Akcja "Mamy Swoją Energię"

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Akcja "Mamy Swoją Energię"

Postprzez piterk2 09 Sty 2018, 10:41

Dzięki za info obyśmy przetrwali.
piterk2
Młodzik
Młodzik

Postprzez ar90 09 Sty 2018, 11:41

Rychu przestań bo jak się zaczną zgłaszać do Ciebie wszyscy to wpadniesz w długi :green: ahh ten CZARNY humor. Tak czy inaczej nie dziwie się koledze, że o to pyta, daliśmy kasę na nasz klub, a jak sie okazało... no właśnie nie wiadomo co się okazało, ale każdy może sobie dopowiedziec na co poszły pieniądze. Mamy dwóch prezesów na utrzymaniu, mamy dużo niezapłaconych wypłat dla zawodników, mamy Yippie-Ki-Yay wie ile skradzionej kasy przez warzywo (bylo 200, zrobiło sie 500), mamy wreszcie olbrzymie dymanie nas kibiców przez władze- i miasta, i klubu, i kraju. Wszyscy nas oszukują, a my staramy się zrobić wszystko dla wszystkich. Zdaję sobie sprawę, ze miłość jest bezwarunkowa, ale chyba kiedy kobieta zdradza faceta to normalne jest, ze w koncu straci cierpliwość i kopnie ją w dupę - w przenośni, czy bardziej patologicznie, doslownie.
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Słupsk

Postprzez slawwer 12 Sty 2018, 18:56

Rychu#07 napisał(a):Ciężko mi odpowiedzieć, wszystko dzieje się bardzo szybko.

Podziwiam za spokój
slawwer
Młodzik
Młodzik

Postprzez wygnaniec 22 Sty 2018, 00:09

U mnie podobnie... wciąż czekam... chociaż oddałbym te wszystkie gadżety za informację że przetrwamy. Jeśli nie... to jednak chciałbym mieć pamiątkę po tych wszystkich sezonach emocji.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Czerwona koszulka, piwko przy meczu, z kazdego miejsca na planecie. TYLKO CZARNI!!!
wygnaniec
MVP
MVP

Miejscowość: Wrocław

Postprzez majan79 26 Sty 2018, 13:32

czy można gdzieś kupić replikę koszulki "Twardy" z numerem 1?
majan79
Młodzik
Młodzik

Postprzez ar90 26 Sty 2018, 14:16

Nawet jak ją kupisz to i tak jej nie dostaniesz, wydałem kase na ratowanie klubu, miałem dostać gadżet w postaci koszulki, nie mam koszulki, nie mam klubu. Jako, że klub upadł zapewne nie ma szans na zamówione pamiątki. Nie jest to wylewanie żalu w stylu "oddej mje piniendze" tylko "dlaczego okradliscie wszystkich, włączając w to kibiców"
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez General 26 Sty 2018, 15:40

ar90 napisał(a):Nawet jak ją kupisz to i tak jej nie dostaniesz, wydałem kase na ratowanie klubu, miałem dostać gadżet w postaci koszulki, nie mam koszulki, nie mam klubu. Jako, że klub upadł zapewne nie ma szans na zamówione pamiątki. Nie jest to wylewanie żalu w stylu "oddej mje piniendze" tylko "dlaczego okradliscie wszystkich, włączając w to kibiców"

Moze jeszcze dostaniesz, ja kubek dostalem tydzien temu...
ocenzurowano w interesie mediow
General
Rezerwowy
Rezerwowy

Poprzednia

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości