej niz 180 km nieprawdaż?

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez tomy 23 Wrz 2004, 15:23

Z punktu widzenia dojazdow to dbrze by bylo jak Kotwica weszla by za Unie/Wisle to kluby sporo by zaoszczedzaly, ale to raczej malo realne :?

Fajnie by bylo jak z naszego regionu bylyby 3 druzyny w EBL tego sobie i wszystkim kibicom z pomorza srodkowego zycze :-D
Awatar użytkownika
tomy
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Koszalin

Postprzez rafian 23 Wrz 2004, 16:22

Fakt, 6 pojedynków derbowych w zasadniczym sezonie to spora dawka, ale jest też minus, a mianowicie powiększenie się trudno?ci w pozyskaniu jakiego? sensownego sponsora, zapewniaj?cego jakie? w miare przyzwoite występy. No i oby w Kołobrzegu nie zaszła potrzeba tak jak jaki? czas temu w Stargardzie, wyboru między koszem a "kopan?", bo przecież ta też ma w tym sezonie spore aspiracje.
AZS KOSZALIN
rafian
Młodzik
Młodzik

Postprzez Gilu 23 Wrz 2004, 16:27

rzeczywiscie jesli chodzi o sponsora to trudniej bedzie ale Kotwice sponsoruje Kompania Piwowarska Lech,wiec moze jakies inny browar zechce Czarnych Słupsk i AZS Koszalin.....Moim marzeniem jest ze Final O Mistrzostwo Polski odbywa sie miedzy Słupskiem a Koszalinem/Kołobrzegiem...ale by była atmosfera i ile wyjazdów... :-D
Oczywiscie MISTRZEM W TKAIM PRZYPADKU BEDZIE SŁUPSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez losmen 23 Wrz 2004, 18:42

Gilu napisał(a):rzeczywiscie jesli chodzi o sponsora to trudniej bedzie ale Kotwice sponsoruje Kompania Piwowarska Lech,wiec moze jakies inny browar zechce Czarnych Słupsk i AZS Koszalin.....Moim marzeniem jest ze Final O Mistrzostwo Polski odbywa sie miedzy Słupskiem a Koszalinem/Kołobrzegiem...ale by była atmosfera i ile wyjazdów... :-D
Oczywiscie MISTRZEM W TKAIM PRZYPADKU BEDZIE SŁUPSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O kurfa :shock: o ja pier*ole. Powiedziałem że sie nie bede wpisywał i w sumei nie zamierzam, ale ten post przeszedł moje najsmielsze oczekiwania, no kurfa nie wytrzymałem. Czy ty Gilu naprawde jestes tak popier*olony??? Czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz, moze sie kurfa odrazu przeprowadĽ do koszałkowa albo kołobrzegu. Masz marzenie zeby koszalina grał w finale o MP?? jeste? nienormlany.... :? Chces zeby koszałkowo mialo sponsora??? czlowieku Ty jestes skonczony.

Ja tu czego? nie rozumiem, ale mam na to wyje*ane rob co chcesz twoja sprawa, ja nie chce miec z toba nic wspolnego, ale zastanow sie czy mozesz sie nazywac kibicem czarnych:/:/ bo nie znam kibica czarnych ktorego marzeniem jest to aby koszalinek mial sponsora i gral w finale mp

PS Ten post i tak pewnie poleci wiec na jedno wyjdzie:/
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Gilu 23 Wrz 2004, 19:09

Wiecej luzu Los co z tego ze tak napisalem ale napisalem ze Mistrzem bedzie Słupsk a wies zczemu chce zeby Kosz?łkowo było silne Czarni byli silni???
BO jak wygrasz z silnym zespołem Koszałkowa to to bedzie bardziej bolało przeciwnika.....Co do tego ze jestem Kibicem Czarnych nie ma w?tpliwo?ci bo gdybys na serio kojarzył mnie z hali to bys wiedzial ze czasem dopinguje mocniej niz niektorzy z KK...Wiec Losiu nie wiem jakie masz traumatyczne przezycia z Koszalinka ale JA JESTEM KIBICEM ZE SŁUPSKA I KOCHAM CZARNYCH SŁUPSK a To co powiedziales po prostu przeszlo moje najsmielsze oczekiwania.....ale coż Ty mas zna to wbite wiec miej dzieciaku..................................
Ostatnio edytowany przez Gilu, 23 Wrz 2004, 19:35, edytowano w sumie 1 raz

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez losmen 23 Wrz 2004, 19:32

Kojarze Cie z hali, ale doping to doping, nie ł?cz dopingu z "pozaboiskowymi" pogl?dami, nei nei sprawiło by mi tyle rado?ci nawet jak Czarni by mieli misia, bo azs by mial wicemisia i wciaz by siedzial w tej lidze. Stabilna liga??? owszem jak najbardziej ale podkreslam bez koszalina i bez kolobrzegu. Dlacze3go a no dlatego ze z kolobregiem jak wejdzie to bedzie zapewne to samo co z koszalinem (choc tego nie wiemy.

A to jakie mam przezycia z koszalina hmmm nei bylo cie tam na drugim meczu wiec nie wiesz... ale spytaj sie kazdego kto tam byl (a bylo niewielu) spytaj sie a moze zrozumiesz....

PS I nie nazywaj mnie dzieciakiem, bo rok różnocy między nami cie do tego nie upowaznia.

PS2 Moja mentalnosc jest nastepujaca: nienawidze koszalina, nienawidze ich kibicow, a juz dostaje kur*icy jak widze ze kibic który nazywa siebie kibicem czarnych i mowi ze kocha czarnych wypisuje takie rzeczy, nie rozumiem tez co poniektorych ktorzy usiluja uspokoić kontakty na lini słupsk - koszalin. Ale to juz inna bajka.....
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez tomy 23 Wrz 2004, 21:08

Ty losmen, zachowujesz sie jak dziecko, ktore ktos nawyzywal :-D i sie obrazilo :wink:
Wszedzie na meczach sa debile, ktorzy sie wyzywaja lub zawodnikow ale to nie znaczy, ze trzeba brac sobie to do serca. :wink:

Proponuje skupiac sie na meczu i widowisku sportowym bo po to przychodza prawdziwi kibice zarowno AZSu, Czarnych jak i innych druzyn. :!:
Awatar użytkownika
tomy
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 14 Paź 2004, 23:58

Gilu mam pytanie.
Dlaczego na tym forum Kotwicy nie wkleiles calego starego forum????
niektorzy kibice cos znalezli dla siebie,np.temat Zgody i sympatie.Oto tylko jeden z wpisow jakiegos kibica dotyczacy zgod i sympatii kotwicy:

Zgody: Flota ?winouj?cie, Wielim Szczecinek.

Układy:Bałtyk Gdynia,Moto - jelcz Oława, Mks Karlino

FC:Dygowo, Drzonowo, ?widwin

Najlepiej bedzie jak moderatorzy zamkna ten temat a Ty Gilu przestaniesz wpisywac na forum na temat Kotwicy.
Dafi

Postprzez Gilu 15 Paź 2004, 00:23

Dafi forum (stare kotwicy) jest w dziale O Forum.
ten temat nie wiem dlaczego ale chyba wszedles na inne Forum Kotwicy.
Tam gdzie ja jestem modem nie ma tekiego tematu... tutaj masz link http://kotwica.board.dk3.com/
a to drugie forum ja tylko zakladalem :-D

to tyle

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dafi 15 Paź 2004, 00:31

Dafi

Postprzez Gilu 15 Paź 2004, 00:47

ale na ktorym forum to jest??
http://kotwica.board.dk3.com/2/ Forum Kotwicy Koszykarskiej

czy

http://kotwicafootball.board.dk3.com/2/ Forum Kotwicy Piłkarskiej ??

bo to róznica jest jesli na tym pierwszym to sprawdzalem wszystkietematy i takiego nie ma

jesli na drugim to pogadaj z moderatorem hasky ja tam tylko pomagałem tworzyc forum bo gosc nie wiedzial jak...
to tyle Pozdrawiam

PS jesli chodzi o wklejone stare forum kotwicy piłkarskiej na nowe forum tejze to cale forum jest wklejone :twisted: jesli chodzi o link o nazwie
http://free4web.pl/3/?70365

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez gosc 15 Paź 2004, 09:16

JE..C KOTWICE I TYLE :!: :!: :!:
I ZAMKNIJCIE TEN TEMAT BO MI SIE SLABO ROBI JAK GO CZYTAM :wink: :?
CZARNI SŁUPSK FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 15 Paź 2004, 10:27

do moderatorow!!!
Czy mozna wogole skasowac ten temat,poniewaz moze on wywolac niepotrzebna awanture na forum???
Dafi

Postprzez Jano 15 Paź 2004, 11:36

temat zostanie. kogo nie interesuje niech tutaj nie zaglada. po jakims czasie "spadnie na dol" i wszyscy o nim zapomna.
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Myers 27 Kwi 2005, 00:47

Jano napisał(a):temat zostanie. kogo nie interesuje niech tutaj nie zaglada. po jakims czasie "spadnie na dol" i wszyscy o nim zapomna.

hehe chyba sie Jano nie uda bo odswiezam temat :)

GW:
W paczkach, które sędziowie dostali od działacza Kotwicy Kołobrzeg przed meczem z Basketem kwidzyn, było pięć słoików ?ledzia w zaprawach, trzy paczki płatów ?ledziowych, trochę węgorza. Warto?ć 40 zł - dowiedzieli?my się od jednego z arbitrów. Z tego powodu go?cie nie wyszli do gry.

Po pierwsze co by to nie bylo,kazda rzecz ktora przejmowana jaka by niebyla przez sedziego w dniu meczu przez kierownika druzyny walczacej o awans jest nieetyczne i smierdzi lapowk?.Takich sedziow na zbity psy wyslac w kosmos.
Na razie nie rozumiem PZKoszu ,ktory broni arbitrów.Dla mnie zenujace sa same rozmowy przed meczem na Gryfii dzialaczy gosci z sedziami,a co dopiero podarunki,a moze bylo cos jeszcze?!

Niedzielny mecz w Kołobrzegu mógł być decyduj?cy, bo w rywalizacji do trzech zwycięstw o ekstraklasę Kotwica prowadziła 2:1. W ?rodę spraw? zajmie się Polski Zwi?zek Koszykówki. - Nie ma jeszcze decyzji. Na razie jest więc wynik 2:1 dla Kołobrzegu - wyja?nia Mirosława Zawada, przewodnicz?ca wydziału gier i dyscypliny PZKosz.

Sędziami spotkania byli Andrzej Zalewski, Maciej Kucharski i Zdzisław Wojciechowski. - Nie mogli?my wyj?ć na boisko, bo mamy dowody, że kierownik Kotwicy Romuald Czarnecki przed meczem dał im prezenty. Zrobili?my zdjęcia, na których widać, jak dzieli fanty - z bagażnika do bagażnika - między trzech arbitrów - argumentuje Jan Pukarowski, prezes Basketu, który we wtorek przesłał protest i dowody do PZKosz. - Nie chodzi tylko o jeden mecz w Kołobrzegu, ale o chor? sytuację w całym ?rodowisku. Nie wychodz?c w niedzielę na parkiet, zasygnalizowali?my poważny problem i liczymy, że zwi?zek postara się go rozwi?zać - mówi Pukarowski. Dodał, że klub liczy się z wszelkimi konsekwencjami, także walkowerem.

- Dwóch z sędziów niedzielnego meczu prowadziło już pierwsze spotkanie naszych drużyn w Kwidzynie, który Basket przegrał. Gospodarze, choć byli słabsi, zrzucili winę na arbitrów - odpowiada Janusz Lubiński, członek zarz?du Kotwicy. - Oskarżenia, których słucham, s? ciosem poniżej pasa. Działacze z Kwidzyna wyrz?dzili krzywdę swoim zawodnikom, którzy chcieli grać. W tej sytuacji walkower jest bezdyskusyjny. Wygrali?my po raz trzeci i jeste?my w ekstraklasie!

Jak? decyzję podejmie dzisiaj Zwi?zek? - Nie wiem, ale drobne upominki dla sędziów od sponsora drużyny to codzienna praktyka w lidze. Nie ma w tym nic złego. Przecież Basket także, przy okazji finału mistrzostw Polski juniorów rozgrywanych w Kwidzynie, obdarował sędziów koszulkami, ręcznikami i innymi gadżetami - tłumaczy przewodnicz?cy kolegium sędziów PZKosz. Zbigniew Szpilewski.

Wypowiedz przewodniczacego sedziow PZKosz jest zenujaca!I on sie nazywa sedzi?,ktory sam prowadzi zawody i mowi ze to codzienna praktyka?Na dodatek porownuje mistrzostwa juniorskie,ktore zanic sie maja do walki o awans do EBL.Wypowiedz ta pokazuje ze lapowkarstwo jest na codziennym w w EBL i nic dziwnego ze taki Slask byl przepychany w tym roku czy w tamtym roku kiedy grali z Astori? i faul na McFarlandzie na przyklad.Zalosne jest rowneiz ze sedzia ktory deleguje na mecz sedziow jest rowniez sedzi? i koleg? delegata.Mit pana Zalewskiego ktory trzykrotnie(!)poprowadzil mecz Slaska w Final8 mowi samo za siebie,a ile prowadzil meczy Slaska w samej EBL?
Drobne upominki od sponsora?!buehehe no nie od sponsora czy od kierownika druzyny.Przewodniczacy nie umie rozgraniczac spraw.Jezeli kierownik jest sponsorem to rozumiem ale jakby byl sponsorem to po co mu kierownik skoro ma tyle kasy??

DLA GAZETY
Romuald Czarnecki
kierownik Kotwicy Kołobrzeg
Sędziowie, którzy dzień wcze?niej prowadzili mecz ekstraklasy w Bydgoszczy, przyjechali do Kołobrzegu w niedzielę. Zadzwonili do mnie, że chc? się zobaczyć z komisarzem zawodów. Spotkali?my się pod nasz? hal? Milenium, stamt?d mieli?my pojechać moim samochodem do sanatorium Kielczanka, gdzie zatrzymał się komisarz. Zanim ruszyli?my, sędziowie powiedzieli, że musz? przepakować kilka rzeczy ze swojego samochodu, więc otworzyłem im swój bagażnik.

ale bzudy!musza przepakowac swoje rzeczy do twojego samochodu?co za belkot!co za samarytanin...

I pewnie to jest widoczne na zdjęciach zrobionych przez Basket. Odwiozłem sędziów do Kielczanki i w tym momencie nasz kontakt się urwał. Działacze Basketu to tchórze. Zagrozili swoim koszykarzom, że jeżeli wyjd? na czwarty mecz, to obetn? im premie. Zrobili tak, bo w przeciwieństwie do zawodników nie chcieli, aby drużyna awansowała do ekstraklasy. Na mecze w Kwidzynie przychodzi 200-300 osób, dużo ważniejsza jest tam piłka ręczna i ekstraklasa koszykarzy nie jest nikomu potrzebna.
A teraz ladnie oskarza Basket ze chodzi na ich mecze malo ludzi!Co ma jedno do drugiego?Jak bym slyszal pryszczatego gowniarza ktory usprawiedliwia sie i broni sie atakujac przeciwny zespol Bog wiedziec za co on jest winny?!Dla mnie ten kierownik jak i Szpilewski jest totalnym nieporozumieniem,probuja zatuszowac sprawe jak sie da,a znajac zycie sedzia sedziemu krzywdy nie zrobi i ujdzie wszystko po kosciach i w nagrode za niepublikowanie zdjec Basket dostanie mecz czwarty wraz z nowa trojka sedziwoska i na tym sie afera ze sledziami skonczy,a problem dalej pozostanie....
Myers

Postprzez Dusholap 27 Kwi 2005, 09:28

oj Kotwica sobie przekreslila szanse na awans chociaz w Polsce to moga nawet uznac ze to Basket jest winny:D:D o Kotwicy ciagle sie slyszy ze ma jakies problemy finansowe w II lidze wiec po co komu kolejny zespol typu Noteci a jedne derby w ta czy w tamta, jak czegos jest za duzo to sie przejada
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez Gilu 05 Maj 2005, 16:23

no i sie temat odswiezyl. jak fajnie;-)
Kotwica weszla do EBL i mamy kolejne derby.Wiem jedno napewno bedzie milo siedziec na ich hali bo maja ladna,a jak bedzie z kibicam i widowiskiem zobaczymy.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez M@P 05 Maj 2005, 17:57

coz moge powiedziec gratuluje Kotwicy i tyle!

Moze bedzie jakis pakt Czarni-Kotwica oczywiscie przeciw azs
..."miarą wartości zawodnika w koszykówce jest jego stosunek..." :)
Awatar użytkownika
M@P
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Warrington - Słupsk

Postprzez brewer 05 Maj 2005, 20:02

m@p zapomnij, jest kosa 8)
Awatar użytkownika
brewer
Młodzik
Młodzik

Postprzez piter_KOTWA 13 Maj 2005, 21:44

ja mam tylko krotkie pytanie do kibicow Czarnych Slupsk a takze Azsu Koszalin...

CZY STRACH WAM POZWOLI PRZYJECHAC DO KOLOBRZEGU?

pytanie krotkie lecz bardzo tresciwe bo jak sobie przypomne sezony jak razem gralismy w lidze to NIGDY sie nie pojawiliscie...

pozdrawiam, no i do zobaczenia byc moze w ekstralidze ;)
piter_KOTWA
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Kołobrzeg

Postprzez XXX 13 Maj 2005, 23:53

CZY STRACH WAM POZWOLI PRZYJECHAC DO KOLOBRZEGU?

jaki strach ?

- A wy zawitacie do nas ?

Pozdro 8)
XXX
Młodzik
Młodzik

Postprzez fitnesski 14 Maj 2005, 07:10

Zaczęło się... :/ :/
"Ludzie sądzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać rano. Nie- trzeba wstawać w dobrym humorze...''
Awatar użytkownika
fitnesski
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: słupsk

Postprzez Ziegi 14 Maj 2005, 11:13

piter_KOTWA napisał(a):CZY STRACH WAM POZWOLI PRZYJECHAC DO KOLOBRZEGU?

Hahahahaha podoba mi sie to kolobrzeskie poczucie humoru :)

Wy zajmijcie sie lepiej zbieraniem kasy na EBL bo na razie to kiepko to widze.
Ziegi

Postprzez piter_KOTWA 14 Maj 2005, 13:53

Ziegi napisał(a):
piter_KOTWA napisał(a):CZY STRACH WAM POZWOLI PRZYJECHAC DO KOLOBRZEGU?

Hahahahaha podoba mi sie to kolobrzeskie poczucie humoru :)

Wy zajmijcie sie lepiej zbieraniem kasy na EBL bo na razie to kiepko to widze.

o kase nie ma co sie martwic,bo jest juz kilku nowych sponsorow ale o szczegolach narazie jest cicho.

a co do naszego poczucia, mamy Yippie-Ki-Yay poczucie humoru...

bedziesz w kolobrzegu na meczu? chyba raczej nie!!!
piter_KOTWA
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Kołobrzeg

Postprzez Ziegi 14 Maj 2005, 22:19

Jesli tylko bedzie organizowany wyjazd to oczywiscie, ze bede. Juz takie teskty moglismy tu czytac dwa lata temu od kibicow z Koszalina, wiec nie robia one na nas wiekszego wrazenia.
Ziegi

Postprzez Michał 15 Maj 2005, 11:11

boooozee koljna prowincja sie wziela za koszykowke ;/

jakby koszalin juz nie wystarczyl :(
Awatar użytkownika
Michał
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dusholap 15 Maj 2005, 11:23

hehe juz maja sponsorow tak jak w 2 lidze:D:D:D dalej beda placic sledziami sedziom?:D
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez KIBIC-stal 15 Maj 2005, 13:20

Z tego co wiem to kotwa moze miec budzet nawet około 2,5mln zł jakis bank ma ich sponsorowac...
http://www.kk.osw.pl http://www.ostrovia.wf.plTo trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!!
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: OSTRÓW WLKP.

Postprzez Dj_SnAkE 15 Maj 2005, 17:00

Bank Spermy
AuA :P
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez KIBIC-stal 15 Maj 2005, 17:59

Tak mi ostatnio mowił Przemo Lewandowski ze ich zarz?d mowił cos o 2,5mln zl,ale on sam w to chyba nie wierzy >:]
a ty Snake co masz z tym aua? chyba za czesto przebywasz w Ostrowie :)
http://www.kk.osw.pl http://www.ostrovia.wf.plTo trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!!
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: OSTRÓW WLKP.

Postprzez .:martynka:. 15 Maj 2005, 18:29

Jano napisał(a):Bank Spermy :)

esh co to za bank :P
heheheh no coz dalej jedziemy ...:D
.:martynka:.
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Gilu 16 Maj 2005, 09:03

.:martynka:. napisał(a):
Jano napisał(a):Bank Spermy :)

esh co to za bank :P

taki bank gdzie stoja w sejfach jogurciki
ci co znaj kawał wiedza ocb;-) >:]
P.S a wogole to o co tutaj chodzi bo zeszlismy z tematu?
>:]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dj_SnAkE 17 Maj 2005, 11:21

http://www.mkskotwica.enev.pl/menu/downloads_filmy.htm

filmiki z udzialemkibnicow kotwy miedzy innimi z meczy kotwa -azs:D
i Dymami na parkiecie :D :P
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez HOOLIGANS 28 Maj 2005, 13:12

Fanatycy Kotwicy Kołobrzeg (razem z kibolami KSG - wtedy mieli zgode) na Czarnych - - 16 grudnia 95'

Image
HOOLIGANS
Młodzik
Młodzik

Postprzez Gilu 28 Maj 2005, 13:16

wlasnie ten meczu utkwil mi w pamieci,z tego co wime to poza hala byly ostre dymy wtedy :P ....
ciekawe jak bedzie w tym roku... :) mam nadzieje ze spoko looz :)

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Gilu 18 Sie 2005, 11:17

hehe Witam ponownie tutaj mozemy umieszczac informacje o Kotwicy a napewno taka jest podpisanie kontraktu przez Krzysztofa Sidora.Krzysiek pewnie ma andzieje ze cos scze osiagnie z Kotwa w swojej karierze,ale mimo wszystko wiek juz nie ten.
Drugie info to oficjalne forum serwisu Kotwica ON-LINE.
Zapraszam serdecznie zarowno na forum http://kotwica.e-basket.pl/phpBB2/index.php jak u na strone http://www.kotwica.e-basket.pl

Pozdrawiam...

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez arti77 13 Wrz 2005, 17:25

Dla mnie Kotwica to murowany kandydat do spadku.
arti77

Postprzez losmen 13 Wrz 2005, 22:44

arti77 napisał(a):Dla mnie Kotwica to murowany kandydat do spadku.

Rozwinalbys chociaz troszke swoja wypowiedz:/ To nawet nie jest OT. Rozwin, uargumentuj.....:/ Moze rozwinie sie dyskusja :)
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez arti77 14 Wrz 2005, 23:34

Ok. Jak chcesz. Patrzcie kto tam będzie grał: Tamarr Maclin - poprawny gracz, ale żadna rewelacja(pod koszem gra jak baba), Arabas (poza rzutem za 3 pkt jest po prostu słaby choć w takiej drużynie jak Kotwica może mieć szersze pole do popisu, Johnson i Klepo ( z tego co wiem od rodziny z Kołobrzegu na razie zawodz? na całej linii, zwłaszcza Johnson. Po nim mozna było się spodziewac dużo więcej, ale może chłopak sie rozkręci. Wyżej wspomniani dużo rzucja mało z tego trafiaj?, a poza tym maj? bardzo dużo strat w meczu. NAjlepsze wrażenie na razie robi? Wichniarz i Pacocha. Pietrzak moim zdaniem już nie nadaje się do gry na tym poziomie. Tota to całkowite nieporozumienie, a Sidor jakby zapomniał jak sie gra dobrze w kosza. No i kim ta druzyna ma grac. Nie wiem, może do rozpoczęcia sezonu Johnson z Maclinem i Klepo przebudz? sie i będ? motorem napedowym kołobrzeżan i tyle bym miał do powiedzenia.
arti77

Postprzez Gilu 16 Wrz 2005, 09:40

odkryłe? Ameryke nie ma co

arti77 napisał(a):: Tamarr Maclin - poprawny gracz, ale żadna rewelacja(pod koszem gra jak baba),.

a dalej piszesz

, Johnson i Klepo ( z tego co wiem od rodziny z Kołobrzegu na razie zawodz? na całej linii, zwłaszcza Johnson. Po nim mozna było się spodziewac dużo więcej,

i chwile potem
ale może chłopak sie rozkręci. Wyżej wspomniani dużo rzucja mało z tego trafiaj?, a poza tym maj? bardzo dużo strat w meczu. Nie wiem, może do rozpoczęcia sezonu Johnson z Maclinem i Klepo przebudz? sie i będ? motorem napedowym kołobrzeżan

maskara Maclin moze sie przbudzi a moze nie
wiesz to samo mozna napisac o Lampe ze np zagra ok lub nie alob np LebRON jAMES TEZ Moze grac dobrze lub zle....

człowieku opierasz sie na spostrzeeniach i opowiadaniach kogos a nie widziales jak graja ??
człowieku.....
yyyy pfffrrrylllll....

:zez:

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Następna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość