Hale w PLK i nie tylko

Koszykówka w Polsce i na świecie

Hale w PLK i nie tylko

Postprzez grabek 19 Kwi 2003, 16:29

Macie kilka fotek hal polskich klubow:) nie sa one najlepsze ale i nie sa najgorsze :) ja jestem pod wrazeniem hali BARCELONY gdzie obedzie sie FF EURO, w nastepnym poscie wkleje jeszcze innych zdjec z innych hal w europie :)
Image Hala Anwilu
Image hala NOTECI z lotu ptaka
Image hala Noteci
Image hala Noteci
Image hala STALI
Image hala Stali
Image Nasza Hala :D
Image hala ZNICZ -Pruszków
Image hala STARTU
Image hala Prokomu
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez grabek 19 Kwi 2003, 16:34

a tu macie hale BARCELONY :)

Image

Image

jak macie jakies foto innych hal to wklejajcie !!!!

Image Hala Tau VItoria :oops: ehhhh kiedy taka hala powstanie w polsce :) czy w Słupsku :D

Image Hala Pau Orthez

Image hala SKIEPERU Bolonia

Image Hala UNICAJI MALAGA :shock:

Image hala Maccabi Tel-Awiv

Image hala AEK ATENY :)
Ostatnio edytowany przez grabek 19 Kwi 2003, 17:12, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 19 Kwi 2003, 17:14

jak dla mnie najlepsza hale ma TAU VITORIA i UNICAJA MALAGA, gdzie pasuaj nasze hale do tych z zachodu :P ja tu jeszcze wklejej kilka innych hal z ligi niemieckiej i kilka innych :) no gdzie no gdzie no gdzie my pasujemy :x
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Arek 19 Kwi 2003, 19:56

No z tych zdjec najladniejsza jest Hala Tau VItoria, tylko ciekawe jak siedzisz u gory to czu cos widzisz :)
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Ziegi 20 Kwi 2003, 00:23

Jak wygram w lotto to wam postawie taka hale w Slupsku :P
Ziegi

Postprzez Kamil 20 Kwi 2003, 08:49

Dla mnie i tak Nasz "Gryfia" jest najlepsza!!! Tablice ?wietln? mamy ( czasami się psuje ale nieważne :wink: ) parkiet jest good, dziur w dachu już nie ma :wink: klimat jest fajny i ogólnie mam jaki? sentyment :)
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez grabek 20 Kwi 2003, 13:03

ale naprawde przydał by sie w Słupsku nowa hala :] jakas taka nie tylko do kosa taka uniwersalna do siatki,recznej,kosza na jakies koncerty taka duzzzzaaaaaa :] moze kiedys cos wybuduja :P
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Arek 20 Kwi 2003, 13:17

wejdziemy do Uni to nam zafunduja :D :D :D
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez grabek 20 Kwi 2003, 13:18

hala Rhain Energy Koln :)

Image tu na zdjeciu malo widac wiec macie tu linka http://www.tsk-bamberg.de/pic/163.jpg
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 20 Kwi 2003, 13:21

a tu macie fotke Szewczyka podczas AL Star Game niemieckiego :]

Image
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez DZeMiC 20 Kwi 2003, 13:26

gdyby u nas postawili tak hale jaka ma tau to zapelnialaby sie gora w 30% najlepsza hale ma anwil robi piorunujace wrazenie nowoczesna pojemna jak na nasze warunki wrecz idealna przydalaby sie nam taka i jak na taki budynek to we wloclawku nawet tanio ja wybudowali
Awatar użytkownika
DZeMiC
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ziegi 20 Kwi 2003, 14:56

Zyget, a po co ci taka wielka hala? Kto ja zapelni?
Ziegi

Postprzez grabek 20 Kwi 2003, 20:05

mysle ze mogła by powstac nowa hala w Słupsku tak na 4 tysiace miejsc MAx 5 :) było by to optymalne, mysle ze jak by byal juz nowa hala to i wiecej ludzi z checia by do niej przychodzilo,a le przeciez w takiej nowoczesniej hali moze sie znajdowac rozne lokale, jak restauracje,dystkoteki,sklepy czy nawet kina :] , jak by powstalo cos naprawde "super" to mysle ze ludzie by przychodzili na mecze i nie tylko !!
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Ziegi 20 Kwi 2003, 22:06

Grabek chyba zapomniales, ze mieszkamy na wsi zwanej Slupskiem...
Ziegi

Postprzez grabek 20 Kwi 2003, 23:49

no fakt :]
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 21 Kwi 2003, 21:01

z tego co mi wiadomo ma ona 15 albo cos kolo 18 tys miejsc cos w tym przedziale :] ale i tak jes to chyba najlepsza hala do kosza w europie!! Hala rodem z NBA , naprawde zazdroszcze fanom RE KOLN takiej hali :[ choc oni maja dwie hale druga jest mniejsza w ktorej graja mecze, w tej duzej graja tylko wazne spotkaine, ale i tak maja Yippie-Ki-Yay , ahhhh
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez prokomforever 22 Kwi 2003, 18:14

kurcze jak patrze na hale wloskich teamow........cos pieknego.......
a u nas w sopocie takie gowno zbudowali....... :cry:
wierze, ze niedlugo bedzie lepiej :wink:
prokomforever
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Sopot

Postprzez Bilek 22 Kwi 2003, 19:05

gryfia jest najlepsza i ja ja kocham i nie oddam za inna hale nawet za taka jak ta z Koln(heh przesadzilem :) ) nie chce nowej hali, wole zeby jakiekolwiek pieniadze(jakby byly:D) pzeznaczone na hale poszly na nasza druzyne. Na gryfi jest klimat.... i potem ciuchy sa przesiakniete tym naprawde specyficznym zapachem :lol: :D
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez grabek 22 Kwi 2003, 19:54

heheh BILEK :D racja ten specyficzny zapach jest juz chyba wizytowka Gryfii :P po zapachu mozna poznac gdzie byłes :)
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 22 Kwi 2003, 20:07

ta powinni zrobic sanatorium w gryfii i tak jak ludzie jezdza nad moze wdychac jod to by sie nawdychali zapachu hali :D I od razu by frekwencja na meczach wzrosla :lol: A wogule to trzeba sie bedzie w sobote i potem na wloclwawku ostro nawdychac bo w koncu 4 miechy przerwy nas czekaja! A ten swad jest jak narkotyk :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez DZeMiC 23 Kwi 2003, 07:50

a w sopocie chyba maja sie zabrac za budowe nowej hali takiej na 10 tys mowili o tym nawet na regionalnej tylko ze panowie w krawatach klocili sie o pieniadze prokom to glowny faworyt do tytulu i jak bede ogladal ich mecze na polsacie sport to wolalbym zeby grali w wiekszej hali wiecej kibicow = wiecej gardel pozatym grajac w eurolidze sopot bedzie reprezentowal polska koszykowke mam nadzieje ze nie gorzej od slaska ich obecna hala jest tez fajna przytulna i w miare nowoczesna ale na eurolige to troche za malo a dziwie sie tez w miastach gdzie nie ma jakis klasowych druzyn obojetnie z jakiej dyscypliny to wladze tych miast postawily fajne obiekty np w rzeszowie tam chyba jest tylko resovia ktora w nizszych ligach i jeszcze chyba bydgoszcz astoria w 2 lidze sa chyba tylko przecietne siatkarki a hala huhuhuhu
Awatar użytkownika
DZeMiC
Młodzik
Młodzik

Postprzez Jano 23 Kwi 2003, 21:53

Patrzac na zdjecia hal klubow Euroligi mozna tylko pozazdroscic. Nawet nie ma co porownywac naszych polskich hal do tamtych. Inne realia...

Z hal ktore widzialem osobiscie najlepsze wrazenie zrobila na mnie Hala Mistrzow we Wloclawku. Jest naprawde extra, tylko jeden maly szczegol: te rury szpeca ja troche (chodzi mi o te w srodku przy schodach). Hala Sopociakow jest calkiem niezla ale mala i troche wstyd pchac sie z nia do Euroligi. Notec - ladna hala ale mala (nie wspominam za dobrze,ale tu na ocene maja wplyw chamscy kibice Noteci). Stargard Szcz. ma stara hale z dobudowana nowa i "kolorowa" trybuna. Starogard Gd. (SKS Polpharma) nowa hala jest OK, gralismy na niej reprezentujac nasz Klub Kibica :) Na koniec zostawiam Koszalin. Hale Liceum Dubois nie mozna nawet klasyfikowac, natomiast hala Gwardii to ruina.

A nasza Gryfia jest jedyna i nie powtarzalna. Darze ja ogromnym sentymentem i nie chce innej halii :)
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Kamil 23 Kwi 2003, 22:51

Jano przypomniałe? mi o Starogardzi Gdańskim - rozgrywalismy tam naprawdę dobre meczyki jako słupski KK i maj? tam fajne dziewczyny - szczególnie ta jedn?, która tak nas polubiła - nie Jano? :) Halę bardzo git tam maj? ale Gryfia jest najlepsza !!!!!
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Jano 23 Kwi 2003, 22:57

pamietam doskonale. pod okiem tej laski fruwalem jak MJ :) ehehehe :D fajnie bylo
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez grabek 04 Maj 2003, 14:05

na forum e-baksetu sciagneli po mnie temat :) bo tez zrobili o halach w plk :P
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil 04 Maj 2003, 14:41

no to Grabek możesz czuć się zaszczycony :)
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez grabek 04 Maj 2003, 17:15

no tak, zauwazylem zreszta ze to nie pierwszy topic jaki mi podkradziono :D hehe , moja glowa jest pelna pomyslow :P
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 04 Maj 2003, 21:18

widzialem na wlasne oczy i moge powiedziec ze hala Anwilu jest calkiem w pytke. Do tego prawdziwe labirynty korytarzy(uhuhhuuh wez tylko znajdz droge na papieroska :) ), duze 2 trybuny i fajne balkony. Ale nie ma to jak Gryfia: podwieszane kosze i nasza tablica. Ludzie jak w slupsku znow Yippie-Ki-Yay sie tablica nie dziwcie sie. Najwyrazniej jest to normalne bo tam tez sie raz zepsula :D
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil 04 Maj 2003, 23:04

Bilek słyszeli?my o tym w radiu :) ale na papieroska trafiłe? nie? :P
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Bilek 05 Maj 2003, 09:56

oczywiscie ze trafilem, dzieki wspanialej ochronie (m)ARGUS :D elegancko jeden pan odprowadzal zapalic, czy do bufetu, ogolnie to byl luzik :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil 05 Maj 2003, 13:18

ehh widać tylko Prokom ma wie?niaków zamiast ochroniarzy...
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Dafi 05 Maj 2003, 18:50

ta ochrona we Woclawku juz pilnie na meczach jeszcze jak Anwil gral w tym swoim "kurniku",i to sa fajni ludzie nie to co dziobaki w Spojni czy Sopocie,gdzie za drobne slowko juz chca cie wyrzucac z hali.A hale uwazam ze Anwil ma jedna z lepszych czy nawet nie najlepsza w PLK.Choc i tak nic nie przebije atmosfery w Gryfii przy 3500 -nej widowni:PP
Dafi

Postprzez michu 07 Maj 2003, 07:43

hala 100 -lecia sopotu jest wedug mnie stanowczo zamala (nawet nie 1500 miejsc) a po 2 najlepsze hale sa w jugoslawii tam boisko odgrodzone jest siatka od trybun :D:D:D:D
PRZEMEK CZAJA (1984-1997) CH.W.D.P.H-1 PAMIĘTA
michu
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: WŁOCŁAWEK \ ZAZAMCZE

Postprzez Kamil 07 Maj 2003, 16:50

hehe bo tam maj? takich ciekawych klimaciarskich kibiców :P
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Kamil 07 Maj 2003, 16:51

wogóle Michu to respect za Twoj opis pod postami...
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Dafi 08 Maj 2003, 10:15

Nie tylko w Jugoslawi maja wspaniae hale widzeliscie ostatnio hale w Salonikach i ich 5000-na widownie to byl prawdziwy spektakl :PPPPP
Dafi

Postprzez gosc 29 Maj 2003, 16:34

moim zdaniem gryfia jest narazie dla nas optymalna hala , za gryfia przemawia takze wspaniala akustyka , dobrego meczu przy komplecie na gryfi nie da sie porownac z niczy , mimo to takze mi mazy sie hala na powiedzmy 8 klockow przy pelnych trybunach , kto wie moze w przyszlosci narazie nie narzekam , a z hal plk to poza gryfia podoba mi sie tez hala anwilu :o
CZARNI SŁUPSK FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez gosc 29 Maj 2003, 16:36

i dolaczam sie do Kamila , szacuneczek za opis Michu
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez Klim 25 Mar 2004, 03:10

To w taki razie ja zareklamuje nasz? Bydgosk? halę do której mam nadzieje zawitacie w najbliższ? sobotę :)

Image
Image
Image
Image
ANWIL-ASTA-NOTEĆ !
Awatar użytkownika
Klim
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Arek 25 Mar 2004, 08:40

Zawitamy Zawitamy :) bardzo ladna hala juz sie nie moge doczekac az tam wejdziemy :P i przekrzyczymy te tlumy ludzi :lol:
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Dj_SnAkE 25 Mar 2004, 12:17

,Witam
Ja Bylem Tylko na 3ech Halach EBL
Bylem w Sopocie Hala nowoczesna w sumie fajna ale ogolnie za male trybuny :( Ale podoba mi sie ten barek zaraz przy trybunie u gory.
Bylem takze na hali w Koszalnie poprostu tragedia :( Niedosc ze jedna trybuna duza (duza?? zakladamm ze duza:) ) to jest jeszc ze za koszem a jak wiemy za koszami sa najgorsze miejsca Reszta "trybun" sa ta rozkladane siedzenia w stylu sp 5 na hubalczykowlub lo ustka:) I saj eszcze dostawiane plastyikowe siedzenia hehehhe parodia !!!
Bylem jeszcze na Hali Ludowej w Wroclawiu coprawda to niebyl mecz EBL ale zawody Judo W sumie mile wspominam ta Hale Ale ogolnie byla Pusta I Zimn o mi bylo pamietam tyle:) Ale hala robi wrazenie choc ma swoje lata

Ale nie ma lepszej od naszej HALI :P
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez gosc 25 Mar 2004, 17:11

Luczniczka wypas , juz sie nie moge doczekac jak tam wejde :D trzeba bedzie duzzzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooooooooooooooooooooooooo zdjec porobic 8)
Awatar użytkownika
gosc
Kadet
Kadet

Postprzez Dawi$ 25 Mar 2004, 17:42

A teraz jakas hala z NBA. Dam na pierwszy raz hale mojej najlepszej druzyny Staples Center ( Los Angeles Lakers)

Image

Image

Image

Image

W Staples Center znajduję się m.in. 160 luksusowych lóż, za które trzeba zapłacić od 200 do 430 tysięcy dolarów (za cały sezon). Standardowe wyposażenie każdego zawodnika które znajduje się w szatni - trykot, spodenki, para butów, koszulka i bluza treningowa oraz siatka na skarpetki, bandaże i ochraniacze. Wnętrze hali - 18.997 miejsc siedzacych, 1.200 monitorów, 68 kilometrów kabli, 10 wind i 55 toalet. Przed właciwym treningiem zawodnicy ida na 30 - minutowa rozgrzewkę do siłowni. Do dyspozycji maja łacznie 5.000 kg ciężarów i hantli - waża one tyle, co pięc samaochodów! Na niesmowitych długich pryczach zawodnicy s? masowani i klepani - mog? przy tym rozawiać przez telefon. Prysznice u Lakers'ów sa zamocowane na wysokosci 220 cm. Ceny biletów sa bardzo wysokie. Za najtańszy bilet, najdalej od parkietu trzeba zapłacić $21. Najdroższe s? zaraz przy parkiecie i ławce rezerowych trzeba zapłacić bagateln? cene $160. Karnety na cały sezon wahaj? się od $900 do ok. $7000.

[/img]
Irlandia- Szuflandia...
Dawi$
Młodzik
Młodzik

Postprzez yo_antenka 25 Mar 2004, 18:22

po obejrzeniu zdjec poprostu mnie zatkało, a po przeczytaniu danych dotyczacej tej hali wygladam dokładnie tak => :shock:
CzY WyGryWasZ CzY NiE Ja I TaK KoChaM CiĘ W SeRcU MoiM CZARNI KS NaJwsPanIalSzyM KluBeM JesT
Awatar użytkownika
yo_antenka
Młodzik
Młodzik

Postprzez Bilek 25 Mar 2004, 19:07

a ja osobiscie zwiedzilem 7 hal :)
stargard - nieduza hala rozbudowana jakies 2 lata temu bo pojawila sie cala nowa trybuna i od razu zrobilo sie obszerniej
koszalin - najgorsza hala na jakiej bylem, tragedia po prostu zenada ten kurnik. Nie bede sie wypowiadal o tej hali bo juz mnie nerwy lapia
sopot - no jak na zespol walczacy o mistrza hala nieduza, bufecik maja bardzo fajny, po prostu hala jak hala
inowroclaw - nowoczesna ale nieduza hala, ladnie wyglada z zewnatrz, w srodku nieco gorzej, podobnie jak w koszalinie najwieksza trybuna jest za koszem
wloclawek - najlepsza hala na jakiej bylem, duza, nowoczesna, jak nas ochrona prowadzila tymi korytarzami na miejsca to sie pogubilem i niewiem czy bym wyszedl z tego labiryntu :) po prostu extra sprawa
proszkow - znicz jak znicz, nic specjalnego :) , stary obiekt ale porzadny, moze byc
warszawa - nie bylem na hali awf tylko na torwarze, a on robi wrazenie, ale w koncu to stolica i najwiesze miasto w kraju wiec powinno miec dobra hale.

juz w sobote obczaje kolejna juz 8 hale, zapowiada sie ciekawie, mam nadizeje ze bede mogl ja obejrzec ze srodka tanczac zubra :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Przemas 26 Mar 2004, 19:17

W takim razie dla odmiany halka gdzie rozgrywa sie mecze Ligi amatorskiej :wink:
Image
Image

I wej?cie jest za darmo :lol:
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez grabek 26 Mar 2004, 19:32

dostawic tylko trybuny i lepsza hala niz w koszalinie :D
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Dj_SnAkE 26 Mar 2004, 20:04

HeHe nom Sp 5 dysponuje good hala:P
Ale Lo Ustka ma lepszA:P
Image
Image
Image
Image
Moja Klasa nawet z lo sie zalapala:)
Image
Image
Image

- hala widowiskowo - sportowa dziel?ca się na 3 sektory do gry w koszykówkę, siatkę, piłkę nożn? - halow?, ćwiczeń gimnastycznych itp.
- bardzo dobrze wyposażona siłownia, gdzie będziecie mogli "pakować" do woli :)
- sala lustrzana idealna do ćwiczeń układów tanecznych i aerobiku
- trybuny
- przebieralnie dla chłopców i dziewczyn
- bufet szkolny, gdzie możecie nabrać sił po wyczerpuj?cym wf-ie :), oraz zje?ć domowy obiad.

Nie da się ukryć, że hala jest dużym atutem naszej szkoły. Odbywaj? się tu ważne uroczysto?ci (np. ogólnopolska inauguracja roku sportowego 2002/2003), bardziej kameralne to szkolne wigilie, szkolne turnieje sportowe i pozalekcyjne zajęcia sportowe.

Dodam ze ma na dole trubyny rozkladane i u gory balkon wiec pewnie wejdzie gdzies tyyle ludzi co na Gwardie :) hehe dodatkowo sauna silownia 8 szatni 1dna dla inwalidow i wiele wiele wiecej :)

Tablica swietlna cos jak na Gryfii identyczna jak na gryfii tylko nie ma 4rech z kazdej strony tylko jedna jest wiec 1/4 tego kwadratu tablice 24 sek itd:P Glosniki na hali heheh ale co ja bede reklamowal :)
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Marchewa 26 Mar 2004, 20:04

HEhehh w mojej ex szkole po dostawieni trybun było by na prawde nieĽle :D napewno jest lepsza od Azs-u i parkiet fajny kjest jak go umyj? :D wogóle duza jesthehhei ladna :D a unas jest stanowisko komentatorskie i elektrycznie zasuwane koyaty dzielace sale na 3 :D
Jeśli potrafisz zachować zimną krew, kiedy wszyscy tracą głowę, świat należy do ciebie.
Marchewa
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Słupsk\Poznań

Następna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość