CZARNI SŁUPSK 2017/18

Wszystko na temat naszej Drużyny

CZARNI SŁUPSK 2017/18

Postprzez losmen 06 Cze 2017, 08:54

To bedzie preseason inny niz wszystkie. Nie ma na co czekac, wczoraj zakonczylismy najtrudniejszy sezon ostatnich 12 lat. Nie swietujemy, bo nie ma czego, konczymy sportowe emocje, konczymy walke a zaczynamy mierzyc sie z problemami i proba odpowiedzi na pytanie, czy Czarni Slupsk wystartuja w ekstraklasie w sezonie 2017/18.
W pazdzierniku kurs na to, ze Blass i Mokry uciekna z klubu, Energa nie bedzie sponsorem, Salata nie bedzie GM, a AT prezesem byl w okolicach 1 do 1000. Nie do uwierzenia, stalo sie cos niespotykanego.
Efektem bandyckiej polityki naszego zarzadu, jest to, ze dzisiaj nie zastanawiamy sie kogo z zawodnikow zostawic, kogo sciagnac, tylko czy Klub przetrwa.
Winnych jak zwykle nie ma i prozno wierzyc, ze zistana postawieni przed sadem.

Dziekuje zawodnikom, ktorzy nie uciekli z tonacego okretu. Zawodnikom, ktorzy mimo tylu problemow i braku sprzyjajacych okolicznosci sprawili ze sezon zakonczylismy dopiero w czerwcu. Daliscie nam wspaniale emocje, a te w cwiercfinale byly chyba najpiekniesze. Tylko zal, ze nie starczylo pary na polfinaly. Trzymajcie sie i powodzenia w nowych, oby lepszych klubach.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Re: CZARNI SŁUPSK 2017/18

Postprzez Rychu#07 06 Cze 2017, 09:28

Przede wszystkim teraz każdy z nas, kibiców, powinien zadać sobie pytanie w jaki sposób może pomóc swojemu ukochanemu Klubowi.
Co może zrobić, by było lepiej? Może ma firmę i jest w stanie wspomóc kasiorą? A może ma firmę i może wspomóc usługą? Albo towarem przydatnym na co dzień? A może ma szefa, który chętnie wspomoże sport, tylko nie wie, że warto wesprzeć kosza- niech taka osoba siądzie z szefem i pogada, podzieli się pasją. Nie tylko dobrze zrobi klubowi, ale na pewno przedstawi się szefowi z innej, ciekawej strony. Jestem przekonany, że każdy z nas może coś zrobić, należy jedynie poczaszkować.
Oczywiście zacząłbym od postanowienia o zakupie karnetu. Przy minimalnym wymaganym przez ligę, dwumilionowym budżecie, 2000 sprzedanych karnetów to byłby zastrzyk niesamowity.
Jeśli mogę podpowiedzieć Klubowi- tutaj zacząłbym akcje marketingowe. Coś na zasadzie "Twój karnet ratuje Czarnych". Bardzo szeroko zakrojona akcja. Już teraz zgłaszam gotowość do pomocy i oczywiście zakupu karnetu.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 06 Cze 2017, 13:36

Moglaby wyjsc specjalna "zlota edycja" karnetow, takich samych jak zwykle tylko drozszych o np 100 zl. Zeby nikt sie nie przyp*** to mozna dla kitu zrobic, ze w ramach zlotego karnetu, mozna spotkac sie z zawodnikami, przyjsc na wybrany trening albo cos podobnego. Tysiac zlotych karnetow, to 100 tys zlotych wiecej w budzecie.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Ihman 06 Cze 2017, 14:15

losmen napisał(a):Moglaby wyjsc specjalna "zlota edycja" karnetow, takich samych jak zwykle tylko drozszych o np 100 zl. Zeby nikt sie nie przyp*** to mozna dla kitu zrobic, ze w ramach zlotego karnetu, mozna spotkac sie z zawodnikami, przyjsc na wybrany trening albo cos podobnego. Tysiac zlotych karnetow, to 100 tys zlotych wiecej w budzecie.

To są takie drobne rzeczy, które amerykanie mają opanowane w małym palcu...
Dlatego u nich robi się show, a potem odcina wszelkie możliwe kupony.

Bardzo dobry pomysł.
Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez defender 06 Cze 2017, 14:32

2000 karnetów to chyba marzenia ściętej głowy?
Ile jest miejsc do sprzedaży?
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Rychu#07 06 Cze 2017, 14:36

Cele trzeba wyznaczać wysokie.
Wolę byśmy mierzyli w 2000 i ponieśli porażkę sprzedając 1700, niż mierzyć w 700 i odnieść sukces sprzedając 1000.

Mam jednocześnie prośbę. Porzućmy na jakiś czas myślenie "nie uda się, nie damy rady, nierealne". Niezależnie od informacji, jakie będą do nas docierały patrzmy z optymizmem na wszystkie planowane ruchy i akcje.
Uda się, damy radę, to jak najbardziej realne!

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez defender 06 Cze 2017, 15:11

Rysiek, mi bardziej chodzi o rozdawnictwo karnetów. Nie wiem na jakiej zasadzie to się odbywa, ale na VIPach zdarza się sporo wolnych miejsc podczas meczów. Ja kupię bilet nawet jakbym miał jeździć na mecze do Jezierzyc. Pomysł "złotego" karnetu też mi się podoba.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Rychu#07 06 Cze 2017, 15:17

Nie jesteś pierwszy, który mówi mi, że rozdawnictwo karnetów mu się nie podoba.
I uważam, że w obecnej sytuacji należałoby podjąć trudną decyzję: "jesteśmy wdzięczni i doceniamy twoją pomoc, ale jak sam na pewno rozumiesz, w chwili obecnej liczymy każdą złotówkę. Tym bardziej kilkaset złotówek za karnet jest dla nas duża wartością"
Nie ma darmowych wejść (z wyjątkami dla wspieranych osób w bardzo trudnej sytuacji) - płacąc wspierasz klub.

Sam zaraz rzucę pomysł by podnieść ceny na sektorze SKSK.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez adam99 06 Cze 2017, 16:15

Można by też pomyśleć o czymś w postaci sprzedaży cegiełek np. "Jestem sponsorem Czarnych" lub coś w tym stylu. Ceny od np symbolicznych 5 zł do np 100 . Każdy dałby ile akurat może i na ile go stać.
Zawsze to parę groszy więcej...
Awatar użytkownika
adam99
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 06 Cze 2017, 16:57

Tak pisze polskikosz
Co dalej? W Słupsku mówią, że są gotowi nawet na najczarniejszy scenariusz, ale znamy to środowisko i jesteśmy pewni, że w przyszłym sezonie widzimy się w PLK. Pewnie z niższym budżetem, ale wciąż dużymi ambicjami.

To są Czarni, oni się nie poddają.

http://polskikosz.pl/czarnuchy-nigdy-zg ... sce-medal/
Dafi
MVP
MVP

Postprzez BED 06 Cze 2017, 22:40

O jakich wyprowadzanych pieniądzach jest pisane?
Czy coś mnie ominęło?
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez Srodkowopomorski 06 Cze 2017, 22:42

losmen napisał(a):Efektem bandyckiej polityki naszego zarzadu, jest to, ze dzisiaj nie zastanawiamy sie kogo z zawodnikow zostawic, kogo sciagnac, tylko czy Klub przetrwa.
Winnych jak zwykle nie ma i prozno wierzyc, ze zistana postawieni przed sadem.

Pisać o BANDYCKIEJ polityce zarządu, chronionego przed odpowiedzialnością karną przez - kontrolowaną przez ministra rządu PiS - prokuraturę i liczyć na pozyskanie sponsorów. Dobranoc.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez chris 06 Cze 2017, 22:57

adam99 napisał(a):Można by też pomyśleć o czymś w postaci sprzedaży cegiełek np. "Jestem sponsorem Czarnych" lub coś w tym stylu. Ceny od np symbolicznych 5 zł do np 100 . Każdy dałby ile akurat może i na ile go stać.
Zawsze to parę groszy więcej...

Dobry pomysł, jestem za. Można też spróbować zrobić akcję z piwem Tyskie (lub inna marka), była zbiórka na szatnię dla zawodników, można spróbować z akcją zbiórki dla klubu. Nie wiem jakby to miało dokładnie wyglądać, kapsle w tym przypadku raczej się nie sprawdzą, może coś innego. Nie jestem specem od marketingu, niech fachowcy się wypowiedzą.
chris
Kadet
Kadet

Postprzez krasnad 06 Cze 2017, 23:06

Jeżeli chodzi o piwo to dzisiaj się zastanawiałem, jak to podciągnąć i można by wprowadzić specjalną serię numerowanych karnetów, przykładowo 50-70 zł droższych uprawniających do wypicia jednego "darmowego" złocistego trunku przed meczem, czy w przerwie ze specjalną kolejką obsługującą takie osoby. Rozwiązuje too problem stania w kolejce dla tych ludzi, co może także przekonać nieprzekonanych do karnetów, których sam argument nie stania w kolejce po bilet nie przekonuje. Różnica w cenie karnetu dla przykładowo 50 takich osób, plus ewentualne osoby zachęcone kupna to następna droga do dopisania jakiejś tam skromnej sumki do budżetu.
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez dany 07 Cze 2017, 07:45

BED napisał(a):O jakich wyprowadzanych pieniądzach jest pisane?
Czy coś mnie ominęło?

Jeśli klub ocenił straty na "działalności" MS na 200tys to jak byś to inaczej nazwał ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez BED 07 Cze 2017, 09:22

IMO wyprowadzanie kasy to proceder powodujący, że klubowe pieniądze lądują na prywatnych kontach.
Jako dziennikarz takiego stwierdzenia użyłbym TYLKO w przypadku wyroków sądowych.
Na razie mamy tylko klubowe oświadczenia i sprawa jest badana.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez Srodkowopomorski 07 Cze 2017, 11:05

BED napisał(a):IMO wyprowadzanie kasy to proceder powodujący, że klubowe pieniądze lądują na prywatnych kontach.
Jako dziennikarz takiego stwierdzenia użyłbym TYLKO w przypadku wyroków sądowych.
Na razie mamy tylko klubowe oświadczenia i sprawa jest badana.

W tym przypadku klubowe pieniądze - z tego, co A.T. publicznie ujawnił - lądowały na prywatnym koncie bankowym. Jednak jeżeli - jak to zostało powiedziane - te pieniądze z prywatnego konta miały być wykorzystywane wyłącznie na świadczenia dla zawodników klubu i ich agentów, to cały proceder M.S. najtrafniej określić jako prowadzenie przez G.M. lewej kasy klubu. Użyte przez dziennikarza określenie: wyprowadzanie pieniędzy z klubu jest po prostu nietrafne dla opisu istoty procederu.
Przy pokrywaniu wydatków na rzecz klubu z lewej kasy mówienie o stratach poniesionych przez klub to twierdzenie względne. Kwoty wydatkowane przez GM z przekroczeniem przysługujących mu kompetencji nie są jeszcze równoznaczne ze stratą /szkodą/ po stronie klubu, jeśli klub odniósł, czy mógł odnieść z tych wydatków jakieś korzyści (w relacjach z zawodnikami zespołu i ich agentami). Powstanie konkretnej, bezpośredniej straty finansowej po stronie klubu musiałaby dopiero przy pomocy opinii biegłych wykazać i udowodnić prokuratura.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez ar90 07 Cze 2017, 21:12

ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez milek009 07 Cze 2017, 22:47

halo halo. ktoś coś? chociaż strzępki informacji?
One World, one dream, one game...
milek009
Kadet
Kadet

Miejscowość: Wrocław/Słupsk

Postprzez Area 51 08 Cze 2017, 00:01

Nieoficjalnie mówi się o powrocie Twardego z czego ja osobiście się cieszę :) Co do sytuacji finansowej niby coś tam się ruszyło za dużo nie powiem bo to tylko plotki ale nadal czekamy na sponsora tytularnego. Na start w przyszłym sezonie będzie to minimum podobno. Ale co dalej czas pokaże.

Nawet w gp24basket co nieco tam powiedzieli ;)

http://www.gp24.pl/sport/czarni/a/magaz ... ,12159204/
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez losmen 08 Cze 2017, 05:14

Area 51 napisał(a):Nieoficjalnie mówi się o powrocie Twardego z czego ja osobiście się cieszę :) Co do sytuacji finansowej niby coś tam się ruszyło za dużo nie powiem bo to tylko plotki ale nadal czekamy na sponsora tytularnego. [...]

Przeciez on nigdy tak naprawde nie odszedl. Cbyba ze nieoficjalnie mowi sie o oficjalnym powrocie.
Prabucki to jakis pajac, nawet nie probuje udawac ze jest tam tylko slupem i jedyne na czym mu zalezy, to na braniu kasy.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez krasnad 08 Cze 2017, 14:14

Ptaszki ćwierkają, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wystartujemy, więc kamień z serca, a być może oprócz tej dwumilionowej kromki chleba może będzie jeszcze pare groszy na masło i szyneczkę. Ogórasy więc proponuję zaczynać :green: :green: :green:

Jeżeli chodzi o zagranicę to ciężko wróżyć - kierunek skandynawski, ewentualnie młode wilki po niższych ligach NCAA i liczenie na wyłonienie skarbu.

Z Polakami robi się natomiast ciekawie. Nie liczę kompletnie na topowych polskich graczy, na pozostanie Grega też bym się nie nastawiał.

Mantas i Dąber już są.

Jeżeli chodzi o przedłużenie Dąbera to ja jestem za - wchodząc z końca ławki robił czasami bardzo dobrą robotę, przy większym wymiarze gry, tzn 10-15 min i jegu zaangażowaniu w naszych realiach powinien okazać się przydatnym graczem. Pamiętajmy też także,kto swoim wejściem można powiedzieć odwrócił serię z Anwilem. Odpłacił się za niski de facto kontrakt.

Bachyński - niby gość po półtora rocznej przerwie i wyglądający, jak dziecko we mgle. Stać go na pewno na więcej, pytanie, czy jest tutaj to w stanie zaprezentować. I kiedy? W jego miejsce bardzo poważnie rozważyłbym Jarka Trojana, tylko że często zawodnik widywany w lublińskich klubach, trzeba jasno określić zasady.

Za Grega i Jarka? Na myśl przyszedł mi duet Młynarski i Wysocki. Pierwszy po graniu ogonów w Anwilu, gdize kompletnie nie wykorzystano jego potencjału, plus jakieś zaległości finansowe będzie chciał się pokazać w drużynie walczącej o coś, gdzie będzie pełnił ważną rolę. Pasuje, jak ulał. Drugi - weteran, w niemieckim odpowiedniku 1 ligi pogrywa na bardzo fajnych procentach, do tego mądrość na boisku, ciągota do zbiórek, ustawianie się.

Polski zestaw MAntas, Sewer,, Dąber Wysocki, Młynarski, Bachynski/Trojan to niskobudżetowa, świetna opcja i podstawa do tego, by przy trafionych zagranicznych było jeszcze o co walczyć.

Swoją drogą żyje i gra jeszcze Ermin Jozin Jaźvin ;)

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 08 Cze 2017, 14:17

krasnad napisał(a):Ptaszki ćwierkają, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wystartujemy, więc kamień z serca, a być może oprócz tej dwumilionowej kromki chleba może będzie jeszcze pare groszy na masło i szyneczkę. Ogórasy więc proponuję zaczynać :green: :green: :green:

Ptaszkom ćwierkającym o maśle i szynce każ popukać się w łeb. Na razie mamy bułkę tartą - czyli suchary w dodatku w rozsypce. Wcale nie jest kolorowo i gadanie o transferach, to na chwilę obecną bzdura.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez krasnad 08 Cze 2017, 14:25

Nazwiska z listy powyżej właśnie tej szynki nie zakładają. A nawet nie majac budżetu z zawodnikami trzeba rozmawiać, bo obudzimy się z Bachynskim na 35min w meczu.

krasnad
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 08 Cze 2017, 14:30

Z pocałowaniem ręki biorę!
Taką melodię ćwierkają moje ptaszki...

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 08 Cze 2017, 18:02

krasnad napisał(a):Nazwiska z listy powyżej właśnie tej szynki nie zakładają. A nawet nie majac budżetu z zawodnikami trzeba rozmawiać, bo obudzimy się z Bachynskim na 35min w meczu.

Rozmawiac z zawodnikami? O czym....?
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez dasajef 09 Cze 2017, 14:40

a może spróbować zaciąg sponsorski zza oceanu? w końcu stacjonuje w Redzikowie paru żołnierzy. tak mi przyszło na myśl.
"Lubię słowo indolencja, dzięki temu moje lenistwo staje się wyrafinowane"
Awatar użytkownika
dasajef
Młodzik
Młodzik

Postprzez marcik70 09 Cze 2017, 16:15

dasajef napisał(a):a może spróbować zaciąg sponsorski zza oceanu? w końcu stacjonuje w Redzikowie paru żołnierzy. tak mi przyszło na myśl.

<facepalm> jest też paru Turków od kebabow, a i paru ruskich się znajdzie. Ukraińcy na AP, Niemcy pod ratuszem...
Microsoft Czarni, Apple Inc Czarni i od razu iOS Arena Słupsk niech zolnierze dzwonią do USA. ;D
I love this game,MZKS CZARNI SŁUPSK!!
Awatar użytkownika
marcik70
Kadet
Kadet

Miejscowość: Słupsk/Szczecin

Postprzez Mateusz 12 Cze 2017, 10:15

Smutna jest ta cisza na forum... :(
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez losmen 12 Cze 2017, 13:27

Przyzwyczajaj sie...
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez LR1947 12 Cze 2017, 17:56

W kwestii formalnej, proszę o odpowiedź osobę kompetentną i wiarygodną. Czy My mamy prezesa spółki ? a jeżeli tak gdzie ta osoba "urzęduje" i czy pobiera wynagrodzenie za swoją funkcję. Druga sprawa chciałbym wiedzieć co ten prezes dotychczas zrobił dla Naszego klubu i jakie ma plany czy też założenia na najbliższy sezon.
LR1947
Młodzik
Młodzik

Postprzez Iktorn76 12 Cze 2017, 19:58

LR1947 napisał(a):W kwestii formalnej, proszę o odpowiedź osobę kompetentną i wiarygodną. Czy My mamy prezesa spółki ? a jeżeli tak gdzie ta osoba "urzęduje" i czy pobiera wynagrodzenie za swoją funkcję. Druga sprawa chciałbym wiedzieć co ten prezes dotychczas zrobił dla Naszego klubu i jakie ma plany czy też założenia na najbliższy sezon.

Daj na tacę, może ojciec dyrektor pomoże! :]
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez dany 13 Cze 2017, 01:04

LR1947 napisał(a):W kwestii formalnej, proszę o odpowiedź osobę kompetentną i wiarygodną. Czy My mamy prezesa spółki ? a jeżeli tak gdzie ta osoba "urzęduje" i czy pobiera wynagrodzenie za swoją funkcję. Druga sprawa chciałbym wiedzieć co ten prezes dotychczas zrobił dla Naszego klubu i jakie ma plany czy też założenia na najbliższy sezon.

Możesz sprawdzić sam, dane spółek prawa handlowego są oficjalne, wystarczy wejść na stronę:
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu

I sprawdzić podmiot pod numerem 0000143506. I masz wszystkie aktualne dane.
A co zrobił ? Mozna samemu odpowiedzieć, niestety nie było spotkania posezonowego, bo pare pytań do prezesa by sie znalazło.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez wojt317 15 Cze 2017, 11:28

To tak odnośnie możliwości zadawania pytań...
Za komunikatem ze strony klubu "W poniedziałek (19.06) o godzinie 11:00 odbędzie się konferencja prasowa, której tematem będzie przyszłość Czarnych Słupsk. Zapraszamy zainteresowanych dziennikarzy, a przede wszystkim wiernych kibiców!
Akademia Pomorska przy ul. Westerplatte, Aula nr 414 godz. 11:00"
wojt317
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 16 Cze 2017, 11:51

wojt317 napisał(a):To tak odnośnie możliwości zadawania pytań...
Za komunikatem ze strony klubu "W poniedziałek (19.06) o godzinie 11:00 odbędzie się konferencja prasowa, której tematem będzie przyszłość Czarnych Słupsk. Zapraszamy zainteresowanych dziennikarzy, a przede wszystkim wiernych kibiców!
Akademia Pomorska przy ul. Westerplatte, Aula nr 414 godz. 11:00"

Szkoda, że nie będzie mnie na miejscu. Ale ciekawe czy prezes Prabucki się pojawi, nie dopuszczam myśli że nie ...
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez rafalwsm 16 Cze 2017, 12:42

Kiedyś "wspomagałem" Chemik Police w zdobyciu sektorówki na mecze Final Four Ligi Mistrzyń... Jest taka strona https://fans4club.com/ Nie wgryzałem się w temat (brak czasu :/) i nie wiem do końca jak to działa, ale może by tak spróbować zorganizować jakąś akcją. Pamiętam, że w przypadku Chemika było sporo opcji co do wpłat i każdej kwocie odpowiadał dodatkowo podarunek od klubu dla wpłacającego (np. za 30zł dostajesz szalik i wpisane imię i nazwisko na sektorówkę, za 200zł możliwość bycia na treningu itp.). Wiem, że w tej sytuacji to bardziej klub potrzebuje "darów" niż kibice za wpłatę, ale i pewnie opcja nieodwzajemnionej materialnie pomocy ze strony klubu jest możliwa realizacji.
Tak rzucam luźną myśl...a nóż widelec...
rafalwsm
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Mateusz 16 Cze 2017, 13:23

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez CajraX 18 Cze 2017, 19:11

Dzisiaj w dzień, u mnie na Orlenie tankował Paweł Leończyk. Chyba jechał razem z rodziną. Niby to może nic nadzwyczajnego, bo przecież grał trochę w Słupsku i może wpadać co jakiś czas w celach osobistych. Jednak najciekawsze było to, że jechał samochodem z logiem Czarnych! Więc dziwny to by był przypadek i okoliczność przed jutrzejszą konferencją :green: Oby to się wszystko ułożyło dla nas jak najlepiej.
CajraX
Młodzik
Młodzik

Postprzez ar55 18 Cze 2017, 23:13

Z tego co pamiętam, to żona/dziewczyna Leończyka jest ze Słupska. Poza tym nie sądzę, żeby pierwszym krokiem klubu było zakontraktowanie jednego z najlepiej opłacanych zawodników; nie mając jeszcze sponsora. Chyba że klub zamierza jutro ogłosić, że jest nowy wielki sponsor i mamy już czterech zawodników podpisanych.
ar55
Junior
Junior

Postprzez CajraX 18 Cze 2017, 23:22

Ok, ale dlaczego Leon przyjechał samochodem z logiem Czarnych? Przecież prywatnie jeździł by swoim. Niemniej jutro wszystko się wyjaśni.
CajraX
Młodzik
Młodzik

Postprzez Srodkowopomorski 19 Cze 2017, 07:59

Offtop ;) Drutex - Bytovia Bytów utrzymała się w pierwszej lidze piłki kopanej po wygranych meczach barażowych z Radomiakiem Radom.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez raczek72 19 Cze 2017, 08:54

Leonowi prawdopodobnie audi ukradli w Siemianicach i pewnie klub użyczył mu fury
raczek72
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mateusz 19 Cze 2017, 09:17

CajraX napisał(a):Ok, ale dlaczego Leon przyjechał samochodem z logiem Czarnych? Przecież prywatnie jeździł by swoim. Niemniej jutro wszystko się wyjaśni.

Nie wiem dlaczego jeździł samochodem z logiem Czarnych ale na pewno ma dom pod słupskiem i żone słupszczanke :)

Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Iktorn76 19 Cze 2017, 09:40

Obawiam się ,że ten sezon będzie na zasadzie Siarki. Jeżeli tylko ten to spoko,aby przetrwać zadymę ! Jako były zawodnik Leon może dostał furkie w użyczenie?
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Rychu#07 19 Cze 2017, 13:11

I można też na ten przykład zgłosić się do klubu z własną nagrodą. Klub sprzeda wtedy takiego vouchera, nie będzie musiał wydawać kasy i wszystko czyściutko na konto wpłynie.
Ja już przekazałem :)

Także jeśli możecie czymś się podzielić, atakujcie śmiało. Pizzerzy, fryzjerzy, fotografowie, taksówkarze, informatycy - wszyscy mogą pomóc :)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez czarnuch1945 19 Cze 2017, 13:25

Czy na konferncji byly jakies omawiane sprawy z transferami, czy czekamy na zebranie kwoty potrzebnej do zgloszenia Czarnych do roxgrywek?
czarnuch1945
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 19 Cze 2017, 13:53

Tutaj masz najważniejsze informacje na temat transferów:
http://tnij.at/transferyCzarniSlupsk

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 19 Cze 2017, 22:41

Pani Szczypińska, Panie Biedroń, inni posłowie z naszego regionu plus wszyscy radni

Zobaczymy kto na II ligę zacznie chodzić, a bilety chcecie.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez wozek 19 Cze 2017, 22:56

Dzisiejsza konferencja ogłaszająca akcję bardzo mobilizuje. Zamówiłem już trzy koszulki i przekazałem usługę. Zachęcam również do wsparcia!
Oglądając genialny filmik i widząc na nim Lewisa już za tym gościem tęsknie!
Wierzę, że jeszcze go zobaczymy na naszych parkietach.
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez szycha 20 Cze 2017, 00:00

Czy może ktoś wie jak długo będzie widniała reklama naszego byłego już sponsora na stronie głównej klubu?
szycha
Młodzik
Młodzik

Następna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość