Lega Warszawa vs. Kozaki CZARNI Słupsk

Wszystko na temat naszej Drużyny

Lega Warszawa vs. Kozaki CZARNI Słupsk

Postprzez Mateusz 15 Sty 2018, 10:44

W meczu z Asseco pokazaliśmy jakie mam wielkie jaja w drużynie, jestem przekonany, że jak zawalczymy tam mocno jak w ostatnim meczu to przywieziemy 2 ptk ze stolicy :) jedziemy walczć!

Nigdy nie zginą, Czarnuchy nigdy nie zginą! :zęby: :zęby:
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Re: Lega Warszawa vs. Kozaki CZARNI Słupsk

Postprzez losmen 15 Sty 2018, 12:34

Pomijajac nasze problemy finansowe i patrzac na ten necz z czysto sportowego punktu widzenia, to jest to mecz o utrzymanie.
Jezeli wygramy to bedziemy mieli 7 meczow przewagi nad Legia i mysle ze da nam to pewne utrzymanie. Nie ma co sie oszukiwac, po kapitalnym meczu z Asseco dalej bedzie juz tylko ciezej. Moze sie zdarzyc tak, ze do konca sezonu juz nic nie uda się wygrac, dlatego mecz z Legia jest tak wazny.
Nasi zawodnicy maja jeszcze 2 zadania w tym sezonie, wygrac dzisiaj i wygrać derby :). Porazki w pozostalych meczach i rozmiary tych porazek nie beda mialy zadnego znaczenia.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez MureQ 15 Sty 2018, 12:45

Gramy dzisiaj bez Stelmacha (podobno kontuzja kostki). Tym bardziej wygrać będzie ciężko...

Po pierwszym meczu mamy +8. Postarajmy się przynajmniej tej przewagi nie stracić...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez pio683 15 Sty 2018, 13:12

Dobrze, że Wojtek będzie już grał:)
pio683
Młodzik
Młodzik

Postprzez Kamil 15 Sty 2018, 13:18

Murasku, wygramy i wtedy małych punktów nie trzeba będzie liczyć :)
Ja osobiście ciekaw jestem jakie postępy zrobił Wojtek i czy tym samym będziemy mieli dwóch zawodników, którzy potrafią grać z piłką w rękach (+Mantas, który też sobie radzi, ale lepiej czuje się bez piłki).
Podobnie jak Losik uważam, że jeśli dziś uda się wygrać, to Legia już nas nie dogoni i będziemy mieli prawie całą rundę rewanżową na spokojne przygotowywanie się do prestiżowego meczu z koszalinem :)
Ja wierzę, że ambicją możemy Legię pokonać i z taką nadzieją, czekam do wieczora na mecz! A jeśli piłka będzie wpadała do kosza to sędziowie tego nie dadzą rady przekręcić.
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 15 Sty 2018, 13:29

Pytanie z kategorii ważnych.
Duo?
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez milek009 15 Sty 2018, 14:36

Kamil napisał(a):Murasku, wygramy i wtedy małych punktów nie trzeba będzie liczyć :)
Ja osobiście ciekaw jestem jakie postępy zrobił Wojtek i czy tym samym będziemy mieli dwóch zawodników, którzy potrafią grać z piłką w rękach (+Mantas, który też sobie radzi, ale lepiej czuje się bez piłki).
Podobnie jak Losik uważam, że jeśli dziś uda się wygrać, to Legia już nas nie dogoni i będziemy mieli prawie całą rundę rewanżową na spokojne przygotowywanie się do prestiżowego meczu z koszalinem :)
Ja wierzę, że ambicją możemy Legię pokonać i z taką nadzieją, czekam do wieczora na mecz! A jeśli piłka będzie wpadała do kosza to sędziowie tego nie dadzą rady przekręcić.

W zeszłym sezonie w Śląsku był bardzo ważną postacią(zresztą kapitanem) i grał dużo, ale to byla 2 liga. Po awansie kompletnie stracił miejsce w składzie i w ostatnim czasie chyba w ogóle nie grał. Dodajmy, że Śląsk to zespół niższego środka tabeli 1 ligi.
One World, one dream, one game...
milek009
Kadet
Kadet

Miejscowość: Wrocław/Słupsk

Postprzez Majkiii 15 Sty 2018, 15:45

Rychu#07 napisał(a):Pytanie z kategorii ważnych.
Duo?

baja :)
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 15 Sty 2018, 15:54

Ty zostajesz w domu marudo.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez BoBi 15 Sty 2018, 16:02

losmen napisał(a):Pomijajac nasze problemy finansowe i patrzac na ten necz z czysto sportowego punktu widzenia, to jest to mecz o utrzymanie.
Jezeli wygramy to bedziemy mieli 7 meczow przewagi nad Legia i mysle ze da nam to pewne utrzymanie. Nie ma co sie oszukiwac, po kapitalnym meczu z Asseco dalej bedzie juz tylko ciezej. Moze sie zdarzyc tak, ze do konca sezonu juz nic nie uda się wygrac, dlatego mecz z Legia jest tak wazny.
Nasi zawodnicy maja jeszcze 2 zadania w tym sezonie, wygrac dzisiaj i wygrać derby :). Porazki w pozostalych meczach i rozmiary tych porazek nie beda mialy zadnego znaczenia.

W Legii na pewno też zdają sobie z tego sprawę i będą dzisiaj szczególnie zmotywowani.Jeżeli gramy bez Surmacza,to będzie mega ciężko,głównie pod koszem.Walka pod koszem,to moim zdaniem będzie klucz do tego kto wygra.Wierzę że nasze Czarnuchy dadzą z siebie wszystko i mam nadzieję że da nam to wygraną.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 15 Sty 2018, 16:11

BoBi napisał(a):Jeżeli gramy bez Surmacza,to będzie mega ciężko,głównie pod koszem

Sama prawda... ;)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez angelof 15 Sty 2018, 16:22

BoBi napisał(a):
losmen napisał(a):Pomijajac nasze problemy finansowe i patrzac na ten necz z czysto sportowego punktu widzenia, to jest to mecz o utrzymanie.

W Legii na pewno też zdają sobie z tego sprawę i będą dzisiaj szczególnie zmotywowani.Jeżeli gramy bez Surmacza,to będzie mega ciężko,głównie pod koszem.Walka pod koszem,to moim zdaniem będzie klucz do tego kto wygra.Wierzę że nasze Czarnuchy dadzą z siebie wszystko i mam nadzieję że da nam to wygraną.
Ale surmacz gra w stali:-)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
angelof
Junior
Junior

Postprzez Mateusz 15 Sty 2018, 16:50

Nie czepiajcie się :) Kazdy wie, że chodzi o nasze miecho Stelmacha :P

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez dany 15 Sty 2018, 16:53

Duo
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez BoBi 15 Sty 2018, 17:22

angelof napisał(a):
BoBi napisał(a):

Ale surmacz gra w stali:-)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście masz rację,chodziło o Stelmacha ;) Pisałem w pośpiechu.Mam jeszcze trochę pracy,a przecież muszę zdążyć na mecz :)
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mateusz 15 Sty 2018, 20:21

Mimo wszystko gramy do końca! do boju!

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Srodkowopomorski 15 Sty 2018, 21:00

Mateusz napisał(a):Mimo wszystko gramy do końca! do boju!

Nie wiem, czym wytłumaczyć chyba rekordowy wynik po pierwszej kwarcie, ale po drugiej kwarcie jestem przekonany, że ten mecz Czarni jeszcze wyciągną!
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Mateusz 15 Sty 2018, 21:47

Yippie-Ki-Yay..... :[ :[ :[

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Kamil 15 Sty 2018, 21:56

Trudno, bezpośrednio jesteśmy do przodu z Legią. Chwała chłopakom za walkę, nie siedziało w pierwszej kwarcie.
Mimo wszystko nie wierzę, że Legia z taką gra wygra jeszcze 5 razy a tyle muszą żeby nas przeskoczyć. A my też możemy jeszcze coś ukuć.
NIGDY NIE ZGINĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez Czarny96 15 Sty 2018, 21:57

Na pocieszenie dzisiaj armia meczy w NBA o przyjemnych porach ;)
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez BoBi 15 Sty 2018, 21:59

Szkoda porażki,oj żeby nie ta pierwsza kwarta :| Ale dzięki za walkę.Mamy korzystny bilans bezpośrednich spotkań z Legią i to na koniec sezonu może się okazać najważniejsze.Skoro Legia wygrała z nami ledwo,ledwo,to mogą mieć problem żeby wygrać więcej meczów od nas.Bardzo na to liczę.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Srodkowopomorski 15 Sty 2018, 23:37

Szkoda, że rzut Daniela Walla w końcówce meczu nie zmieścił się w koszu. Trudno, nie udało się utrzymać prowadzenia osiągniętego w czwartej kwarcie.

Jednak zespół walczył, odrobił gigantyczną stratę z pierwszej kwarty i to należy docenić.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez sisar 16 Sty 2018, 04:19

Brawo za walkę i jaja, szkoda, zabrakło jednej trójki Piotrka Stelmacha. Pozytywy z tego meczu są takie, grają młodzi i zobaczycie, że z meczu na mecz będą coraz lepsi.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Mateusz 16 Sty 2018, 10:31

sisar napisał(a):Brawo za walkę i jaja, szkoda, zabrakło jednej trójki Piotrka Stelmacha. Pozytywy z tego meczu są takie, grają młodzi i zobaczycie, że z meczu na mecz będą coraz lepsi.

Dokładnie tak, gramy tym co mamy i szkolmy nasza młodzież. Jestem przekonany, że Czarni nie powiedzieli ostatniego słowa w tym sezonie, musimy wygrać w tym sezonie przynajmniej z azs :)

Dobrze, że mamy jeszcze zapas wygranych nad legia, to musi wystarczyć żeby sportowo się utrzymać!

Walczymy dalej!

NIGDY NIE ZGINĄ!

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez losmen 16 Sty 2018, 11:26

Co tu szkolic? Jak bysmy przez ostatnie 12 lat zainwestowali w druga druzyne, gdzie chlopaki by sie ogrywali na poziomie 2 ligi, to teraz bysmy byli o niebo spokojniejsi. Bardzi mocno zapracowalismy na to gdzie teraz jestesmy.
Teraz musimy przetrwać i wyciagnac wlasciwe wnioski z tej srogiej lekcji...
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 16 Sty 2018, 12:19

Przestań się biczować.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez sisar 16 Sty 2018, 12:32

losmen napisał(a):Co tu szkolic? Jak bysmy przez ostatnie 12 lat zainwestowali w druga druzyne, gdzie chlopaki by sie ogrywali na poziomie 2 ligi, to teraz bysmy byli o niebo spokojniejsi. Bardzi mocno zapracowalismy na to gdzie teraz jestesmy.

Ty Losmen chyba bogaty z domu jesteś ;) , jasne że trzeba szkolić i szkolimy grupy juniorskie, młodzieżowe. A na drugą ligową drużynę najzwyklej nas nie stać, bo przecież miasto tak Yippie-Ki-Yay nam pomaga. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym, trenerem pięściarzy Czarnych i wiecie co?, nawet nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo środowisko sportowe miasta jest bardzo negatywnie nastawione w stosunku do Czarnych. Podobno zjadamy całe pieniądze na Słupski sport, ciekawe skąd taka narracja i wcale nie jestem zły na nasz ratusz. :[
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Rychu#07 16 Sty 2018, 12:41

To jest narracja z wieloletnią tradycją.
Od zawsze wszystkiemu winni byli "Murzyni z koszykówki". Frekwencja na meczach i poziom rozgrywek jakby nie robił na nikim wrażenia.
Ostatni przykład- Radny Kazimierz Czyż podczas ostatniej sesji oskarżał nas o to, że na Słupię nikt nie przychodzi, bo "została wygoniona z Gryfii". O co chodzi, nie wiem, ale pan Radny zapomniał chyba, że na ekstraklasowej piłce ręcznej, na Gryfii bywało po 100 osób. Wliczając zawodniczki i sztaby trenerskie.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Iktorn76 16 Sty 2018, 12:57

Po pierwsze primo:
u nas każdy każdemu wilkiem
Po drugie primo:
pytanie powinien zadać działaczom ręcznej dlaczego tak jest
Po trzecie primo:
co jest bardziej rozpropagowane ?ręczna kobiet( mało widowiskowa) czy koszykówka na przyzwoitym poziomie( o niebo bardziej widowiskowa)
Po czwarte primo
to nie wina działaczy,że miasto nie daje kasy na sport
:/
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Rychu#07 16 Sty 2018, 12:59

Tak, to prawda odnośnie czwartego primo. Wystarczyłoby dla wszystkich, jeśli dotacje na sport byłyby na przyzwoitym poziomie.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Cesnauskis7 16 Sty 2018, 14:59

Rychu#07 napisał(a):To jest narracja z wieloletnią tradycją.
Od zawsze wszystkiemu winni byli "Murzyni z koszykówki". Frekwencja na meczach i poziom rozgrywek jakby nie robił na nikim wrażenia.
Ostatni przykład- Radny Kazimierz Czyż podczas ostatniej sesji oskarżał nas o to, że na Słupię nikt nie przychodzi, bo "została wygoniona z Gryfii". O co chodzi, nie wiem, ale pan Radny zapomniał chyba, że na ekstraklasowej piłce ręcznej, na Gryfii bywało po 100 osób. Wliczając zawodniczki i sztaby trenerskie.

Pamiętam jak raz kiedyś byłam na ręcznej na Gryfii, to było nawet mniej ludzi niż bywa ich na "zamkniętym" sparingu Czarnych ...
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez losmen 16 Sty 2018, 15:00

sisar napisał(a):
losmen napisał(a):Co tu szkolic? Jak bysmy przez ostatnie 12 lat zainwestowali w druga druzyne, gdzie chlopaki by sie ogrywali na poziomie 2 ligi, to teraz bysmy byli o niebo spokojniejsi. Bardzi mocno zapracowalismy na to gdzie teraz jestesmy.

Ty Losmen chyba bogaty z domu jesteś ;) , jasne że trzeba szkolić i szkolimy grupy juniorskie, młodzieżowe. A na drugą ligową drużynę najzwyklej nas nie stać, bo przecież miasto tak Yippie-Ki-Yay nam pomaga. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym, trenerem pięściarzy Czarnych i wiecie co?, nawet nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo środowisko sportowe miasta jest bardzo negatywnie nastawione w stosunku do Czarnych. Podobno zjadamy całe pieniądze na Słupski sport, ciekawe skąd taka narracja i wcale nie jestem zły na nasz ratusz. :[

To sie Panie Kolego nazywa inwestycja, ktora pozwolilaby wprowadzic do pierwszej druzyny na przestrzeni lat kilu zawodnikiw. Temat rzeka, bo przeskoczenie z poziomu juniora do ekstraklasy jest praktycznie niemozliwe.

Temat Czarnych w slupskim srodowisku nest znany od lat, najwiecej pretensji maja bokserzy, pilkarki reczne, lekkoatletki, badminton i klub morsow.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 16 Sty 2018, 15:09

Na szczęście w klubie morsów mamy swojego człowieka- Dyrektor Roman od lat zmienia postrzeganie naszego klubu przez to środowisko ;)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez defender 16 Sty 2018, 20:38

Eee, Panu Czyżowi marzą się czasy jak Słupia była trenowana przez Fedorowicza. Moja lepsza 1/2 ponad 20 lat temu grała w Słupii (złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski, czy jakos tak) i rzeczywiście wtedy Gryfia potrafiła zapełnić się po brzegi.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez milek009 16 Sty 2018, 21:19

Jacy młodzi?
Po 1. Nasi "młodzi" z Legią zagrali niecałe 17 minut.

Po 2. Jakubiak edit. to on był wypożyczony do Śląska, ale tam nic nie grał, mimo że to 1 liga.

Po 3. Prawdziwi młodzi wychowankowie Czarnych czyli Urban i Ludwiczuk, mimo tak wąskiej kadry jak w meczu z Asseco nie grają nic!!! Przez cały sezon obaj łącznie zagrali 5 minut.

Więc no bez przesady, wszystko można powiedzieć, ale nie to, że Czarni ogrywają swoich młodych.
One World, one dream, one game...
milek009
Kadet
Kadet

Miejscowość: Wrocław/Słupsk

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość