Energa odchodzi

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Energa odchodzi

Postprzez ar90 05 Maj 2017, 18:06

Z wielkim smutkiem w piątek (5 maja) przyjęliśmy informację o rozwiązaniu przez Grupę Energa łączącej nas umowy sponsorskiej. Oznacza to, że w trwającym sezonie umowa wraz z obustronnymi zobowiązaniami zostanie w pełni zrealizowana, natomiast do kolejnych rozgrywek przystąpimy najprawdopodobniej już bez wsparcia Grupy Energa. Niezwłocznie przystępujemy do pracy nad zabezpieczeniem finansowym klubu na sezon 2017/2018.

tak brzmi komunikat z oficjalnej strony naszego klubu. Ostatnie zdanie daje nadzieję, aczkolwiek co to zdanie tak na prawdę znaczy dowiemy się za kilka miesięcy.
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Słupsk

Postprzez iwakac 05 Maj 2017, 18:09

niech Yippie-Ki-Yay, ale niestety pretensje powinniśmy mieć do A.T i M.S bo to oni doprowadzili do takiej sytuacji , gdybyśmy nie dali im powodu mogliby nas w dupe pocalowac . Szkoda , ale gramy dalej i co nas nie zabije to nas wzmocni, ja na meczu telewizyjnym w słupsku "podziękowałbym" enerdze i szczypinskiej . Yippie-Ki-Yay mac po PO by odeszli to teraz fermentu narobili , a mialo byc tak pieknie ...
iwakac
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 05 Maj 2017, 18:11

Jak zawierałem umowę, to też najbardziej sensowna wydawała mi się oferta PGNiG, oczywiście dla tych którzy i tak mają gaz. Odpadają jakieś tam koszty stałe, więc jest taniej niż w Enerdze
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez piterson 05 Maj 2017, 18:14

i jeszcze bedzie dobrze,nieraz to przezylismy,no ale taka wiadomosc po takim meczu to brak slow,policzek piecze...
piterson
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 05 Maj 2017, 18:16

Kto z Was jest w stanie rozliczyć co do złotówki koszty zużycia energii na podstawie odczytu licznika, poprzedniej faktury i tych wszystkich dodatków sratków, które tam wypisują?
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez defender 05 Maj 2017, 18:35

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić postępowanie Energii.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez dany 05 Maj 2017, 18:59

sisar napisał(a):Kto z Was jest w stanie rozliczyć co do złotówki koszty zużycia energii na podstawie odczytu licznika, poprzedniej faktury i tych wszystkich dodatków sratków, które tam wypisują?

Musiałby ten ktoś pracować jako sprzedawca, bo tam jest tyle składników ze rozum nie ogarnia :)
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez sisar 05 Maj 2017, 19:15

dany napisał(a):
sisar napisał(a):Kto z Was jest w stanie rozliczyć co do złotówki koszty zużycia energii na podstawie odczytu licznika, poprzedniej faktury i tych wszystkich dodatków sratków, które tam wypisują?

Musiałby ten ktoś pracować jako sprzedawca, bo tam jest tyle składników ze rozum nie ogarnia :)

No właśnie Dany, ja swego czasu wkurzony na zbyt duże rachunki założyłem licznik prepaid i co się okazało:
Całe życie płaciłem rachunki w granicach 180-200 zł miesięcznie, a i tak zawsze na półrocze dostawałem dopłatę po 200-300 zł. Więc przygotowując mieszkanie pod wynajem założyłem licznik prepaid, mieszkałem tam jeszcze około roku i jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się że doładowując licznik 150 zł miesięcznie na kolejny miesiąc zostaje mi jeszcze 20-30 zł na next miesiąc. Oczywiście oświetlenie i sprzęty pozostały bez zmian, czy to nie jest złodziejstwo?, a znam podobne przykłady od moich znajomych. Rok w rok okradali mnie na jakieś 500-600 zł, dranie!
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 05 Maj 2017, 19:38

Defender, znam kulturalne osoby, które w wyjątkowych okolicznościach dają sobie prawo do nieskrępowanego wyrażania swoich uczuć wszelkimi możliwymi słowami. To taka chwila...
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez jaca 05 Maj 2017, 19:59

Bo to są qrwy i złodzieje te jbne pisiory, co nam w głowach mącą "nowym patriotyzmem". Własnie napadli na moja mała ojczyznę. Wyciąć ich wszystkich w wyborach samorządowych - to jest teraz najważniejsze. Koryto im tylko w głowie.
I co - może jeszcze raz ktoś im w doopsko bedzie właził "akcją na zielono" ? Ech, naiwniaki...
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Michal8686 05 Maj 2017, 20:24

pie..e.r.d.o.lę ta energę w poniedziałek wypowiadam im umowę i zmieniam dostawcę energii!!!!
Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
Awatar użytkownika
Michal8686
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez marcin9561 05 Maj 2017, 20:49

Jak była akcja na zielono, to teraz proponuję zrobić pare banerów , flag z uprzejmościami w stronę tego skur***łego i nieudacznego pisU , i złodziejskiej energi, cytując klasyka
https://www.youtube.com/watch?v=c3IAUIxmtsc
marcin9561
Kadet
Kadet

Postprzez grabek 05 Maj 2017, 20:56

Ja proponuje grupowo jakos sie ustawic i pojsc razem jednego tylko dnia z wypowiedzeniem umowy dla Emergi.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez radzio19 05 Maj 2017, 21:01

teraz trzeba by bylo pozaklejac te dzidaoskie napisy na koszulkach i nie tylko
Awatar użytkownika
radzio19
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: bolesławice-słupsk

Postprzez radzio19 05 Maj 2017, 21:05

i trzeba jeszcze zaszyc te napisy na szalikach
Awatar użytkownika
radzio19
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: bolesławice-słupsk

Postprzez Srodkowopomorski 05 Maj 2017, 21:22

http://ofens.co/czarni-bez-pradu-moze-b ... komentarz/

Rządzące partyjniactwo przegięło.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez robert1966 05 Maj 2017, 21:35

Nie jarajcie się tak. Zerwana umowa na kolejne lata to nie znaczy, że nie będzie kolejnej ze zmienionymi zapisami, żeby w przyszłości sponsor był bardziej chroniony. Może zrobimy sobie jeszcze większą krzywdę okazując lekko mówiąc "oburzenie" . Zastanówmy się co będzie dla klubu korzystniejsze, zachowajmy się jakby zachował się Nasz A.T., na pewno nie rzucałby mięsem w ich stronę. Przemyślmy, a potem do roboty.

Robert Rokita - wieloletni działacz amatorskiej koszykówki.
robert1966
Młodzik
Młodzik

Postprzez brzezio 05 Maj 2017, 22:55

robert1966 napisał(a):Nie jarajcie się tak. Zerwana umowa na kolejne lata to nie znaczy, że nie będzie kolejnej ze zmienionymi zapisami, żeby w przyszłości sponsor był bardziej chroniony. Może zrobimy sobie jeszcze większą krzywdę okazując lekko mówiąc "oburzenie" . Zastanówmy się co będzie dla klubu korzystniejsze, zachowajmy się jakby zachował się Nasz A.T., na pewno nie rzucałby mięsem w ich stronę. Przemyślmy, a potem do roboty.

Dokładnie, tak jak pisałem wcześniej - takim zachowaniem tylko odstraszamy potencjalnych sponsorów. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby inwestować w klub, by później (po ewentualnym i legalnym wypowiedzeniu umowy) były kierowane w jego kierunku wulgaryzmy. Nie zachowujmy się jak dzieci, którym nam coś zabrano i naszą jedyną formą ataku są wyzwiska i obrażanie się.

Była Energa przez kilka lat, będzie ktoś następny za jakiś czas.
... I want it right now cause my generation don't like to wait ...
Awatar użytkownika
brzezio
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ryder 05 Maj 2017, 23:03

brzezio napisał(a):
robert1966 napisał(a):Nie jarajcie się tak. Zerwana umowa na kolejne lata to nie znaczy, że nie będzie kolejnej ze zmienionymi zapisami, żeby w przyszłości sponsor był bardziej chroniony. Może zrobimy sobie jeszcze większą krzywdę okazując lekko mówiąc "oburzenie" . Zastanówmy się co będzie dla klubu korzystniejsze, zachowajmy się jakby zachował się Nasz A.T., na pewno nie rzucałby mięsem w ich stronę. Przemyślmy, a potem do roboty.

Dokładnie, tak jak pisałem wcześniej - takim zachowaniem tylko odstraszamy potencjalnych sponsorów. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby inwestować w klub, by później (po ewentualnym i legalnym wypowiedzeniu umowy) były kierowane w jego kierunku wulgaryzmy. Nie zachowujmy się jak dzieci, którym nam coś zabrano i naszą jedyną formą ataku są wyzwiska i obrażanie się.

Jakby odeszli w normalny i kulturalny sposób to nikt by nie miał żalu i pretensji. Zrobili to jak ostatnie szuje i frajerzy. Nie mam szacunku do takich zachowań. Teraz trzeba im pokazać co tracą i na parkiecie i na trybunach.

Proponuję na wtorek akcje "Kibicu Yippie-Ki-Yay zielone".

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dafi 05 Maj 2017, 23:08

Była akcja "ZA" Energą w Słupsku i w Czarnych
Na meczu z Anwilem, niech trybuny pokażą, co myślą o nich i pani Jolanci i PIsiorowi
Dafi
MVP
MVP

Postprzez brzezio 05 Maj 2017, 23:10

Ryder napisał(a):
brzezio napisał(a):

Jakby odeszli w normalny i kulturalny sposób to nikt by nie miał żalu i pretensji. Zrobili to jak ostatnie szuje i frajerzy. Nie mam szacunku do takich zachowań. Teraz trzeba im pokazać co tracą i na parkiecie i na trybunach.

Proponuję na wtorek akcje "Kibicu Yippie-Ki-Yay zielone".

Powtarzam się: z prawnego punktu widzenia odeszli legalnie.

Nie twierdzę, że jest to uczciwe zachowanie (wręcz przeciwnie), ale pisanie jak wielkimi są oni skur**synami
nie pomoże , a może tylko przeszkodzić klubowi (patrz-> brak zainteresowania ze strony innych sponsorów, przez co w szerszej perspektywie koszykówka w Słupsku na pewno upadnie.)

Trzeba myśleć trzeźwo i podchodzić m.in. do takich spraw jak ta, żeby klub (o którego dobro chodzi, czyż nie?) nie ucierpiał.
... I want it right now cause my generation don't like to wait ...
Awatar użytkownika
brzezio
Młodzik
Młodzik

Postprzez ar55 05 Maj 2017, 23:11

Nikt nie jest na tyle głupi, żeby inwestować w klub, by później (po ewentualnym i legalnym wypowiedzeniu umowy) były kierowane w jego kierunku wulgaryzmy.

Tu chodzi bardziej o sposób, w jaki Energa to zrobiła, a nie o sam fakt wycofania się. Dla nich najlepszym wyjściem była rezygnacja zaraz na początku afery. Opublikowaliby komunikat, w którym zaznaczyliby, że umowa zostaje zerwana zgodnie z zapisami i po sprawie. Jeżeli już jednak zrobili tą całą polityczną szopkę i kazali ustąpić Twardowskiemu, a mimo to zamierzali się wycofać, to mogli chociaż zaczekać do końca obecnych rozgrywek. Efekt byłby ten sam, pieniędzy by wydali tyle samo, a moment byłby znacznie korzystniejszy dla wszystkich.

Poza tym sponsorowanie klubu jest obustronnym układem. Energa nie była wielkim darczyńcą, który nie miał ani grosza zysku z tego tytułu. Gdyby tak było to już dawno by się wycofali. Zyskali wiele przez te wszystkie lata. Teraz wizerunkowo bardzo dużo stracili i nie można się dziwić, że kibice są oburzeni i podejmują takie a nie inne decyzje.
ar55
Junior
Junior

Postprzez chris 05 Maj 2017, 23:38

Dokładnie, po co robić sobie wrogów. Zróbmy taką atmosferę na meczu nr.3 w Słupsku, że anwilowcom kapcie pospadają.
Pokażmy potencjalnym sponsorom, że warto zainwestować w ten klub, bo ma wspaniałych kibiców.
Proszę was nie upolityczniajcie tego, nie wszystko jest białe, czy czarne. Klub też nie jest bez winy.
Może to była decyzja czysto personalna nowego prezesa sp. Energa, tego nie wiemy. Wizerunkowo ogłaszając to po wygranym meczu z Włocławkiem sami sobie strzelili w kolano. Czekam też na oświadczenie/tłumaczenie pani Szczypińskiej, o ile ma coś sensownego do powiedzenia...
chris
Kadet
Kadet

Postprzez marcin9561 05 Maj 2017, 23:42

co niektórzy tu piszą to chyba jacyś zwolennicy Yippie-Ki-Yay, zachowali się jak ostatni frajerzy , pały do szczania, palanci , itp itd i mamy siedzieć cicho? Może jeszcze im podziękujmy za to co sie odpier**la w tym kraju. Przez takich jak wy takie oszołomy mają racje bytu i prawo do niszczenia silnych ciężko latami budowanych struktur, podziękujcie im i jeszcze przyjdźcie w zielonych koszulkach, byle tylko ktoś zobaczył jacy to grzeczni kibice są w Słupsku. Dla mnie osobiście to pomysł z akcją na zielono był wchodzeniem w tyłek bo coś tu śmierdziało na kilometr, więcej nie ma co pisać tylko w oczywisty sposób pogonić tych nieudaczników i misiewiczów z tąd
marcin9561
Kadet
Kadet

Postprzez bier 05 Maj 2017, 23:44

Jak przeczytałem Twój wpis od razu skojarzyło mi się z 2 odcinkiem ucha prezesa. Odczekajmy chwilę i zobaczmy czy to nie jest tzw. zarządzanie przez kryzys. Niestety, prawda jest taka, że budżety klubów sponsorowanych przez firmy państwowe, w dużej mierze uzależnione są od decyzji politycznych.
Niezależnie od ostatecznych rozstrzygnięć, dzisiejszy komunikat sponsora był poniżej pasa ...
NIEMAND IST VOLLKOMMEN
bier
Junior
Junior

Postprzez Ryder 05 Maj 2017, 23:53

marcin9561 napisał(a):co niektórzy tu piszą to chyba jacyś zwolennicy Yippie-Ki-Yay, zachowali się jak ostatni frajerzy , pały do szczania, palanci , itp itd i mamy siedzieć cicho? Może jeszcze im podziękujmy za to co sie odpier**la w tym kraju. Przez takich jak wy takie oszołomy mają racje bytu i prawo do niszczenia silnych ciężko latami budowanych struktur, podziękujcie im i jeszcze przyjdźcie w zielonych koszulkach, byle tylko ktoś zobaczył jacy to grzeczni kibice są w Słupsku. Dla mnie osobiście to pomysł z akcją na zielono był wchodzeniem w tyłek bo coś tu śmierdziało na kilometr, więcej nie ma co pisać tylko w oczywisty sposób pogonić tych nieudaczników i misiewiczów z tąd

W punkt. Zaorac tych politycznych frajerów. Tłumaczenie że potencjalny sponsor będzie bał się reakcji kibiców jest słabe. To właśnie kibice są najważniejszym ogniwem. Bo oni są za Czarnymi Słupsk. Nie ważne czy sponsorem jest Brok, energa czy inne Radio Maryja.

Ratujmy nasz kochany klub. !!!! Umarł król niech żyje król. Pokażmy jedność na trybunach. Niech Gryfia odleci !!!!

Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez wozek 06 Maj 2017, 00:14

Tak btw v-ce prezes energa Krzysztof Dębczyński pochodzi z Włocławka. Także tego...
The Game Is Not Over, Because I Haven't Won Yet
Awatar użytkownika
wozek
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Gdańsk

Postprzez Dafi 06 Maj 2017, 00:29

chris napisał(a):Dokładnie, po co robić sobie wrogów. Zróbmy taką atmosferę na meczu nr.3 w Słupsku, że anwilowcom kapcie pospadają.
Pokażmy potencjalnym sponsorom, że warto zainwestować w ten klub, bo ma wspaniałych kibiców.
Proszę was nie upolityczniajcie tego, nie wszystko jest białe, czy czarne. Klub też nie jest bez winy.
Może to była decyzja czysto personalna nowego prezesa sp. Energa, tego nie wiemy. Wizerunkowo ogłaszając to po wygranym meczu z Włocławkiem sami sobie strzelili w kolano. Czekam też na oświadczenie/tłumaczenie pani Szczypińskiej, o ile ma coś sensownego do powiedzenia...

Walić to, trybuny już wiedzą... SKSK jedynie może się podpiąć....
Dostali palec, wzięli rękę.... Dostali poparcie w meczu tv(darmowa reklama).... zrobić tej Pisowskiej propagandzie piekło...(Jolcia-mediator niczym J.Tuwim w książce "Rzepka")
pt... kto był ostatni w tej rzepce??? Jolcia??
Dafi
MVP
MVP

Postprzez szycha 06 Maj 2017, 01:08

To zapiszcie się na wyjazd do włocławka a nie biadolicie jak stare baby
szycha
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 06 Maj 2017, 01:09

Zapomnieliśmy o jednym aktorze, a mianowicie ROBERT BIEDROŃ. "zbawco", jak to mówisz i określasz sie, plus reklamujesz Słupsk w serwisach TV i innych.....
Jako włodarz naszego miasta, może dasz coś od siebie...
Dafi
MVP
MVP

Postprzez mad dog 06 Maj 2017, 03:40

Oooo Yippie-Ki-Yay...dopiero teraz dowiedziałem się o tym. Kuuur...wiedziałem że tak będzie. Dziękuję p. Jolanto za bycie mediatorem,udało się odegrać na Twarowskim ????? I niech mi tu ktoś powie że pis (celowo z małych) to ludzie bez skazy. Czekam teraz na kolejne mediacje Jolanto na pozyskanie nowego STRATEGICZNEGO SPONSORA aaaaa w sumie pies cię.... pisowska marionetko. Klub był,jest ,będzie czy to ci się podoba czy nie!!!!!! Przepraszam z góry wszystkich za swój wpis...emocje....których nie da się poskromić. Czarni Słupsk TO MY!!!! Nie Polityka
"Czy triumfy czy przegrane, ja na zawsze w tym zostanę" Czarni Słupsk
Awatar użytkownika
mad dog
Junior
Junior

Postprzez marcin9561 06 Maj 2017, 07:52

biedroń to co najwyżej tyłek sobie wazeliną wysmaruje i pojedzie szukać pseudo sponsorów dla Słupska , ale na pewno nie dla Czarnych, co lepsze dla Słupska też jeszcze żadnego nie znalazł i wszyscy się śmieją z tego pajaca i buraka w jednym, więc na niego na pewno nie ma co liczyć bo to jedynie jakaś wytworzona przez ,, FEJSBÓKI " postać która robi dobrą minę do złej gry
marcin9561
Kadet
Kadet

Postprzez Srodkowopomorski 06 Maj 2017, 08:45

Red. Wasiek (Sportowe Fakty) na twitterze: "Usłyszałem, że Energa może zainwestować w... Gryf Słupsk, tak aby nadal sponsorować sport w regionie."

Czyli tzw dobra zmiana, politycy PiS w zarządzie ENERGA S.A. będą teraz wspierać w Słupsku klub o tradycjach milicyjnych. A podobno dekomunizacja obowiązuje. :zęby: Ktoś z was ma ochotę zacząć kibicować Enerdze - Gryfowi Słupsk?
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez tofiqqk 06 Maj 2017, 08:46

przeczytałem, wszystkie posty podpięte pod tematem wycofania Energii ze sponsorowania Czarnych.

Zgadzam się z opiniami, że prawdopodobnie jest to zagranie polityczne. Według mnie wymierzone w prezydenta Biedronia. Dopóki jest taki prezydent miasto nie będzie się rozwijać, a wybory samorządowe są w 2018 roku.

My sami już możemy coś zrobić dla tego klubu. Nie wiemy czy znacie ideę Crowdfundingu https://pl.wikipedia.org/wiki/Crowdfunding- czyli finansowania społecznościowego. Tworząc konto do wpłat na rzecz ratowania klubu i jednocześnie dokonując wpłat np po 5-10 zl miesięcznie przez naszą społeczność koszykarską będziemy mogli wesprzeć klub, tzn odciążyć go z innych kosztów. Klub w zamian za to musiałaby się zobowiązać (umowa prawna) Na przykład do: (tutaj nasze pomysły)
- będziemy mogli stworzyć własną telewizję internetową np CzarniTV, ( nie emocjetv) która będzie profesjonalnie prezentować mecze klubu - to jest przecież doskonały nośnik marketingowy, teraz wszystko praktycznie dzieje się w internecie.
- zniżki w sklepach dla posiadaczy karty członkowskiej - nazwę można wymyślić
- szkółkę koszykarską i obozy dla dzieci
- i inne
- treningi na orlikach z koszykarzami z klubu

Nie zajmujmy się tym co zrobił sponsor, i nie obrażajmy się. Pokażmy mu, że my mamy pieniądze i możemy sami coś zrobić. Odciążyć klub od stałych kosztów a jednocześnie zrobić krok do przodu - krok do przodu dla kibiców, bo to my decydujemy.
Zakładając że połowa mieszkańców wpłaci po 5zl to mamy: 50 000 x 5zl = 250 000 miesiecznie x 12 mies = 3 000 000

I jeszcze jedno, nie żyjemy w czasach komuny to my decydujemy. Nie jesteśmy przecież ubezwłasnowolnieni.
tofiqqk
Młodzik
Młodzik

Postprzez pio683 06 Maj 2017, 09:23

Mam nadzieję, że cała ta sytuacja pozytywnie wpłynie na naszych zawodników, którzy nie tak dawno w Szczecinie pokonali Kinga:)
pio683
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 06 Maj 2017, 09:38

Srodkowopomorski napisał(a):Czyli tzw dobra zmiana, politycy PiS w zarządzie ENERGA S.A. będą teraz wspierać w Słupsku klub o tradycjach milicyjnych. A podobno dekomunizacja obowiązuje. :zęby: Ktoś z was ma ochotę zacząć kibicować Enerdze - Gryfowi Słupsk?

Ich kasa niech sponsorują kogo chcą. Fajnie jakby rzeczywiście zostali w regionie. Wielu kibicow było na to przygotowanych ze Energa może po sezonie wycofać sie Czarnych lub zmniejszyć finansowanie. PO SEZONIE. Nie miałbym większych pretensji, owszem żal, ale jednak wiele lat byli sponsorem i były to naprawdę fajne czasy. To w jaki sposób to zrobili jest najbardziej perfidny, wyrafinowany i złośliwy. Bardzo komuś zależało aby to stało sie właśnie w takim momencie. Żebyśmy to poczuli bardzo mocno. I teraz, po takim numerze, jesli faktycznie wejdą w Gryfa jeszcze bardziej podzielą to miasto. A w dzieleniu społeczeństwa są mistrzami
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Janas85 06 Maj 2017, 10:22

Tofiqqk bardzo dobra inicjatywa, ale nie koniecznie dobrze przeliczona. Kibiców Czarnych jest max 15 tys. a z tego max 70% byłaby w stanie dać jakiekolwiek pieniądze na rzecz istnienia koszykówki w Słupsku. Jest też możliwość stworzenia fundacji, której głównym celem byłoby ratowanie Czarnych oraz kształcenie koszykarskie dzieci, wtedy oprócz datków pieniężnych dochodziłoby przekazanie 1% podatku.
Janas85
Junior
Junior

Postprzez piontek 06 Maj 2017, 13:21

tofiqqk napisał(a):...
I jeszcze jedno, nie żyjemy w czasach komuny to my decydujemy. Nie jesteśmy przecież ubezwłasnowolnieni.

Człowiecze, tak Ci się tylko wydaje... obudź się ze snu, wszyscy żyjemy w swego rodzaju "matrixie". Na nic nie mamy wpływu, jesteśmy omamieni mediami do tego stopnia, że nawet nie zdajemy sobie sprawy co się dzieje koło własnej dupy ;]
Awatar użytkownika
piontek
Junior
Junior

Postprzez losmen 06 Maj 2017, 14:20

Teraz to juz poleciales ;)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Srodkowopomorski 06 Maj 2017, 15:12

dany napisał(a):
Srodkowopomorski napisał(a):Czyli tzw dobra zmiana, politycy PiS w zarządzie ENERGA S.A. będą teraz wspierać w Słupsku klub o tradycjach milicyjnych. A podobno dekomunizacja obowiązuje. :zęby: Ktoś z was ma ochotę zacząć kibicować Enerdze - Gryfowi Słupsk?

Ich kasa niech sponsorują kogo chcą. Fajnie jakby rzeczywiście zostali w regionie. Wielu kibicow było na to przygotowanych ze Energa może po sezonie wycofać sie Czarnych lub zmniejszyć finansowanie. PO SEZONIE. Nie miałbym większych pretensji, owszem żal, ale jednak wiele lat byli sponsorem i były to naprawdę fajne czasy. To w jaki sposób to zrobili jest najbardziej perfidny, wyrafinowany i złośliwy. Bardzo komuś zależało aby to stało sie właśnie w takim momencie. Żebyśmy to poczuli bardzo mocno. I teraz, po takim numerze, jesli faktycznie wejdą w Gryfa jeszcze bardziej podzielą to miasto. A w dzieleniu społeczeństwa są mistrzami

Dany, nie zgodzę się z tobą. Energa to spółka kontrolowana właścicielsko przez państwo (rząd), więc każdy ma prawo do oceny i krytyki ich działań pod kątem stosowanych przez nich standardów. Tym bardziej, że w zarządzie zasiadają partyjni politycy partii rządzącej.
Gryf w epoce peerelu był klubem gwardyjskim, czyli resortowym (milicyjno-esbeckim). Nawet barw klubowych od tamtych czasów nie zmienili (czerwono-biało-niebieskie plus charakterystyczna litera "G" w herbie; podobnie jak kluby z innych miast o nazwie Gwardia). Wspieranie ich przez polityków partii, która głosi hasła dekomunizacji to hipokryzja.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez dany 06 Maj 2017, 16:36

Srodkowopomorski napisał(a):Dany, nie zgodzę się z tobą. Energa to spółka kontrolowana właścicielsko przez państwo (rząd), więc każdy ma prawo do oceny i krytyki ich działań pod kątem stosowanych przez nich standardów. Tym bardziej, że w zarządzie zasiadają partyjni politycy partii rządzącej.

Oczywiście masz racje, szczególnie gdy piszesz o standardach zarządzania i sposobie działania w takich sytuacjach. Ale sponsoring to bardzo miękka dziedzina, nie da się ocenić jednoznacznie czy lepiej sponsorować kosza w najwyższej lidze czy nogę w lokalnej.

Srodkowopomorski napisał(a):Gryf w epoce peerelu był klubem gwardyjskim, czyli resortowym (milicyjno-esbeckim).

A "dzieci i wnuki zdrajców zajmują eksponowane stanowiska". Nie zachowuj się jak Adrian/Ambroży. Gryf dawno jest SA, a tamte czasy dawno minęły. Wszystkie kluby wtedy były powoływane albo przez resorty albo przez fabryki, mają teraz spalić flagi ? Wymazać historię ?
Masz prawo nie kibicować Gryfowi ale dajmy juz spokój tym wojenkom opartym o historie mrocznego PRL
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez MureQ 06 Maj 2017, 16:45

Tylko tak skromnie przypomnę, że Czarni sekcję koszykówki przejęli w połowie lat osiemdziesiątych właśnie od Gryfa...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez gryfita 06 Maj 2017, 19:09

Miałem nie pisać, ale nie pozwolę żeby mi tu Gryfa obrażano.

Gryf powstał w 1956 roku jako klub biało zielony, zakładowy, w 64 roku doszło do fuzji z milicyjna Gwardią, nazwę wzięli Gryf, ale barwy, herb i tradycję przejęto od Gwardii, stąd rok założenia to teraz 1946 i 4 sezony na zapleczu dzisiejszej Ekstraklasy. Nie oszukujmy się barwy czerwono biało niebieskie są też barwami miasta, więc nie było sensu tego zmieniać, tak samo herb, jest po prostu elegancki, a litera G oznacza w nim nazwę klubu, tak jak np. O w herbie milicyjnej Olimpii Poznań. Ten milicyjny klub założył sekcję koszykówki, w 88 roku tą sekcje przejęli Czarni. Pisać o Gryfie że był milicyjnym klubem będąc kibicem koszykówki przy Czarnych to hipokryzja jest, albo brak wiedzy o historii swojego klubu. Boks w Czarnych nie był gwardyjski, Słupia też nie, siatkówka w Czarnych też nie, ale piłka w Gryfie i koszykówka w Czarnych miała swój gwardyjski epizod w historii. To tak gwoli wyjaśnienia.

Nie da się ukryć że macie Yippie-Ki-Yay, nie będę tego komentował, bo to wasza sprawa a i poglądy jakie są na Gryfie znacie, ale jak na moje, to z 5 milionów (?) jak Energa zabierze Wam 3 bańki to chyba nawet na Ekstraklasę starczy, będzie biedniej, jak nie to na I ligę a to nie będzie jakiś dramat, gorzej jak będziecie musieli zacząć w III lidze z meczami z takimi baranami jak Pogoń Lębork, ale wtedy też to będzie Wasz klub, więc zamiast lamentować i obwiniać wszystkich dookoła weźcie się za robotę, za ratowanie swojego klubu.
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Miejscowość: ul. Zielona

Postprzez slawwer 06 Maj 2017, 19:51

gryfita napisał(a):Miałem nie pisać, ale nie pozwolę żeby mi tu Gryfa obrażano.

Gryf powstał w 1956 roku jako klub biało zielony, zakładowy, w 64 roku doszło do fuzji z milicyjna Gwardią, nazwę wzięli Gryf, ale barwy, herb i tradycję przejęto od Gwardii, stąd rok założenia to teraz 1946 i 4 sezony na zapleczu dzisiejszej Ekstraklasy. Nie oszukujmy się barwy czerwono biało niebieskie są też barwami miasta, więc nie było sensu tego zmieniać, tak samo herb, jest po prostu elegancki, a litera G oznacza w nim nazwę klubu, tak jak np. O w herbie milicyjnej Olimpii Poznań. Ten milicyjny klub założył sekcję koszykówki, w 88 roku tą sekcje przejęli Czarni. Pisać o Gryfie że był milicyjnym klubem będąc kibicem koszykówki przy Czarnych to hipokryzja jest, albo brak wiedzy o historii swojego klubu. Boks w Czarnych nie był gwardyjski, Słupia też nie, siatkówka w Czarnych też nie, ale piłka w Gryfie i koszykówka w Czarnych miała swój gwardyjski epizod w historii. To tak gwoli wyjaśnienia.

Nie da się ukryć że macie Yippie-Ki-Yay, nie będę tego komentował, bo to wasza sprawa a i poglądy jakie są na Gryfie znacie, ale jak na moje, to z 5 milionów (?) jak Energa zabierze Wam 3 bańki to chyba nawet na Ekstraklasę starczy, będzie biedniej, jak nie to na I ligę a to nie będzie jakiś dramat, gorzej jak będziecie musieli zacząć w III lidze z meczami z takimi baranami jak Pogoń Lębork, ale wtedy też to będzie Wasz klub, więc zamiast lamentować i obwiniać wszystkich dookoła weźcie się za robotę, za ratowanie swojego klubu.

Przyjaciel Jolandy?
slawwer
Młodzik
Młodzik

Postprzez grabek 07 Maj 2017, 14:21

Image Przyjda wybory. Pamietajcie o tym.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Iktorn76 07 Maj 2017, 14:28

Ta zaraza zaraz znowu się włączy do mediacji zobaczycie.Takie pajace tylko czekają na taką okazję,żeby się publicznie pokazać.W sejmie nie ma to chociaż w regionie chcą zaistnieć. JOŁKA daj se siana . ZAPAMIĘTAMY, ROZLICZYMY.
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Ryder 07 Maj 2017, 15:29

grabek napisał(a):Image Przyjda wybory. Pamietajcie o tym.

Taki baner na 2 mecze w Slupsku. Idealne podsumowanie tej pani.

Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Area 51 07 Maj 2017, 15:54

Pozwól grabku że użyczę sobie tą grafikę na fb ;)
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez LR1947 07 Maj 2017, 15:58

Nie jest to zachowanie godne dżentelmena, ale swoją drogą, bardzo daleko pani poseł do bycia damą, a nawet podkuchenną w dworze JP Jarosława.
LR1947
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 07 Maj 2017, 16:10

Ryder napisał(a):

Taki baner na 2 mecze w Slupsku. Idealne podsumowanie tej pani.

No, taki baner to obowiązkowo na meczu z dopiskiem, że możesz umyć nam "SAŁATĘ" - dosłownie i w przenośni. ;)
I koniecznie trzeba jej zaśpiewać: "Jolka, Jolka, pamiętasz?"
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości