NBA

Koszykówka w Polsce i na świecie

Re: NBA

Postprzez losmen 25 Maj 2011, 19:09

z takim Rosterem i sytuacja w lidze, jesli w ciagu najblizszych 7-8 sezonow nie stworza dynastii na miare 4-5 tytulow to beda zagrzybiialymi piz*dziochami, poki co sa tylko ci*pkami bez charakterow.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Samar 25 Maj 2011, 21:09

losmen napisał(a):z takim Rosterem i sytuacja w lidze, jesli w ciagu najblizszych 7-8 sezonow nie stworza dynastii na miare 4-5 tytulow to beda zagrzybiialymi piz*dziochami, poki co sa tylko ci*pkami bez charakterow.

Mysle ze mozna tak mowic o wszystkich z jednym wyjatkiem- D. Wade. Szkoda mi tego chlopaka, grac z napakowanym indorem... :zęby: Niestety zapowiadaja sie dla mnie malo ciekawe finaly :( Szkoda Thunders, juz chyba sa zmeczeni po walce z Memphis. W ogole to zauwazyliscie ze w tym roku jest malo zacietych siedmiomeczowych serii?
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez mir002 25 Maj 2011, 21:40

Samar napisał(a):
Mysle ze mozna tak mowic o wszystkich z jednym wyjatkiem- D. Wade. Szkoda mi tego chlopaka, grac z napakowanym indorem... :zęby: Niestety zapowiadaja sie dla mnie malo ciekawe finaly :( Szkoda Thunders, juz chyba sa zmeczeni po walce z Memphis. W ogole to zauwazyliscie ze w tym roku jest malo zacietych siedmiomeczowych serii?

To był po części jego wybór. Jeżeli lubią we trzech piąć się po wygranej to ich sprawa :green: Wade tak samo jak i Lebron mieli swoją drużynę, a teraz tak na dobrą sprawę gówno znaczą przez te ich śmieszne połączenie sił :o
Czarni My Wierzymy !!!
"I always like something that's sleek, that's creative, that's sharp and precise.. because that's the way I play." - kb24
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Miejscowość: Kępice

Postprzez Samar 25 Maj 2011, 21:48

Myslisz ze to byl jego wybor? Mysle ze bardziej GM Heat. Ja tam wielkiej trojcy nie widze, duet to tak. Bosh jak dla mnie strasznie przereklamowany gracz. Poki nie zalatwia sobie dobrego PG nawet kosztem ktorejs z gwiazd zadnej "hegemonii" nie bedzie
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez mir002 26 Maj 2011, 00:54

Mike Brown nowym trenerem Los Angeles Lakers... Dla mnie jak i dla was to super nowina 8)
Czarni My Wierzymy !!!
"I always like something that's sleek, that's creative, that's sharp and precise.. because that's the way I play." - kb24
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 27 Maj 2011, 09:31

LeBron to bez watpienia TOP 3 ligi, zreszta przy starzejacym sie KB to chyba w tej chwili najlepszy jej gracz, nie bede mowil jakiej najwazniejszej cechy brakuej LBJ, bo chyba wiesz :)

Jako fan Bulls, ciesze sie ze nie wybral Chicago bo czulbym niesmak przy zdobyciu tytulu.
Nie zaliczac Bosha do trio? Kaman, to kogo Lebron jeszcze musi dostac, Howarda, Paula czy moze KB ?:)
CB charakteru nie ma, to fakt, Lebron tez nie, to teraz jeszcze z DW ci*pke zrobili :)

Chicago - Miami 1-4....

Rose, MVP sezonu zasadniczego 42/120 z gry w 5 meczach - rewelacja. Zrobil to samo co Durant w zeszlorocznych PO przeciwko Lakers.

O Dirku mozna duzo mowic, ale nigdy nie uciel z Dallas w poszukiwaniu latwej drogi do tytulu, jezeli teraz zdobedzie pierscien, to bedzie jego, mistrzostwo Dallas poprowadzone przez Dirka. Jak wygra Miami, to bedzie mistrzostwo zdobyte przez trzech sweitnych zawodnikow, w tym 2 chyba najlepszych w NBA, taka roznica.

BTW Zeby Dallas moglo wygrac to Dirk chyba musi sie zamienic na ta serie w Majka :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 27 Maj 2011, 10:55

statystyki statystykami, a braku charakteru i mentala nie oszukasz.
Zdobycie w tym sezonie tytulu przez Heat, to jak zdobycie Mistrzostwa Swiata przez USA, niby mistrzostwo ale tak jakos dziwnie smakuje, nie?
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez forthree 27 Maj 2011, 11:00

losmen napisał(a):statystyki statystykami, a braku charakteru i mentala nie oszukasz.
Zdobycie w tym sezonie tytulu przez Heat, to jak zdobycie Mistrzostwa Swiata przez USA, niby mistrzostwo ale tak jakos dziwnie smakuje, nie?

albo tak jak mistrzostwo zdobyte przez Asseco.

Szkoda, bo odpadł mój faworyt do mistrzostwa, jednak jeśli doszłoby do finału Dallas - Heat, to będę za tymi drugimi, ponieważ bardzo lubiłem ten zespół kiedy był prowadzony tylko przed DWade'a
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Warszawa

Postprzez losmen 27 Maj 2011, 12:02

forthree napisał(a):

Szkoda, bo odpadł mój faworyt do mistrzostwa, jednak jeśli doszłoby do finału Dallas - Heat, to będę za tymi drugimi, ponieważ bardzo lubiłem ten zespół kiedy był prowadzony tylko przed DWade'a

Jak to doszloby? Juz doszlo, startujemy we wtorek o 3 nad ranem, GO DIRK, GO DALLAS !!!

W odpadnieciu Chicago jest jeden malutki egoistyczny plusik, 3 lata temu kiedy finaly w wykonaniu Bykow byly wizja bardzo odlegla powiedzialem sobie ze jak beda w finale to lece, a teraz co niby mialbym zrobic, kredyt brac ? :D
Na takie finaly 30 tys trzeba liczyc :)
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 27 Maj 2011, 12:28

losmen napisał(a):W odpadnieciu Chicago jest jeden malutki egoistyczny plusik, 3 lata temu kiedy finaly w wykonaniu Bykow byly wizja bardzo odlegla powiedzialem sobie ze jak beda w finale to lece, a teraz co niby mialbym zrobic, kredyt brac ? :D

O Ty bydlaku, nic nie mówiłeś przed finałami konferencji, że takie postanowienie masz :]
Pewnie chciałeś uniknąć odpowiedzialności ;P
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 27 Maj 2011, 15:18

Rychu#07 napisał(a):
losmen napisał(a):W odpadnieciu Chicago jest jeden malutki egoistyczny plusik, 3 lata temu kiedy finaly w wykonaniu Bykow byly wizja bardzo odlegla powiedzialem sobie ze jak beda w finale to lece, a teraz co niby mialbym zrobic, kredyt brac ? :D

O Ty bydlaku, nic nie mówiłeś przed finałami konferencji, że takie postanowienie masz :]
Pewnie chciałeś uniknąć odpowiedzialności ;P

No, bys mi zyc potem nie dal ze goloslowny jestem i moje deklaracje mozna o koszlainska bude rozbic.

Cichaczem Ci moge powiedziec ze moja deklaracja byla wspolna z Michcisem, tylko on apropo druzyny z Texasu ;P tylko ciii
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez forthree 27 Maj 2011, 18:27

losmen napisał(a):
forthree napisał(a):

Jak to doszloby? Juz doszlo, startujemy we wtorek o 3 nad ranem, GO DIRK, GO DALLAS !!!

Błąd myślowy. Myślałem jedno, napisałem drugie :) Stawiam 4-2 dla Miami.
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Rychu#07 28 Maj 2011, 14:23

losmen napisał(a):Cichaczem Ci moge powiedziec ze moja deklaracja byla wspolna z Michcisem, tylko on apropo druzyny z Texasu ;P tylko ciii

Teraz wykręci się skręconą nogą... :)
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 01 Cze 2011, 02:17

42minuty...

\Jak ktoś by chciał http://tomciotv.com/news.php
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez ted 01 Cze 2011, 07:40

Dezext napisał(a):42minuty...

\Jak ktoś by chciał http://tomciotv.com/news.php

Dobra strona - oglądałem SUPER MECZ i widownia na biało, ale słupski doping jest lepszy.
LeBron James i Dwyane Wade poprowadzili Miami Heat do zwycięstwa nad Dallas Mavericks 92:84
ted
Junior
Junior

Postprzez Radek85 01 Cze 2011, 22:30

Achtung Achtung. Shaq ogłasza koniec kariery.

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035, ... iery_.html
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Przemas 01 Cze 2011, 22:46

Radek85 napisał(a):Achtung Achtung. Shaq ogłasza koniec kariery.

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035, ... iery_.html

:( :( :(
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez losmen 01 Cze 2011, 23:28

Ostatni naprawdę wielki lat 90"...., szybko zlecialo
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 02 Cze 2011, 23:30

Jak tam, ktoś dzisiaj bedzie ogladal finał ?

Jeśli ktoś nie ma gdzie :
http://www.myp2pforum.eu/threads/57059- ... ls-Edition

Zapodam pozniej jeszcze polska transmisje z canal+sport jeśli ktoś bedzie chciał z polskim komentarzem.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez ar90 03 Cze 2011, 12:35

Wrócił stary dobry Lebron ! :)
Miami miało +15 na 6 minut do konca , no ale Lebron nie zawodzi najpierw blokuje go obręcz a później rzuca jak kretyn za 3 kozłując piłke przez 20 sekund , na niego zawsze można liczyć :P
Nie wiem w jaki sposób Dallas to wygrali , bo grali po prostu tragicznie , drugiego tak słabego meczu chyba już nie zagrają, dlatego czekam na 4-1 dla Dallas ;)
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez mir002 03 Cze 2011, 15:47

ar90 napisał(a):Wrócił stary dobry Lebron ! :)
Miami miało +15 na 6 minut do konca , no ale Lebron nie zawodzi najpierw blokuje go obręcz a później rzuca jak kretyn za 3 kozłując piłke przez 20 sekund , na niego zawsze można liczyć :P
Nie wiem w jaki sposób Dallas to wygrali , bo grali po prostu tragicznie , drugiego tak słabego meczu chyba już nie zagrają, dlatego czekam na 4-1 dla Dallas ;)

Już ten pierwszy mecz miał być tym ostatnim z tych słabych, a wyszło jak wyszło ;P Nie jestem za Miami, ale zwyczajnie to bardziej oni przegrali ten mecz niż Dallas go wygrało i to oni są na dobrej drodze do misia :smutny:
Maksymalnie 4-2 dla Miami...
Czarni My Wierzymy !!!
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Postprzez forthree 06 Cze 2011, 17:22

Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez szymon627 06 Cze 2011, 19:47

Kolejna dobra produkcja. Dobrze zsynchronizowana muzyka względem filmu.

Sent from my Android using Tapatalk.
Awatar użytkownika
szymon627
Junior
Junior

Postprzez szymon627 10 Cze 2011, 07:35

Mavs wygrali i w niedzele siegaja po mistrzostwo na terenie przeciwnika!! Dallas przegrywajac w ostatnich 3 minutach meczu potrafilo wyjsc na 9 pkt prowadzenie i wygrac mecz!! :green: :green:
Awatar użytkownika
szymon627
Junior
Junior

Postprzez mir002 10 Cze 2011, 20:55

szymon627 napisał(a):Mavs wygrali i w niedzele siegaja po mistrzostwo na terenie przeciwnika!! Dallas przegrywajac w ostatnich 3 minutach meczu potrafilo wyjsc na 9 pkt prowadzenie i wygrac mecz!! :green: :green:

Chyba, że Bronkowi urosną cojones :x
Czarni My Wierzymy !!!
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Postprzez ar90 10 Cze 2011, 21:58

mir002 napisał(a):
szymon627 napisał(a):Mavs wygrali i w niedzele siegaja po mistrzostwo na terenie przeciwnika!! Dallas przegrywajac w ostatnich 3 minutach meczu potrafilo wyjsc na 9 pkt prowadzenie i wygrac mecz!! :green: :green:

Chyba, że Bronkowi urosną cojones :x

jemu to prędzej cycki urosną :) nigdy nie będzie dobry , jest na to zbyt głupi :język:
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez mir002 13 Cze 2011, 04:46

BRAWO MAVS !!! :o :o :o Lebron ty ty ty tyyyyy... C I O T O !! Nie masz prawa nazwać siebie królem! :zęby:
Czarni My Wierzymy !!!
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Postprzez Jackson 13 Cze 2011, 05:16

Brawo Mavs, świetna gra zespołowa Dallas rozbiła gwiazdy Miami. Najważniejsze, że trofeum trafiło w ręce Kidda, należało mu się jak cholera. Kontrolowanie gry przez całe finały dziadka Jasona coś pięknego. To jeszcze stara szkoła, gdzie brak fizyczności, nadrabia się techniką, boiskowym IQ i etyką pracy. Obiecał jeszcze 2-3 sezony także całe szczęście. Wade chyba jednak miał poważniejsze problemy z tym biodrem, a jak on nie bierze ciężaru na swoje barki to Miami przegrywa. Zawodnicy tacy jak Dirk, Marion, Terry, Peja, Kidd zasługiwali na ten tytuł, mieli niepowtarzalną szanse na zdobycie misia i to zrobili. Ogrom pracy i przewaga na ławce trenerskiej dały pozytywny rezultat. Nie wyobrażam sobie aby NBA miała za rok nie wystartować. Miami trzeba im oddać, że do finału grali perfekcyjnie i wykorzystywali wszystkie swoje atuty. Jednak w finale trafili na drużynę lepszą i mocniejszą psychicznie. Nie jestem fanem Miami lekko mówiąc, jednak ta drużyna po dołożeniu kilka puzzli do układanki będzie miała kilka pierścieni. Buła pamiętam o długu:)

A co do LBJ to MJ do pięt nie dorasta. MJ był jeden i już nigdy takiego gracza nie będzie. Lebron musi zrozumieć, że Wade jest gtg i gwiazdą tego zespołu. Niech weźmie się za rozgrywanie, obronę i kontrataki bo jest to zawodnik o dużych możliwościach, jednak z powodu psychiki i słabszego rzutu nigdy nie będzie decydował o losach meczu w końcówkach.

Jeszcze raz gratulacje dla Mavs. NBA to inna bajka i europejski basket dzielą lata świetlne.
Awatar użytkownika
Jackson
MVP
MVP

Postprzez losmen 13 Cze 2011, 05:52

MAAAAAAAAVS !!!!! Ahahahaha by by LeBron ;D Piekna noc.

Lebron ze sporymi szansami na pierscien w przyszlym sezonie:
http://www.youtube.com/watch?v=9NHRD10DmCc&feature=player_embedded
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez piterk2 01 Lip 2011, 09:07

No i mamy lokaut. ale szanse na jakiegoś grajka chyba marne
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... aut-w-nba/
piterk2
Młodzik
Młodzik

Postprzez adrian2139 13 Gru 2011, 07:08

adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez losmen 29 Gru 2011, 00:03

Ron Artest zmienil nazwisko :)
http://sports.yahoo.com/nba/players/3339
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez panczowy 29 Gru 2011, 02:30

losmen napisał(a):Ron Artest zmienil nazwisko :)
http://sports.yahoo.com/nba/players/3339

Szybko się zorientowałeś ;P
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez etinio 29 Gru 2011, 13:58

Były zawodnik Asseco Alonzo Gee zdobył 5 pkt. w meczu z Detroit Pistons.W ciagu 28 minut gry udało mu sie takze do swoich statystyk dołożyć:2zb.4as.(!!!) i 2 str.Nie popełnił zadnego przewinienia! :P .W Cavs powinien w raz z czasem notować coraz lepsze statystyki.
"You have to expect things of yourself before you can do them." MJ23
Awatar użytkownika
etinio
Młodzik
Młodzik

Postprzez Cerzar 29 Gru 2011, 21:33

Widziałem gościa w akcji pokazal się z dobrej strony oby tak dalej NBA to jednak klasowy Basket mógłbym oglądac 24 h na dobę z przerwami na wypady na Czarnych [:o
Awatar użytkownika
Cerzar
Młodzik
Młodzik

Postprzez ksl 04 Sty 2012, 21:36

http://www.nba.com/allstar/2012/asb/eng/landing.jsp?referrer=asb12_mainTopStory&cid=asb12_mainTopStory

Zagłosujmy na Marcina Gortata w Meczu Gwiazd, możliwe że więcej takiej szansy nie będzie :) Dajmy z siebie wszystko ;]
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez ar90 05 Sty 2012, 14:33

ksl napisał(a):http://www.nba.com/allstar/2012/asb/eng/landing.jsp?referrer=asb12_mainTopStory&cid=asb12_mainTopStory

Zagłosujmy na Marcina Gortata w Meczu Gwiazd, możliwe że więcej takiej szansy nie będzie :) Dajmy z siebie wszystko ;]

Głosowac można raz na 24 godziny :D
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez forthree 31 Sty 2012, 18:49

Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Sabik1313 11 Kwi 2012, 20:55

TYLKO CZARNI SŁUPSK !!!
Awatar użytkownika
Sabik1313
Kadet
Kadet

Postprzez Dezext 11 Kwi 2012, 21:51

To Ameryka :) zburzyli hale o wartości 100mln dolarów żeby postawić nową za 450 :)

U nas by ta została a szukali by innego miejsca żeby ją wybudować... a tak apropo kto w Polsce burzył by taką halę :D hehe
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez szymon627 11 Kwi 2012, 22:00

Dezext napisał(a):To Ameryka :) zburzyli hale o wartości 100mln dolarów żeby postawić nową za 450 :)

U nas by ta została a szukali by innego miejsca żeby ją wybudować... a tak apropo kto w Polsce burzył by taką halę :D hehe

A kto w Polsce by taka zbudowal, by burzyc to musialo by byc co ;P
Awatar użytkownika
szymon627
Junior
Junior

Postprzez forthree 23 Kwi 2012, 08:35

Playoff coraz bliżej, więc i podrzucam zapowiedź: http://www.youtube.com/watch?v=ax8OVbeC ... ature=plcp :)

Btw, widzieliście co wczoraj zrobił Metta World "Peace" ? Gość moim zdaniem nie powinien już się pojawić na parkietach w tym sezonie...
http://www.youtube.com/watch?v=OFyMbTmHnXo
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez brathek 01 Gru 2012, 18:06

U nas w plk dzieje się rózne dziwne rzeczy odnośnie kar, zakazów itp, ale kara dla Spursów za grę z Heat bez swoich gwiazd to jakaś kompletna kpina.. Sternowi ostro na mózg siadło. Niedługo przed meczem każdy trener dostanie skład wyjściowej piątki i będzie musiał nimi grać..
brathek
Junior
Junior

Postprzez lysy 01 Gru 2012, 18:22

Noo a najlepsze ze Heat ledwo wygrali gdyby nie Allen to by przegrali.
lysy
Młodzik
Młodzik

Postprzez Behemot 17 Sty 2013, 17:29

2takty.com napisał(a):PJ Carlesimo "na chwilkę" został trenerem na Brooklynie i na dobre odmienił drużynę – wygrywają i wreszcie da się ich oglądać. Zwycięstwo 113:106 z Raptors było już ich siódmym z rzędu.

Nie minęły 3 tygodnie od zwolnienia trenera Avery’ego Johnsona za brak wyników, a Nets już mają najdłuższą serię zwycięstw lidze, są na czwartym miejscu Wschodu, a do liderów z Miami tracą tylko 2 zwycięstwa. No i nie grają już tej strasznej, żółwiej koszykówki.

O czym pomyśleliście? :)
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez ksl 17 Sty 2013, 18:00

Bierzemy Averego Johnsona? :język:
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez Behemot 17 Sty 2013, 18:37

Nieee... Już mamy jednego :)
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez lysy 18 Sty 2013, 21:59

Jak ktoś chce to mogę udostępnić League Pass do oglądania NBA
lysy
Młodzik
Młodzik

Postprzez forthree 22 Sty 2013, 14:12

Wielkimi krokami zbliża się NBA All Star Game ;]

Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Kaska 22 Sty 2013, 16:27

Ciary!!! Świetna filmik! :-) "Kradnę" i wrzucam na fejsa :D All Star, can`t wait!
Awatar użytkownika
Kaska
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Słupsk/Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość