Anwil - Czarni - postawić się faworytowi

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Anwil - Czarni - postawić się faworytowi

Postprzez wozek 29 Paź 2017, 01:58

Anwil zagral dobre zawody tylko dlatego bo u nas niea obrony. Momentami wyglądało to tak jakbyśmy mieli odpuszczać w kryciu. Wiadomo że jest tu przepaść między tymi dwoma klubami w obecnym budżecie, jednak kilka faktów dziś też mogło pomóc anwilowi w odjezdzie na tyle pkt. My mieliśmy trzy dni mniej odpoczynku. Sędziowie gwizdali wszystko czarnym co też mecz był już z początku ustawiony. W trzeciej kwarcie była możliwość zredukowania wyniku do -15. Hala miszof to też ciężki teren. Dodajmy do tego niedyspozycje poszczególnych graczy i mamy co mamy. Ja jestem pewien, że już tak wysoko z nikim nie przegramy, a mecz rewanżowy z ketchupem u nas będzie miał całkowicie inny przebieg. Historia już pokazała, że i eksperci się mylą w typowaniu :)
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez cmarek 72 29 Paź 2017, 09:10

128:83!! Co to kuźwa jest za wynik? Ktoś tę naszą stronę w ogóle ogarnia, czy po prostu jest bo jest? Co do samego meczu, bo nie miałem jeszcze tej przyjemności, a skoro już tu jestem to się lekko do niego odniosę. Rozumiem że obecnie nawet nie ma sensu porównywać obu ekip, ale... właśnie, zawsze jest to ale, niezależnie od stanu posiadania! Nie będę dużo pisał, bo nie chcę się znowu wk..wić, przytoczę tylko fragment wypowiedzi Łukomskiego na konferencji (mniej więcej) - "w połowie trzeciej kwarty, a właściwie to już po pierwszej połowie spotkania było po meczu, więc zaczęliśmy już ćwiczyć czy testować zagrywki na kolejne spotkanie" - noż do k..wy nędzy, takiego "hitu" to ja jeszcze z ust trenera nie słyszałem - jakiegokolwiek trenera, więc... bez komentarza!
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez interiorSL 29 Paź 2017, 11:54

Sparafrazuję ulubione określenie osobników z objawami negatywnych skutków chowu wsobnego z brzytwy: włocławek to stan umysłu :) Nic ich ubiegłoroczne PO nie nauczyło pokory.
Awatar użytkownika
interiorSL
Junior
Junior

Postprzez J4k4Daneu1994 29 Paź 2017, 12:07

oestety, pzegrywakąc 114 do 80 poywornie sobie slo,pilpwalismy sytuacje/ Fopoki pilka w grze to wszystko moze zdazyc siękaie wymaga to duzego zaangazowania/ Jako Kibic z dosc dluzim stazem nie dopuszczam do sievie mywsli zecokolwiek zlego moze stac sie z CZARNYMI. Pamietam sytuacje kiey do slupska przyjecha;a kotwica kolobrzegi ich kidice zaczeli demolowac naszą Gryfie. To nigdy nie moze powrozic do naszego miasra. Ckppcoaz Prezydent Biedroń rownież robi malo dla Naszego miasta/
14.07.1951-05.10.20111[*]R.I.P. Tato :(
J4k4Daneu1994
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ryder 29 Paź 2017, 13:14

Serio Czarni byli na hali godzinę przed meczem ? Prosto z autokaru ? Bądźmy poważni

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Radek85 29 Paź 2017, 13:50

Oszczędności..
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez pawelzylicz 29 Paź 2017, 13:55

Zwycięstwo było prawie niemożliwe, Anwil musiałby zagrać beznadziejnie. Ivan Almeida jest niesamowity, robił co chciał, wsadzał jak chciał, potrafił poczekać na zawodnika by do niego podszedł i spod nosa mu trójkę rzucić. Gracz nie na tą ligę. Ogólnie w każdym aspekcie oni byli od nas lepsi, byliśmy dużo wolniejsi, w defensywie praktycznie nie graliśmy, jedynie trzecią kwartę mieliśmy fajną, a to za sprawą C. J. Aikena, który zbierał i dobijał, potrafił nawet trójkę rzucić oraz trafiać z półdystansu, jak nikomu nie szło. Dzięki niemu tego meczu nie przegraliśmy 40 punktami, bo tak mogłoby się skończyć. Artis dużo głupich strat, chociaż w statystykach ich nie ma aż tyle, próbował wziąć na siebie odpowiedzialność, ale to nie wychodziło. Blaus jest do WY JE BA NIA!!! On nic nie potrafi, nawet osobistych rzucać. Głupi faul, po którym Szewczyk bezproblemowo rzucił punkty i miał 2+1, w ataku nic nie potrafi, w obronie też nie. Na Bachynskiego się narzekało, ale on chociaż miał polski paszport i nie był takim kołkiem jak ten. Blaus nic nie potrafi, jak patrzę na niego, to się zastanawiam, czy przyjechał do Słupska uczyć się grać w koszykówkę. Trudno, porażka pokaźna, trochę boli, ale nie można było być przed tym meczem optymistą. Najważniejsze są meczy w Gryfii, które trzeba wygrywać! W tym sezonie utrzymanie się ma być priorytetem, nie możemy więc oczekiwać od naszych zawodników walki o medale. Polaków, których mamy to w większości emeryci. Jeszcze dwa sezony temu jak dobrze pamiętam Seweryn dostawał naprawdę niewiele minut, teraz to gra ponad 20 minut na mecz i musi tak wytrzymać do końca sezonu. Bonarek młody grajek, ale jest na razie beznadziejny, a musi grać... No cóż, mamy kogo mamy i musimy z tym składem walczyć (mam nadzieję o środek tabeli, bo jest na to potencjał). Tylko trzeba pozbyć się tego Blausa, bo on więcej przeszkadza niż pomaga...
Awatar użytkownika
pawelzylicz
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 29 Paź 2017, 22:27

Sorki z brak czatu ale zapomniałem zaktualizować godzinę meczu na 14:00 (było 18:00) a czat pojawia się automatycznie przed meczem. Oczywiście typy dodane po 14:00 zostaną usunięte.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez rybak 31 Paź 2017, 16:08

8) Facet o jakim Ty spadku mówisz? Nawet jak zajmiemy ostatnie miejsce to i tak jeśli mamy kase dalej tu gramy .Tu kto ma kase ten gra ,to wszystko fikcja a tym bardziej Czarni Zielona Anwil weterani tej ligi to są uklady i nas tylko obchodzi czy mamy kase na następny sezon . A teraz dodam od siebie naprawdę jestem zaskoczony postawą naszych zawodników mecz z Aseko byl do wygrania 8) mecz ze Stalą był do wygrania !!!!!!!!!!!!!! aby tak dalej i zobaczycie będziemy w 8 a tam jest poprostu jak wiecie dzień konia ,jak w tamtym roku z Anwilem ;)
rybak
Młodzik
Młodzik

Poprzednia

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość