Hale w PLK i nie tylko

Koszykówka w Polsce i na świecie

Postprzez soft_toy 26 Mar 2004, 20:56

Ja byłam w Łuczniczce :) I powiem wam, ze hala robi wrażenie, zarówno z zewn?trz jak i we wn?trz :!: :) Bardzo nowoczesna :D Ale ja i tak wolę nasz? Gryfię :!: Będ?c w Łuczniczce miałam wrażenie, że jako? za daleko od siebie s? tam siedzenia :) Przez to nie czuło się klimatu :D A może tylko ja miałam takie wrażenie :D
Nie wspomnę już o tym, że tylko połowa miejsc była zajęta :D Jutro musi być inaczej :)
soft_toy
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Słupsk/Szczecin

Postprzez Fenriz 26 Mar 2004, 21:28

Czarnuchy! Gwardia jest Najlepsza! Zasmakowali?cie tam gorycz porażki, zasmakujecie jeszcze nie raz!
Houk!
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Koszalin

Postprzez TeMpEróWkA 26 Mar 2004, 21:44

Ja osobiscie uwielbiam hale w sp 5. Przez 2 lata trenowalam wlasnie tam.
Bardzo sie do niej przywiazalam, a nawet zaliczylam niezly wypadek....
:wink: W budynku tym znajduje sie jeszcze kilka malych sal (lustrzana i do korekcyjnej) poza tym sa tam jeszcze szatnie w swietnym stanie. Jedynym minusem jaki ja widze w tej hali sa jej trybuny, a raczej ich brak, ale to mi nigdy nie przeszkadzalo :lol:
All day, all nightAll night, all dayDutty Rockin' it from Kingston J-ALet's ride, all nightIt's alright'DaNcEhAll ReGGaE iS nOt jUSt aBoUt ThE kIllEr RiDDiMs; PeOpLe OvEr ThE wOrLd LoVe ThE wEy We SpEaK...'
Awatar użytkownika
TeMpEróWkA
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Słupsk

Postprzez MureQ 26 Mar 2004, 21:56

Fenriz, co najwyzej w jakims sparingu, bo w tym sezonie raczej juz sie nie spotkamy, a w przyszlym sezonie niestety bedziecie lige nizej, wiec w oficjalnym meczu okazji nie bedzie :twisted:
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Fenriz 26 Mar 2004, 22:03

Spokojnie....niedługo zacytuję Twoje słowa....
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dawi$ 26 Mar 2004, 22:58

STRAZ JEST NAJLEPSZA !!!!!!!
Irlandia- Szuflandia...
Dawi$
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Przemas 26 Mar 2004, 23:27

Była by gdyby dokręcili te obręcze :!: :!: Bo sie boje ze je zerwe :evil: :wink:
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Myers 26 Mar 2004, 23:41

MureQ napisał(a):Fenriz, co najwyzej w jakims sparingu, bo w tym sezonie raczej juz sie nie spotkamy, a w przyszlym sezonie niestety bedziecie lige nizej, wiec w oficjalnym meczu okazji nie bedzie :twisted:

... jezeli AZS i Czarni(odpukac) nie pokonaliby rywali w walce o PO to spotykaja sie w walce o utrzymanie,wiec jest mozliwosc ze te druzyny zagraj? ze sob?!Jezeli Start i Spojnia przegraj? pre PO to AZS ma małe szanse spadku.Moze w przyszłym sezonie derby beda dla nas... :P

Brakuje zdjecia hali na ktorej rozgrywane sa mecze KK vs MK.
Myers

Postprzez Kriters 28 Mar 2004, 17:07

Hala AZS-u to kurnik i to jest najgorsza hala w POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kriters
Kadet
Kadet

Postprzez Fenriz 28 Mar 2004, 17:17

Pogramy jeszcze w tym sezonie. 4:0?
Fenriz
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dawi$ 29 Mar 2004, 00:21

Fenriz napisał(a):Pogramy jeszcze w tym sezonie. 4:0?

No i znowu mamy derby tylko teraz to nie bedzie litosci dla was AZS wpomnicie moje slowa po zakonczeniu sezonu.

I liga I liga AZS !!!! I liga I liga AZS !!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Irlandia- Szuflandia...
Dawi$
Młodzik
Młodzik

Postprzez Myers 29 Mar 2004, 01:17

Dawi$ narazie z tak? gr? to my jestesmy blizej 1 ligi.
Przestancie z tym AZS 1liga bo juz mnie to wkur***.Nie zycze im spadku, na dzien dzisiejszy maja lepszy zespol od naszego ,wiec ostrzegam huraoptymistow.Podjecie walki juz nie wystarczy,Czarnym potrzebne sa umiejetnosci,ktore gdzies zapodzieli.

Moja ostatnia rada do wszystkich:kibicu szanuj rywala!
Myers

Postprzez pizmak 29 Mar 2004, 09:30

Ja byłm na trzech halach:
1.VWB CLIMA GDYNIA ?rednia hala ale za to nowoczesna(pomie?cie może ze 2 - 3 tys.
2.KOTWICA KOŁOBRZEGTam to jest dopiero hala.Zyget przecież tam jest tablica!!!!MAX 4-5 TYS.
3CZARNI SŁUPSK Tu dopiero jest hala.Zawsze kibice dopinguj? koszykarzy no i jest atmosfera
CZARNI DO BOJU !!!!!!!!!!!
pizmak
Młodzik
Młodzik

Postprzez boryss 11 Kwi 2004, 19:00

witajcie znani i lubiani kibice czarnch:)

mimo ze nasz zespol jest pierwszy raz w ekstraklasie od niepamietnych czasow to juz zwiedzilem kilka hal

1. spojnia mala nic specjalnego ale mozna tam fajna zabawe rozkrecic nawet w 40 osob:)

2.prokom eh mala!! niby jakis wielki zespol ale nieproporcjonalny do druzyny:P nie mozna rzucac serpentyn ochrona sapie:)

3.ino calkiem przyjemna hala za miedzy tylko szkoda ze malo miejsca wokol parkietu

4.wloclawek. o hala z prawdziego zdarzenia godna mistrza Polski- te swiatla sa Yippie-Ki-Yay:)

5.slupsk-ah Ci kibice moze malo nowoczesna ale robi wrazenie przy 3tysiecznej publice i telebimach wiszacych nad parkietem

6.hala AWF z wawy-jak na stolice to nic specjalnego podobna do naszej bydgoskiej polonii:P

7. no i wiadomo luczniczka fakt duza i nowoczesna ale ciezko sie w niej dopinguje akustyka jest malo mowiac do dupy i trybuny zbyt daleko od parkietu brak atmosfery z prawdziwego zdarzenia np: u was w inie:P

jak widac w tej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze male hale tez maja swoje +:)

do zobaczenia w przyszlym sezonie :-D
boryss
Młodzik
Młodzik

Postprzez ketchup 13 Kwi 2004, 16:37

mysle ze duzy wplyw na to jak odbiera sie dana hale maja zebrani w niej kibice. bo nawet jesli hala bedzie cudo ale siedziacy tam kibice beda zachowywac sie jak w teatrze to raczej nie mozna tego miejsca nazwac swietna hala sportowa :)

chyba nikt sie nie zdziwi jak powiem ze hala ktora zrobila na mnie najwieksze wrazenie i do ktorej mam olbrzymi sentyment to nasza wroclawska hala ludowa. stuletni kolos z niesamowita kopula o srednicy prawie 70m. bogata historia, setki anegdot. pewnie ze niektorzy spoza miasta marudza ze za stara, za szara, ze zimno ale wszedzie znajda sie malkotenci. wsrod wroclawskich kibicow jest to hala nr 1 we wroclawiu.

orbita jest beznadziejna, tyle pieniedzy ile w nia wladowali wystarczyloby na hale jakos 2-3 razy wieksza!
kosynierka- malutka lae sentyment zawsze pozostanie.
o innych halach we wroclawiu nie chce mi sie pisac :)

inne hale? nie bede tu pisal o wszystkich w ktorych bylem bo nie ma sensu; skupie sie na kilku polskich:

***slupsk- wasza gryfia na pewno nie grzeszy uroda ale macie bardzo dobra publicznosc i rewelacyjnego spikera.
***sopot- mala hala, gdzie tam, slowo hala to za duzo powiedziane, ja sam bedac 100 lat temu w szkole mialem zajecia wf w 3razy wiekszej hali :)
*** bydgoszcz- nie mam pojecia skad ten ogolny zachwyt luczniczka. to nie jest hala typowo sportowa ale widowiskowo- sportowa a to roznica. trybuny za daleko od parkietu przez co nie czuje sie widowiska. nie podoba mi sie tam
*** katowice- spodek, postanowilem o nim napisac mimo ze to obiekt typowo widowiskowy i poza tym zadna koszykarska druzyna tam nie gra. ale liga swiatowa siatkarzy-grubo ponad 10'000 ludzi niemal fanatycznie dopingujacych bialo- czerwonych, wszedzie flagi i akcesoria w barwach narodowych, to wszystko robi piorunujace wrazenie
***ostrow- mala hala ale fanatyczni kibice. przypominaja mi oni tych z grecji
*** wloclawek- wciaz mam w pamieci mecze nobilesu ze slaskiem w ich starym kurniku. male dzieci, kobiety wyzywajace moja druzyne, wyjazd z miasta z policyjna eskorta, jajeczne ataki w ktorejs z wiosek zaraz za wloclawkiem( nazwy nie pamietam) tego sie nie da zapomniec! :)

natomiast z zagranicznych hal to najbardziej utkwila mi w pamieci berlinska max schemling halle, z kawiarenkami i mcdonaldsem w srodku. zapach potu, popcornu i.. smazonych frytek jest na pewno unikatowy :)
CPWCŚ
Awatar użytkownika
ketchup
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: wroclaw

Postprzez Dj_SnAkE 22 Kwi 2004, 21:44

Powracajac do Kurnika (czytaj hala w Koszlainie "Gwardia") Bedac na ostanim meczu postanowilem zrobic fotke grzedy( czytaj siedzenie na hali w koszalinie) na ktorej musialem siedziec:)

Image]

Foto robione komorka wybaczcie jakos ale chyba widac ten wysoki standart :)
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Arek 22 Kwi 2004, 21:53

to gdzie ty zes siedzial ;/ na trybunie glownej ?? z tego co slyszalem i czytalem to nasi kibice siedzieli za koszem a tam juz byl lepszy standard - na meczu wyjazdowym powinno sie stac :-P
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Dj_SnAkE 22 Kwi 2004, 22:01

Ja Siedzialem za ksozem na glownej trybunie tej duzej :P tam sa takie lawki neizle co :P
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez RaaF 24 Kwi 2004, 19:50

Snake ... no gdybym ja wiedział, że ty? na przeszpiegi przyjechał to nie było by tak miło :wink: prze?wietlił bym karte pamięci i nic by sie nie wydostało na zewn?trz.
A poza tym pogadamy za rok ... będziecie do nas specjalnie na wycieczki przyjeżdżać popatrzeć sobie ... jak powinna wygl?dać hala :-D
tom
RaaF
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 26 Kwi 2004, 18:18

Raaf narazie co wiem to jest w planach ta wasza hala.wybudujcie ja to pogadamy i MOZE zmienimy zdanie co do waszego kurnika.Narazie co to widzimy jaki macie standard.Przynajmniej dobrze ze nasi dzialacze nie musza siedziec na czyms takim i siedza na krzeselkach
Dafi

Postprzez sektor_F 27 Kwi 2004, 22:46

prosta sprawa nie mamy szmalu i ni h...ja nie bedziemy mieli hali i tyle. Tak hala a raczej sala na gwardi to kurnik...ale to wy dwa razy przegraliscie w naszym kurniku takze hala to nie wszystko
....Jedzie przez tory AZS jedzie przez tory.....
sektor_F
Młodzik
Młodzik

Postprzez RaaF 27 Kwi 2004, 23:36

Hala Gwardii i Gryfia były budowane w tym samym mniej więcej czasie.O przydziale pieniędzy nie decydowało miasto tylko "co? tam". Więc ani Wy nie mieli?cie wpływu na to jak bedzie wygl?dała Gryfia jak i my na wygl?d Gwardii. A za rok (wspomnicie moje słowa) bedziemy mieli now? hale ... przyjade na mecz czarnych .. cyfrówkom opstrykam wszystkie k?ty i bede marudził że jaka? stara ta wasza hala ;-)
tom
RaaF
Młodzik
Młodzik

Postprzez sektor_F 28 Kwi 2004, 22:46

RAFF nie przesadzaj za rok to my moze nawet sponsora nie bedziemy mieli a co dopiero z HALA.... głupi przykład na 100tys miasto jeden wiesniacki basen KOSIR a ty tu o hali mówisz
sektor_F
Młodzik
Młodzik

Postprzez RaaF 28 Kwi 2004, 23:00

Na pocz?tku przyszłego roku ma ruszyć budowa . Hala nie bedzie AZSu tylko Polibudy i miasta. Więc sponsor nie ma tu nic do rzeczy. Je?li nie wydarzy sie trzęsiebnie ziemi to Hala będzie. Miasto nie wyłoży tyle kasy na inwestycje która sie nie zwróci, bo zaraz ludzie by psioczyli, że nie maj? na co kasy wydawać ... nie ma co siać defetyzmu. Bedzie dobrze
RaaF
Młodzik
Młodzik

Postprzez sektor_F 30 Kwi 2004, 00:45

dobra , dobra , wolimy miec jeden basen i miec dobra hale a nie jak wy kurnik miec i moze 2 baseny tam macie

niezkazitelny czy cos tam przeczytaj mojego posta i sprobuj go zrozumiec KOSIR - to Koszalinski basen i ja mowiłem o koszalinie a nie o słupsku to po h....j znowu cos na nasza hale jedziesz? TAK SALA W KOSZALINIE jest kurnikiem ale wy w tym kurniku dwa razy po dupie hahahah
sektor_F
Młodzik
Młodzik

Postprzez sektor_F 30 Kwi 2004, 00:47

Raaf obys sie nie mylił z ta HALA
sektor_F
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dj_SnAkE 30 Kwi 2004, 12:46

Do Sektor F
HeHe widze ze jestes tylko dobry w staniu na samej gorze w sektorze F i bluzganiu kibicow innej druzyny jak to bylo w przypadku 2ch meczy :) z Czarnymi (moze to ten Swiniaczek co tak nas bluzgal hehehe ) Szkoda ze stoicie tylko na gorze i bluzgacie , tyko na tyle macie odwage ....
A ten wasz transparent ... na prze?cieradle wogole mnie rozwalil pokazaliscie swoj poziom chlopaki :P HeHe
A pozatym Sektor f widze ze nawet cytowac na forum nieumiesz hehehehe :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Przemas 05 Lip 2004, 15:33

Prokom będzie miał now? halę?

Już na pocz?tku 2005 roku ma ruszyć budowa najnowocze?niejszej sportowej hali w Polsce. Ma ona powstać na granicy Sopotu i Gdańska. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na 2007 rok. Nowy obiekt ma mieć siedem poziomów i mie?cić 15 tysięcy osób. Hala będzie przeznaczona do ponad 40 dyscyplin sportowych.

Bardzo prawdopodobne jest, że będ? z niej korzystać także koszykarze Prokomu Trefla, którzy jak na razie rozgrywaj? swoje mecze w "Hali 100-lecia Sopotu" maj?cej 2000 miejsc. Od nowego sezonu zawodnicy mistrza Polski będ? musieli jednak grać w gdańskiej Olivii mieszcz?cej 5,5 tys. osób w rozgrywkach Euroligi, ponieważ ich obiekt nie spełniał wymogów uczestnictwa w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie.

Koszt inwestycji ma wynie?ć ponad 185 mln złotych. ?rodki pochodzić będ? z budżetów Gdańska i Sopotu oraz z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu oraz z dofinansowania ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Image
Image
Image
To bedzie wygladało jako? tak :-D
Mi sie osobi?cie podoba ten projekt :]
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez _PawelQ_ 05 Lip 2004, 16:30

mi tez sie podoba,wypasiona hala :o :o :o :o :o
Bo luuz plyynie w moich zylachh...
_PawelQ_
Młodzik
Młodzik

Postprzez gosc 05 Lip 2004, 18:16

no trzeba przyznac ze projekt prezentuje sie imponujaco 8) zeby tylko nie okzalo sie ze bedzie to piekny obiekt , ale rownie niefunkcjonalny pod katem kibicowskim jak Luczniczka , a ze takowym jest hala w Bydgoszczy nie trzeba chyba przekonywac nigo kto byl na meczu Astorii z Czarnymi z zeszlym sezonie :wink:
CZARNI SŁUPSK FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez grabek 05 Lip 2004, 19:37

nie no hala Full Wypas :shock: :shock: rodem a NBA :P tylko wiadomo Prokom Grał by tam tylko te Wazne mecze bo inaczej byl by baaaardzo duzy problem aby ja zapelnic chociaz w 40% ;]
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Gary 05 Lip 2004, 19:37

Haha typowo polskie, ograniczac miejsca za koszami do maximum. Hala owszem ladna ale jak znam zycie to wynajecie bedzie potwornie drogie i wogole zeby wpedzila sopocik w dlugi :) Pozatym miasto na 100% bedzie chcialo zorganizowac wystepy kadry etc. wiec wojna i chaos. Wiem ze powiewa pesymizmem ale jak to mowia pozyjemy-zobaczymy :)
G/\
Gary
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dj_SnAkE 06 Lip 2004, 21:00

No no projek wyglada bardzo aldnie ciekawe jak to bedzie wygladalo w rzeczywistosci ale rzucila mi sie w oczy tablica swietlna :D:D :) Wyglada naparwde jak z NBA :) No i te balkony :D:D za koszami dla VIPOW :) czy tez komentatorow bo tego nieiwem :D:D tez jak w NBA Nie no hala super zeby tylko niebyla taka lipa z akustyka jak w Luczniczance :(
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez tomasz#7 06 Lip 2004, 23:37

No projekt robi wrazenie ale watpie ze ta hala powstanie choc moze sie myle
Czarni Słupsk to siła sił, nikt nas już nie będzie bił, serce się do walki pali dziś będziemy..... lali
Awatar użytkownika
tomasz#7
Młodzik
Młodzik

Postprzez David 09 Lip 2004, 13:34

hala mze byc wypasiona tylko kiedy ona powstanie ??
Mielczas
Awatar użytkownika
David
Młodzik
Młodzik

Postprzez Przemas 09 Lip 2004, 13:43

Już na pocz?tku 2005 roku ma ruszyć budowa najnowocze?niejszej sportowej hali w Polsce...Zakończenie całej inwestycji planowane jest na 2007 rok.

Czytaj uwazniej :wink:
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Socrates 24 Sie 2006, 13:33

W pi?tek podczas międzynarodowego turnieju piłkarzy ręcznych, w Kielcach zostanie uroczy?cie otwarta nowa miejska hala sportowo-widowiskowa.
W wielofunkcyjnej hali znajduje się boisko do piłki ręcznej (lub np. miejsce do wyznaczenia trzech kortów tenisowych), w drugiej czę?ci obiektu jest hala lekkoatletyczna z 60-metrow? bieżni? czterotorow?, skoczniami w dal, wzwyż i o tyczce. S? też gabinety odnowy biologicznej, lekarskie, siłownia i sze?ć niezależnych szatni dla sportowców.

Trybuny podczas spotkań piłki ręcznej pomieszcz? 3030 widzów, natomiast mecze koszykarzy, siatkarzy, walki bokserów, koncerty, imprezy estradowe, itp. umożliwiaj? rozstawienie dodatkowych krzesełek - ł?cznie 4200 miejsc. Boisko w głównej hali wykonano z parkietu dębowego sprowadzonego z Francji, tartan "mondo" w czę?ci lekkoatletycznej jest produkcji włoskiej.
Hala jest klimatyzowana, stan bezpieczeństwa dozorować będzie system monitoringu z 60 kamerami. O?wietlenie - zgodnie z wymogami telewizji.

Budowa trwała od marca 2005, a generalnym wykonawc? był Budimex-Dromex Południe z Krakowa. Pod względem liczby miejsc na trybunach, kielecka hala jest ósmym obiektem w kraju. Obiekt kosztował 27,5 mln. zł., w czę?ci był dofinansowany z funduszy europejskich.

Nowa hala znajduje się sto metrów od stadionu lekkoatletycznego, kilometr od nowego stadionu piłkarskiego, oddanego do użytku w kwietniu tego roku. Tuż obok hali s? tereny rekreacyjne i treningowe, wzniesienia, lasy miejskie, z których często korzystaj? sportowcy nie tylko klubów kieleckich. W planach jest wybudowanie w pobliżu hali pływalni i sztucznego lodowiska.

onet

chyba Cersanit Kielce wróci do Dominet Basekt Ligi
Gryfia twierdza nie do zdobycia
Awatar użytkownika
Socrates
Kadet
Kadet

Miejscowość: Moje miasto Słupsk

Postprzez Bilek 24 Sie 2006, 14:13

Bo co? Hala?

To chyba nie ma wiele do rzeczy, ta druzyna z tego co wiem po prostu juz nie istnieje. A w tym artykule pisza raczej o pilkarzach recznych a nie o koszykarzach.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez criss cross over 24 Sie 2006, 14:34

w kielcach jest teraz piłka nożna i piłka ręczna nie ma juz tam raczej miejsca dla kosza
nowa hala bedzie służyła przede wszystkim druzynie w piłkę ręczn? Vive Kielce
Awatar użytkownika
criss cross over
Młodzik
Młodzik

Postprzez don przemo 26 Sie 2006, 19:11

Nasz? halę też buduje Budimex (Cena: ok. 13 mln zł). Budowa idzie do?c szybko (mogłaby i?ć szybciej, ale ogranicza nas budżet) - sezon 2007/08 na pewno rozpoczniemy w ?wieciu. PóĽn? wiosn? obiekt powinien być gotowy. Oto zdjęcia:
http://www.halawswieciu.yoyo.pl/
Pozdrawiam.
Zesrał się gołąbek.
Awatar użytkownika
don przemo
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Świecie CSW/ 3City GD

Postprzez KIBIC-stal 28 Sie 2006, 13:49

u nas w kurniczku własnie koncz? wymieniac nowy parkiet ;)
http://www.kk.osw.pl http://www.ostrovia.wf.plTo trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!!
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: OSTRÓW WLKP.

Postprzez Bilek 28 Sie 2006, 13:51

[quote=KIBIC-stal]u nas w kurniczku własnie koncz? wymieniac nowy parkiet ;)[/quote]

Skoro jest nowy to po co go wymieniac? :o i na jaki? na stary? :o Czyzby jakis super pomysl Kowala zeby przeciwnicy mieli trudniej? :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Przemas 28 Sie 2006, 15:11

[quote=Bilek][quote=KIBIC-stal]u nas w kurniczku własnie koncz? wymieniac nowy parkiet ;)[/quote]

Skoro jest nowy to po co go wymieniac? :o i na jaki? na stary? :o Czyzby jakis super pomysl Kowala zeby przeciwnicy mieli trudniej? :)[/quote]
hehe to pewnie bedzie jeszcze zmiana na stare krzywe obrecze :D
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez kapceri90 01 Wrz 2006, 11:00

i tak im stary nowy parkiet nie pomoze ;] CZARNI ich zmiazdza ;];]
Kto najlepszy jest CZARNI ! kto CZARNI ! kto CZARNI CZARNI CZARNI do boju do boju CZARNI SłUPSK
Awatar użytkownika
kapceri90
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mateusz 15 Sty 2007, 23:03

[quote=www.e-basket.pl]Ostrów: Będzie nowa hala

W Ostrowie Wielkopolskim powstanie nowa hala widowiskowo-sportowa, która spełniać ma wszystkie międzynarodowe standardy. Być może w 2009 zagraj? w niej finali?ci koszykarskich Mistrzostw Europy. Przewodnicz?cym komitetu budowy nowej hali został trener Gipsaru Stali, Andrzej Kowalczyk.

O potrzebie budowie nowej hali mówiło się już od dawna. Najpierw na modernizację tej przy ulicy Kusocińskiego zdecydowała się ostrowska Stal. Z tego obiektu korzystali jednak przede wszystkim koszykarze. Teraz za? powstanie obiekt miejski, który oczywi?cie stanie się baz? koszykarskiej drużyny, ale będzie dawał też dużo większe możliwo?ci wszystkim pozostałym przedstawicielom ostrowskich gier zespołowych.

Nowy prezydent Ostrowa Radosław Torzyński pokazał zatem, że sportowe sprawy mu nieobce i swoj? kadencję rozpoczyna od mocnego uderzenia.

Jest oficjalna decyzja

Budowa nowej hali widowiskowo-sportowej to już bowiem oficjalna jego decyzja. Według wstępnych założeń szacuje się, że będzie ona mie?cić około 4-5 tysięcy widzów
Jest szansa na to, że znaczn? czę?ć niebagatelnych kosztów budowy pokryj? dotacje z Ministerstwa Sportu. Sam obiekt za? spełniać ma wszelkie najnowsze międzynarodowe standardy..

Mistrzostwa Europy na otwarcie?

O mocnym akcencie na pocz?tek funkcjonowania nowoczesnej hali w Ostrowie my?l? już działacze Sportowej Spółki Akcyjnej, którzy mocno zaangażowali się w projekt jej budowy.

- Prowadzimy rozmowy z władzami Polskiego Zwi?zku Koszykówki o tym aby w tej nowej hali swoje mecze rozgrywała jedna z grup eliminacyjnych Mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn, których Polska będzie organizatorem w 2009 roku, mówi Andrzej Kowalczyk, przewodnicz?cy komitetu budowy nowej hali.

Tym samym na dalszy plan zejdzie dotychczasowa sala przy ulicy Kusocińskiego, która przecież zapisała piękn? kartę w sportowej historii Ostrowa, ale nie da się ukryć, że wraz z upływaj?cym czasem, nawet po modernizacji, z coraz większym trudem spełniała wymogi koszykarskiej ekstraligi. Warto też pamiętać, że także między innymi, ze względu na niespełnianie europejskich standardów, swego czasu upadł pomysł, by eliminacyjne mecze do finałów Mistrzostw Europy rozgrywała w niej reprezentacja Polski prowadzona wówczas przez trenera Kowalczyka.

Teraz wreszcie Ostrów będzie miał sportow? halę z prawdziwego zdarzenia i nic nie będzie stało na przeszkodzie, by odbywały się w niej imprezy najwyższej europejskiej i ?wiatowej rangi.

Trener-Przewodnicz?cy

Duży udział w jej powstawaniu mieć będzie trener Kowalczyk. - Cieszę się, a mogę powiedzieć, że jestem zaszczycony, iż władze miejskie i prezydent Radosław Torzyński, docenili moj? wiedzę, moje do?wiadczenie, i że razem będziemy tę halę budować, mówi szkoleniowiec ostrowskich koszykarzy.

Gdzie nowy obiekt będzie umiejscowiony jeszcze nie wiadomo. - Wiem już o kilku miejscach, które zaproponuję jako miejsce dla nowej hali, ale nie chciałbym się o tym oficjalnie wypowiadać. Decyzja w tej sprawie należeć będzie do pana prezydenta, a ja i pozostali członkowie komitetu budowy będziemy mu jedynie doradzaćNajważniejsze jednak, że ten obiektu w ogóle powstanie, bo choć z hal? przy Kusocińskiego wi?ż? się wielkie tradycje, to nie ma co się oszukiwać, że ona już nie nad?żała za postępuj?cym czasem i wła?nie poprzez jej pryzmat byli?my często oceniani takim niezbyt ładnym okre?leniem - prowincja, kończy trener-przewodnicz?cy Kowalczyk.[/quote]

ciekawe kiedy takie informacje wyjda ze slupska....
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez KIBIC-stal 16 Sty 2007, 00:19

Jesli w komitecie jest Kowal,radnym prezes Stali i prezes rady nadzorczej SSA Szombara to powstanie na bank..za to powoli upadaj? juz marzenia byłego prezydenta ktory był fanem zuzla i chciał stadion na 15 tys a na Stal i Ostrovie nic!! :zez: frajer...
http://www.kk.osw.pl http://www.ostrovia.wf.plTo trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!!
KIBIC-stal
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: OSTRÓW WLKP.

Postprzez gargamel 16 Sty 2007, 15:27

[quote=www.e-basket.pl]Ostrów: Będzie nowa hala

W Ostrowie Wielkopolskim powstanie nowa hala widowiskowo-sportowa, która spełniać ma wszystkie międzynarodowe standardy. Być może w 2009 zagraj? w niej finali?ci koszykarskich Mistrzostw Europy. Przewodnicz?cym komitetu budowy nowej hali został trener Gipsaru Stali, Andrzej Kowalczyk.

O potrzebie budowie nowej hali mówiło się już od dawna. Najpierw na modernizację tej przy ulicy Kusocińskiego zdecydowała się ostrowska Stal. Z tego obiektu korzystali jednak przede wszystkim koszykarze. Teraz za? powstanie obiekt miejski, który oczywi?cie stanie się baz? koszykarskiej drużyny, ale będzie dawał też dużo większe możliwo?ci wszystkim pozostałym przedstawicielom ostrowskich gier zespołowych.

Nowy prezydent Ostrowa Radosław Torzyński pokazał zatem, że sportowe sprawy mu nieobce i swoj? kadencję rozpoczyna od mocnego uderzenia.

Jest oficjalna decyzja

Budowa nowej hali widowiskowo-sportowej to już bowiem oficjalna jego decyzja. Według wstępnych założeń szacuje się, że będzie ona mie?cić około 4-5 tysięcy widzów
Jest szansa na to, że znaczn? czę?ć niebagatelnych kosztów budowy pokryj? dotacje z Ministerstwa Sportu. Sam obiekt za? spełniać ma wszelkie najnowsze międzynarodowe standardy..

Mistrzostwa Europy na otwarcie?

O mocnym akcencie na pocz?tek funkcjonowania nowoczesnej hali w Ostrowie my?l? już działacze Sportowej Spółki Akcyjnej, którzy mocno zaangażowali się w projekt jej budowy.

- Prowadzimy rozmowy z władzami Polskiego Zwi?zku Koszykówki o tym aby w tej nowej hali swoje mecze rozgrywała jedna z grup eliminacyjnych Mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn, których Polska będzie organizatorem w 2009 roku, mówi Andrzej Kowalczyk, przewodnicz?cy komitetu budowy nowej hali.

Tym samym na dalszy plan zejdzie dotychczasowa sala przy ulicy Kusocińskiego, która przecież zapisała piękn? kartę w sportowej historii Ostrowa, ale nie da się ukryć, że wraz z upływaj?cym czasem, nawet po modernizacji, z coraz większym trudem spełniała wymogi koszykarskiej ekstraligi. Warto też pamiętać, że także między innymi, ze względu na niespełnianie europejskich standardów, swego czasu upadł pomysł, by eliminacyjne mecze do finałów Mistrzostw Europy rozgrywała w niej reprezentacja Polski prowadzona wówczas przez trenera Kowalczyka.

Teraz wreszcie Ostrów będzie miał sportow? halę z prawdziwego zdarzenia i nic nie będzie stało na przeszkodzie, by odbywały się w niej imprezy najwyższej europejskiej i ?wiatowej rangi.

Trener-Przewodnicz?cy

Duży udział w jej powstawaniu mieć będzie trener Kowalczyk. - Cieszę się, a mogę powiedzieć, że jestem zaszczycony, iż władze miejskie i prezydent Radosław Torzyński, docenili moj? wiedzę, moje do?wiadczenie, i że razem będziemy tę halę budować, mówi szkoleniowiec ostrowskich koszykarzy.

Gdzie nowy obiekt będzie umiejscowiony jeszcze nie wiadomo. - Wiem już o kilku miejscach, które zaproponuję jako miejsce dla nowej hali, ale nie chciałbym się o tym oficjalnie wypowiadać. Decyzja w tej sprawie należeć będzie do pana prezydenta, a ja i pozostali członkowie komitetu budowy będziemy mu jedynie doradzaćNajważniejsze jednak, że ten obiektu w ogóle powstanie, bo choć z hal? przy Kusocińskiego wi?ż? się wielkie tradycje, to nie ma co się oszukiwać, że ona już nie nad?żała za postępuj?cym czasem i wła?nie poprzez jej pryzmat byli?my często oceniani takim niezbyt ładnym okre?leniem - prowincja, kończy trener-przewodnicz?cy Kowalczyk.[/quote]

W?tpie żeby ostrów miał hale na ME 2009. W Zgorzelcu już pare lat buduj?..... ;D
gargamel
Młodzik
Młodzik

Postprzez majas34 18 Sty 2007, 11:05

ZAWSZE WIERNI FANI NAJLEPSZYCH--CZARNI SŁUPSK
majas34
Kadet
Kadet

Miejscowość: Zatorze

Postprzez Ukasus 18 Sty 2007, 13:12

przegi?ł ..
nie wyobrażam sobie analogicznej sytuacji w Słupsku
Awatar użytkownika
Ukasus
Junior
Junior

Miejscowość: Słupsk / Ustka

Postprzez Gilu 18 Sty 2007, 14:51

[quote=Ukasus]przegi?ł ..
nie wyobrażam sobie analogicznej sytuacji w Słupsku[/quote]
w NBA czasami sie tak zdarza,kluby sie przenosza,tyle ze ta sytuacja ma tyle wspolnego z NBA co Religia Muzulmanska z Katolicka,czyli niewiele.

Moim zdaniem burmistrzowi sie znudzila drizyna,tylko ze z drugiej storny dlaczego chce pozbawiac swoje miasto Darmowej reklamy jaka zapewniaja mu koszykarze,a tej jest od cholery.Sa gazety,przy okazji kazdego meczu w Polsacie i tv4 chociaz RAZ pokazywana jest tabela.Do tego wszelkiej Masci gazety,e-baskety i inne polskiekosze.Nie wspominajac juz o tym ze Sam Klub reklamuja grajacy w Nich zawodnicy,a co za tym idzie i miasto,ale w Polsce jeszcze dlugo bedzie tak ze edzie probowalo sie likwidowac fajne i pozyteczne rzeczy a wprowadzac sie bedzie durne przepisy i nikomu niepotrzebne przedsiewziecia.
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość