Polska Liga Koszykówki

Koszykówka w Polsce i na świecie

Re: Polska Liga Koszykówki

Postprzez wozek 05 Maj 2017, 21:52

a w stelmecie Matczak, Grucha i Mokry łącznie 5 pkt.
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez milek009 05 Maj 2017, 22:14

wozek napisał(a):a w stelmecie Matczak, Grucha i Mokry łącznie 5 pkt.

i bardzo pięknie.
One World, one dream, one game...
milek009
Kadet
Kadet

Miejscowość: Wrocław/Słupsk

Postprzez dany 05 Maj 2017, 22:15

Matczak i tak byłby właśnie po sezonie, ale reszta ....
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez iwakac 06 Maj 2017, 07:27

ja tam po tym co zobaczyłem w tym sezonie to się nie dziwie Karolowi, Mokremu że stąd spie.rdolili
iwakac
Młodzik
Młodzik

Postprzez pio683 06 Maj 2017, 09:24

Myślicie, że będą streamy do meczu? Bo Cyfrowego Polsatu to ja na pewno nie kupię:)
pio683
Młodzik
Młodzik

Postprzez General 06 Maj 2017, 10:17

pio683 napisał(a):Myślicie, że będą streamy do meczu? Bo Cyfrowego Polsatu to ja na pewno nie kupię:)

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka

Zainstaluj sobie "sopcast" , tam sie nie tnie i spokojnie mozna obejrzec.
ocenzurowano w interesie mediow
General
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez pio683 06 Maj 2017, 10:38

Ok, dzięki:)
pio683
Młodzik
Młodzik

Postprzez wozek 07 Maj 2017, 22:25

obrazek po zakończonym meczu Stelmetu z Polpharmą:
Szymon Długosz i Jarek Mokros rozmawiają ze sobą i przebijają sobie piątkę :) szkoda tylko, że żaden w naszej koszulce.
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez dany 07 Maj 2017, 23:45

Trzeba przyznać, że Stelmet tą głębią składu zabija, to faktycznie lepiej że gramy z Anwilem.
Co do Długosza to właśnie widać ile minut mu sie udało wywalczyć w STG, szkoda, bo faktycznie wydawało sie na początku ze sobie tam poradzi
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez turystek 08 Maj 2017, 07:26

wozek napisał(a):obrazek po zakończonym meczu Stelmetu z Polpharmą:
Szymon Długosz i Jarek Mokros rozmawiają ze sobą i przebijają sobie piątkę :) szkoda tylko, że żaden w naszej koszulce.

seria naszej byłej gwiazdy powalająca...nie lepiej było się dogadać i grać pierwsze skrzypce u nas ?
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez KrzysSied 08 Maj 2017, 09:28

turystek napisał(a):seria naszej byłej gwiazdy powalająca...nie lepiej było się dogadać i grać pierwsze skrzypce u nas ?

Widać, że w Stelmecie wszyscy nowi traktowani są równo. JM zagrał chociaż 1,5 kwarty (a że strzelcem wybitnym nigdy nie był rzucił punktów ile rzucił). Ale taki Matczak, w Asseco "super strzelec" a tu gra niecałe 7 minut (i to w takim meczu gdzie przez 20 - 25 minut zwycięstwo nie było nawet zagrożone).
Widać lepiej grać mniej (bez statusu lidera) ale za więcej (wirtualne). A tak na marginesie ciekaw jestem czy JM wraz ze swoim menagerem podpiszą ugodę ze Stelmetem jak zbraknie kasy czy będą znowu zmieniać klub.
KrzysSied
Młodzik
Młodzik

Postprzez pantera 08 Maj 2017, 16:57

pantera
Młodzik
Młodzik

Postprzez defender 08 Maj 2017, 21:25

Sugerujesz, że to ktoś z forum?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez wozek 08 Maj 2017, 22:53

pantera napisał(a):https://twitter.com/KamilLaczynski/status/861582320712765443
mieliśmy się tak nie zachowywać

Łączka jak zwykle floopuje :D relax ;)
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez gornik1236 09 Maj 2017, 19:29

Toronto już czeka na nas w półfinale ;)
Rosa frajerzy roku.
"Koń, który wciąż wygrywa, wygra i tym razem" G.Okorn
Awatar użytkownika
gornik1236
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez wozek 09 Maj 2017, 19:40

gornik1236 napisał(a):Toronto już czeka na nas w półfinale ;)
Rosa frajerzy roku.

Najlepsze są te prognozy przed playoffowe kto z kim ile meczy rozegra :D Fachofcy ;p
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez Majkiii 22 Maj 2017, 19:23

Jaruś Mokros dziś specjalne zadanie od Gronka - przybijanie z ławki piątek kolegom po ich udanych akcjach ;/
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez MureQ 22 Maj 2017, 19:25

Majkiii napisał(a):Jaruś Mokros dziś specjalne zadanie od Gronka - przybijanie z ławki piątek kolegom po ich udanych akcjach ;/

Bez przesady. Połowa czwartej kwarty, a grał już prawie 18 minut - więcej np. od Zamoja.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Majkiii 22 Maj 2017, 19:32

MureQ napisał(a):
Majkiii napisał(a):Jaruś Mokros dziś specjalne zadanie od Gronka - przybijanie z ławki piątek kolegom po ich udanych akcjach ;/

Bez przesady. Połowa czwartej kwarty, a grał już prawie 18 minut - więcej np. od Zamoja.

20 minut i 2 zbiórki. ale Stelmet to tylko trampolina do Europy ;/

ps. Ciekawe czy Matczak zadowolony ze swojej roli ?
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez turystek 22 Maj 2017, 22:25

MureQ napisał(a):

No i punktów przez te 18 minut narzucał okrągłe 0...

Mógł zostać szanowanym czarnuchem :) został...no właśnie...zapchajdziurą ?

Po cichu chyba tego mu życzyliśmy :) w większości.
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez MureQ 22 Maj 2017, 22:32

Szczerze to nie pojmuję, jak można komuś, kto tyle dał drużynie w przeszłości, życzyć porażki. A tym bardziej czerpać satysfakcję z czyichś niepowodzeń. Bez względu na okoliczności, w jakich rozstał się z klubem.

Mimo wszystko jednak nie uważam, aby akurat Mokry musiał wstydzić się swojej gry w Stelmecie. Punkty to nie wszystko. Większy problem zdecydowanie mają Matczak i Grucha. Szczególnie Karol spadł z poziomu kadrowicza, lidera drużyny i top 5 ligi do roli dalekiego rezerwowego...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez dany 22 Maj 2017, 23:56

MureQ napisał(a):Mimo wszystko jednak nie uważam, aby akurat Mokry musiał wstydzić się swojej gry w Stelmecie. Punkty to nie wszystko....

Zgadzam sie, szczególnie bylo to widać w 4 meczu z STG, drużynie nie szło, zrobił trochę czarnej roboty i Stelmet wrócił do gry. Ciagle jest w tym dobry. Pytanie czy faktycznie o to Mokremu chodziło, bo jak rozumiałem chciał być również kluczowym graczem ataku, a akcji na niego nie stwierdziłem. Zresztą, widać ile czekał na to Grucha, i sie chyba nie doczeka
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez turystek 23 Maj 2017, 03:46

dany napisał(a):
MureQ napisał(a):Mimo wszystko jednak nie uważam, aby akurat Mokry musiał wstydzić się swojej gry w Stelmecie. Punkty to nie wszystko....

Zgadzam sie, szczególnie bylo to widać w 4 meczu z STG, drużynie nie szło, zrobił trochę czarnej roboty i Stelmet wrócił do gry. Ciagle jest w tym dobry. Pytanie czy faktycznie o to Mokremu chodziło, bo jak rozumiałem chciał być również kluczowym graczem ataku, a akcji na niego nie stwierdziłem. Zresztą, widać ile czekał na to Grucha, i sie chyba nie doczeka

Bardziej chodziło mi o to co Dany ubrał w słowa...Myślisz Mureq, że Stelmet by sobie bez Mokrosa nie dał rady ? Myślę, że spokojnie...

Poszedł po medal i go dostanie...nawet 2 tylko czy warto ? Cały ten cyrk był wart stracenia roku ? Może i więcej ? Tam już się kilku naszych byłych graczy wybijało...chciało się wybić.

Nikomu się nie udało.
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez defender 23 Maj 2017, 11:15

Tak bardzo nam brakuje Mokrego w PO, a tak ciężko przechodzi przez gardło, żeby to przyznać.
A z tym zyczeniem niepowodzenia, to coś jak z byłą dziewczyną, która nas zostawiła - po ch*j ma być szczęśliwa z innym?
Ja osobiście czuję się zdradzony przez Mokrosa. Niezależnie od okoliczności jego odejścia.
I mam dylemat moralny typowy dla Polaka-katola. Czy życzyć mu powodzenia, czy jednak nie. Bo na obojętność nie ma tu miejsca.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez iwakac 23 Maj 2017, 14:43

też nie do końca pojmuje jak możecie mu życzyć wszystkiego najgorszego oddał kawał serducha dla czarnych brązowe seony są jego zasługą w jakimś stopniu . Odszedł , odszedł po Yippie-Ki-Yay drążyć temat , przed sezonem mógł wybrać ZG za lepszy hajs a z sentymentu zostal , w klubie nie placili oczernili go jordanczyka to sie zwinal ja mu sie nie dziwie i szczerze mu zycze powodzenia , mimo że jako "kolega" nie darze go sympatia , ale za to co robil w czarnych dożywotni respect niech mu się wiedzie . Trochę szkoda , że nie z nami ale to niestety w klubie był/jest problem a nie w zawodnikach , wszyscy nam tak z tego slupska uciekaja , Mantas jest wyjatkiem
iwakac
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 23 Maj 2017, 14:57

iwakac napisał(a):też nie do końca pojmuje jak możecie mu życzyć wszystkiego najgorszego oddał kawał serducha dla czarnych brązowe seony są jego zasługą w jakimś stopniu . Odszedł , odszedł po Yippie-Ki-Yay drążyć temat , przed sezonem mógł wybrać ZG za lepszy hajs a z sentymentu zostal , w klubie nie placili oczernili go jordanczyka to sie zwinal ja mu sie nie dziwie i szczerze mu zycze powodzenia , mimo że jako "kolega" nie darze go sympatia , ale za to co robil w czarnych dożywotni respect niech mu się wiedzie . Trochę szkoda , że nie z nami ale to niestety w klubie był/jest problem a nie w zawodnikach , wszyscy nam tak z tego slupska uciekaja , Mantas jest wyjatkiem

To kto jeszcze tak sie zachowal?

IMO Mokry zostawil druzyne W NAJTRUDNIEJSZYM momencie. Pamietac o zaslugach nalezy, ale wybaczyc i zapomnuec czegos takiego nie mozna. Moje wk*wienie w tej sytuacji pietnuje jeszcze fakt, jak bardzo go teraz brakuje..
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 23 Maj 2017, 15:05

Dokładnie... to jest brakujący element w naszej układance. Nawet z nim zamiast Bachynskiego bylibyśmy sporo mocniejsi pod koszem, Dawał brakujące zbiórki i walkę pod koszem... niestety odszedł, porzucił to co 'niby' kochał. Było minęło, był jak jeden z wielu... niestety. Niektórzy potrafili problemy rozwiązywać wewnątrz, zaciskać zęby i grac dalej dla naszej drużyny i dla nas. Jarek poszedł po karierę i pieniądze.
Pieniądze zarobił ale jego kariera zrobiła krok w tył, albo i dwa. Niestety. Gdyby dokończył sezon u nas, pomógł wejść do finału a po sezonie odszedł normalnie to NIKT nie powiedziałby na niego złego słowa. Ba, nawet miałby u nas wielkie owacje za każdym razem gdyby tu przyjeżdzał. A tak sam sobie zgotował ten los. Nie będę go bronił bo on jest świadomy że po tym w jaki sposób rozstał się z klubem i czy miał czy nie miał racji tego nie kwestionuje, to niestety takich reakcji musiał się spodziewać.
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez BED 23 Maj 2017, 15:48

Każdy jeden zawodnik, który ucieka z zespołu jak... w dodatku robi to bez zgody klubu i stwarza tym samym problemy jest dla mnie dużym zawodem.

Nieważne co by się w klubie nie działo to są jeszcze kibice. Mokros nawet nie podziękował za granie dla nas. Po prostu obraził się i nas Wszystkich olał, i już. To zupełnie tak jakby pokazał nam, kibicom fakolca.

Bardzo lubiłem tego zawodnika - ale teraz jest mi zupełnie obojętny.
Jak słyszę Mokros - odwracam głowę w drugą stronę.
AMEN
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez turystek 23 Maj 2017, 16:37

defender napisał(a):Tak bardzo nam brakuje Mokrego w PO, a tak ciężko przechodzi przez gardło, żeby to przyznać.
A z tym zyczeniem niepowodzenia, to coś jak z byłą dziewczyną, która nas zostawiła - po ch*j ma być szczęśliwa z innym?
Ja osobiście czuję się zdradzony przez Mokrosa. Niezależnie od okoliczności jego odejścia.
I mam dylemat moralny typowy dla Polaka-katola. Czy życzyć mu powodzenia, czy jednak nie. Bo na obojętność nie ma tu miejsca.

ja mu nie życzę niepowodzenia...na szacunek pracuje się cały czas...to, że ktoś kiedyś coś nam to my teraz mamy jemu bo wtedy on coś nam ? Wtedy to wtedy a teraz to teraz.

Ugoda podobno była uzgodniona i nie ma co wybielać jednej czy drugiej strony. Zarząd dał ciała i rozebraliśmy to na małe piłeczki - potem doszło to i tamto i wpadło gówno w wentylator. To, że jeszcze leci i czasem kogoś ubazga to trudno.

Jak jest zadowolony ze swojej roli to super.

Ja mam jednak większy sentyment do człowieka, który stracił zdrowie na tym klubie niż do najemnika, który wykonywał swoja pracę. Zostawił serce na parkiecie ? Brawo...bo miał w tym interes.

Koniec tematu.
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez krasnad 24 Maj 2017, 13:03

Losu piszesz, że zostawił drużynę w najtrudniejszym momencie. OK. Ale jak wcześniej klub zachował się względem niego, m.in za sprawą Sałaty, gdy on miał najtrudniejszy moment. Prawda jest taka, że jeżeli byśmy się wywiązywali z umów, nie było by tego problemu. Tekstu o hajsie nie kupuję - jak by faktycznie poszedł za hajsem, to zrobiłby to przed kontuzją, za dużo większe pieniądze.

Twardy moim zdaniem zachował się nie fer i w momencie, gdy nie dostaje należnych mi jak psu buda pieniędzy, do tego jest oczerniany w mediach, podejmuje się ciężkie decyzje. Czy dobre? Nie sądzę - obie strony straciły bardzo wiele. Bo Jarek stracił możliwość gry w dużym wymiarze. Pieniędzy nie stracił, bo udowodnił, że to on miał rację, więc pieniążki muszą popłynąć, a Stelmet po kontuzji też milionów nie wyłożył. Stracił przede wszystkim szacunek dużej części kibiców, szczególnie tych mniej lub bardziej przymykających oko na niektóre działania Prezesa. Prawda jest taka, że gdyby został i dograł sezon pieniądze i tak by otrzymał, rola w drużynie byłaby większa, a po sezonie odszedł by w zupełnie innej atmosferze. Żal do Prezesa Twardowskiego musiał być na prawdę bardzo duży, skoro był w stanie poświęcić to wszystko. Myślałem, że konferencja coś wyjaśni, jednak moim zdaniem to był zupełny, bezcelowy niewypał, bicie na ślepo i palenie mostów, a bardzo wiele pytań pozostało bez odpowiedzi.

Co stracił klub? Podliczmy - z tego, co mówił prezes Twardowski Jarek chciał "wyłudzić "pieniądze z klubu - nie wiem, jaką kwotę, ale załóżmy że jest to przedział 20-100 tyś złotych. Z tego, co mi wiadomo to sąd przyznał rację Jarkowi - pieniądze tracimy bezpowrotnie, do tego nie mamy czołowego i kluczowego zawodnika, nie wspominając o stratach wizerunkowych. Kosztowało nas to na tamten moment 20-100 tyś. Do tego dochodzą koszty biletów Bachynskiego i Nino, pieniądze wypłacane im w kontrakcie, (jednego można odliczyć, o center i tak musiałby być podpisany), Yippie-Ki-Yay od porażek w Zielonej, Włocławku, które może z Jarkiem też by się wydarzyły, ale na temten moment wynikały z ogromnych problemów z rotacją. Dochodzimy do PO - Anwil - piękna historia, z Toruniem moim zdaniem wyszło to najbardziej bokiem. I może właśnie przez tamte działania teraz nie było finału. To gdybanie - jasne, ale przegraliśmy deskę sromotnie, co było kluczem do dwóch pierwszych wygranych Torunia. Oglądaliśmy śmiechu wartego plpassa i centra oddychającego rękawami, i zawodników nie grających na swoich nominalnych pozycjach. Mamy ogromny problemy - wycofanie sponsora i dołożyliśmy sobie dodatkowo ogromną wpadkę wizerunkową oraz osłabiającą drużynę. Ludzie całą winą obarczają Tarka, który też święty nie jest, ale to trochę już chyba życzeniowe obarczanie. Stajemy teraz przed następnym sezonem z wielkim znakiem zapytania. I jeżeli nawet znajdzie się sponsor, który wyłoży g4rube pieniądze - wciąż mamy problem, bo wykreślając z listy potencjalnych transferów plpassy od Tarka, robi się baaardzo wąsko. Do tego - o ile w sytuacji w Gruchą drużyna nie stała po jego stronie, bo to, co zrobił to było świństwo i wykorzystanie okazji, o tyle w sytuacji z Jarkiem jest odwrotnie, co chyba potwierdza fakt, że niedługo po sporze z Jarkiem i jego agentem, do klientów Tarka dołączył Greg Surmacz, co w kontekście następnego sezonu też może okazać się nie na naszą korzyść.

Szkoda mi bardzo, że Jarek odszedł z klubu w takich okolicznościach, ale w pełni go rozumiem. Człowiek wykonuje jakąś pracę i za tą pracę powinien otrzymać należną wypłatę, jeżeli jej nie otrzymuje i dodatkowo próbuje się z niego zrobić złodzieja, zupełnie się nie dziwie, bo 90% z nas w swoich normalnych pracach po miesiącu nie otrzymaniu wynagrodzenia i takich słowach, jakie on usłyszał kopnęło by pracodawce w dooopę dużo wcześniej. Nie łączmy tej sprawy z Gruchą, bo tam była krystaliczna forma Yippie-Ki-Yay. Łatwo kogoś z perspektywy kibica oczernić, wygwizdać, ale prawda jest taka, że duuużo gorzej zachował się mały dezerter, który faktycznie w najgorszym momencie opuścił drużynę. Jego też zabrakło, a wynika to tylko i jedynie z frajerstwa i tutaj to on był nie w porządku do klubu i wrednie go wykorzystał.
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez dany 24 Maj 2017, 13:18

Wszystko fajnie, o syfie za całą sytuacją sama prawda, tyle że dalej nie do końca jest jasne, czy faktycznie klub powinien wypłacać zawodnikowi gdy jego kontrakt jest ubezpieczony i w ubezpieczeniu jest zapisane że to zawodnik otrzyma pieniądze od ubezpieczyciela za czas gdy nie gra w klubie.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Rychu#07 24 Maj 2017, 13:37

Tak, jak pisze Dany. Kto i gdzie stwierdził, że Jarkowi te pieniądze się należą? Oprócz oczywiście Jarka, Michała i Księcia?
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez krasnad 24 Maj 2017, 14:33

Nie widziałem umowy. Sąd wydał zawodnikowi list czystości, więc stwierdziłem, że sprawa została wyjaśniona na korzyść zawodnika - jeżeli to się nie łączy to może ktoś zorientowany napisze, jak się sytuacja skończyła. Bo żadnego oświadczenia nigdzie nie widziałem. Sprawa byłaby o wiele prostsza, jeżeli mielibyśmy pewność, że klub nie miał zaległości za okres kontuzji (może nawet okres przed kontuzją), bo to mogło zmienić postać rzeczy.

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez dany 24 Maj 2017, 14:36

krasnad napisał(a):Sprawa byłaby o wiele prostsza, jeżeli mielibyśmy pewność, że klub nie miał zaległości za okres kontuzji (może nawet okres przed kontuzją), bo to mogło zmienić postać rzeczy.

W świetle radosnej działalności warzywnego przyjaciela, nikt zupełnie nie może być pewny że zawodnik dostawał wszystko i na czas mimo, że w klubie wszystko może wyglądać super.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez krasnad 24 Maj 2017, 14:39

A więc tę radosną działalność też trzeba było wziąć pod uwagę przed słowami, że ktoś próbuje wyłudzić pieniądze, nie mając pewności, że zobaczył bezsprzecznie należne mu wynagrodzenie.

krasnad
MVP
MVP

Postprzez Srodkowopomorski 24 Maj 2017, 16:13

krasnad napisał(a):Nie widziałem umowy. Sąd wydał zawodnikowi list czystości, więc stwierdziłem, że sprawa została wyjaśniona na korzyść zawodnika - jeżeli to się nie łączy to może ktoś zorientowany napisze, jak się sytuacja skończyła. Bo żadnego oświadczenia nigdzie nie widziałem. Sprawa byłaby o wiele prostsza, jeżeli mielibyśmy pewność, że klub nie miał zaległości za okres kontuzji (może nawet okres przed kontuzją), bo to mogło zmienić postać rzeczy.

To federacja sportowa FIBA nakazała wydać Mokrosowi list czystości. Natomiast dla oceny słuszności roszczeń o zapłatę należności Mokrosa wobec klubu oraz zapowiadanych przez Twardowskiego wzajemnych roszczeń klubu wobec tego zawodnika za szkody wyrządzone bezprawnym zerwaniem kontraktu miarodajne będzie orzeczenie trybunału arbitrażowego BAT; tego rozstrzygnięcia z tego, co wiadomo jeszcze nie ma. W tych sprawach stanowisko FIBA zajęte na potrzeby rozpoznania wniosku dotyczącego wydania listu czystości nie jest miarodajne, bo BAT będzie podejmował samodzielnie (niezależnie od FIBA) ustalenia faktów i ocenę tych faktów.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez krasnad 24 Maj 2017, 16:15

Dzięki! No to w sumie pozostaje uzbroić się w cierpliwość...

krasnad
MVP
MVP

Postprzez sisar 29 Maj 2017, 18:33

Ale Stal Ostrów mi imponuje w tym półfinale, niech wygrają ten mecz.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Majkiii 29 Maj 2017, 19:34

No to Stelmet w finale. Głupio byłoby nie wspomnieć jak duża w tym zasługa naszego byłego zawodnika Jarka Mokrosa ;/

1. mecz - 10 min 0 pkt 1 zb
2. mecz - 18 min 0 pkt 2 zb
3 mecz- 10 min 0 pkt 1 zb
4 mecz - 9 min 2 pkt 0 zb
5 mecz- 7 min 2pkt 1 zb

razem- 54 min 4 pkt 5 zb( tyle samo co strat) śr. punktów 0,8

No chyba nam się Jareczek nie rozwija tak jak agenta zapowiadał, oczywiście w decydującym meczu całą 2 połowę przesiedział na ławce. ;D

ps. Losu liczyłem przede wszystkim dla Ciebie ;/
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez dany 29 Maj 2017, 19:44

Majkiii napisał(a):razem- 54 min 4 pkt 5 zb( tyle samo co strat) śr. punktów 0,8
;/

11 minut na mecz, z analizy składu SZG przed przyjściem Jarka wychodziło mi ze to będzie 10-15 minut, wiec zaskoczenia nie ma. I Jarek pewnie o tym wiedział. Zaskoczeniem jest dla mnie ze Grucha ma jeszcze mniej minut.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez turystek 29 Maj 2017, 19:47

dany napisał(a):
11 minut na mecz, z analizy składu SZG przed przyjściem Jarka wychodziło mi ze to będzie 10-15 minut, wiec zaskoczenia nie ma. I Jarek pewnie o tym wiedział. Zaskoczeniem jest dla mnie ze Grucha ma jeszcze mniej minut.

mi zaimponował :) na własne życzenie wrąbać się w bagno...nie ma co-skok jakościowy..
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez milek009 29 Maj 2017, 20:27

Ale zagra w finale (albo nie zagra, ale w składzie meczowym będzie)! [:o
One World, one dream, one game...
milek009
Kadet
Kadet

Miejscowość: Wrocław/Słupsk

Postprzez turystek 29 Maj 2017, 21:56

milek009 napisał(a):Ale zagra w finale (albo nie zagra, ale w składzie meczowym będzie)! [:o

tak między nami to jakby był w naszym składzie miał też duuuże szanse zagrać w finale...w zupełnie innej roli...
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez Mateusz 30 Maj 2017, 07:51

turystek napisał(a):
milek009 napisał(a):Ale zagra w finale (albo nie zagra, ale w składzie meczowym będzie)! [:o

tak między nami to jakby był w naszym składzie miał też duuuże szanse zagrać w finale...w zupełnie innej roli...

Słuchajcie,już wystarczy,nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, skupmy sie na swoich zawodnikach i na naszym (mam nadzieję) kolejnym brązie :)

Jarek wybrał jak wybrał, myślę,że on sam też załuje tej decyzji.
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Polska Liga Koszykówki

Postprzez dany 30 Maj 2017, 09:12

Mateusz napisał(a):Jarek wybrał jak wybrał, myślę,że on sam też załuje tej decyzji.

A ja właśnie myśle ze nie żałuje, bo wiedział jak to będzie wyglądało. Tu cudów nie ma, w Zielonej mecze trwają tez 40 minut, a zawodników do grania dużo. Sam JJ przyznał ze wzmocnienia w trakcie sezonu maja charakter zabezpieczenia pozycji na wypadek kontuzji. No i Jarek zgodził się czekać na swoją szansę.
Czy w tym momencie kariery jest to dla niego najlepsze wyjście ? To już jego sprawa. Możliwe ze zwyczajnie całe życie o tym marzył. Jak Grosicki o PremierLeague
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez losmen 30 Maj 2017, 10:01

Po trzecim meczu polfinalowym juz myslalem ze sweepa zrobi i szarpnie sie na 4 x 0, ale skubany w g4 rzucil 2 pts i misterny plan poszedl sie Yippie-Ki-Yay ;D
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Majkiii 01 Cze 2017, 21:41

losmen napisał(a):Po trzecim meczu polfinalowym juz myslalem ze sweepa zrobi i szarpnie sie na 4 x 0, ale skubany w g4 rzucil 2 pts i misterny plan poszedl sie Yippie-Ki-Yay ;D

to żeby być na bieżąco nasz Jarek nie zwalnia tempa.

1 mecz finałów : 10 min 0 pkt(0/1 z gry, 0/2 wolne) 1zb(1 strata) eval -2.

co jak co ale formę to on ma stabilną. ;/
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez sisar 02 Cze 2017, 03:05

Niestety, ale Jarek po kontuzji w ogóle nie odzyskał formy, owszem walczy, ale do formy z poprzedniego sezonu mu daleko. No i raczej w tym sezonie już do niej nie wróci, grając ogony. A szkoda, bo mimo wszystko bardzo go polubiłem i mimo tego całego zamieszania dalej mu kibicuję. :P
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez turystek 02 Cze 2017, 07:34

sisar napisał(a):Niestety, ale Jarek po kontuzji w ogóle nie odzyskał formy, owszem walczy, ale do formy z poprzedniego sezonu mu daleko. No i raczej w tym sezonie już do niej nie wróci, grając ogony. A szkoda, bo mimo wszystko bardzo go polubiłem i mimo tego całego zamieszania dalej mu kibicuję. :P

Odzyska formę w następnym sezonie...pan agent załatwi mu lukratywny kontrakt w innym zespole...przytuli sowitą kasę za nową umowę :).

i się kołka kręcą...chciał sobie chłopak polepszyć to sobie polepszył...mniejsze ryzyko kontuzji :) na kadrę jechać nie trzeba no i atrakcji w zielonej więcej...dostanie 2 medale za nic :) żyć nie umierać... wpis w CV jak znalazł...bo za miszcza więcej trza płacić :).
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez BED 02 Cze 2017, 10:54

Powtórzę się. Jarek to typ gracza, który musi sporo grać aby dojść i utrzymać formę.
Zobaczcie co stało się z Gruchą w Stelmecie.
AMEN :zęby:
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość