Polska Liga Koszykówki

Koszykówka w Polsce i na świecie

Re: Polska Liga Koszykówki

Postprzez sisar 02 Cze 2017, 12:34

BED napisał(a):Powtórzę się. Jarek to typ gracza, który musi sporo grać aby dojść i utrzymać formę.
Zobaczcie co stało się z Gruchą w Stelmecie.
AMEN :zęby:

BED- przecie o tym piszę, w Stelmecie bez formy sobie nie pogra, a u nas ze względu na krótką ławkę z paszportami grałby pewnie po 20-25 minut i byłaby szansa na powrót do formy. Akurat to jeden z niewielu przypadków, że duża konkurencja nie zawsze się sprawdza. Taka kwadratura koła, nie masz formy, nie grasz, nie grasz nie masz formy.

Amen! ;)
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez adam99 02 Cze 2017, 13:56

Dajcie chłopu już spokój. Chciał pójść do Zielonej (nie wiem kto bardziej on - czy pan agent) to poszedł i tyle.
Czy gra czy siedzi na ławce - jego sprawa.
Awatar użytkownika
adam99
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 02 Cze 2017, 15:15

adam99 napisał(a):Dajcie chłopu już spokój. Chciał pójść do Zielonej (nie wiem kto bardziej on - czy pan agent) to poszedł i tyle.
Czy gra czy siedzi na ławce - jego sprawa.

Ależ to dyskusja czysto akademicka. ;)
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez sisar 08 Cze 2017, 17:46

Kto ogląda dzisiejszy mecz Pierników, rewelacyjna oprawa, naprawdę szacunek za organizację. Toruń naprawdę zasłużył na ten finał. Świetnie się to ogląda.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez krasnad 19 Cze 2017, 16:43

Wraz z dwoma kumplami podjęliśmy się reaktywacji forumbasketa. Od dzisiaj pod adresem basket-forum.pl. Zapraszam do rejestracji, pisania, czytania, podrzucania nowych sugestii i pomysłów!

"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez MureQ 19 Cze 2017, 16:54

krasnad napisał(a):Wraz z dwoma kumplami podjęliśmy się reaktywacji forumbasketa. Od dzisiaj pod adresem basket-forum.pl. Zapraszam do rejestracji, pisania, czytania, podrzucania nowych sugestii i pomysłów!

Nie wiem, czy taka inicjatywa wypali. W dzisiejszym internecie, pełnym facebooków, twitterów i innych mediów społecznościowych, idea forum (czyli technologii gdzieś z przełomu wieków) już jest trochę archaiczna. Jeszcze kilka, jak np. nasze, trzyma się na zasadzie tradycji, chociaż i tak widać odpływ dyskutantów, ale już np. samo oryginalne forum basketa powoli upadało.

Tak się zastanawiam, czy większego sensu nie miałoby teraz rozkręcenie subredita ligowego na reddit.com...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez krasnad 19 Cze 2017, 17:29

Reddit w Polsce jeszcze raczej mało popularny. Zaryzykowaliśmy, ludzie bardzo często na tt pytali się o ewentualną reaktywację. Są jakieś nowe pomysły, mam nadzieję, że wypali.

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez Mateusz 01 Lip 2017, 11:09

James Washington zagra w Lublinie. Ostro ;)

Ciekawe czy tam też bedzie miał zegarek? ;)
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez Mateusz 03 Sie 2017, 15:48

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Ryder 21 Sie 2017, 18:18

Szewczyk w Rumunii.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez sisar 21 Sie 2017, 18:21

Ryder napisał(a):Szewczyk w Rumunii.

Konkretnie Bukareszt. :)
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Bilek 21 Sie 2017, 19:37

Nieźle, tuż przed emeryturą jeszcze na zagraniczny kontrakt się załapać :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Cesnauskis7 01 Wrz 2017, 19:59

http://www.basketref.com/en/index.php/? ... icle&id=+7
Tak do poczytania- zmiany w przepisach FIBA, które wejda od nowego sezonu. Niestety po angielsku :)
Z ciekawych rzeczy:
-spin move'y będa legalne. ( po zakończeniu kozłowania,gdy jedna noga jest na podłożu, druga noga, która dotknie podłoża staje się noga obrotu i jednocześnie pierwszym krokiem)
-KAŻDA próba zatrzymania zawodnika ( bez próby zaatakowania piłki) w kontrze, nie ważne, czy jest to ostatni zawodnik obrony, czy nie, jest to faul niesportowy
- zawodnik zostaje zdyskwalifikowany również jeżeli dostanie 1 faul niesportowy i 1 faul techniczny
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dafi 01 Wrz 2017, 20:13

Cesnauskis7 napisał(a):http://www.basketref.com/en/index.php/?option=com_content&view=article&id=+7
Tak do poczytania- zmiany w przepisach FIBA, które wejda od nowego sezonu. Niestety po angielsku :)
Z ciekawych rzeczy:
-spin move'y będa legalne. ( po zakończeniu kozłowania,gdy jedna noga jest na podłożu, druga noga, która dotknie podłoża staje się noga obrotu i jednocześnie pierwszym krokiem)
-KAŻDA próba zatrzymania zawodnika ( bez próby zaatakowania piłki) w kontrze, nie ważne, czy jest to ostatni zawodnik obrony, czy nie, jest to faul niesportowy
- zawodnik zostaje zdyskwalifikowany również jeżeli dostanie 1 faul niesportowy i 1 faul techniczny

Punkt 2 dość warty zapamiętania:

Na Gryfii dośćczęsto kwestionowany przez publikę, sedziowie majac w nosie- tylko sie smieją, warto przyjrzec się temu przepisowi
Dafi
MVP
MVP

Postprzez ksl 05 Wrz 2017, 08:25

Oświadczenie Włocłavi Włocławek odnośnie H1

Z dniem dzisiejszym do historii przechodzi jakiekolwiek kumplostwo z grupą kibiców koszykówki która widnieje pod nazwą H1.
Każda osoba utożsamiająca się z w/w grupą będzie eliminowana na terenie naszego miasta.

Po zebraniu osób decyzyjnych z każdego osiedla naszego miasta, wspólnie zdecydowaliśmy o tym fakcie po incydentach które obserwowaliśmy od kilku miesięcy. Sprawa dotyczy osób, które poszły w kierunku innego klubu piłkarskiego, który w naszym mieście nie ma prawa bytu. Po dokładnym sprawdzeniu i przeanalizowaniu zdjęć jednej z osób decyzyjnych w H1 i informacjach, które otrzymywaliśmy na temat tej osoby jak i również innych związanych z H1. Postanowiliśmy, że nie będziemy dłużej tolerować ich kłamstw i dlatego podjęliśmy taką, a nie inną decyzję.
Wczoraj przed prezentacją drużyny Anwil Włocławek ( H1 organizowało pochód na prezentację w ilości mniej więcej 100 osób) została zabrana nowo wyszyta flaga "Semper Fidelis" przez naszą ekipę. Ta flaga już nie zawiśnie na żadnym meczu Anwilu. Od dnia dzisiejszego dla H1 nie ma miejsca w naszym mieście. We Włocławku tylko Włocłavia i ŁKS Łódź. Nie ma tutaj miejsca na żadne inne twory i kluby, które posiadają zorganizowaną grupę kibiców. Każda osoba utożsamiająca się z inną zorganizowaną grupą kibiców, będzie nie mile traktowana w naszym mieście. Jedno Miasto, Jedna Wiara Łódzki KS i Włocłavia.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez Majkiii 05 Wrz 2017, 08:49

ksl napisał(a):Oświadczenie Włocłavi Włocławek odnośnie H1

Z dniem dzisiejszym do historii przechodzi jakiekolwiek kumplostwo z grupą kibiców koszykówki która widnieje pod nazwą H1.
Każda osoba utożsamiająca się z w/w grupą będzie eliminowana na terenie naszego miasta.

Po zebraniu osób decyzyjnych z każdego osiedla naszego miasta, wspólnie zdecydowaliśmy o tym fakcie po incydentach które obserwowaliśmy od kilku miesięcy. Sprawa dotyczy osób, które poszły w kierunku innego klubu piłkarskiego, który w naszym mieście nie ma prawa bytu. Po dokładnym sprawdzeniu i przeanalizowaniu zdjęć jednej z osób decyzyjnych w H1 i informacjach, które otrzymywaliśmy na temat tej osoby jak i również innych związanych z H1. Postanowiliśmy, że nie będziemy dłużej tolerować ich kłamstw i dlatego podjęliśmy taką, a nie inną decyzję.
Wczoraj przed prezentacją drużyny Anwil Włocławek ( H1 organizowało pochód na prezentację w ilości mniej więcej 100 osób) została zabrana nowo wyszyta flaga "Semper Fidelis" przez naszą ekipę. Ta flaga już nie zawiśnie na żadnym meczu Anwilu. Od dnia dzisiejszego dla H1 nie ma miejsca w naszym mieście. We Włocławku tylko Włocłavia i ŁKS Łódź. Nie ma tutaj miejsca na żadne inne twory i kluby, które posiadają zorganizowaną grupę kibiców. Każda osoba utożsamiająca się z inną zorganizowaną grupą kibiców, będzie nie mile traktowana w naszym mieście. Jedno Miasto, Jedna Wiara Łódzki KS i Włocłavia.

Może niech oni zaczną sprzedawać te flagi ? Przynajmniej na nowe nie będą musieli kolejnej zbiórki robić. Najbardziej "piłkarscy" w całej PLK znowu stracili flagę. Po takim blamażu (przecież to ich honor) chyba czas na rozwiązanie grupy H1 ;/
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez MureQ 05 Wrz 2017, 10:16

"We Włocławku tylko ŁKS Łódź!!!!!1111!!oneoneone!1" ;)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez krasnad 05 Wrz 2017, 13:04

Ależ oni są śmieszni ;D ;D ;D

krasnad
MVP
MVP

Postprzez Area 51 05 Wrz 2017, 18:33

ha ha ha ha ha ha jeden :green: :green: :green:
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez Dafi 06 Wrz 2017, 18:46

Oświadczenie H1
"SK Anwilu Włocławek „H1”
5 min ·
W bardzo krótkim czasie internet został zalany falą pytań. Czy matki z dziećmi będą bite ? Co ma piłka do koszykówki ? Czy za spacer w bluzie Anwilu można stracić zdrowie ? Co z tymi z H1, którzy jeżdżą na ŁKS i Włocłavię ? Co się tak naprawdę stało ? Żeby ciekawscy zrozumieli sytuację musielibyśmy tutaj napisać książkę, obejmującą całą historię włocławskiej koszykówki, ale nie chodzi o to, żeby zaspokajać Waszą ciekawość, lecz przedstawić konkrety. Podłożem tych wydarzeń były dwie sprawy. Historia oraz wewnętrzne problemy i podziały trapiące grupę. Kto odrobinę ruszy głową szybko się domyśli. Wszyscy kibice Anwilu mogą spać spokojnie, jedyne zagrożenie jakie nadchodzi to ciężki kac po opijaniu mistrzowskiego tytułu A tak zupełnie serio to każdy kto uważnie przeczytał oświadczenie, od którego zaczął się internetowy boom to zrozumiał, że problemem było H1. Co więc dalej z H1 ? H1 już nie ma, przestaje istnieć. Wspomniane wcześniej wewnętrzne podziały, brak jedności, niezgodność podejmowanych decyzji, różnorodność kierunków w które szły osoby z grupy, zła sława, pijaństwo, brak wzajemnego poszanowania, samowolka, bierność, wiele powodów można tutaj podać, które doprowadziły do takiego stanu rzeczy.
I w tym momencie w Waszych głowach rodzi się kolejne pytanie. Skoro nie ma problemu na linii Anwil - Włocłavia, tylko na linii H1 - Włocłavia, a H1 przestaje istnieć to co dalej z dopingiem na Anwilu ?
Zrobimy go razem. Jako Anwil. Aż nadto widoczny był podział na H1 i halę. Oddzielne gadżety dla Anwilu i H1. Zrobimy to bez osób, których poczynania godziły w dobre imię klubu jakim jest Anwil Włocławek. Bez szeroko pojętej zgnilizny, która się ciągnęła i powodowała, że H1 było źle kojarzone. Za to z poszanowaniem dla samych siebie, z szacunkiem do historii, z jednością i z zasadami. Nawet jeśli mamy zacząć od garstki osób to z pewnością, że ruch kibicowski na Anwilu odbudują właściwe osoby, a te które do tego ruchu kibicowskiego dołączą będą pewne, że nie będą musiały się wstydzić.
Jest to ostatni post jako Sk Anwilu Włocławek H1, ponieważ grupa zostaje rozwiązana. Więcej informacji wkrótce."

W skrócie, H1 przestaje istnieć
Dafi
MVP
MVP

Postprzez wozek 31 Paź 2017, 20:40

Oglądam właśnie mecz Anwilu ze Stalą i nie mogę zrozumieć decyzji sędziów. Mam wrażenie, że to ten sam komplet gwizdaczy co z meczem u nas.
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez cmarek 72 31 Paź 2017, 21:32

"wozek", chyba ze Startem?!
cmarek 72
Młodzik
Młodzik

Postprzez wozek 31 Paź 2017, 21:43

a no masz racje ;)
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez cmarek 72 31 Paź 2017, 22:16

Start również dostał łomot od Anwilu, fakt że nie aż tak mocny jak my, ale za to rzucili im zaledwie 57 punktów! "Gdzie mój zegarek" w samozachwycie niedawno stwierdził, że razem z Lewis'em tworzą w tej chwili najlepszy duet w PLK! Widać ostatnie play-off'y nie nauczyły go pokory. Co ciekawe, Lewis dzisiaj tylko 6 punktów i 2/14 z gry!
cmarek 72
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 01 Lis 2017, 23:22

cmarek 72 napisał(a):Start również dostał łomot od Anwilu, fakt że nie aż tak mocny jak my, ale za to rzucili im zaledwie 57 punktów! "Gdzie mój zegarek" w samozachwycie niedawno stwierdził, że razem z Lewis'em tworzą w tej chwili najlepszy duet w PLK! Widać ostatnie play-off'y nie nauczyły go pokory. Co ciekawe, Lewis dzisiaj tylko 6 punktów i 2/14 z gry!

Z tym "nie aż tak mocny jak my" bym się nie rozpędzał, jakie my mamy przewagi personalne nad Startem ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez cmarek 72 02 Lis 2017, 02:40

Może źle się wyraziłem - nie chodziło mi o jakieś porównania personalne, a jedynie o to, że przegraliśmy większą ilością punktów i daliśmy ich sobie rzucić aż 114! Dlatego napisałem "nie aż tak mocny jak my". Mam nadzieję, że teraz jest to już zrozumiałe.
cmarek 72
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 02 Lis 2017, 08:51

Przypomnę tylko, że Anfil praktycznie przez ponad 3 kwarty grał bez kontuzjowanego Łączki, czyli podstawowego rozgrywającego. Tak więc nie bardzo jest możliwe porównywać te dwa mecze. Co nie zmienia faktu, że dostaliśmy porządny wpie*dol, a słowa i taktyka pana Łukomskiego były karygodne. Jako stary CZARNUCH nigdy się nie zgodzę, aby praktycznie już od 3 kwarty odpuścić mecz i tłumaczyć się, że praktycznie już przed meczem byliśmy na przegranej pozycji. Z taką motywacją trenera, nigdy nie wygramy nic ważnego, nigdy. Proszę popatrzeć na Asseco, oni praktycznie w żadnym meczu nie są faworytem, a jaki mają bilans? Tak więc panie Łukomski, więcej wiary w siebie i swój zespół i brać przykład z Franca, to jest prawdziwy motywator. No i jeszcze jedno pytanie: co robić z tym Blausem?
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez cmarek 72 21 Gru 2017, 19:40

No to Gronek w końcu "poleciał"! Ciekawe kto go teraz zatrudni, a raczej czy ktokolwiek go zatrudni - oczywiście mam na myśli w roli statystyka lub co najwyżej asystenta, bo o "first coach" to może raczej zapomnieć!
cmarek 72
Młodzik
Młodzik

Postprzez wozek 15 Sty 2018, 22:02

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc uznałem, że to będzie najlepsze miejsce.
Z forum brzytwy:

KrzysiekWWK (610) - 2018-01-15 20:43:48
W poprzedni czwartek miałem przyjemność być na meczu NBA Phili - Boston w Londynie. Ale ja nie o meczu. Po wyjściu z obiektu hali (o2 arena to jedno z tych miejsc, gdzie po wejściu do 'hali' nadal idziesz wsrod kamienic, gdzie w ktorych roi sie od knajp, sklepów itp. a dojście na sektor zajmuje lekko 20 minut) odszedłem na 5 metrów i zapaliłem fajeczkę ze znajomym. Po paru minutach podeszła do nas grupka Polaków... po chwili zwróciłem uwagę na emblemat na jednej z czarnych dresowych bluzach... TAK TO BYLI KIBICE CZARNYCH! I co? I jajco! Pogadalismy chwile, nawet zrobilismy sobie zdjecie, bo tak sie skladalo ze tez mialem t-shirt Anwilu pod jerseyem Garnetta. Jednak, jak zaczeli mi pokazywac filmik po zeszlorocznym meczu nr. 5 jak pija ze Stelmachersem i calym sztabem to peklo mi serce... Zyczylem podniesienia sie z popiolow, bo bez nich, nie ma smaczku w tej lidze. Oni tez zyczyli Anwilowi finalu, bo nie widza nikogo innego i nam sie nalezy. Zartowali tylko, zebysmy sie obawiali Startu w pierwszej rundzie PO
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez dany 16 Sty 2018, 00:32

Ciekawa historyjka, ale serio, ktoś nagrywa filmiki jak imprezuje z trenerami ? #JPRDL
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Mateusz 16 Sty 2018, 08:56

dany napisał(a):Ciekawa historyjka, ale serio, ktoś nagrywa filmiki jak imprezuje z trenerami ? #JPRDL

Przecież wiesz kto.

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Ryder 16 Sty 2018, 08:57

dany napisał(a):Ciekawa historyjka, ale serio, ktoś nagrywa filmiki jak imprezuje z trenerami ? #JPRDL
Fejm na portalach społecznościowych musi być :/

Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez dany 16 Sty 2018, 09:40

Mateusz napisał(a):

Przecież wiesz kto.

Domyślam się, ale to nie zmienia faktu że jest to zwyczajnie słabe
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez iwakac 17 Sty 2018, 11:26

trochę dziecinada, ale co kto lubi . Liczba like' ów się musi zgadzać no i znajomości takie że się pije z trenerem i zawodnikami to jak najbardziej przyjacielom z keczupowa trzeba pokazać
iwakac
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mateusz 11 Lut 2018, 21:04

Legia Warszawa pokonuje na wyjezdzie Gliwice. Bean rzuca 41 ptk. Swiat sie konczy... :smutny:

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Area 51 11 Lut 2018, 21:34

Mateusz napisał(a):Legia Warszawa pokonuje na wyjezdzie Gliwice. Bean rzuca 41 ptk. Swiat sie konczy... :smutny:

Dla nas i tak to już bez znaczenia... Niestety :smutny:
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez Mateusz 16 Lut 2018, 15:03

Marek Łukomski zadebiutuje w roli komentatora sportowego :)

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/ ... ukomskiego

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez cmarek 72 26 Kwi 2018, 22:39

Oglądałem dzisiaj pierwszy mecz play-off i... eh, aż się łezka w oku zakręciła. Niby już się trochę rozeszło po kościach, a jednak nadal bardzo przykro - szczególnie w takich momentach.
cmarek 72
Młodzik
Młodzik

Postprzez Tommy 21 Maj 2018, 19:43

Piękny mecz o finał we Włocławku 38 pkt w czwartej kwarcie Anwilu!!! Stelmet zdetronizowany
Awatar użytkownika
Tommy
Kadet
Kadet

Postprzez BED 21 Maj 2018, 19:46

No Yippie-Ki-Yay się. Hala mistrzów może sprostać nazwie. ;)
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez interiorSL 21 Maj 2018, 20:23

Trzymam kciuki za Stalówką i Toruniem :) To byłoby najfajniejsze rozstrzygnięcie - i Janusz i Rumuni pokarani byliby :)
Awatar użytkownika
interiorSL
Junior
Junior

Postprzez wozek 21 Maj 2018, 20:58

Ewidentnie dzisiejszy mecz pokazuję, że magia Urlepa już dawno temu przemineła. To samo było z nami w 2014 roku gdy on trenował drużynę i przegraliśmy wygrany mecz z Treflem.
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Postprzez Mateusz 22 Maj 2018, 09:29

wozek napisał(a):Ewidentnie dzisiejszy mecz pokazuję, że magia Urlepa już dawno temu przemineła. To samo było z nami w 2014 roku gdy on trenował drużynę i przegraliśmy wygrany mecz z Treflem.

To prawda, o tym samy sobie wczoraj pomyślałem, Urlep to już się zrobił dziadek koszykarski bez posłuchu jak kiedyś, nawet jego zachowanie na ławce już nie przypomina tego co kiedyś.

Z bólem serca, zazdroszczę włocławiakom... Gratuluje!

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez BURKETT 22 Maj 2018, 09:35

Gratulacje dla Anwilu! Wystarczyło, że nas zabrakło w play off i już mogą się cieszyć z finału... :]
Myślę, że mistrz już znany- Stal nie da rady według mnie.
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez Maras 22 Maj 2018, 23:08

Dziękujemy Panowie! Tak właśnie czekałem jakie będą wasze reakcje po naszym awansie do finału :D
PS. Wracajcie jak najszybciej do PLK, bo mecze z wami zawsze były ciekawe i wyzwalały dodatkowe emocje
Maras
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Radziejów

Postprzez sisar 23 Maj 2018, 02:28

Trzeba przyznać, że ten awans im się należał. Gratulacje. Obiektywnie IV kwarta to była miazga i gwałt na zielonce, takiej ilości przechwytów, czasami nie ma w całym meczu. A Stelmet od III kwarty zaczął już świętować, zupełnie przestali grać, jestem ciekawy co na to wszystko powie Jasio. ;) Jeszcze raz graty i do zobaczenia za dwa lata w półfinale. ;P
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez BoBi 23 Maj 2018, 16:51

Tak,rzeczywiście to co Anwil zrobił w ostatnich 5 minutach lV kwarty,to była masakra.Rzucili się na Stelmet jak prawdziwe rottweilery.Gratuluję finału i życzę mistrza.Jak najbardziej w tym sezonie na to zasłużyli.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mateusz 28 Maj 2018, 13:30

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez BoBi 04 Cze 2018, 22:01

Anwil Mistrzem.Gratulacje dla Włocławka.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Maras 04 Cze 2018, 22:55

Prędzej spodziewałbym się końca świata niż gratulacji od kogoś z waszego miasta :) A tak na poważnie mam nadzieje, że jak najszybciej wrócicie, bo mecze z wami obfitowały w wielkie emocje do ostatniej sekundy i elektryzowały całą ligę.
Maras
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Radziejów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne drużyny i ligi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości