Śląsk Wrocław

Koszykówka w Polsce i na świecie

Re: Śląsk Wrocław

Postprzez Rychu#07 12 Sty 2009, 00:51

Mają rozmach, skur.wysyny ;)
Ku przestrodze...
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Marry 12 Sty 2009, 01:16

Asco --- Basco --- Ognisco [:o [:o [:o [:o [:o
ŻYCIE STANIE SIĘ CIEKAWSZE GDY PRZEKROCZYSZ PROGI TWIERDZY !!!
Awatar użytkownika
Marry
Junior
Junior

Postprzez losmen 12 Sty 2009, 08:17

Gratki, pokazali jajca. Oby wrocili do ligi jak najszybciej.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez defender 12 Sty 2009, 12:39

A tam, pewnie dobrze ubezpieczona nieruchomość za długo nie chciała się sprzedać :-)
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Dafi 19 Lut 2009, 20:59

Dafi
MVP
MVP

Postprzez Bilek 26 Maj 2009, 10:24

Pieniądze takie, że powrót do finału baaardzo realny... Jak dla mnie śląsk powinien grać, ale najpierw powinien sie ze dwa sezony potułać na granicy PO, żeby jego kibice nabrali troszkę szacunku do innych. A tak znów wystrzeli cała banda bufonów, a sędziowie w końcu szczęśliwi (Andrzej!) będą mieli komu pomagać...
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Michal8686 30 Maj 2009, 12:09

Taka drużyna jak Śląsk musi grać w ekstraklasie, ja osobiście się bardzo ucieszę jak ikona polskiej koszykówki powróci. Chociaż zawsze wkurzały mnie gwizdki sędziów na korzyść Wrocławian, a u nich w hali to już w ogóle jakaś maskara, z kim by nie grali to arbitrzy zawsze im pomogli.
Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
Awatar użytkownika
Michal8686
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez grabek 30 Maj 2009, 16:46

Jeżeli Śląsk wróci to moim zdaniem nie będzie miał takiej kasy o jakiej się mówi. Wątpię też w DB jako aż tak hojnego sponsora. Coś tam może dadzą, ale nie będą to góry pieniędzy. Z reguły nic nie wychodzi z planów które są ujawniane w prasie. Wrócić pewnie wrócą ale nie będzie to aż tak spektakularny powrót jaki jest zapowiadany.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 07 Lip 2009, 13:40

Dafi
MVP
MVP

Postprzez Samar 22 Wrz 2010, 14:58

http://bt.davka.info/

Jakby ktos byl zainteresowany- Slask(z Adomaitisem w skladzie)- Maccabi z 2001 r- to tak a propos Turnieju we Wroclawiu. Warto obejrzec:) Stare dobre czasy... az sie lezka w oku kreci:P
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez losmen 23 Wrz 2010, 09:48

Samar napisał(a):http://bt.davka.info/

Jakby ktos byl zainteresowany- Slask(z Adomaitisem w skladzie)- Maccabi z 2001 r- to tak a propos Turnieju we Wroclawiu. Warto obejrzec:) Stare dobre czasy... az sie lezka w oku kreci:P

pal licho slask, ale w tym linku jest:
1997 NBA Finals - Game 6 - Utah Jazz vs Chicago Bulls

to dopiero hicior, az sie caly obslinilem :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Behemot 11 Gru 2011, 18:33

"Wielki Ślunsk" następną świętą krową po Ассэко Проком - zobaczcie, co wyrabia trener Rajkovic... A sędziowie nic nie widzą, nic nie słyszą, nic nie mówią. Trzy małpki. Ale Ado we Wrocku natychmiast dostał technika za protest po ewidentnym przekręcie "żółtych". Ech.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... k-1IxVEW-0

P.S. Przed meczem u nas ze "Ślunskiem" trzeba będzie potrenować "siadaj na d.upę! Rajković siadaj na d.upę"...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez jaca 13 Gru 2011, 11:01

Rany, nie pisz nic o sędziach, bo zaraz Ci jakiś "sprawiedliwy" kolega z Forum napisze, że Twoja niechęć do sędziów jest "legendarna", albo coś w tym stylu. Przecież sędziowie plk to sól ziemi, TEJ ZIEMI !
Mówi Ci to coś ??? ;-)
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 13 Gru 2011, 13:35

jaca napisał(a):Rany, nie pisz nic o sędziach, bo zaraz Ci jakiś "sprawiedliwy" kolega z Forum napisze, że Twoja niechęć do sędziów jest "legendarna", albo coś w tym stylu. Przecież sędziowie plk to sól ziemi, TEJ ZIEMI !
Mówi Ci to coś ??? ;-)

Za chwile mina dwa dni od wpisu Behemota. Jak do tej pory jedynie Ty podlapales temat- chociaz ciezko to nazwac podlapaniem, bo jedynym celem byla zlosliwosc w kierunku blizej nieokreslinych kolegow z forum.

Zamaciles ok, ale co dalej?

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez jaca 13 Gru 2011, 17:56

Rychu - ale o co chodzi ?
To dwudniowe posty są już nieświeże i nie nadają się do dyskusji ?
(nb nie sczytałem daty - mogly być faktycznie zeszłoroczne).
Co do złośliwości - cel był ściśle określony i o dziwo na pierwszym miejscu jednak była to "sól tej ziemi" a następnie dopiero konkretny kolega z Forum (chociaż jedynie odrobinkę).
Chyba, że wprowadzamy zapis - o sędziach na Forum mówimy jedynie dobrze, albo wcale. Jeśli tak - to sędziowie w plk są "wcale-wcale" tak często, że aż wstyd.
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 13 Gru 2011, 18:13

Dwudniowe posty jak najbardziej nadaja sie do dyskusji.
Jednak nie wydaje mi sie, by ktokolwiek chcial poprzec/obalic teze zawarta we wpisie Behemota. Za to znalazl sie taki jeden, ktory ostrzegl autora, ze ZARAZ ktos z forumowiczow go zaatakuje. Stad moja sugestia, ze gdyby mial jakikolwiek atak nastapic, juz mialoby to miejsce. W koncu troche czasu od publikacji minelo.

Z teza na temat sedziow i jakichs zapisow dyskutowac nie bede- wymysliles sobie cos i probujesz robic na ten temat dyskusje. Po co, dlaczego, za ile? Nie mam pojecia.

Rownie dobrze inny uzytkownik moze napisac, ze forum idzie w tym kierunku, ze niebawem nie bedzie mozna korzystac z niego, jesli w avatarze bedzie sie mialo teczowa flage. Owszem ma prawo tak pisac, tylko skad w jego glowie narodzi sie taki pomysl, tego ja juz nie zrozumiem.
Tak samo jak nie rozumiem sugestii jakoby na tym forum nie mozna bylo krytykowac sedziow.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez jaca 13 Gru 2011, 18:29

No i sam widzisz - jutro minęłoby prawie dwa dni jak napisałem posta - a mimo to udało się kogoś złapać na pogawędkę.
Masz rację - słówko "zaraz" w tym poście sugeruje pośpieszną wymianę zdań, tymczasem nic takiego nie nastąpiło, mimo upływu czasu, jaki pozwalałby na określenie, że to jest właśnie "zaraz". (Co prawda mógłbym się bronić, że chodziło o okres czasu "zaraz" PO moim poście, ale nie ma to już znaczenia)

Reasumując tą pouczającą dla mnie wymianę poglądów - hura, można krytykować sędziów plk, nie narażając się na głupie komentarze kogolwiek ! I "OTAKE" Polske właśnie walczylim !
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez brathek 13 Gru 2011, 20:54

Behemot napisał(a):"Wielki Ślunsk" następną świętą krową po Ассэко Проком - zobaczcie, co wyrabia trener Rajkovic... A sędziowie nic nie widzą, nic nie słyszą, nic nie mówią. Trzy małpki. Ale Ado we Wrocku natychmiast dostał technika za protest po ewidentnym przekręcie "żółtych". Ech.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... k-1IxVEW-0

P.S. Przed meczem u nas ze "Ślunskiem" trzeba będzie potrenować "siadaj na d.upę! Rajković siadaj na d.upę"...

Po naszym meczu ze śląskiem napisałem, że niezwykłem zwalać winę za wynik na sędziów, ale to co oni tam robili było tragednią i przyczynili się bardzo do porażki Czarnych. Rajkovic biegał po boisku, dyskutował z wszystkimi, a dacha dostał Ado :zez: Gdy komisarz zwrócił uwagę p. M. Maliszewskiemu, żeby uspokoił Rajkovicia ten przez dobrą minute z nim gadał, a na koniec się uśmiechnął :) Po obejrzeniu filmiku pierwsze co to sprawdziłem kto sędziował i nie zawiodłem się bo sędziował p. M.M. Nie omieszkam dalej śledzić meczów z udziałem obu panów :)

P.S.Pacek chyba znalazł kolegę z którym wspólnie pobiega po boisku :green:
brathek
Junior
Junior

Postprzez Behemot 13 Gru 2011, 21:00

Na Jowisza! O co kaman, chłopaki? Syndrom braku meczy się odzywa? ;) Obejrzyjcie lepiej jakąś retransmisję :) Ja sobie obejrzałem jeszcze raz Zastal ze Ślunskiem i faktycznie - Rajković zdeklasował Packa, jeśli chodzi o włażenie na parkiet. Popatrzcie, co się wyrabia w lewym górnym rogu ekranu :)
Ale to oczywiście nie dlatego, że to trener "wielkiego Ślunska". To dlatego, że w ramach solidarności z niepełnosprawnymi mecz sędziowali niewidomi :)

Brathek - może zorganizujemy ankietę, kto będzie na meczu Czarnych z "wielkim Ślunskiem" i dlaczego Maliszewski?
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez brathek 14 Gru 2011, 09:42

Może lepiej jakieś pismo do władz plk z zapytaniem "Dlaczego mecz Czarni-Slask sedziować będzie MM??" Wyobrażasz sobie ich miny i to dręczące pytanie: Skąd oni to k**wa wiedzą?! :green:
brathek
Junior
Junior

Postprzez Behemot 14 Gru 2011, 16:47

Nie zdziwię się, jak wyznaczą Zamoja, w końcu on z Wrocka. Precedens już był, na ostatnim meczu Śmierdzielina z Kotwą, w którym sędziował Ottenburger...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez jaca 14 Gru 2011, 17:39

Behemot napisał(a):Syndrom braku meczy się odzywa? ;) ?

Dokładnie tak. Wyjazy w tym roku nie wchodzą w grę, więc gul skacze :green: .
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Behemot 14 Gru 2011, 18:57

Znam to z autopsji... Ale już dawno temu znalazłem sposób i polecam - starczy sięgnąć do archiwum i zapuścić jakiś meczyk na DVD :) Albo pogapić się na kosza w necie, czy w TV, jak ktoś ma. Wczoraj odprężałem się patrząc jak sobie radzi w Eurocup "Tjurał" i jego kapitan "Łajsoki". A śmiejemy się z naszych komentatorów, że przekręcają nazwiska, podczas gdy tacy Angole wręcz masakrują...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Cerzar 27 Sty 2012, 19:01

I pomyśleć że Wrocław jeszcze nie tak dawno był stolicą polskiego basketu :załamany:
Awatar użytkownika
Cerzar
Młodzik
Młodzik

Postprzez Area 51 07 Sie 2012, 15:57

Kto by przypuszczał że Śląsk nie zagra w tym sezonie w TBL :> Białek troche źle trafił...

http://www.plk.pl/pl/2,wiadomosci/11285,TBL-bez-Slaska-Trefl-z-licencja.html
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez jamba1981 09 Lut 2014, 23:15

NO i SLASK ma PUCHAR
"Let's go Czarni Słupsk"
Awatar użytkownika
jamba1981
Junior
Junior

Postprzez Arek359 10 Lut 2014, 00:09

Już go miał w piątek a może i wcześniej .... ;P
Nie patrz w dal wal po szmal!!!
Arek359
Junior
Junior

Postprzez Dezext 10 Lut 2014, 01:32

Arek359 napisał(a):Już go miał w piątek a może i wcześniej .... ;P

Głupie gadanie. Zagrali świetny6 mecz i nikt im nie pomagał. Na pewno nie sędziowie.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez jamba1981 10 Lut 2014, 09:24

Zagrali wczoraj ladny mecz i mysle ze to nie dzieki sedziom.Sprawli rowniez piekny prezent Hyzemu na urodziny.
"Let's go Czarni Słupsk"
Awatar użytkownika
jamba1981
Junior
Junior

Postprzez BraveJables 02 Cze 2014, 18:33

Jestem z Wrocławia, założyłem sobie konto na tym forum, ponieważ chciał bym porozmawiać też z kibicami innej drużyny, aniżeli tylko z tej, której ja kibicuję, a przyciągnęły mnie tu znajomości z Słupska, bowiem mam tam kilku bardzo dobrych znajomych i nic do Czarnych nie mam (raczej w przeciwieństwie do większości Słupszczan ;p). Zdziwiło mnie, że zobaczyłem tutaj ten temat, ale chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości, mianowicie to, co grało jeszcze kilka lat temu z Rajkovicem w PLK, nie miało nic wspólnego z prawdziwym Śląskiem z Mieszczańskiej, w ramach ciekawostki powiem, że to twór, który jakimś cudem dostał prawo do posługiwania się nazwą oraz logiem, utworzony przez jego ekscelencję Przemysława Koelnera, właściciela klubu WKK Wrocław, klubiku zbudowanego na kłamstwie i oszustwie, ale to już nieważne.
No i nie zgodzę się z tym, jak to Śląsk nie był faworyzowany przez sędziów, wcale nie. Niestety tak wyląda u nas szkolenie sędziów, że każdy może odnieść wrażenie, że któraś z drużyn jest faworyzowana, bo po prostu poziom sędziowania jest fatalny, a panowie arbitrzy czasami chyba losują kto co kiedy zagwiżdże. Żeby się obronić przypomnę może sędziego Calika, który urządzał sobie niegdyś u nas istne teatrzyki i spektakle stronniczego sędziowania. Tak czy inaczej, w przyszłym roku marzy mi się finał Śląsk - Czarni, żebym razem ze znajomymi ze Słupska mógł wszystkie mecze obejrzeć na żywo i bez żadnych tajemniczych płynów na ból żołądka wstrzykiwanych dożylnie w szatni ;]
BraveJables
Młodzik
Młodzik

Poprzednia

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości