CZARNI SŁUPSK 2017/18

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: CZARNI SŁUPSK 2017/18

Postprzez Iktorn76 01 Lut 2018, 21:49

Dzisiaj dowiedziałem się od jednego gościa,że sponsorowaniem Czarnych zainteresowani byli Malek , Drutex.Chcieli pełnego wglądu do dokumentacji ale jej nie dostali i hajsu nie dali!!!! Dodam ,że jest wysoko w firmie ochroniarskiej i ich też pytali o współpracę z klubem. Kutwa co to jest!? :zęby:
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez bop 01 Lut 2018, 22:03

Nie wiem, jak Malek, ale z dobrze poinformowanego źródła słyszałem, że Drutex zdecydowanie nie był zainteresowany. Przynajmniej tak było wtedy, kiedy Energa definitywnie podjęła decyzję o zerwaniu umowy.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
bop
Kadet
Kadet

Postprzez Majkiii 01 Lut 2018, 22:54

Iktorn76 napisał(a):Dzisiaj dowiedziałem się od jednego gościa,że sponsorowaniem Czarnych zainteresowani byli Malek , Drutex.Chcieli pełnego wglądu do dokumentacji ale jej nie dostali i hajsu nie dali!!!! Dodam ,że jest wysoko w firmie ochroniarskiej i ich też pytali o współpracę z klubem. Kutwa co to jest!? :zęby:

Ponoć jescze Apple oraz Ikea zabiegały o sponsoring ;/
Majkiii
Kadet
Kadet

Postprzez Muka 01 Lut 2018, 22:58

Iktorn76 napisał(a):Dodam ,że jest wysoko w firmie ochroniarskiej

Widzę że znasz bardzo wpływowych ludzi... Zapytasz go o oryginalną plakietkę? ;)
Muka
Kadet
Kadet

Postprzez DeathRelaX 01 Lut 2018, 23:16

Mnie się przewinęło tylko z3 jakaś firma związana z transportem była poważnie zainteresowana...
DeathRelaX
MVP
MVP

Postprzez Classic_W124 01 Lut 2018, 23:47

Ważne to by odbudować sie jak najszybciej, w przeciagu 4 lat wrocic do Ekstraklasy Kosza
Classic_W124
Młodzik
Młodzik

Postprzez bop 01 Lut 2018, 23:58

Classic_W124 napisał(a):Ważne to by odbudować sie jak najszybciej, w przeciagu 4 lat wrocic do Ekstraklasy Kosza
A po co czekać 4 lata? Powołać jakieś nowe stowarzyszenie, znaleźć sponsora i wykupić miejsce w ekstraklasie.

bop
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 02 Lut 2018, 00:14

bop napisał(a):
Classic_W124 napisał(a):Ważne to by odbudować sie jak najszybciej, w przeciagu 4 lat wrocic do Ekstraklasy Kosza
A po co czekać 4 lata? Powołać jakieś nowe stowarzyszenie, znaleźć sponsora i wykupić miejsce w ekstraklasie.

Przeciez to jak pstryknac palcem
"Powolac JAKIES nowe stowarzyszenie",
"ZNALEZC sponsora".

Zdajecie sobie sprawe w jakim jestesmy obecnie polozeniu?
Kaman....
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez wozek 02 Lut 2018, 00:23

Oj.. w najbliższym czasie dowiecie się o wiele więcej dot. Możliwości sponsorowania czarnych.

Pomyślcie kto z nas myślał równo rok temu o tym, że ten klub przestanie istnieć? Jak bardzo trzeba zje.bać by doprowadzić do stanu w jakim klub się znalazł w ciagu tylko roku?

CBŚ nie zagląda do papierów spółki bez powodu. Samym powodem nie było też pójście Marcina S. do prokuratury.
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez Classic_W124 02 Lut 2018, 00:37

bop napisał(a):

Ja jestem realista, nikt ci nie da "sianka" od tak.
4 lata to min. granica w jakiej można powrócic, obawiam się że może to potrwać dłużej.
Kto po takiej aferze da ci kasę, widzisz najlepiej powiedziec utworzyc nowe stowarzyszenie, a stary burdel sam sie sprzątnie? Kurde nie obrażając nikogo ale takie rozumowanie marginesu spolecznego "wziąść kredyt jak bedzie komornik pukał poprostu nie otwierac drzwi, zaraz wezmie sie w providencie kolejny i tak bedzie sie zyło"
Nie nie tedy droga naważyło sie piwa trzeba wypić, wiadomo nie kosztem kibiców bo my akurat nie jestesmy winni tu,
Wydaje mi sie że powrót dpo ekstraklasy to odległy temat warto zostawic go na później. Skupmy sie na tym jak bedą wyglądały dni i najbliższe miesiące
Classic_W124
Młodzik
Młodzik

Postprzez szycha 02 Lut 2018, 01:20

Musimy założyć całkiem nowy klub a winni całej tej afery już powinni składać zeznania w prokuraturze.Nie wiem czy nie powinni już siedzieć
szycha
Młodzik
Młodzik

Postprzez BURKETT 02 Lut 2018, 01:27

DeathRelaX napisał(a):Szkoda że Ci kibice (w tym również Ty) nie zgłosili wcześniej swoich obiekcji. Lata na to bylo. Pytałem na co idzie ta kasa skoro nawet nie połowa to pensję graczy, radość z "oszczednego i nieprzeplacajacego" prezesa była silniejsza. Może nie przepłacaj bo zwyczajnie nie miał, więc gdzie ten hajs latami placony przez energe? To są pytania na które trzeba teraz znaleźć odpowiedź. Bo to jest bezpośrednią przyczyną sytuacji klubu.

Szczerze nie broniąc AT bo mi nie po drodze. Medale zdobywane w tym 2 brązy pod rząd. Piszesz o latach... jakoś temat mokrego wypłynął w sezonie wykopania Anwilu z PO. Mam pisać dalej? Od razu zaznaczam, nie stać Cię na gracza, graj juniorem!
Rozmawiajmy bez ogolnikow, masz coś do prezesa (Jak większość ma) to pisz bez farmazonow typu większość z was... za takie coś to z mojej strony odwieczne wypie....aj! Jesteś Smoluchem? To zacznijmy rozmowę bez zbędnych Wy...
Tyle na początek
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez Iktorn76 02 Lut 2018, 07:58

Muka napisał(a):
Iktorn76 napisał(a):Dodam ,że jest wysoko w firmie ochroniarskiej

Widzę że znasz bardzo wpływowych ludzi... Zapytasz go o oryginalną plakietkę? ;)

Jak nie wiesz o czym pisać to nie pisz. Póki co przyje.bujesz się co do zasady? Różni ludzie mają różne znajomości! Wysoko , nie znaczy wpływowy. ;]
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez ksl 02 Lut 2018, 09:10

Majkiii napisał(a):
Iktorn76 napisał(a):Dzisiaj dowiedziałem się od jednego gościa,że sponsorowaniem Czarnych zainteresowani byli Malek , Drutex.Chcieli pełnego wglądu do dokumentacji ale jej nie dostali i hajsu nie dali!!!! Dodam ,że jest wysoko w firmie ochroniarskiej i ich też pytali o współpracę z klubem. Kutwa co to jest!? :zęby:

Ponoć jescze Apple oraz Ikea zabiegały o sponsoring ;/

Nie zapominajmy, że Pani Grażynka ze sklepu na Fałata też chciała zostać sponsorem ale nie dostała wglądu w dokumenty firmy i dupa.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez ar90 02 Lut 2018, 09:38

Znalezienie sponsora dla nowego tworu jest wg mnie dużo łatwiejsze niż znalezienie sponsora dla tworu, w którym jest AT
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez cmarek 72 02 Lut 2018, 11:00

ar90 napisał(a):Znalezienie sponsora dla nowego tworu jest wg mnie dużo łatwiejsze niż znalezienie sponsora dla tworu, w którym jest AT

Bardzo trafna uwaga i w stu procentach się z nią zgadzam!
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez dany 02 Lut 2018, 11:31

ksl napisał(a):Nie zapominajmy, że Pani Grażynka ze sklepu na Fałata też chciała zostać sponsorem ale nie dostała wglądu w dokumenty firmy i dupa.

Nieprawda, była sponsorem meczu ze Stalą
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez jaca 02 Lut 2018, 12:36

Nowy twór - kto miałby się bawić w jego powołanie ? Wychodzi "Filip z Konopii" na róg Mickiewicza i powołuje "nowy twór"...? Może ktoś charyzmatyczny związany z koszykówką poświęci kilka najbliższych lat ... jest ktoś chętny ?
Chodziłem na mecze pięściarskie Mistrzów Polski (tak, to byli Czarni)
Chodziłem na mecze siatkarskie Mistrzyń Polski (tak, to też był nasz klub)
i wiecie co ? Od 40 lat jakoś nikomu nie udało się w tych dyscyplinach odbudować dawnej potęgi...
Jeśli globus w kształcie doopy będzie przedstawiał mapę świata - to my akurat znaleźli(by)śmy się w samiuteńkim rowku...
Dany, Rychu, Muras - załóżcie nowy klub, namówcie Bonapartego biznesu - Malka - na sfinansowanie planu, jak w 4 lata zostać "Mistrzem Świata" (ongiś Trefl, niedawno Zastal/Stelmet), i przejść w chwale i glorii do słupskiej historii !
Dość gadania - "trzeba". Zróbcie to !

PS - za darmo odstąpię prawa do nazwy "Czarne Pantery" :green:
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Jocys 02 Lut 2018, 12:52

A może oprzeć klub na dwóch weteranach?
Seweryn i Mantas mogli by się nadać.
Znani, lubiani i prócz Czarnych grali w dobrych klubach.
Pewnie nie sami, ale uważam, że filary dobre i raczej już z Słupska się nigdzie nie będą wybierać
Jocys
Młodzik
Młodzik

Postprzez Kszysio1 02 Lut 2018, 12:54

A ja poczekam z komentarzami jeszcze troszkę . Krew się we mnie gotuje. Dlatego lepiej pomilczeć i nie zaglądać chwilowo na forum. Pozdrawiam

Ps. Ci którzy zaraz napiszą , że kibic sukcesu się odezwał. dla jasności na mecze chodziłem jeszcze przed awansem do extraklasy.
Kszysio1
Młodzik
Młodzik

Postprzez brewer 02 Lut 2018, 12:55

wozek napisał(a):Oj.. w najbliższym czasie dowiecie się o wiele więcej dot. Możliwości sponsorowania czarnych.

Powiedziałeś A, powiedz B - uwielbiam takie wrzuty w stylu wiem, ale nie powiem, lepiej nie pisać nic. Ba, tu nawet ciężko rozszyfrować wydźwięk tego zdania.

Czyli wychodzi na to, że przez te wszystkie lata A miałby zagarniać coś dla siebie i dlatego nie chce nikomu udostępnić papierów ? Wszystko jest możliwe, aczkolwiek tyle lat nikt nie puściłby pary z ust ? Jakie inne warianty mogą tu wchodzić w grę, dawanie zawodnikom na lewo kasy na panienki ?

Co do finansowego fair play - na dobrą sprawę nikt nie miałby prawa rzucić kamieniem, bo każdy klub ma swoje za uszami. Gdzie nie ma zaległości (lub nie było) ? Taki Stelmet wygląda na klub, który jest zarządzany i finansowany na bieżąco w oparciu o wyniki sprzedaży swoich wyrobów drewnianych - nie zliczę ile razy już były tam zaległości i to niemałe, jak w końcu skończy się koniunktura gospodarcza, to zawodnicy będą mieli problem, w tym Jarek. Ale oczywiście bogaty może więcej, więc chowa się to pod dywan.

Fakt jest natomiast taki, że tak jak AT doprowadził nas do medali, tak teraz jego obecność jest gwarantem, że klub tudzież jego następca nigdy nie wróci do ekstraklasy.
Awatar użytkownika
brewer
Młodzik
Młodzik

Postprzez BoBi 02 Lut 2018, 16:46

Odbudować koszykówkę w Słupsku.Ale co to znaczy? A konkretnie,na jakim poziomie ją odbudować? Najszybciej i najprościej byłoby zacząć od zera,od najniższego możliwego szczebla.W nowy twór musiałoby zaangażować się miasto.Pieniądze z miasta plus lokalny biznes,pozwoliłoby w miarę krótkim czasie awansować do 1 ligi.Pierwszy krok zostałby zrobiony i byłyby podstawy do dalszego rozwoju klubu.Może w międzyczasie udałoby się pozyskać mocnego sponsora,który byłby w stanie zagwarantować finanse nawet na awans i grę w plk.Inna droga,to od razu znalezienie sponsora,który zainwestuje w klub,łącznie z przejęciem obecnych zobowiązań,i startujemy w 1 lidze.Ale jak dla mnie,to bardzo mało realne.No chyba że jest coś(ktoś) o czym(o kim) nie wiem.Skoro Biedroń nie chciał wspierać Czarnych ze względu na nieprawidłowości w klubie,ale ogólnie chce wspierać koszykówkę w Słupsku,bo wie ile ona dla nas znaczy,to niech miasto zaangażuje się w stworzenie nowego klubu.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Alien 03 Lut 2018, 00:30

No i Yippie-Ki-Yay, wychodzi na to, że słupski sport lubi upadać taka tradycja widocznie. Jestem mega zły i smutny i żal mam do wszystkich którzy przyczynili się temu... Tylko co tu zrobić i kto to zrobi żeby podnieść się. Nie oszukujmy się to musi być osoba (osoby) które temu podołają. Poświęca sporo swojego życia i pewnie na początku kasy. No i teraz wchodzi na ,,warsztat '' sprawa hali , tu jesteśmy na poziomie pierwszej ligi i to maks. Jedno jest pewne Andrzej musi zniknąć z mapy koszykarskiej na wieczność. Gdzieś pogubił się bardzo i to nas zniszczyło i jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli na dnie ale jak będziemy taką siłą jak pod halą ostatnio to damy radę i szybko wrócimy tam gdzie nasze miejsce!!
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez mtantala 03 Lut 2018, 09:24

brzezio napisał(a):
DeathRelaX napisał(a):Czytam forum i stwierdzam że chyba tylko ja nie zmieniłem zdania co do AT. Rok temu zostalem tu wyklety za herezje, ze jestem Yippie-Ki-Yay nie kibic itd itp... wierzyłem w skale zdarzenia i wiedziałem co powiedziałem. Klub dziś pada przez osobę która nim kierowała naście lat. Przez człowieka który nie ma sobie nic do zarzucenia i czuje się niewinny. Odniosłem obelgi bo część z dyskutantów znam, ale wierzcie mi, wcale nie podoba mi się to "A nie mowilem". Może jakby kibice uwierzyli to może ich wpływem doszło by do realnych zmian kiedy jeszcze był czas...

Doskonale to pamiętam i moim zdaniem zdecydowana większość osób tutaj jest ci winna (jak i m.in Twojemu bratu) przeprosiny

A ja bym się wstrzymał z tymi samo-połajankami i przeprosinami dla DeathRelaxów, Mokrosów, Gruszek czy innych Tereków. Każdy z nich ma tu swój własny biznes i coś do ugrania. Zostawmy oskarżenia prokuraturze a wyroki sądowi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mtantala
Młodzik
Młodzik

Postprzez mtantala 03 Lut 2018, 09:27

losmen napisał(a):
bop napisał(a):

Przeciez to jak pstryknac palcem
"Powolac JAKIES nowe stowarzyszenie",
"ZNALEZC sponsora".

Zdajecie sobie sprawe w jakim jestesmy obecnie polozeniu?
Kaman....

Widząc na forum rosnącą grupę ekspertów od dobrego zarządzania klubem, nie mam wątpliwości że długo na odrodzenie nie będziemy musieli czekać

mtantala
Młodzik
Młodzik

Postprzez bop 03 Lut 2018, 10:13

mtantala napisał(a):
Widząc na forum rosnącą grupę ekspertów od dobrego zarządzania klubem, nie mam wątpliwości że długo na odrodzenie nie będziemy musieli czekać

Jedno jest pewne - odrodzenie MUSI nastąpić jak najszybciej. W roku wyborów samorządowych ten, kto się przyczyni do powstania nowych Czarnych zyska trochę głosów. A te "trochę" może zaważyc na wyniku wyborów.
bop
Kadet
Kadet

Postprzez Mateusz 07 Lut 2018, 19:41

Jarosław Mokros wraz ze swoim agentem wygrali sprawę przeciwko Czarnym w Bat. Kolejne 220 tys zl do kolekcji.
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez losmen 07 Lut 2018, 19:46

Mateusz napisał(a):Jarosław Mokros wraz ze swoim agentem wygrali sprawę przeciwko Czarnym w Bat. Kolejne 220 tys zl do kolekcji.

Od tego wszystko sie zaczelo, a pomyslec ze wystarczylo zaplacic jak sie nalezy i potem dochodzic sobie odszkodowania. AT mistrz...
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez krasnad 07 Lut 2018, 20:18

Ale przecież prawnicy zapewniali go, że ma rację. Yippie-Ki-Yay mać. Wątpliwości do końca zostały rozwiane.
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez defender 07 Lut 2018, 20:58

Mateusz napisał(a):Jarosław Mokros wraz ze swoim agentem wygrali sprawę przeciwko Czarnym w Bat. Kolejne 220 tys zl do kolekcji.
Tak zwane papirusowe zwycięstwo.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Iktorn76 07 Lut 2018, 21:34

A może zaś zbiórka? 1.5 bańki co to dla nas ? :P
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez ar90 07 Lut 2018, 21:55

Iktorn76 napisał(a):A może zaś zbiórka? 1.5 bańki co to dla nas ? :P

to by nie było takie złe, ale problem jest taki, że zbiórka nr 1 nie jest rozliczona [:o
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez bop 08 Lut 2018, 00:12

krasnad napisał(a):Ale przecież prawnicy zapewniali go, że ma rację.

Jacy prawnicy, taka racja...
bop
Kadet
Kadet

Postprzez Kszysio1 08 Lut 2018, 12:21

To już wiemy dlaczego nie ma koszykówki w Słupsku. I nie jest to wina Jarka czy innych zawodników albo trenerów. Przykro
Kszysio1
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mateusz 08 Lut 2018, 13:17

Kszysio1 napisał(a):To już wiemy dlaczego nie ma koszykówki w Słupsku. I nie jest to wina Jarka czy innych zawodników albo trenerów. Przykro

Każdy walczy o swoje, za to nie można mieć do nikogo pretensji.

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Mateusz 08 Lut 2018, 13:19

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/ ... -ponad-160

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez ksl 08 Lut 2018, 13:49

Mateusz napisał(a):

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/ ... -ponad-160

Pamiętajmy, że są jeszcze wyroki BAT'u za Marka Zywerta i Donaldasa Kairysa:

Jesteśmy winni M.Z:
1,945 zł za sezon 15/16
37,000 zł za sezon 16/17
40,000 zł za sezon 17/18
RAZEM: 79,000 zł + koszty arbitrażu czyli około 20 tys. zł = prawie 100 tys. zł.

Jesteśmy winni D.K:
12,600 EUR za kontrakt
25,000 zł za koszty arbitrażu
RAZEM: 78,000 zł

Daje nam to około 127,000 zł + 160,000 zł J.M = 337,000 zł

Poniżej linki do decyzji BAT'u
http://www.fiba.basketball/en/Module/85132837-66aa-4ff3-a063-8cdfe44ea14d/361aa98e-2008-4d80-af23-4502aeea402e
http://www.fiba.basketball/en/Module/85132837-66aa-4ff3-a063-8cdfe44ea14d/a33f730e-c8b8-4ab9-af95-6d4c18703234

Polecam dla was decyzje BAT'u ze sprawy Andreja Podkovyrowa gdzie jest mowa o sfałszowanym kontrakcie ;) Sprawa z 2010 roku, a dla wyjaśnienia sprawy ciekawostka - A.P został naszym trenerem w 2008 roku.
Great men are not born great, they grow great...
Awatar użytkownika
ksl
Moderator
Moderator

Miejscowość: Bydgoszczu

Postprzez BURKETT 08 Lut 2018, 14:01

Słabe to niestety. Nigdy nie rozumialem jak mozna nie wywiazywac sie z umowy... Wychodzi na to, ze albo popisywalismy umowy na kwoty na ktore nas nie bylo stac, albo ktos na lewo wyciagal kase. Tak czy siak idzie to na konto AT- jakby nie bylo "kapitana" okretu ktory to pieknie roz... l sie niczym „Costa Concordia” (tam kapitan tez nie czul sie winny)...
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Postprzez losmen 08 Lut 2018, 14:09

Jakiego my mielismy dyletanta u steru i do tego o watpliwrj uczciwosci, to az dziw ze to nie pie*dolnrlo wczesniej. Ciekawe ilu jest zawodnikow, czy ludzi/firm wspolpracujacych przez ostatnie kilkanascie lat z klubem, ktorym nie zostaly wyplacone jakies niewielkie kwoty rzedu kilku tysiecy i na ktore Ci ludzie machneli reka nie chcac sie szarpac po sadach.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Margocha01 08 Lut 2018, 14:52

Dla pełnego wglądu link do sprawy Podkovyrowa http://www.fiba.basketball/en/Module/85 ... f5f8c4ff7f
Margocha01
Młodzik
Młodzik

Postprzez milek009 08 Lut 2018, 15:16

Płacili mu po 500 euro, gdzie powinni 6000 i poszli z tym do sądu? Co to jakiś samobójca był ten prezes?
To teraz nie ma co się dziwić, że z nim były wyniki jakie były i nawet na porządny garnitur go nie było stać.
One World, one dream, one game...
milek009
Kadet
Kadet

Miejscowość: Wrocław/Słupsk

Postprzez cmarek 72 08 Lut 2018, 15:44

Teraz zaczyna powoli wychodzić jakim to "super" prezesem był AT! Ciekawe gdzie się teraz podziali jego tak zwani obrońcy, bo jakoś ich tutaj ostatnio nie widać - no może poza pewnym wyjątkiem!
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 08 Lut 2018, 15:57

Ch.j, że klub padł.
Najważniejsze, że można przyczepić się do kogoś, kto miał odwagę stawać po stronie innego człowieka i robił to oficjalnie. A że przy okazji ta sama osoba przez lata zostawiała serce na trybunach- co to kogo obchodzi?
Tak, od tego bronienia klub padł.
Żałosny robak.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez BURKETT 08 Lut 2018, 16:45

Szkoda strzepić język Rychu. Szczurki zawsze sie znajda- czekaja tylko na okazje, najlepiej przy pogrzebie

Ciekawi mnie czy uda sie cos splacic zawodnikom, trenerowi. Ponoc sa jakies tam aktywa- oby przynajmniej czesc zadluzenia sie udalo splacic. Zostawiali dla Nas serce na parkiecie, az glupio wiedziec ze nie dostali naleznej im kasy!
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Postprzez Czarny96 08 Lut 2018, 18:48

Jak teraz wygląda sytuacja spłat? Muszą zapłacić właściciele klubu, czy jak to wygląda po ogłoszeniu upadłości?
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez cmarek 72 08 Lut 2018, 18:48

Rychu#07 napisał(a):Ch.j, że klub padł.
Najważniejsze, że można przyczepić się do kogoś, kto miał odwagę stawać po stronie innego człowieka i robił to oficjalnie. A że przy okazji ta sama osoba przez lata zostawiała serce na trybunach- co to kogo obchodzi?
Tak, od tego bronienia klub padł.
Żałosny robak.

Nie obrażaj mnie jeśli mnie nie znasz, a skoro mnie nie znasz, to nie masz żadnego powodu aby tak się zachowywać - ja tego nie robię. To po pierwsze, a po drugie - nie Ciebie miałem na myśli, więc daruj sobie te "górnolotne" komentarze! Nie każda krytyka skierowana w stronę "obrońców" dotyczy również Ciebie, więc ogarnij się trochę, bo nie jesteś "pępkiem świata" za jakiego wśród kibiców najwyraźniej się uważasz! Trochę skromności nigdy nikomu nie zaszkodziło.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez DeathRelaX 08 Lut 2018, 21:26

mtantala napisał(a):
brzezio napisał(a):
DeathRelaX napisał(a):Czytam forum i stwierdzam że chyba tylko ja nie zmieniłem zdania co do AT. Rok temu zostalem tu wyklety za herezje, ze jestem Yippie-Ki-Yay nie kibic itd itp... wierzyłem w skale zdarzenia i wiedziałem co powiedziałem. Klub dziś pada przez osobę która nim kierowała naście lat. Przez człowieka który nie ma sobie nic do zarzucenia i czuje się niewinny. Odniosłem obelgi bo część z dyskutantów znam, ale wierzcie mi, wcale nie podoba mi się to "A nie mowilem". Może jakby kibice uwierzyli to może ich wpływem doszło by do realnych zmian kiedy jeszcze był czas...

Doskonale to pamiętam i moim zdaniem zdecydowana większość osób tutaj jest ci winna (jak i m.in Twojemu bratu) przeprosiny

A ja bym się wstrzymał z tymi samo-połajankami i przeprosinami dla DeathRelaxów, Mokrosów, Gruszek czy innych Tereków. Każdy z nich ma tu swój własny biznes i coś do ugrania. Zostawmy oskarżenia prokuraturze a wyroki sądowi.

Wyrok zapadł. Nie potrzeba przepraszać. Po prostu Yippie-Ki-Yay andrzeja
DeathRelaX
MVP
MVP

Postprzez Michel 11 Lut 2018, 00:31

....Koszalin wygrywa, Nas nie ma w lidze.......Czarna dupa się zrobiła na lata...
Michel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Greg 12 Lut 2018, 20:12

Przez tyle lat byliśmy karmieni mrzonkami, że płacimy mniej, ale przynajmniej jesteśmy wypłacalni i tym przyciągamy zawodników do klubu. Byliśmy wręcz stawiani jako wzór klubu prowadzonego stabilnie i z głową. To właściwie Twardy budował taki wizerunek jaki to on profesjonalny... a w rzeczywistości... ehhh Boli bo sam się dałem na to nabrać 😔
Awatar użytkownika
Greg
Kadet
Kadet

Postprzez Srodkowopomorski 12 Lut 2018, 21:14

D.Wall: Niestety w sytuacji, w jakiej znalazł się zespół, musiały też pojawić się opóźnienia w wypłatach. Nie będę się nad tym za dużo rozwodził, ale obecnie klub w zależności do zawodnika zalega z dwoma bądź trzema przelewami.

Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/sport/czarni/a/danie ... ,12926750/
Srodkowopomorski
Junior
Junior

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości