NBA

Koszykówka w Polsce i na świecie

NBA

Postprzez grabek 21 Kwi 2003, 10:08

zaczeły sie juz PO i jak do tej pory jest bardzo ciekawie :D dzis w nocy IVERSON rzucil 55 pkt!! a T-Mac 43 :)Paul Pierce zdobyl 40 wczesneij NOwitzki rzucil o ile si ene myle 46 tak wiec w PO zaczyle sie Yippie-Ki-Yay popisy strzeleckie :) Ja chcial bym aby NBA wygrało Utah ale to raczej sie nie stanie wiec stawiam ze w finale spotkaja sie DALLAS Vs.MAGIC :D

Detroit - Orlando 94 : 99
Detroit - Orlando 23.04.
Orlando - Detroit 25.04.
Orlando - Detroit 27.04.

Philadelphia - N.Orleans 1:0

Philadelphia - N.Orleans 98 : 90
Philadelphia - N.Orleans 23.04.
N.Orleans - Philadelphia 26.04.
N.Orleans - Philadelphia 28.04.

Indiana - Boston 0:1

Indiana - Boston 100 : 103
Indiana - Boston - : -
Boston - Indiana 24.04.
Boston - Indiana 27.04.

New Jersey - Milwaukee 1:0

New Jersey - Milwaukee 109 : 96
New Jersey - Milwaukee 22.04.
Milwaukee - New Jersey 24.04.
Milwaukee - New Jersey 26.04.

San Antonio - Phoenix Suns 0:1

San Antonio - Phoenix 95 : 96
San Antonio - Phoenix - : -
Phoenix - San Antonio 25.04.
Phoenix - San Antonio 27.04.

Minnesota - LA Lakers 0:1

Minnesota - LA Lakers 98 : 117
Minnesota - LA Lakers 22.04.
LA Lakers - Minnesota 24.04.
LA Lakers - Minnesota 27.04.

Dallas - Portland 1:0

Dallas - Portland 96 : 86
Dallas - Portland 23.04.
Portland - Dallas 25.04.
Portland - Dallas 27.04.

Sacramento - Utah Jazz 1:0

Sacramento - Utah 96 : 90
Sacramento - Utah - : -
Utah - Sacramento 26.04.
Utah - Sacramento 28.04
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez parker 20 Maj 2007, 09:58

wiadomo że san antonio wygra w finale konferencjiz jazz ale Carlos Boozer kontra Tim Duncan. Tak wspaniałego pojedynku wysokich nie było od lat. Obaj ?wietnie wyszkoleni, nie boj?cy się fizycznej gry blisko kosza, ale też bardzo dobrze rzucaj?cy z półdystansu 8) .
NiEbIeSkO CzArNo CzERwOnI
Awatar użytkownika
parker
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: słupsk

Postprzez losmen 20 Maj 2007, 21:03

[quote=parker]wiadomo że san antonio wygra w finale konferencjiz jazz ale Carlos Boozer kontra Tim Duncan. Tak wspaniałego pojedynku wysokich nie było od lat. Obaj ?wietnie wyszkoleni, nie boj?cy się fizycznej gry blisko kosza, ale też bardzo dobrze rzucaj?cy z półdystansu 8) .[/quote]

Rozumiem ze piszesz o Boozerze, bo do Duncana mowiac delikatnie to nie pasuje :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez kshyshtow 01 Cze 2007, 15:54

Awatar użytkownika
kshyshtow
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 19 Cze 2007, 11:37

Oden i kłopoty ze zdrowiem

Blazers nadal nie wiedz? kogo wybrać z pierwszym numerem w zbliżaj?cym się draftcie. Wielu w ich składzie widzi Grega Odena, ale szefostwo zespołu ze stanu Oregon cały czas waha się. Powód? Problemy zdrowotne ?rodkowego z Ohio State.

W zeszłym roku o złamanym nadgarstku rozpisywały się wszystkie gazety w kraju. Do tego dochodz? kłopoty z dyskiem.

- Rozmawiałem z wieloma ludĽmi, którzy stwierdzili, że z jego nadgarstkiem nie jest tak różowo. Może nawet nie wrócić do pełnej sprawno?ci - powiedział przedstawiciel klubu NBA, który widział wyniki testów medycznych Odena.

Osoba ta dodała, że słyszała niepotwierdzon? plotkę o kłopotach Odena z kolanami.

- Z tym nie ma problemów. Kłopotem może być przeskakuj?ce biodro Grega. Od dłuższego czasu wiadomo, że nasz klient ma jedn? nogę dłuższ? od drugiej - powiedział Bill Duffy, który reprezentuje interesy Odena.

I teraz zagadka: kto rozpuszcza plotki
przedstawiciele innych zespolow majacych nizszy numer w drafcie po to zeby Blazers nie wybrali Odena

przedstawiciel Odena i on sam po to zeby nie trafic do slabych Blazers?

gdzie imo powoli powstaje ciekawa druzyna:
Jarret Jack 3 sezon
Brandon Roy (RotY)
LaMarcus Aldridge 2 sezon
Greg Oden?
i wariat Zach Randolph

szalu moze nie ma zwlaszcza nie ma lawki na pozycji obroncow
ale widac powoli jakas reorganizacje i zespol zmierzalby we wlasciwym keirunku, podobnie bylo z bejbi bulls 3 lata temu, teraz sa liczaca sie sila w nba, chcoiaz w tym przypadku ewidentnie brakuje porzadnego PF, ewentual;nie SF jesli Denga iustawic na 4 :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez sikora 19 Cze 2007, 13:47

[quote=losmen]
Oden i kłopoty ze zdrowiem

Blazers nadal nie wiedz? kogo wybrać z pierwszym numerem w zbliżaj?cym się draftcie. Wielu w ich składzie widzi Grega Odena, ale szefostwo zespołu ze stanu Oregon cały czas waha się. Powód? Problemy zdrowotne ?rodkowego z Ohio State.

W zeszłym roku o złamanym nadgarstku rozpisywały się wszystkie gazety w kraju. Do tego dochodz? kłopoty z dyskiem.

- Rozmawiałem z wieloma ludĽmi, którzy stwierdzili, że z jego nadgarstkiem nie jest tak różowo. Może nawet nie wrócić do pełnej sprawno?ci - powiedział przedstawiciel klubu NBA, który widział wyniki testów medycznych Odena.

Osoba ta dodała, że słyszała niepotwierdzon? plotkę o kłopotach Odena z kolanami.

- Z tym nie ma problemów. Kłopotem może być przeskakuj?ce biodro Grega. Od dłuższego czasu wiadomo, że nasz klient ma jedn? nogę dłuższ? od drugiej - powiedział Bill Duffy, który reprezentuje interesy Odena.

I teraz zagadka: kto rozpuszcza plotki
przedstawiciele innych zespolow majacych nizszy numer w drafcie po to zeby Blazers nie wybrali Odena

przedstawiciel Odena i on sam po to zeby nie trafic do slabych Blazers?

gdzie imo powoli powstaje ciekawa druzyna:
Jarret Jack 3 sezon
Brandon Roy (RotY)
LaMarcus Aldridge 2 sezon
Greg Oden?
i wariat Zach Randolph

szalu moze nie ma zwlaszcza nie ma lawki na pozycji obroncow
ale widac powoli jakas reorganizacje i zespol zmierzalby we wlasciwym keirunku, podobnie bylo z bejbi bulls 3 lata temu, teraz sa liczaca sie sila w nba, chcoiaz w tym przypadku ewidentnie brakuje porzadnego PF, ewentual;nie SF jesli Denga iustawic na 4 :)[/quote]

my?le ze Oden jak i Durant zmarnuj? pierwsze lata w NBA je?li zostan? wybrani przez Portland. obojętnie ktory z nich zostanie wybrany nie poci?gnie zespołu tak jak np. Lebron , nie widze zadnej perspektywy przed tym zespołem, co innego Sonics je?li zatrzymaj? Lewisa i wzmocni? ławke mog? zacz?c być znacz?ca siła w nba
Szalik - 40 zł , Bilet na Vipy -35 zł , Bycie kibicem Czarnych - Bezcenne
Awatar użytkownika
sikora
Kadet
Kadet

Postprzez Przemas 31 Lip 2007, 22:51

"Symbol" Le?nych Wilków Kevin Garnett przeszedł do Bostonu ...
http://probasket.pl/News_NBA_Stalo_sie_ ... m__20190_5
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez losmen 31 Lip 2007, 23:08

Lubie Celtics, szanuje ich historie i o ile w przypadku Allena zrobili niezly intetres (Sonics chcieli stawiac na duet Lewis - Durant to ich Lewis "oszukal" i uciekl do Orlano i obuzili sie z reka w nocniku) o tyle przy sprowadzeniu Garnetta stawiam duzy znak zapytana w rubryce "udane transfery"

All Jefferson to bez watpienia przyszlosc tej ligi juz teraz notowal 17/11, Gerald Green to kolejny z mlodych zdolnych.
Dziwie sie tez Garnetowi ktory glosno mowil ze chce walczyc w koncu o mistrzostwo, zeby to zrobic nalezalo pojsc w inna strone Bulls? :)
Bostonczycy mieli trudny nieudany sezon wiec stad rewolucja w skladzie, na mistrzostwo i tak nie ma szans przynajmniej nie w najblizszych 3 latach :) tyle zajmie rozwoj takich graczy jak Rono i moze cos wpadnie w drafcie 2009. Tylko ze za 3 lata to trio Pierce, Allen, Garnett bedzie juz troche wiekowe :) wta moje zdziwienie odnosnie oddania Jeffersona.

Co do tego tria to tez szalu nie robi Ray - Paulto tacy sami zawodnicy nie lubia sie wysilac w obronie, lubia za to oddawac duzo rzutow, lubia kiedy ostatnie akcje nakleza do nich, sa prawie identyczni. Nazwiska robia wrazenie, ale chyba tylko one, ciezko bedzie to ulozyc, co nie zmienia faktu ze w slabej konferencji wschodniej powienien byc co najmniej polfinal, a moze i final konferencji, ale nic wiecej.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez sikora 01 Sie 2007, 00:15

[quote=losmen]Lubie Celtics, szanuje ich historie i o ile w przypadku Allena zrobili niezly intetres (Sonics chcieli stawiac na duet Lewis - Durant to ich Lewis "oszukal" i uciekl do Orlano i obuzili sie z reka w nocniku) o tyle przy sprowadzeniu Garnetta stawiam duzy znak zapytana w rubryce "udane transfery"

All Jefferson to bez watpienia przyszlosc tej ligi juz teraz notowal 17/11, Gerald Green to kolejny z mlodych zdolnych.
Dziwie sie tez Garnetowi ktory glosno mowil ze chce walczyc w koncu o mistrzostwo, zeby to zrobic nalezalo pojsc w inna strone Bulls? :)
Bostonczycy mieli trudny nieudany sezon wiec stad rewolucja w skladzie, na mistrzostwo i tak nie ma szans przynajmniej nie w najblizszych 3 latach :) tyle zajmie rozwoj takich graczy jak Rono i moze cos wpadnie w drafcie 2009. Tylko ze za 3 lata to trio Pierce, Allen, Garnett bedzie juz troche wiekowe :) wta moje zdziwienie odnosnie oddania Jeffersona.

Co do tego tria to tez szalu nie robi Ray - Paulto tacy sami zawodnicy nie lubia sie wysilac w obronie, lubia za to oddawac duzo rzutow, lubia kiedy ostatnie akcje nakleza do nich, sa prawie identyczni. Nazwiska robia wrazenie, ale chyba tylko one, ciezko bedzie to ulozyc, co nie zmienia faktu ze w slabej konferencji wschodniej powienien byc co najmniej polfinal, a moze i final konferencji, ale nic wiecej.[/quote]

moim zdaniem półfinał max. Wsch. nie jest aż taki słaby jak by sie wydawało. Też zastanawiam sie czy oddanie 5 młodych i zdolnych zwłaszcz GG i AJ za 1 nie młodego już gracza było dobrym posunięciem. Czas pokaże ;]
Awatar użytkownika
sikora
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 01 Sie 2007, 01:34

Taki Ratlif to dziadula, moglby byc co najwyzaej rezerwowa 4/5 w Czarnych :) zana strata dla Bostonu, Gomesa tez nie zal, mimo ze ostatni sezon mial neizly to jest to typowa 3, a na trojce Boston ma wiadomo kogo. Szkoda zeby chlopak sie tam marnowal na lawce.

Telfair to typowa jedynka, mlody chloptas ambitny jeszcze ma spore braki zwlaszcza w obronie. Lubi i umie rzucac, jestem ciekawy jak sie roziwnie.

no i dwojka Jefferson - Green. No coments.

wg mnie w Bostonie brakuje przede wszystkim dobrego defensora tpu Battier.

I wlasciwie kto tam bezie kierowal gra??:|
Rono bez watpienia drugim, a pierwszym PG?
West, Allen? (Tony, nie mylic z Rayem)
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez majas34 22 Sie 2007, 18:09

ZAWSZE WIERNI FANI NAJLEPSZYCH--CZARNI SŁUPSK
majas34
Kadet
Kadet

Miejscowość: Zatorze

Postprzez Kowal263 02 Wrz 2007, 19:45

Kolejny Polak w NBA?

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4453035.html

Żeby Was nie trzymać w niepewno?ci napiszę kto to taki, a mianowicie Łukasz Obrzut.
Pamiętam Dawida Obrzuta, ale chyba Łukasz też sie przewin?ł przez nasz klub, podobno uznano że był jeszcze słabszy niż młodszy brat. A jaki "mocny" był Dawid pamiętamy. Może za dwa lata przeczytamy o Marcinie Fliegerze w NBA?
Awatar użytkownika
Kowal263
Kadet
Kadet

Postprzez sisar 02 Wrz 2007, 19:55

Tak my?lę, że chyba w NBA wprowadzono zasadę o jednym polskim zawodniku na parkiecie, albo Ľle przetłumaczono jego nazwisko, wyszło im " super snajper". :green:
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Przemas 19 Wrz 2007, 14:22

http://www.e-basket.pl/News__Kirilenko_ ... tah__41638

No to Grabek nie bedzie zbytnio zadowolony...
Teraz to pewnie bedzie wielka bitwa o AK, bo ktory klub by go nie chial?
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Re: NBA

Postprzez take_it_e-z 01 Gru 2007, 02:06

widze zamułka w tym temacie..

jako fan miami (a raczej J-Willa) i Celtów postuje bo dzis Miami-Boston. faworytem zdecydowanie Boston, ktory wczoraj rozjechal NYK roznica prawie 50 pkt ale Heats po powrocie Wade'a moga cos błysnąc i oby był ciekawy mecz.
za godzine poczatek, pzdr.
Koszalin - Tel Awiw północy
Awatar użytkownika
take_it_e-z
Kadet
Kadet

Postprzez Horto_Mag!ko 27 Gru 2007, 23:44

Witam w tym temacie... ;]
Dzisiaj pierwszy raz wypróbuje programik SopCast ( program do oglądania tv ), obejrze sobie meczyk Cleveland - Dallas, zobaczymy jak będzie śmigać... :) Już zapomniałem czym jest prawdziwa koszykówka... :P trzeba sobie odświeżyć pamięć... ;P
BĄDŻ Z NAMI W KONTAKCIE PANIE BOŻE
Awatar użytkownika
Horto_Mag!ko
Młodzik
Młodzik

Postprzez rzeka 28 Gru 2007, 00:12

Z sopcast'ów korzystałem przez 3 dni - w sumie jakieś 15 minut oglądania :D Stwierdziłem, że wolę poczekać koło 12 godzin i ściągnąć piękny TVRip (wysoka rozdzielczość etc :D)
Awatar użytkownika
rzeka
Junior
Junior

Postprzez take_it_e-z 28 Gru 2007, 00:19

btw.
skad sciagacie nba/ncaa ?
sportbit? davka?
Koszalin - Tel Awiw północy
Awatar użytkownika
take_it_e-z
Kadet
Kadet

Postprzez rzeka 28 Gru 2007, 01:14

jeśli nie złapię na davce, to wyjek google mi pomaga ;)
Awatar użytkownika
rzeka
Junior
Junior

Postprzez Horto_Mag!ko 29 Gru 2007, 13:24

Oglądałem dzisiaj w nocy meczyk Memphis z Houston przez SopCast, rozdzielczość wiadomo, nie zadowalająca, ale przyjemnie się oglądało. A co do samego meczu, to szału nie było, McGrady nie grał, nie wiem czy kontuzja, czy cuś, nie jestem na bieżąco z NBA. Ale warto było sobie przypomnieć parkiet zza oceanu. ;D
BĄDŻ Z NAMI W KONTAKCIE PANIE BOŻE
Awatar użytkownika
Horto_Mag!ko
Młodzik
Młodzik

Postprzez panczowy 29 Gru 2007, 14:50

Tak a propos tych wszystkich SopCastów, TVUplayerów i innych podobnych, jak ktoś chce mieć lepszą jakość obrazu to proponuje podłączyć komputer z telewizorem i po przez TVTool oglądać na telewizorze. Jakość dużo lepsza choć wiadomo że też nie jakaś rewelacyjna :)
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez grabek 27 Sty 2008, 13:43

http://www.youtube.com/watch?v=-_qfVcYNRFA&eurl=http

Genialny klip opisujacy zmiany pokoleniowe w NBA. Ehh :|

polecam
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Przemas 07 Lut 2008, 15:34

Stało się, Shaq przeszedł z Miami do Phoenix. W zamian Suns oddały Shawna Mariona i Marcusa Banksa. Na to wychodzi ze Shaq chce zdobyć swoje 5 mistrzostwo, myślę że może mu sie to udać wraz ze swoją nową drużyną.

ImageImage
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Bilek 12 Lut 2008, 22:40

swiatkoszykowki.blox.pl

ostatnia notka o treningu Howarda przed konkursem wsadow. Myslalem, ze naprawde trudno bedzie wykombinowac jakis wsad, ktorego nie bylo. A tu prosze, 37 sek filmiku - nigdy czegos takiego nie widzialem, jak dobracuje to moze byc naprawde swietne :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez sikora 17 Lut 2008, 13:13

Oglądałem dzisiaj na żywo konkursy all star weekend i naprawde opłacało się nie spać pół nocy :D Swietne wsady ktore musicie zobaczyc!! Takich jeszcze nie byłó:P Powtórka dzisiaj o 17
Awatar użytkownika
sikora
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 17 Lut 2008, 23:34

Macie i podziwiajcie

Konkurs wsadow 2008

Dwight Howard Superman http://pl.youtube.com/watch?v=EZUcL3dfbik
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Ukasus 18 Lut 2008, 02:13

WOW ...
to ze świeczką też bardzo nietypowe i szalone :)
Awatar użytkownika
Ukasus
Junior
Junior

Miejscowość: Słupsk / Ustka

Postprzez BlaKe_One 18 Lut 2008, 21:19

a Tutaj Macie konkurs rzutów za 3 :
http://pl.youtube.com/watch?v=zPLq19CZm ... re=related
Naszym Klubem Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
BlaKe_One
Kadet
Kadet

Postprzez Czarni_FaN 18 Lut 2008, 21:53

Czy to był taki rewelacyjny konkurs wsadów? Pod względem artystycznym napewno ciekawy, ale wydaje mi się, że np Carter i Nate byli bardziej efektowni.
"Nie złamiecie mnie nawet jak będziecie krzyczeć" Igor Griszczuk
Awatar użytkownika
Czarni_FaN
Kadet
Kadet

Postprzez Kamil 18 Lut 2008, 22:30

według mnie Howard zrobił na prawdę nie dość że niezły show, to jeszcze wsady były całkiem ciekawe, szczególnie ten gdzie odbił piłkę od tablicy przed dunkiem, zresztą ten z odbiciem o tył tablicy też był całkiem si. Tak samo jak bardzo oryginalne było zdmuchnięcie świeczki :) teraz naprawdę ciężko już czymś zaskoczyć, dlatego porównywanie do Cartera, który naprawdę robił rzeczy niesamowite nie ma żadnego sensu
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Przemas 19 Lut 2008, 21:59

Ajajaj no to sie ładnie dzieje. Jason Kidd przeszedl z New Jersey Nets do Dallas Mavericks. Myśle że to bardzo udany transfer dla Dallas i Kidd szybko wkomponuje się w drużynę. Jason notuje w tym sezonie 11asyst i 10pkt na mecz. W pakiecie Nets oddali Malika Allena i Antoine Wrighta, natomiast w drugą stronę powędrowali Devin Harris,DeSagana Diop, Maurice Ager, Trenton Hassell i Keith Van Horn. Dodatkowo Dallas oddało prawo wyboru w pierwszej rundzie draftu NBA w 2008 i 2010 roku oraz 3 miliony dolarów.
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez losmen 20 Lut 2008, 00:04

Dziwna decyzja Mavs, oddaja perspektywicznego Harrisa za konczacego sie Kidda, wiac stawiaja wszystko na jedna karte, (albo uda sie w tym sezonie, albo pakujemy manatki i zaczynamy od poczatku? ) o tego odaja wyrobnikow i numery w drafcie, dziwna, niezrozumiala polityka.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez sikora 20 Lut 2008, 20:56

a moim zdaniem udany transfer. Co prawda Harris jest perspektywiczny ale kidd moze zagrac na tym poziomie jeszcze 2 sezony. Reszta to"drobniaki" zwłaszcza Van Horn który nawet nie był w składzie na ten rok :) Czas pokaże.
Awatar użytkownika
sikora
Kadet
Kadet

Postprzez Przemas 02 Mar 2008, 15:48

Tymczasem Marcin Gortat zadebiutował w Orlando. Pojawił sie na parkiecie na ostatnie 3 minuty i zdobył 2 pkt i dołożył jedną zbiórkę.Poniżej podaje link dla tych, którzy nie widzieli:
http://media.putfile.com/Garrity-Gortat-RedickOH-MY
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Gilu 04 Mar 2008, 09:59

http://news.yahoo.com/s/afp/20080304/sp ... V0Ja679LQF

SALT LAKE CITY (AFP) - Point guard Deron Williams tied a season-high with 20 assists as the Utah Jazz beat the Dallas Mavericks 116-110 in a key Western Conference matchup on Monday.

o zesz w mordke jeza :) Kozak...
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez grabek 04 Mar 2008, 14:38

Gilu napisał(a):http://news.yahoo.com/s/afp/20080304/sp_afp/basketnbajazzmavericks;_ylt=As6ZK.y6vveoUJbB76V0Ja679LQF

SALT LAKE CITY (AFP) - Point guard Deron Williams tied a season-high with 20 assists as the Utah Jazz beat the Dallas Mavericks 116-110 in a key Western Conference matchup on Monday.

o zesz w mordke jeza :) Kozak...

Kozak jak Yippie-Ki-Yay :) Oglądałem ten mecz. To był pierwszy mecz Jazz jaki widziałem w całości od ładnych kilku lat. Deron miał czasem takie znajome piki do Carlosa...Jak to powiedział Chiński komentator cionk ciank łooo Stockton to Malone :) Wczoraj zaliczyl 20 asyst , 1 Marca zaliczyl 19... średnio na mecz notuje już ich ponad 10 . Wczoraj zabrakło jednej asysty Deronowi aby wyrównać rekord Stocktona w ilosci asyst do przerwy, miał ich 14.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Przemas 11 Mar 2008, 01:02

wp.pl napisał(a):Jeden z najlepszych koszykarzy ligi NBA Dwyane Wade z Miami Heat z powodu kontuzji lewego kolana nie zagra do końca sezonu - poinformował w poniedziałek trener Miami Pat Riley.

Kontuzja Wade'a, najlepszego zawodnika finałów ligi NBA z 2006 roku, to ogromne osłabienie dla Miami.

Jednak z Wadem czy bez niego drużyna Heat i tak nie ma już szans na awans do rundy play off ligi NBA, bo w 61 meczach odniosła tylko 11 zwycięstw i jest najgorszą drużyną ligi zajmując ostatnie miejsce w tabeli Southeast Division.

Mimo kłopotów ze zdrowiem Wade jest w składzie reprezentacji USA na igrzyska w Pekinie i zamierza wziąć udział w turnieju olimpijskim.

W obecnym sezonie Wade notował średnio 24,6 punktów w meczu i zajmował piąte miejsce w rankingu najskuteczniejszych zawodników NBA.

Heat nie osiągnie w tym sezonie za dużo więc niech lepiej sie leczy, zeby byc zdrowym na igrzyska.
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Kamil 11 Mar 2008, 10:49

i dzięki temu uzyskają pierwszy wybór w drafcie bo tylko o to już teraz chodzi
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez losmen 24 Mar 2008, 23:55

Tegoroczne Play offy na zachodzie zapowiadaja sie fantastycznie. W tej chwili szosta druzyna traci do lidera 1 mecz :)

Wspominajac zeszly sezon kiedy osme GS wyeliminowalo w pierwszej rundzie liderujace Dallas to zapowiada nam sie prawdziwa orgia !!
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 17 Kwi 2008, 09:10

A w cieniu play-offs, na zakonczenie sezonu, znowu zagral Gortat.

http://www.nba.com/games/20080416/WASORL/boxscore.html

:o

Czy wkradl im sie po prostu jakis blad na nba.com? Jesli nie, to wielkie brawa dla Marcina. Wywalczyl dla siebie prawie 28 minut, a mecz zakonczyl z dorobkiem 12 pkt i 11 zbiorek!! Poza tym mial dwie asysty, blok, przechwyt, faul i strate. Normalnie nie chce mi sie wierzyc ;) Eval 19, trzeci strzelec druzyny [:o
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Gilu 17 Kwi 2008, 10:18

Bilek napisał(a):A w cieniu play-offs, na zakonczenie sezonu, znowu zagral Gortat.

http://www.nba.com/games/20080416/WASORL/boxscore.html

:o

Czy wkradl im sie po prostu jakis blad na nba.com? Jesli nie, to wielkie brawa dla Marcina. Wywalczyl dla siebie prawie 28 minut, a mecz zakonczyl z dorobkiem 12 pkt i 11 zbiorek!! Poza tym mial dwie asysty, blok, przechwyt, faul i strate. Normalnie nie chce mi sie wierzyc ;) Eval 19, trzeci strzelec druzyny [:o

oby w Play offach rowniez dawano mu szanse.

Marcin to chyba najwiekszy talent i najbardziej sensowny gracz z Polaków ,jacy dostali sie do NBA.
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez losmen 17 Kwi 2008, 17:10

Gortat w PO? zartujecie?
W tym meczu zagraly rezerwy to taki off season sezonu zasadniczego, zeby wazni zawodnicy mogli odpoczac.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez wyrzyk 23 Kwi 2008, 08:46

Gortat w PO? zartujecie?

heh a jednak sobie zagrał :) 4 minuty to moze nie duzo, ale zapisal sie do historii jako 1szy polak w play off... :) gratulacje :D heh moze gdyby pierwszym centrem nie był Dwight to pogralby sobie wiecej :PP ale przynajmniej ma sie od kogo uczyc ;) btw... miał jedna zbiorke w ataku :PP :D nie przygladałem sie statystykom i nie wiem czy jest to spowodowane faulami howarda, ale w tym meczu Gortat nie wszedl przy prowadzeniu 20 pktami ^^ :PP widac ze gracz z przyszłościa niech zostanie w orlando na nastepny sezon i trenuje jeszcze mocniej ;)
wyrzyk
Kadet
Kadet

Postprzez Kamil 23 Kwi 2008, 11:42

to wejście nie było spowodowane żadnymi faulami, po prostu został wpuszczony przez trenera przy mega równym wyniku i nie zepsuł tego :) BTW dobrze że już jest 2:0 ;]
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Bilek 25 Kwi 2008, 08:20

No i prosze, znow Marcin wyszedl w play-off. Tym razem mecz rowniez na styku - zaczal grac od drugiej kwarty przy minus 11 i od razu zrobil wsada. Pozniej sfaulowal i zszedl, ale w trzeciej kwarcie ponownie sie pojawil.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Tommy 27 Kwi 2008, 22:39

Losman jak tam twoj pesymizm. Z tego co widze to Gortat na parkiecie jednak sie pojawia.Czyzby przeciucie zawiodlo. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tommy
Kadet
Kadet

Postprzez wyrzyk 08 Maj 2008, 21:24

A Goratat znowu w PO ;) w 3 meczu połfinałowym konferencji, Orlando Wygralo z Pistons 111-86

Gortat zagrał 4 min i :
rzucial 2 pkty (1/1 z gry :P), zaliczyl 1 zbiórka w ataku iii... 2 bloki :)
Ja tam licze na jakies moze na faule Howarda i wtedy pogra polak dłuzej, bo widac ze grac potrafi ;)
wyrzyk
Kadet
Kadet

Postprzez MZKS 11 Maj 2008, 11:43

Gortat wszedł na 3 minuty, zdobył 4 pkt zaliczył blok or5az 1 zbiórkę. Kolejny fajny występ naszego w NBA. Jakby dostawał więcej minut, na pewno by nie zawiódł
"Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa." - Michael Jordan
Awatar użytkownika
MZKS
Junior
Junior

Postprzez Ulrych 17 Maj 2008, 12:41

I jak tam panie Grabku, kto mial racje?:P Podoba sie wynik polfinalu konferencji? Brawo dla Kobe go i reszty spolki
CZARNI SŁUPSK!!!
Awatar użytkownika
Ulrych
Młodzik
Młodzik

Postprzez mir002 22 Maj 2008, 12:05

Kobe! Kobe! Kobe!! ;P :green: Spursi w pierwszym meczu rozjechani :P

Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 89:85 (1:0)
LAL: Bryant 27pkt 9ast 5zb, Gasol 19pkt 7zb, Radmanovic 10pkt 5zb, Vujacic 10pkt 5zb.
SAS: Duncan 30pkt 18zb 4blk, Parker 18pkt 10zb 6ast, Bowen 12pkt, Ginobili 10pkt (1/7za2 2/6za3).
Czarni My Wierzymy !!!
"I always like something that's sleek, that's creative, that's sharp and precise.. because that's the way I play." - kb24
Awatar użytkownika
mir002
Kadet
Kadet

Miejscowość: Kępice

Następna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość