Śląsk Wrocław

Koszykówka w Polsce i na świecie

Śląsk Wrocław

Postprzez wieluch 03 Lip 2008, 16:38

Jak wszyscy wiecie sytuacja koszykarskiego Śląska Wrocław jest dramatyczna. Ja jako jeden z członków klubu kibca Kosynierzy, chciałbym was prosic jako fanów koszykówki o wsparcie nas w tych trudnych chwilach i złożenie swojego podpisu pod listem otwartym. Treść listu znajduję się na praktycznie wszystkich najwiekszych portalach poświeconych koszykówce, a podpisy mozna składać tutaj - http://slask.polskikosz.pl/index.php?Ac ... ewsID=1393 . Osoby, które popierają inicjatywę i chcą się podpisać pod listem prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres slask@polskikosz.pl

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziekuję za wszystkie podpisy. Mam również nadzieje, że wasz odzew bedzie pozytywny.
wieluch
Młodzik
Młodzik

Re: Śląsk Wrocław

Postprzez Rychu#07 03 Lip 2008, 16:49

Zachęcam wszystkich do podpisania się pod tym listem- żadnemu kibicowi nie życze takich kłopotów jak ma Śląsk.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez gosc 03 Lip 2008, 21:07

popieram i sam zlozylem swoj podpis
CZARNI SŁUPSK FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez arti77 03 Lip 2008, 21:13

Wesprzyjcie wszyscy prawdziwi Kibice słuszna sprawę :|
arti77

Postprzez BURKETT 04 Lip 2008, 08:26

Podpisane, warto angazowac sie w takie akcje, nigdy nie wiadomo czy kiedys my nie bedziemy potrzebowac pomocy
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez Ulrych 10 Lip 2008, 16:10

Rada Miejska Wrocławia przegłosowała w czwartek uchwałę, na mocy której klub piłkarski Śląsk Wrocław otrzyma z budżetu miasta 3,5 mln zł dofinansowania. W sumie do końca roku wrocławska drużyna otrzyma od władz miasta 7,5 mln zł.
Jak powiedział dziennikarzom rzecznik prasowy prezydenta Wrocławia Marcin Garcarz, pieniądze te przeznaczone zostaną na funkcjonowanie klubu oraz zakup zawodników.

W czwartek radni miejscy przegłosowali uchwałę, dzięki której klub otrzyma 3,5 mln zł. Wcześniej członkowie rady przegłosowali już dotację w wysokości 2 mln. "Kolejne korekty budżetu dokonane zostaną w ten sposób, żeby łącznie do końca roku przekazać Śląskowi 7,5 mln zł" - dodał Garczarz.

Skarbnik Wrocławia Marcin Urban referując projekt zaznaczył, że łączny budżet Śląska w nadchodzącym sezonie wyniesie ok. 13 mln zł. "Na tę kwotę składają się nie tylko pieniądze z budżetu miasta, ale także planowane wpływy z biletów oraz pozyskana umowa z Canal+" - mówił Urban.

Po czerwcowym fiasku rozmów nt. fuzji Śląska z Groclinem Grodzisk Wielkopolski, wrocławski klub należy do miasta.
CZARNI SŁUPSK!!!
Awatar użytkownika
Ulrych
Młodzik
Młodzik

Postprzez panczowy 10 Lip 2008, 18:44

Ulrych napisał(a):Rada Miejska Wrocławia przegłosowała w czwartek uchwałę, na mocy której klub piłkarski Śląsk Wrocław otrzyma z budżetu miasta 3,5 mln zł dofinansowania. W sumie do końca roku wrocławska drużyna otrzyma od władz miasta 7,5 mln zł.
Jak powiedział dziennikarzom rzecznik prasowy prezydenta Wrocławia Marcin Garcarz, pieniądze te przeznaczone zostaną na funkcjonowanie klubu oraz zakup zawodników.

W czwartek radni miejscy przegłosowali uchwałę, dzięki której klub otrzyma 3,5 mln zł. Wcześniej członkowie rady przegłosowali już dotację w wysokości 2 mln. "Kolejne korekty budżetu dokonane zostaną w ten sposób, żeby łącznie do końca roku przekazać Śląskowi 7,5 mln zł" - dodał Garczarz.

Skarbnik Wrocławia Marcin Urban referując projekt zaznaczył, że łączny budżet Śląska w nadchodzącym sezonie wyniesie ok. 13 mln zł. "Na tę kwotę składają się nie tylko pieniądze z budżetu miasta, ale także planowane wpływy z biletów oraz pozyskana umowa z Canal+" - mówił Urban.

Po czerwcowym fiasku rozmów nt. fuzji Śląska z Groclinem Grodzisk Wielkopolski, wrocławski klub należy do miasta.

To chyba jednak nie to
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez Ulrych 12 Lip 2008, 17:49

chodzilo mi o to ze na pilke nozna pieniadze jakos sie znalazly, szkoda ze nie na koszykowke. :język:
CZARNI SŁUPSK!!!
Awatar użytkownika
Ulrych
Młodzik
Młodzik

Postprzez Michaal 14 Lip 2008, 21:02

Jest jeszcze nadzieja....

Śląsk dostał więcej czasu

Rada Nadzorcza PLK S.A. zadecydowała o przesunięciu terminu dla Śląska Wrocław do końca lipca.

Początkowo terminem dla wrocławskiego klubu była data 15 lipca 2008 roku, ale w związku z zachodzącymi zmianami właścicielskimi w Śląsku Wrocław zdecydowano o przełożenie ostatecznej daty zgłoszenia na 31 lipca 2008 roku.

pk

http://plk.pl/index.php?sub=news&id=4780
Awatar użytkownika
Michaal
Kadet
Kadet

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez arti77 17 Lip 2008, 20:36

http://www.polskikosz.pl/news/17412

To juz chyba koniec nadziei.
arti77

Postprzez Michaal 23 Lip 2008, 21:12

Mała iskierka nadzieji dla Śląska

Jeszcze jest nadzieja dla Śląska
autor: Patryk Kurkowski, 2008-07-23, 09:39, źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław

Jak informuje Gazeta Wyborcza, Waldemar Siemiński i Tomasz Kurzewski nadal prowadzą negocjacje w sprawie przejęcia przez tego drugiego zespołu ASCO Śląska Wrocław. To zaskakująca informacja bowiem kilka dni temu obaj biznesmeni wydali oświadczenie, w którym informowali, że odstąpili od rozmów.
Waldemar Siemiński, który jest właścicielem klubu, nadal prowadzi rozmowy ze współwłaścicielem firmy medialnej ATM Grupa - Tomaszem Kurzewskim. Obaj wydali kilka dni temu oświadczenie, w którym informowali o zerwaniu jakichkolwiek negocjacji ze względu na nieprawdziwe informacje pojawiające się w mediach.

Jednak biznesmeni tak naprawdę nie skończyli pertraktacji, wręcz przeciwnie, nadal je prowadzą. Różnica polega na tym, że teraz są one nieoficjalne. Wiele jednak wskazuje na to, że dojdą oni do konsensusu. A co za tym idzie, Śląsk Wrocław nie zniknie z mapy drużyn PLK. Możliwe, że już w poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa, na której Kurzewski zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy właściciel koszykarskiego zespołu.

- Potwierdzam, że wstępnie rozmawiamy z menedżerami różnych zawodników - wyjawia na łamach Gazety Wyborczej Andrzej Adamek, drugi trener wrocławskiego teamu. - Musimy być przygotowani na każdy scenariusz. Przecież wierzymy, że kiedyś panowie dojdą do porozumienia, a wtedy nie możemy szukać zawodników na ostatnią chwilę - dodaje.
Źródło:
http://www.sportowefakty.pl/kosz/2008/0 ... la-slaska/
Awatar użytkownika
Michaal
Kadet
Kadet

Postprzez turysta 29 Lip 2008, 12:00

Witam. Chyba właśnie minął czas na decyzję Śląska albo w sprawie Śląska. Może ma ktoś jakieś informacje? Mimo tego, że do Wrocka mam 120 km to cisza w eterze. Pozdrawiam.
Eh...Ciemno,zimno i do domu daleko...

http://s8.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=135036
turysta
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 29 Lip 2008, 16:23

http://plk.pl/?sub=news&id=4793

Oświadczenie Zarządu PLK S.A.

Zarząd PLK S.A. informuje, iż Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.S.A. nie zgłosił zespołu do rozgrywek ekstraklasy koszykarzy w sezonie 2008/2009 w terminie określonym przez Radę Nadzorczą PLK S.A. tj. do godziny 12.00 w dniu 29.07.2008.

W związku z powyższym Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.S.A. nie będzie uczestniczył w sezonie 2008/2009 w rozgrywkach ligowych ekstraklasy koszykarzy.

Jednocześnie Zarząd PLK S.A. informuje, iż istnieje możliwość skorzystania z zaproszenia do ligi w sezonie 2008/2009 przez Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław zgodnie z obowiązującymi regulaminami.

Prezes Zarządu PLK S.A.
Janusz Wierzbowski

To jest FARSA!!!
Czy takie regulaminy są gdzieś dostępne?

Takie rzeczy nie powinny dziać się w zawodowej lidze! Żal mi kibiców Śląska, ale ten klub nie powinien wystartować w tym roku.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 29 Lip 2008, 16:30

Jednocześnie Zarząd PLK S.A. informuje, iż istnieje możliwość skorzystania z zaproszenia do ligi w sezonie 2008/2009 przez Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław zgodnie z obowiązującymi regulaminami.

;D

Slask to jeszcze w strefie medalowej skonczy :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 29 Lip 2008, 16:37

Zarząd PLK S.A. informuje, iż Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.S.A. nie zgłosił zespołu do rozgrywek ekstraklasy koszykarzy w sezonie 2008/2009 w terminie określonym przez Radę Nadzorczą PLK S.A. tj. do godziny 12.00 w dniu 29.07.2008.

W związku z powyższym Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.S.A. nie będzie uczestniczył w sezonie 2008/2009 w rozgrywkach ligowych ekstraklasy koszykarzy.

Śląsk Wrocław S.S.A. nie przystąpi do rozgrywek. Ten ASCO Śląsk którego właścicielem jest Siemiński.
Dziką kartę może dostać za to Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław który jest osobnym podmiotem. Wojskowy Klub Sportowy Ślask Wrocłąw gra np w lidze piłkarskiej bo w PLK grał zupełnie inny klub. Inna spółka.

Tak to chłopaki właśnie wymyślili.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 29 Lip 2008, 17:00

Jajca jak berety. ;D Liga jest zawodowa, a władza ligi ch.jowa. :zęby: Jak sama nazwa wskazuje, kluby grające w tej lidze powinne być w pełni zawodowe, mające właściwą osobowość prawną i kapitał zakładowy pozwalający im na pełne zabezpieczenie ich udziału w lidze. Czego sie nie robi dla kolesi. Jestem za Śląskiem, ale nie za robieniem z kibiców wariatów. Tego nie chcą nawet kibice Asco Śląska. :/ Parodia nie teatr.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Myers 29 Lip 2008, 17:24

czyli liga sama wpycha na sile Slask dajac im szanse obejsc prawo, no pieknie to tylko w tak pieknym kraju takie walki mozna robic. Niech jeszcze dadza im termin na zastanowienie do 10 pazdziernika niech kibice Slaska dalej sie ludza...
Myers

Postprzez Jano 29 Lip 2008, 17:25

Jeżeli faktycznie WKS Śląsk Wrocław miałby zająć miejsce KS Śląsk Wrocław S.S.A. to "zgodnie z obowiązującymi regulaminami" nie może grać bo nie jest Sportową Spółką Akcyjną. Na łeb na szyje w 1,5 miesiąca założą spółkę ? Czy liga znowu przymknie oko i pozwoli im grać.
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Myers 29 Lip 2008, 18:19

Jano oczywiscie ze pozwola. W koncu to zasłuzony klub dla polskiej koszykowki. Jezeli Ludwiczuk z Wierzbickim przymkneli oko na takie zespoly jak Notec,Unia to czemu nie. Czysta logika i historia pokazuje ze nic nie jest do konca rozstrzygniete. Poki pierwsza pilka nie zostala rzucona w góre kibice Slaska maja nadzieje i w koncu ktos kupi ten Slask za 1zł+VAT
Myers

Postprzez Rychu#07 31 Lip 2008, 13:18

http://www.slask.wroclaw.pl/cms/content ... cs/PLK.jpg

Jaja jak histerowskie hełmy ;P

Siemiński dostał pstryczek w nos, teraz robi z siebie debila, bo mógł sprzedać Śląsk za 1.5 bańki, a teraz nie ma totalnie nic. No może poza zobowiązaniami wobec zawodników :język:

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez turysta 31 Lip 2008, 15:58

Rychu#07 napisał(a):http://www.slask.wroclaw.pl/cms/content/repository/docs/PLK.jpg

Jaja jak histerowskie hełmy ;P

Siemiński dostał pstryczek w nos, teraz robi z siebie debila, bo mógł sprzedać Śląsk za 1.5 bańki, a teraz nie ma totalnie nic. No może poza zobowiązaniami wobec zawodników :język:

Witam. Generalnie może to nie są jaja a zaplanowane działanie? Może w ten sposób uzyskał coś dla siebie/klubu od miasta? Możliwe też, że zgłosił klub a teraz ma czas do rozpoczęcia rozgrywek na zmianę właściciela. Wilk syty i owca cała. Czysty marketing - nieważne jak mówią, byle mówili. Pozdrawiam.

turysta
Junior
Junior

Postprzez Myers 31 Lip 2008, 23:05

po tym co czytam chyba sie nie mylilem z tym ze nic nie jest jeszcze pewne. Termin minał ale zawsze mozna go przesunać o dzien,tydzien,dwa tygodnie badz w trakcie ligi dokoptowac druzyne. Tak wiedza jak to robic w PZPN i PLK. Widac dwie instytucje lubia koperty i przeciagajace sie terminy.

Wierzbicki teraz bedzie grac wariata ze tak nie mozna ale ze klub zasluzony zrobi im dzika karte itp i wyjdzie nato bla bla bla ze SLask jednak bedzie grac w PLK bla bla bla. Niech jeszcze zrobia specjalny zapis w regulaminie by Slask zawsze musi byc w polfinale i pod zadnym pozorem sedziowie ich nie moga krzywdzic, koniec kropka.
Myers

Postprzez Dusholap 01 Sie 2008, 14:45

Komunikat Zarządu PLK S.A.

Zarząd PLK S.A. informuje, że zgłoszenie Klubu ŚLĄSK Wrocław SSA do rozgrywek ekstraklasy koszykarzy w sezonie 2008/09 zostało przyjęte.

Janusz Wierzbowski

Prezes Zarządu PLK S.A.

za plk.pl

Cien powraca...
"Tylko IE 7 ma licznik osob przegladajacych twoj komputer ;)"
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez Rychu#07 01 Sie 2008, 15:04

Patrzę sobie za okno, słonko świeci, wokół pełno zieleni, robotnik na budowie pije browarka, dzieci wesołe ganiają za piłką... I myślę sobie, jaki ten kraj byłby piękny, żeby z tych dzieci nie wyrastali zidiociali decydenci.

Załość :[

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Myers 01 Sie 2008, 15:27

a nie pisałem...że tak będzie...jeszcze Slask wyladuje na pudle...oni wszystko moga...nawet opoznic start ligi...w koncu to slask...17krotny MP...
Myers

Postprzez jaca 02 Sie 2008, 19:07

Mnie się wydaje, że zarząd ligi w tym komunikacie, że WKS może zostać zgłoszony, wymusił na Siemińskim działanie pozytywne. Wcześniej gościu zablefował, żeby wyłudzić kasę od miasta dla "zasłużonego" Asco,Zeptera czy tam cuś jeszcze, a tu go sprawdzili, pisząc - "ok. nie graj, przyjmiemy w to miejsce WKS". Utarli mu noska. A dla ligi to lepiej (szczególnie po odpadnięciu Polpaku ), bo jednak - jakbym tego Śląska nie cierpiał - jest to ikona koszykówki krajowej. Chcę im złoić tyłki na parkiecie, a nie przy zielonym stoliku :green: .
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez turysta 25 Wrz 2008, 12:30

http://sport.onet.pl/0,1248723,1831659,wiadomosc.html

Ups... Bartek Diduszko się poobijał. Powrotu do zdrowia.

turysta
Junior
Junior

Postprzez etinio 26 Wrz 2008, 16:09

A tutaj wywiad z kapitanem basco Ślaka Wrocław
http://www.plk.pl/?sub=news&id=4892
"You have to expect things of yourself before you can do them." MJ23
Awatar użytkownika
etinio
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 29 Wrz 2008, 14:40

Śląsk Wrocław SSA informuje kibiców, że decyzją Zarządu Hali Orbita, nasza drużyna nie może rozgrywać meczów ekstraklasy w tej hali. Powodem tej decyzji jest nieuregulowane przez Śląsk opłat za wynajem Hali. ( patrz Załącznik )
Zarząd Klubu potwierdza, iż informacje zamieszczone w piśmie „Orbity” z 23 września 2008 są prawdziwe.
Jednocześnie jednak pragniemy wyjaśnić, iż zobowiązanie to powstało od 31 stycznia tego roku. Od tej bowiem daty, władze miasta zmieniły stawkę za wynajem Hali dla naszego Klubu z kwoty średniej 2000zł za jeden mecz z treningiem, do kwoty średniej 30 000zł. za taki sam mecz z treningiem.Ponieważ Klub nie jest w stanie uregulować płatności we wskazanym przez władze terminie, a wszelkie próby ugody spełzły na niczym, mecz rozgrywany pomiędzy naszą drużyną a Polpharmą Starogard Gdański, odbędzie się w Kompleksie Hotelowo - Sportowym „Rokita” w Brzegu Dolnym, zgodnie z terminarzem PLK.
Niezależnie pragniemy poinformować, że Władze Brzegu Dolnego zaoferowały Śląskowi Wrocław kwotę 600 zł brutto za jeden mecz wraz z dniem treningowym.
Zarząd Klubu bardzo dziękuję Brzegowi Dolnemu za uratowanie Wrocławskiej Koszykówki, a fanów Śląska przeprasza za zmianę lokalizacji rozgrywek.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku ze zmianą miejsca meczu z Polpharmą, zaplanowana na środę uroczystość pożegnania Dominika Tomczyka, odbędzie się w innym terminie.

http://slask.wroclaw.pl/cms/?id=1332&_l ... libsetid=1

Czytam i nie wierzę...

A co ze zobowiązaniami wobec sponsorów? Przecież w umawach MUSZĄ być zawarte tego typu informacje. Nie wierzę, że sponsorom nie robi różnicy, czy mecz rozgrywany będzie we Wrocławiu, czy Pcimiu Dolnym.
Niestety, mamy trupka w lidze...
Wyboldowane tłumaczenie jest bezsensowne. Kto podpisuje umowę, z której wywiązać się nie potrafi? Na pewno nikt poważny...

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez turysta 29 Wrz 2008, 15:22

Niestety Rychu mamy trupka, który się powoli rozkłada a smród niesie się na całą ligę i nie tylko. Oglądałem w sobotę mecz ze Stalą. Dopóki starczało im sił a Stal grała cieniznę to prowadzili, potem było tylko gorzej.
Mają cienki skład w tym roku, teraz nie mają gdzie grać. Miałem jeździć do Wrocka, Świebodzic i Zgorzelca na mecze ale w tym wypadku nie będę się wpychał w koszty, żeby oglądać mecz gdzieś gdzie psy ... szczekają. Sorki Wrocek ale musisz się obyć w tym roku bez mojej monety. Zainwestuję ją w wyprawę do Poznania.
Kurde nie ma sposobu, żeby skrócić męki tej drużyny?? Cudownego sponsora z kilkoma bańkami PLN-ówna zbyciu raczej nie będzie.

turysta
Junior
Junior

Postprzez General 02 Paź 2008, 12:04

za Przegladem Sportowym

Kod: Zaznacz wszystko
Slask zagral z Popharma w Brzegu Dolnym. Hala w tej miejscowosci od centrum Wroclawia oddalona jest o 53 kilometry. Nic dziwnego, ze na trybunach pojawilo sie 600 widzow. Slask we wroclawskiej Orbicie grac nie moze, bo zalega z platnosciami za wynajem. Uzbieralo sie juz 350 tysiecy zlotych. Jeden mecz z treningiem na Orbicie rozegrany w tygodniu kosztuje 10 tysiecy zlotych, w weekend jeszcze o piec wiecej, ntaomiast hala w Brzegu Dolnym kosztuje takze 350, ale zlotych za godzine... Wiekszosc z widzow wczorajszego meczu to miejscowi, ktorzy przyszli na trybuny z ciekawosci. I mozna przypuszczac, ze na kolejnym spotkaniu juz sie nie pojawia. Najsmieszniej bylo w okolicach miejsca, gdzie siedzial wlasciciel klubu Waldemar Sieminski. Nieliczni kibice wznosili okrzyki 'nie dla idiotow, Slask Wroclaw nie dla idiotow' oraz 'tak dla koszykarzy, nie dla ochroniarzy' (szef klubu jest wlascicielem firmy ochroniarskiej). Jeden ze zdesperowanych fanow w trakcie drugiej kwarty podszedl do Sieminskiego i zaczal mu machac przed nosem karnetem na caly sezon...

Tragedia z tym Slaskiem, po co w ogole dopuscili ich do rozgrywek?? Najlepiej bedzie, jak dostana kolejne 5, 6 meczy i sie w koncu skonczy dzien dziecka.
ocenzurowano w interesie mediow
General
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Michal8686 02 Paź 2008, 13:52

Mam prośbę , wie ktoś jak ogladać na itvp.pl retrasmisjez tych spotkan , które były przez nich transmitowane???? Coś nie mogę tego tam znaleźć n atej stronce. Z góry dzięki za odpowiedź.
Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
Awatar użytkownika
Michal8686
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez mir002 10 Paź 2008, 17:03

Czarni My Wierzymy !!!
"I always like something that's sleek, that's creative, that's sharp and precise.. because that's the way I play." - kb24
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Miejscowość: Kępice

Postprzez defender 10 Paź 2008, 21:20

Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez arti77 10 Paź 2008, 22:48

Śląsk wycofał sie z rozgrywek !!!

http://www.e-basket.pl/News__Basco_Slas ... wek__48916
arti77

Postprzez Jano 10 Paź 2008, 23:32

Wycofanie Śląska to wielka strata dla polskiej koszykówki. Bardzo współczuję ich kibicom.

Zobaczcie to:
http://3sekundy.blogspot.com/2008/10/cz ... zyszo.html
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Jackson 11 Paź 2008, 11:14

Masakra jak sie oglada ten filmik, czlowiek mial 10 lat i Tomczyk, Wojcik, Zielinski to ikony. Jakbym tego zespolu nie lubil to i tak kibicowalem im w Suprolidze czy Eurolidze duzo bardziej niz Sopotowi... A tu koniec....
Awatar użytkownika
Jackson
MVP
MVP

Postprzez MureQ 11 Paź 2008, 12:48

Chociaż nie przepadałem za Śląskiem jak i jego kibicami, teraz im niezmiernie współczuję. Kryzys w polskiej koszykówce najwyraźniej odbił się na klubie-legendzie. Wrocław jest przykładem tego, jak mimo potężnej marki i silnych fundamentów można w krótkim czasie zniszczyć coś, na co pracowały pokolenia. Siemiński jest synonimem niegospodarności, nieporadności, a jego imię od teraz tożsame będzie z wszystkim najgorszym w sporcie. Swoją drogą zastanawiam się, czy nie ludzie z Wrocławia nie mogą dać mu po dupie posądzając o działanie na niekorzyść spółki i doprowadzenie jej do bankructwa?

Cieszmy się z hossy w Słupsku, nie musi ona wiecznie trwać. W końcu "ciesz się z Twardego swego, bo zawsze możesz trafić na Siemińskiego"...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez kokodzambo 11 Paź 2008, 16:19

Mnie zastanawia jedno. Dlaczego Śląsk został dopuszczony do rozgrywek? Zaledwie kilka dni temu skończyła się weryfikacja klubów, a Śląsk już wycofał się z ligi. W takim bądź razie po co był do niej dopuszczony? Wiadomo było, że we wrocławskim zespole są problemy. Jestem posiadaczem karnetu, czyli można powiedzieć, że na mecz ze Śląskiem mam już wykupioną wejściówkę. No i co teraz? Te bodajże 20 zł przepadnie? I kto jest temu winien? Prezes Wierzbowski! Dopuścił do ligi klub, który znajdował się na granicy bankructwa. Ten człowiek powinien podać się do dymisji. Nie potrafi znaleźć sponsora dla ligi, koszykówka w TVP Sport to nieporozumienie. Kanał ten jest dostępny w niewielkiej ilości telewizji satelitarnych. W większości europejskich państw jest tak, że jeżeli zespół nie ma wystarczającego budżetu, nie jest dopuszczany do rozgrywek. Wierzbowski niemalże wepchnął na siłę Śląsk do tegorocznego sezonu. Najpierw dwukrotnie przesuwał im termin zgłoszenia się do ligi, a następnie zatwierdził ich dołączenie do sezonu, mimo problemów finansowych.

Ciekawe co teraz PLK zrobi z terminarzem. Będą pauzować dwie drużyny w każdej kolejce, czy jakoś uda im się to poukładać tak, że będą grali wszyscy.
kokodzambo
Młodzik
Młodzik

Postprzez Michaal 11 Paź 2008, 22:50

kokodzambo napisał(a):...

Ciekawe co teraz PLK zrobi z terminarzem. Będą pauzować dwie drużyny w każdej kolejce, czy jakoś uda im się to poukładać tak, że będą grali wszyscy.

Tu masz odpowiedź

Śląsk Wrocław SSA wycofany z PLK

Decyzją Zarządu klub Śląsk Wrocław SSA z dniem 10.10.2008 wycofał drużynę z rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki.

W związku z tym, zarząd PLK SA informuje o anulowaniu wszystkich rozegranych meczów z udziałem Basco Śląśka Wrocław, a także o odwołaniu pozostałych spotkań wrocławskiej drużyny.

Zarząd PLK SA informuje także, że zmianie ulegnie system i terminarz rozgrywek PLK. Szczegółowe informacje o zmianach będzie można znaleźć na stronie http://www.plk.pl w nadchodzącym tygodniu.

za:
http://plk.pl/index.php?sub=news&id=4973
Awatar użytkownika
Michaal
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 12 Paź 2008, 15:03

http://rychu07.czarni.slupsk.pl/?p=7

Moim okiem na tę sprawę.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Myers 12 Paź 2008, 16:48

kokodzambo napisał(a):Mnie zastanawia jedno. Dlaczego Śląsk został dopuszczony do rozgrywek? Zaledwie kilka dni temu skończyła się weryfikacja klubów, a Śląsk już wycofał się z ligi. W takim bądź razie po co był do niej dopuszczony? .

bo weryfikacja to jeden wielki przekret, tak samo jak w pzpn to samo dzieje sie w pzkosz, istny bałagan i na tym traca wszyscy bo to ze nie ma Slaska czy Polpaku to zasługa rowniez pana Wierzbowskiego,Ludwiczuka ktorzy doprowadzaja nasza lige do dna. Nie istnieje zadna weryfikacja klubow bo to jest fikcja i dopoki dalej beda zarzadzac liga te same osoby to dalej beda te same klopoty co roku.
Myers

Postprzez Gilu 13 Paź 2008, 08:52

czy ktos wie czy mozna wyciagnac stamtad.

1)Rimasa w wykopac wiadomo jaka dwojke.
2) Stevicia a zwolnic Mantasa
3) Skibniewskiego i wywalic Ratajczaka.

Skiba chyba jest lepszym pg niz Mantas,a pierwszego PG mozna wyciagnac jeszcze z tych ktorzy do NBA po Lidze letniej sie nie zalapia.
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez mir002 13 Paź 2008, 19:20

Czarni My Wierzymy !!!
"I always like something that's sleek, that's creative, that's sharp and precise.. because that's the way I play." - kb24
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Postprzez grabek 13 Paź 2008, 19:52

Reaktywacja klubu koszykarskiego Śląsk Wrocław

1. Po wycofaniu z rozgrywek PLK zespołu Basco Śląsk Wrocław, jedynym czynnym sportowo klubem koszykarskim posiadającym w nazwie szyld Śląsk Wrocław jest WKS Śląsk Wrocław posiadający zespół w rozgrywkach grupy B II ligi.
2. Kontrakty zawodników Basco Śląsk Wrocław, po wycofaniu drużyny z rozgrywek, wygasają. Tym samym, mogą oni zawrzeć nowe kontrakty na grę w nowych klubach, w tym również w WKS Śląsk Wrocław.
3. Do przejścia do WKS Śląsk Wrocław gotowi są: zawodnicy Kamil Chanas, Bartosz Diduszko, Piotr Hałas, Radosław Hyży, Mirosław Łopatka, Artur Mielczarek, Robert Skibniewski, Marcin Stefański, a także trener Andrzej Adamek oraz masażysta Marcin Janusiak.
4. Celem wzmocnionego zespołu WKS Śląsk Wrocław jest awans w sezonie 2008/2009 do rozgrywek I pierwszej ligi koszykówki.
5. W sezonie 2009/2010 przewidziane są dwa warianty udziału w rozgrywkach koszykarskich. Pierwszy zakłada grę w I lidze z celem zdobycia awansu do PLK. Drugi – uzyskanie dzikiej karty na grę w PLK. Wariant drugi możliwy będzie jedynie w przypadku pozyskania silnego sponsora strategicznego, gwarantującego odpowiedni budżet na co najmniej dwa kolejne sezony.
6. W sezonie 2008/2009 w klubie WKS Śląsk Wrocław, poza bieżącymi działaniami organizacyjno-sportowymi związanymi z udziałem w rozgrywkach II ligi, prowadzone są działania zmierzające do przekształcenia klubu w akcyjną spółkę sportową. Przekształcenie to nastąpi przed zamknięciem zgłoszeń do rozgrywek I ligi, bądź PLK na sezon 2009/2010. Umożliwi to w sezonie 2009/2010 prowadzenie w pełni profesjonalnej drużyny, z zawodnikami z kontraktami zawodowymi.
7. W sezonie 2008/2009, w okresie gry w II lidze, wymienieni zawodnicy mogą nie posiadać formalnych kontraktów zawodowych. Finansowanie zawodników w takiej sytuacji może odbywać się poprzez indywidualne kontrakty sponsorskie. Możliwym jest wsparcie zawodników w pozyskiwaniu sponsorów indywidualnych drogą lobbingu w środowiskach władz lokalnych, biznesu, uczelni wyższych itp poprzez założenie specjalnego stowarzyszenia wspierania koszykówki wrocławskiej.

Przykłady działań operacyjnych

Mecze rozgrywane są w hali „Kosynierka” lub w hali AWF Wrocław.
Emisja karnetów sponsorskich - brązowe srebrne i złote.
Umowa o współpracy z AWF Wrocław.
Sponsoring operacyjny: odnowa, transport, sprzęt, odżywki.
Patronat medialny TEDE – transmisje z meczów.
Akcja promocyjno-reklamowa w mediach lokalnych i ogólnopolskich.
Stowarzyszenie „Śląsk – Reaktywacja”
Emisja znaczków „Śląsk- Reaktywacja” brązowe, srebrne i złote.

Oby im się udało! Jestem jednak za tym aby tak legendarny klub jak Ślaśk wywalczyl sobie powrót drogą naturalną. Taka drogę obrał ŁKS Łódz i mam nadzieje że będa oni już w krótce grali w ekstraklasie.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 17 Paź 2008, 22:29

Image
W Hali Stulecia Śląsk rozegrał swoje najważniejsze mecze. W 2004 roku koszykarze zagrali na tle scenografii szykowanej do wystawionej przez Operę Wrocławskiej "Aidy". Mecz euro Slask-ASVEL.
:)
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 06 Lis 2008, 23:47

Ponoć grupa Orlen nie jest zainteresowana przedłużeniem umowy z klubem z Włocławka. Umowa kończy sie o ile mnie pamięc nie myli po tym sezonie. Jestem ciekawy jak sytuacja tutaj się rozwinie...
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez mir002 29 Gru 2008, 01:59

Mieczysław Łopatka: Śląsk nie powinien upaść
Koszykówka. Klubom wygodniej było kupić Amerykanina o średnich umiejętnościach, niż czekać kilka lat, aż młodzieżowiec będzie zdolny do gry na ligowym poziomie - to całe zło polskiej koszykówki. W siatkówce tego nie ma, oni jeśli ściągają obcokrajowca, to zazwyczaj gracza z najwyższej światowej półki - mówi Mieczysław Łopatka.

Jarosław Garbacz: Ostatni rok był niezwykle smutny dla koszykówki we Wrocławiu. Kto lub co zawiniło, że Śląska - najbardziej utytułowanego polskiego klubu koszykarskiego - już nie ma?

Mieczysław Łopatka*: Stało się coś, do czego nigdy nie powinno dojść. Dla mnie to niezwykle bolesne, bo ukochany klub upadł w dniu moich urodzin [10 października - przyp. red.]. Nie umiem sobie tego racjonalnie wytłumaczyć. Z jednej strony klub za czasów Waldemara Siemińskiego zdobył dwa medale, jednak właściciel na pewno popełnił jakieś błędy. Może myślał, że będzie miał z tego więcej korzyści. Zastanawia mnie też postawa ludzi związanych z koszykówką w mieście. Nikt nie zrobił nic, aby za wszelką cenę utrzymać zespół. Dziwi też, że nikt nie wspomina, nie komentuje tego, co zrobiono ze Śląskiem. Wszyscy uznali, że tak musiało się stać, i przeszli nad tym do porządku dziennego, a przecież można było do tego nie dopuścić.
Myśli Pan, że w obliczu trwającego kryzysu ekonomicznego uda się znaleźć sponsora skłonnego do wyłożenia dużej sumy pieniędzy na odrodzenie się Śląska?

- Nie wierzę, że w takim mieście jak Wrocław nie da się znaleźć takiej osoby. Uważam, że dzięki współpracy i zaangażowaniu ludzi ze środowiska koszykówki może udać się znów zbudować zespół walczący w ekstraklasie. Mamy przecież w mieście ludzi, dla których te kwoty nie będą aż tak nierealnymi, aby je zainwestowali w koszykówkę.
Jednak coraz więcej klubów ma problemy ze znajdowaniem sponsorów.

- Bo sponsor będzie zainteresowany promowaniem się poprzez sport, jeśli ten będzie istniał w mediach. Koszykówki w ogólnodostępnej telewizji niemal nie widać. Była w Polsacie Sport, ale sprawę całkowicie zawaliło przeniesienie transmisji do kanału TVP Sport, którego w zasadzie nikt nie posiada. Należy pokazywać koszykówkę chociażby w telewizji regionalnej, tak jak jest w przypadku ligi kobiet, bo męska koszykówka została zepchnięta na peryferia. W mediach dostępnych dla każdego niemal o niej nie słychać.

Kto jest winny obecnej fatalnej sytuacji całej dyscypliny? Władze ligi, kluby, a może po prostu brakuje wybitnych koszykarzy, takich jak kiedyś pan, a potem Dariusz Zelig, Jerzy Binkowski czy Maciej Zieliński, dla których kibice tłumnie przychodzili na mecze?

- Trudno jednoznacznie wskazać winnych. Nie chcę niesprawiedliwie oceniać, czy wina leży po stronie klubów, ligi czy kogoś innego. Tak naprawdę nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Na pewno nie udało się "zagospodarować" tych wybitnych, którzy zakończyli karierę. Nikt nie chce korzystać z ich wielkiej wiedzy, a ja uważam, że to właśnie gwiazdy, które odeszły, mogłyby dać polskiej koszykówce najwięcej. Swoim ogromnym autorytetem i doświadczeniem oni powinni kształtować młode talenty. Młody chłopak chcący związać przyszłość z koszykówką będzie przecież inaczej patrzył na swojego idola, który go trenuje, inaczej na - z całym szacunkiem - człowieka będącego po AWF, który uczy tajników basketu tylko z książek.

Często wspomina Pan rok 1963 i największy sukces koszykarskiej reprezentacji Polski - srebrny medal mistrzostw Europy?

- Bardzo często - szczególnie że ten sukces odnieśliśmy we Wrocławiu. Każde wejście do Hali Ludowej, czyli obecnej Stulecia, przywołuje tamte wspomnienia i ogromne emocje. Do tych wspaniałych chwil wracam też podczas bezpośrednich spotkań z kolegami z tamtych lat. Okazją do tego była na przykład impreza przy okazji powstania Alei Gwiazd w Polanicy.

Wtedy łatwiej było rywalizować z najlepszymi?

- Nie wiem, czy łatwiej. Nam się udało zebrać grupę fantastycznych ludzi, dobrych zawodników i mądry sztab szkoleniowy. Wtedy były też silne polskie zespoły. Gra Wisły Kraków, Lecha Poznań, Wybrzeża Gdańsk, AZS-u Warszawa czy Śląska Wrocław różniła się od siebie. To powodowało, że zawodnicy z tych zespołów dawali reprezentacji coś wartościowego, co powodowało, że kadra miała perfekcyjnie opracowanych kilka sposobów gry. Miała czym zaskakiwać rywali.

Piłkarze, siatkarze czy piłkarze ręczni przez czterdzieści lat zdobyli kilka medali na ważnych imprezach lub przynajmniej w miarę regularnie się na nie kwalifikują. Koszykarzom się to nie udaje. Tak trudno jest znaleźć kilkunastu wybitnych koszykarzy w tak dużym kraju?

- Chyba trochę zbyt pochopnie za olbrzymi sukces uznano siódme miejsce zdobyte przez Polaków w 1997 roku. Dzięki temu był boom na koszykówkę, ale nie wykorzystaliśmy później tego dobrego miejsca z mistrzostw w Barcelonie. Grupa graczy mogących powalczyć na arenie międzynarodowej na pewno była. Wtedy szybko wzrosły jednak gaże dla najlepszych, co odbyło się kosztem szkolenia młodych zawodników. Prezesi i liga nie dali sobie z tym rady. Zaczęto też ściągać zbyt dużo obcokrajowców, mających podnieść jeszcze poziom ligi. Tymczasem w większości to byli przeciętni gracze. Klubom wygodniej było kupić Amerykanina, nawet na średnim poziomie, niż czekać kilka lat, aż młodzieżowiec będzie zdolny do gry na poziomie ligowym. To całe zło polskiej koszykówki. W siatkówce tego nie było, oni jeśli ściągają obcokrajowca, to zazwyczaj siatkarza z najwyższej światowej półki.

W jakim więc kierunku zmierza polska koszykówka?

- Szefowie naszej koszykówki starają się coś zmieniać, szukać jakichś rozwiązań. Wprowadzili przepisy nakazujące przebywanie Polaka na parkiecie. Ale moim zdaniem należało od razu wprowadzić obowiązek dotyczący dwóch, nie tylko jednego zawodnika. Mielibyśmy teraz przynajmniej 50 koszykarzy stale grających i byłoby z kogo wybierać. Natomiast przepis dotyczący młodzieżowca nie jest zły, jednak na jego ocenę i efekty potrzeba więcej czasu. Poza tym z perspektywy mistrzostw Europy młodych talentów potrzeba już teraz, a tych nie da się wychować bez dobrego systemu, w dodatku w ciągu kilku miesięcy.

W Polsce uda się jeszcze wychować pokolenie zdolnych koszykarzy, którzy coś osiągną, jak to pańskie w latach 60.?

- My idziemy złą drogą, u nas cały system szkolenia jest zły. W koszykówce bałkańskiej od lat gra w lidze maksymalnie dwóch-trzech obcokrajowców. Tam młodzi zdolni od razu dostają szansę gry i dzięki temu, że dużo występują, szybko uzyskują wysoki poziom. Wejście do Unii Europejskiej wymogło na nas pewne rzeczy, ale wewnętrzne przepisy można przecież zmieniać, na przykład ograniczyć liczbę obcokrajowców do czterech. Trzeba sprowadzać graczy na wysokim poziomie, a nie - jak ja ich nazywam - "nieznanych kasztanów" - zawodników zagranicznych nieposiadających wielkich umiejętności. Wszyscy są zadowoleni, że gracze z zagranicy podnoszą poziom ligi. Ja dzięki zatrudnianiu przez kluby przeciętniaków z USA tego nie widzę.

Czy mistrzostwa Europy organizowane w Polsce mogą pomóc w podniesieniu poziomu ligi i całej dyscypliny?

- Dają taką szansę, ale nie można jej zmarnować. Musimy jednak odnieść na nich sukces. Niektóre ekipy przyjadą osłabione lub odmłodzone. Trzeba to wykorzystać. Najważniejsze, aby wyjść z grupy. Sukces na mistrzostwach we Wrocławiu może zmobilizować, pozwoli uwierzyć, że nasi koszykarze mogą zajść daleko i wygrywać nawet z najlepszymi. Ważne też, by osiągnąć sukces organizacyjny. Jeśli to się uda, będzie można znów na fali popularności przywrócić koszykówce należne jej miejsce wśród najbardziej rozpoznawalnych dyscyplin w kraju.

Poziom mogą podwyższyć naturalizowani koszykarze? O potwierdzenie polskiego obywatelstwa starają się Dan Dickau, Andrew Wisniewski, a o nadanie obywatelstwa David Logan i Chris Thomas. Co Pan o tym sądzi?

- Spójrzmy na zawodników, którzy w przeszłości dostali obywatelstwo, jak Jeff Nordgaard, Joe McNaull czy Eric Elliott. Co my z tego mamy? Zresztą podobnie jest w przypadku piłki nożnej. Obcokrajowcy dostali obywatelstwo, trochę pograli i szybko odeszli. Polski sport ratuje się naturalizacją na dzisiaj, nie wiedząc, czy ci gracze mogą dać coś poszczególnym dyscyplinom w przyszłości. Obywatelstwo dla zawodnika nie najwyższej klasy na jedną imprezę to zły pomysł, bo koszykówka to gra zespołowa. Supergracz zawsze znajdzie sobie miejsce w składzie, ale nie ma co na siłę kreować gwiazd i ściągać ich do kadry.

Może nie trzeba nikogo robić Polakiem na siłę. Mamy Marcina Gortata w najlepszej lidze świata. Dobrze, że urosła nam wreszcie taka gwiazda?

- To świetnie, że ten chłopak daje sobie radę w NBA. Pokazuje młodym ludziom, że zaangażowaniem i własną ciężką pracą można zajść z Polski do najlepszej ligi na świecie. Młodzi ludzie, chodząc na mecze, nie mają się na kim wzorować, widzą samych obcokrajowców zapchajdziury. Dzięki Gortatowi mogą sobie wyobrazić, że można być kimś w przyszłości i nie trzeba wcale urodzić się gdzieś indziej. W polskiej lidze nie ma - oprócz kilku wyjątków - z kim się utożsamiać. Jeden mecz zespół gra takim składem, po tygodniu grają już nowi. Fan przychodzi do hali i nagle okazuje się, że nie wiadomo komu będzie kibicował za tydzień.

Czego w takim razie można życzyć kibicom koszykówki we Wrocławiu, bo oni w tej chwili nie mają nawet komu kibicować?

- Życzę, aby koszykówka we Wrocławiu odżyła. Nasze miasto to doskonałe miejsce dla tej dyscypliny. Mam wielki żal, że zespół z takimi tradycjami przestał istnieć. Reprezentacji trenera Katzurina życzę najpierw wyjścia z grupy z jak największą liczbą zwycięstw, a później dotarcia do strefy medalowej. Natomiast kibicom koszykówki w naszym mieście - wielu niezapomnianych wrażeń i emocji podczas meczów mistrzostw Europy. I mam nadzieję, że nowych okazji do kibicowania odrodzonemu Śląskowi.

* Mieczysław Łopatka: najwybitniejszy polski koszykarz w historii. W latach 60. jeden z najlepszych zawodników w Europie. 236 razy wystąpił w reprezentacji Polski. Czterokrotny olimpijczyk, srebrny medalista ME z 1963 roku rozgrywanych we Wrocławiu, brązowy z Moskwy 1965 i Helsinek z 1967 roku. Dwa razy był mistrzem Polski ze Śląskiem jako koszykarz i aż ośmiokrotnie wygrywał ligę z drużyną z Wrocławia jako trener. W 2007 roku został wybrany najlepszym koszykarzem i trenerem 60-lecia na Dolnym Śląsku.

Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław
Czarni My Wierzymy !!!
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Postprzez grabek 12 Sty 2009, 00:43

Aż 12 zastępów straży pożarnej gasiło pożar willi w podwrocławskim Ramiszowie. Jak dowiedziało się Radio Wrocław, to dom znanego przedsiębiorcy, szefa dużej firmy ochroniarskiej.

Strażacy dostali zgłoszenie o pożarze ok. godz. 19.00. Spłonęło ok. 500 m kw. powierzchni. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Straty oraz przyczyny pożaru nie są znane.

Zemsta Kibiców ? :)
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Marry 12 Sty 2009, 00:49

grabek napisał(a):
Aż 12 zastępów straży pożarnej gasiło pożar willi w podwrocławskim Ramiszowie. Jak dowiedziało się Radio Wrocław, to dom znanego przedsiębiorcy, szefa dużej firmy ochroniarskiej.

Strażacy dostali zgłoszenie o pożarze ok. godz. 19.00. Spłonęło ok. 500 m kw. powierzchni. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Straty oraz przyczyny pożaru nie są znane.

Zemsta Kibiców ? :)

Będą mieli alibi. WOŚP Światełko do nieba :D Nieźle rozkminili [:o
ŻYCIE STANIE SIĘ CIEKAWSZE GDY PRZEKROCZYSZ PROGI TWIERDZY !!!
Awatar użytkownika
Marry
Junior
Junior

Następna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości