Energa odchodzi

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Energa odchodzi

Postprzez KesilTSU 07 Maj 2017, 17:40

Jak zrobicie taka oprawe to sztoss :D
KesilTSU
Młodzik
Młodzik

Postprzez jaca 07 Maj 2017, 17:42

gryfita napisał(a):Miałem nie pisać, ale nie pozwolę żeby mi tu Gryfa obrażano.

... Wasz klub, więc zamiast lamentować i obwiniać wszystkich dookoła weźcie się za robotę, za ratowanie swojego klubu.

Łukasz - nie widzę tu obrażania Twojego Gryfa. Osobiście również uważam, że - jeżeli już Energa ma odejść - to przynajmniej niech zostanie w regionie, w Słupsku. A że jest to element "zarządzania przez kryzys" i próba przeciwstawienia sobie słupszczan - to chyba sam wyczułeś ? Po co takie komunikaty w TAKIM momencie sezonu ? Owszem - dla nikogo nie jest tajemnicą, że gros kibiców Gryfa ma bardziej pro-pisowskie poglądy, więc przeniesienie kasy z "niepokornych" kibiców Czarnych, na Was - jest naturalnym posunięciem polityków. Ale do coorwy nędzy - nie dziś !!! Można to było zrobić dzień po OSTATNIM meczu sezonu ?
Nie obrażamy "wszystkich dookoła", choć chyba sam przyznasz, że akurat "dookoła" prawie wszyscy są "umoczeni".
Osobiście życzę Wam jak najlepiej - najlepiej, żeby jednak nie naszym kosztem ;-) .
Do Gryfitów nic nam. Do pilityków - owszem.
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez losmen 07 Maj 2017, 17:43

sisar napisał(a):
Ryder napisał(a):
grabek napisał(a):Image Przyjda wybory. Pamietajcie o tym.

Taki baner na 2 mecze w Slupsku. Idealne podsumowanie tej pani.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

No, taki baner to obowiązkowo na meczu z dopiskiem, że możesz umyć nam "SAŁATĘ" - dosłownie i w przenośni. ;)
I koniecznie trzeba jej zaśpiewać: "Jolka, Jolka, pamiętasz?"

Baner z przypomnieniem tak, ale bez zlosliwosci i obrazania. Z politykami trzeba ostroznie - msciwi i mocni sa.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez jaca 07 Maj 2017, 17:47

Ale zaśpiewać : "Jolka, Jolka, pamiętasz...?" - chyba pozwolisz ? Nie sraj w gacie. Jeśli mają plan - a mają, to choćbyś cały tydzień na zielono chodził, nic Ci nie pomoże. Już akurat Ty masz u nich swoją fiszkę od dawna ;-)
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez marcinek175 07 Maj 2017, 17:48

Panowie,
Po pierwsze: Energa odchodzi -to fakt.
Po drugie: odchodzi z winy klubu- to fakt.
Po trzecie: nic z tym nie zrobimy i wszelkie obelgi wyzwiska pod adresem "obecnego jeszcze" sponsora tylko utwierdzi ich w przekonaniu, że dobrze robią.
Po czwarte: jest jedyna i niepowtarzalna szansa, żeby sponsor taki jak Drutex Pana Gierszewskiego wszedł do współpracy z nami, bo Bytovia jak spadnie do drugiej ligi, a dużo na to wskazuje to chodzą słuchy, że Drutex wycofa się ze sponsorowania klubu.
Po piąte: Nowy prezes albo Pan AT niech zrobi wszystko, żeby do tej współpracy doszło, bo może być ona na prawdę owocna.

Pozdrawiam
"pierwszy raz jest tylko raz w zyciu, pierwszy rap, pierwszy bas w zyciu, tak jakbys palil dzis najlepszy grass w zyciu..."
marcinek175
Młodzik
Młodzik

Postprzez Iktorn76 07 Maj 2017, 18:04

Gorsze gów.na działy się w różnych klubach i sponsorzy nie odchodzili.Jestem pewien, że gdyby JOŁKA się nie wpier.do.....ła sytuacja wyglądałaby inaczej. Upolityczniła całą sprawę i tyle. Wiem też od jednego kolesia,że kasa ma iść na Gryfa (nie za dużo). Podobno JOŁKA była niezadowolona z faktu ,że kibice Czarnych nie chodzą na marsze żołnierzy wyklętych( na które poszli kibice Gryfa- podobno) a MY IM POMAGAMY ( czytaj PIS ) tak być nie może i trzeba to zmienić. Więc się zmieniło, wykorzystali pretekst i sobie poszli.Tak więc polityka i tyle. :zęby:
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez jaca 07 Maj 2017, 18:13

Oczywiście. PiS ma plan. I nie ma znaczenia, co zrobimy. Możemy być potulni jak baranki, a nawet chodzić na marsze z Gryfitami - to niczego nie zmieni ! Kiedy to wreszcie do Was wszystkich dotrze ?
My stracimy wszystko, ktoś dostanie ochłap, a Słupsk się podzieli na wrogie obozy. Taki jest plan.
Nie dajmy się skłócić. Niech tam Gryf dostanie te 3 bańki (ale dostanie pewnie 10% tego). Niech się zapełnią słupskie stadiony piłkarskie. Czemu nie ? Ale nie łączmy tego z odejściem Energi z Czarnych. Nie pozwólmy się dzielić na "prawdziwych patriotów" i tych "gorszego sortu". I to apel również do Gryfitów. Włączmy wszyscy myślenie !
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez sisar 07 Maj 2017, 18:15

Nosz k*źwa Losmen, coś ty taki bojący, gorzej i tak już nie będzie. A pozatym podobno: "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". No i nawet jak moi Czarnuszki będą w III lidze, to i tak będę im kibicował, bo i tak już było.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez jaca 07 Maj 2017, 18:18

Cezarze - pomyliłeś coś ! : "Prawdziwy krytyk cnoty się nie boi" ;P
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez sisar 07 Maj 2017, 18:22

jaca napisał(a):Cezarze - pomyliłeś coś ! : "Prawdziwy krytyk cnoty się nie boi" ;P

Jaca- sugerujesz że Jolancia jest jeszcze c.........?, a ja krytyk się jej bojam. ;D
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Iktorn76 07 Maj 2017, 18:34

Nie ma mowy o jakiejkolwiek wrogości wobec Gryfa. Chętnie pójdę na kopaną , ponad podziałami. W Słupsku mogłaby być 2 a może nawet 1 liga. Napisałem co usłyszałem i moim zdaniem może w tym być nieco prawdy. Po co łożyć na jeden klub jak można na kilka i zyskać poklask w małych wiejskich środowiskach. Słupsk nigdy nie był pro PIS,ale na wsiach wygląda to już trochę inaczej. Żle się stało, że polityka ładuje się do sportu i tyle. Trzeba wierzyć i mieć nadzieją,że klub znajdzie jakiegoś sponsora który będzie czerpał radość z gry CZARNUCHÓW i medali. Czego klubowi Wam i sobie życzę.
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez losmen 07 Maj 2017, 19:14

sisar napisał(a):Nosz k*źwa Losmen, coś ty taki bojący, gorzej i tak już nie będzie. A pozatym podobno: "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". No i nawet jak moi Czarnuszki będą w III lidze, to i tak będę im kibicował, bo i tak już było.

Ja sie niczego nie boje, przynajmniej nie o siebie. Ja sie boje o klub, ze msciwe Yippie-Ki-Yay moga go uwalic z czystej zlosliwosci. Nalezy docenic potege przeciwnika i zwyczajnie byc ostroznym, nie prowokowac bo i Drutex zniechecimy.
Nawet Masa to wiedzial ;)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez General 07 Maj 2017, 20:19

A sa jakies konkrety odnosnie Drutex'u? Ktos slyszal, ze we wtorek beda sponorem, ktos pisal o tym, ale oficjalnie nie ma zadnych informacji. Sam bardzo bym chcial takiego mocnego sponsora, ale tu sa potrzebne konkretne informacje. Bo jesli faktycznie Drutex bedzie sponsorem na meczu, to warto podziekowac, ze w takiej chwili nam pomagaja. Mam nadzieje, ze te info co mozna tu przeczytac, to nie sa bajki. Bo wlasnie takiego sponsora nam trzeba.
ocenzurowano w interesie mediow
General
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Czarny96 07 Maj 2017, 21:43

Trzeba zachować kulturę i pokazać się z dobrej strony. Trzeba być lepszym i zachęcić taki Drutex do sponsoringu, bo może wyjść lepiej niż na sponsorowaniu przez Energę. Szkoda tylko nazwy, bo Drutex Czarni to niezła beka, ale możemy się nazywać Kociaki Słupsk, ważne są fundusze.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Energa odchodzi

Postprzez dany 07 Maj 2017, 23:49

Czarny96 napisał(a):Trzeba zachować kulturę i pokazać się z dobrej strony.[/qoute]
...
Czarny96 napisał(a):Szkoda tylko nazwy, bo Drutex Czarni to niezła beka.

Cytując klasyka "Straciłeś okazję, aby siedzieć cicho"
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Czarny96 08 Maj 2017, 00:16

Nazwa może śmieszyć, wielcy kultury to nie zaburza :) Na meczu skupić się na Włocławku, nie na hejcie w stronę Energi. Jeśli cudem się uda z Drutexem, to można liczyć na więcej niż mieliśmy. Energa miała gdzieś puchary, bo czy poza krajem coś znaczy? Aż nic. Tutaj międzynarodowy lider, więc jak kogoś cisnąć na meczu to ewentualnie pewną posłankę :)

I tak wiem, Drutex to dzisiaj tylko marzenia.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez bop 08 Maj 2017, 07:32

Puchary...
Gdańska Lechia idzie w kierunku pucharów i tam Energa będzie musiała / chciała pchnąć więcej kasy.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
bop
Kadet
Kadet

Postprzez Ryder 08 Maj 2017, 09:59

bop napisał(a):Puchary...
Gdańska Lechia idzie w kierunku pucharów i tam Energa będzie musiała / chciała pchnąć więcej kasy.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Gdzie piłka nożna a gdzie koszykówka?

W kopanej nawet rozgrywki 1 ligi maja sponsora. Firma Nice, a nasza PLK nawet przez cały sezon nie może znaleźć sponsora. Dodatkowo mecze 1 ligi w nogę pokazywane są na antenach Polsatu i mają nawet magazyn 1 ligi. Jak na tym tle wypada PLK ? Odpowiedź jest prosta jak włos Mongoła.

Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Dolar 08 Maj 2017, 10:15

Dolar
Młodzik
Młodzik

Postprzez Ryder 08 Maj 2017, 10:16

Radio Słupsk‏
JSzczypinska o EnergaCzarni : Z wielką przykrością przyjęłam informację o wycofaniu się sponsora. Nie mam wpływu na decyzję spółki.Wcześniej moim zadaniem było doprowadzenie do sytuacji, żeby sponsor nie wycofał się w trakcie sezonu.
Podjęłam działania, żeby część środków spółki Energa pozostała w @slupskpl Mają wspierać inne kluby, np. bokserski
Nie jest wykluczone, że Energa powróci do EnergaCzarni Ale muszą wyjaśnić się wszystkie sprawy, które są w prokuraturze.

To trzeba mieć tupet !!!!

Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Mateusz 08 Maj 2017, 11:18

Perfidna...
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez turystek 08 Maj 2017, 11:19

to kukła...
Ostatnio edytowany przez turystek, 08 Maj 2017, 11:32, edytowano w sumie 1 raz
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez Iktorn76 08 Maj 2017, 11:26

JOŁAŚKA NIE KOMPROMITUJ SIĘ BARDZIEJ!! Jak to mawia mój kolega, cytuję " PĘDŻ FRAJERZE NA ROWERZE " :zęby:
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez adam99 08 Maj 2017, 13:11

Iktorn76 napisał(a):JOŁAŚKA NIE KOMPROMITUJ SIĘ BARDZIEJ!! Jak to mawia mój kolega, cytuję " PĘDŻ FRAJERZE NA ROWERZE " :zęby:

Najlepiej bez siodełka... :]
Awatar użytkownika
adam99
Młodzik
Młodzik

Postprzez Iktorn76 08 Maj 2017, 14:25

adam99 napisał(a):
Iktorn76 napisał(a):JOŁAŚKA NIE KOMPROMITUJ SIĘ BARDZIEJ!! Jak to mawia mój kolega, cytuję " PĘDŻ FRAJERZE NA ROWERZE " :zęby:

Najlepiej bez siodełka... :]

Aż tak dobrze życzysz pielęgniarce?
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez MureQ 08 Maj 2017, 15:31

Badum-tsss...
Energa zakończyła współpracę z koszykarskim teamem ze Słupska i przerzuciła środki do Lechii SSA.

http://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/60255
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez MureQ 08 Maj 2017, 15:46

Sorry, że post pod postem, ale to jest tak paskudny paszkwil, że mi się słabo zrobiło...
https://wpolityce.pl/gospodarka/338524- ... zeszloscia

Dobrozmian w pełnej krasie, psia jego mać.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez BED 08 Maj 2017, 16:15

Tak właśnie działa PiSowska propaganda.
Półprawdy przeplatane nonsensami.
Powołanie się na jakiś program - że tam coś powiedzieli. pitu, pitu.

Niestety cała rzesza kretynów się tym karmi.
Załamać się idzie normalnie.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez Area 51 08 Maj 2017, 16:25

BED napisał(a):Tak właśnie działa PiSowska propaganda.
Półprawdy przeplatane nonsensami.
Powołanie się na jakiś program - że tam coś powiedzieli. pitu, pitu.

Niestety cała rzesza kretynów się tym karmi.
Załamać się idzie normalnie.

Nic dodać nic ująć...
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez sisar 08 Maj 2017, 16:57

No tak Jolasia, ja kciałam, ale co ja mogię? Ot cały kontekst jej wypowiedzi. Jak się nic nie może, to się w domu siedzi, wnukami opiekuje i szydełkuje, czy tam robi na drutach. W sprawie S6 nie pomogła, w sprawie dwóch torów do Gdańska nie pomogła, w sprawie rekompensat za Tarczę nie pomogła, w sprawie szpitala nie pomogła, ale w sprawie wywalenia Twardego to i owszem, pomogła.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Srodkowopomorski 08 Maj 2017, 18:00

MureQ napisał(a):Badum-tsss...
Energa zakończyła współpracę z koszykarskim teamem ze Słupska i przerzuciła środki do Lechii SSA.

Jedno pytanie, jak ma się znacznie zwiększone finansowanie przez Energa S.A. ekstraklasowego zespołu piłki kopanej Lechii SSA do nowej strategii marketingowej Energa S.A., zakładającą finansowanie sportu w ośrodkach prowincjonalnych, pokrzywdzonych społecznie itd., na której założenia kilka dni temu wskazano w komunikacie rzecznika prasowego tego koncernu, jako na przyczynę wypowiedzenia umowy z Czarnymi. Odpowiedź powinna brzmieć - ma się nijak.

Przejęcie przez Czarnych w połowie lat 80tych sekcji koszykówki od Gryfa było zwykłym przejęciem aktywów (powiększono w taki sposób organizacyjny zakres działalności wielosekcyjnego klubu Czarni Słupsk), nie było natomiast przejęciem i kontynuacją tradycji klubu milicyjno-esbeckiego (Gryfa). Czyli tradycja Gryfa Słupsk NIE BYŁA i NIE JEST tradycją obecnego klubu koszykówki Czarni Słupsk. Nie należy mylić obu tych tradycji.

A polityków powinno się rozliczać z hipokryzji. Powinny być objęte dekomunizacją także herby, barwy, tradycje kontynuacji gwardyjskich klubów sportowych, nie tylko nazwy (patroni) ulic w miastach. To wyłącznie moje osobiste zdanie.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Iktorn76 08 Maj 2017, 18:01

MureQ napisał(a):Sorry, że post pod postem, ale to jest tak paskudny paszkwil, że mi się słabo zrobiło...
https://wpolityce.pl/gospodarka/338524- ... zeszloscia

Dobrozmian w pełnej krasie, psia jego mać.

A żeby tego nędznego pismaka KOBYŁA OS.RAŁA!! KUTA.S szuka czego? Flet złamany!! Złamas kutany! :zęby:
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez MureQ 08 Maj 2017, 18:08

Srodkowopomorski napisał(a):Jedno pytanie, jak ma się znacznie zwiększone finansowanie przez Energa S.A. ekstraklasowego zespołu piłki kopanej Lechii SSA do nowej strategii marketingowej Energa S.A., zakładającą finansowanie sportu w ośrodkach prowincjonalnych, pokrzywdzonych społecznie itd., na której założenia kilka dni temu wskazano w komunikacie rzecznika prasowego tego koncernu, jako na przyczynę wypowiedzenia umowy z Czarnymi. Odpowiedź powinna brzmieć - ma się nijak.

Proste - na sport amatorski i młodzieżowy daje się ułamek tego, co na zawodowy. A można mówić, że realizuje się misję! Resztę natomiast przesuwa się tam, gdzie trzeba...
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez gryfita 08 Maj 2017, 19:47

Srodkowopomorski napisał(a):
MureQ napisał(a):Badum-tsss...

Przejęcie przez Czarnych w połowie lat 80tych sekcji koszykówki od Gryfa było zwykłym przejęciem aktywów (powiększono w taki sposób organizacyjny zakres działalności wielosekcyjnego klubu Czarni Słupsk), nie było natomiast przejęciem i kontynuacją tradycji klubu milicyjno-esbeckiego (Gryfa). Czyli tradycja Gryfa Słupsk NIE BYŁA i NIE JEST tradycją obecnego klubu koszykówki Czarni Słupsk. Nie należy mylić obu tych tradycji.

.

Bzdury piszesz panie, Anna Grodzka była kiedyś Krzysztofem Bęgowskim, nie ma 8(?) lat tylko jakieś 60(?), to samo z koszykówką w słupskim wykonaniu, Czarni nie zrobili kosza od zera tylko przejęli już coś co istniało, grało, miało swoją jakąś tam historię, miejsce w lidze i koszykarzy, popytaj trenera Lisztwana jak historii swojego klubu nie znasz. Generalnie grzebać mi się w tym nie chce, ale jesteś kibicem klubu z gwardyjskimi tradycjami

klub został założony przez szkółkę milicji więc z SB nie ma nic wspólnego

Edit: Bilek - Gryfito szanowny, nikt Cię tutaj personalnie nie obraża, więc tego samego wymagamy od Ciebie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Miejscowość: ul. Zielona

Postprzez Srodkowopomorski 08 Maj 2017, 23:11

gryfita napisał(a):
Srodkowopomorski napisał(a):Przejęcie przez Czarnych w połowie lat 80tych sekcji koszykówki od Gryfa było zwykłym przejęciem aktywów (powiększono w taki sposób organizacyjny zakres działalności wielosekcyjnego klubu Czarni Słupsk), nie było natomiast przejęciem i kontynuacją tradycji klubu milicyjno-esbeckiego (Gryfa). Czyli tradycja Gryfa Słupsk NIE BYŁA i NIE JEST tradycją obecnego klubu koszykówki Czarni Słupsk. Nie należy mylić obu tych tradycji.

.

Bzdury piszesz panie, Anna Grodzka była kiedyś Krzysztofem Bęgowskim, nie ma 8(?) lat tylko jakieś 60(?), to samo z koszykówką w słupskim wykonaniu, Czarni nie zrobili kosza od zera tylko przejęli już coś co istniało, grało, miało swoją jakąś tam historię, miejsce w lidze i koszykarzy, popytaj trenera Lisztwana jak historii swojego klubu nie znasz. Generalnie grzebać mi się w tym nie chce, ale jesteś kibicem klubu z gwardyjskimi tradycjami

klub został założony przez szkółkę milicji więc z SB nie ma nic wspólnego

Edit: Bilek - Gryfito szanowny, nikt Cię tutaj personalnie nie obraża, więc tego samego wymagamy od Ciebie. Pozdrawiam

Z tego, co napisałeś wynika, że masz problem, żeby ogarnąć różnicę pomiędzy podmiotem przejęcia (klub Czarni Słupsk) a przedmiotem przejęcia (sekcja koszykówki należąca wcześniej do Gryfa Słupsk). Czarni Słupsk nie są - w przeciwieństwie do Gryfa - klubem o gwardyjskiej tradycji. Do tradycji Czarnych należy za to postać ś.p. Przemka Czaji.
Podoficerska szkoła milicji w Słupsku kształciła kadry także na potrzeby komunistycznej służby bezpieczeństwa, bo SB była pionem organizacyjnym milicji obywatelskiej. A Gryf Słupsk był przyzakładowym ("gwardyjskim") klubem sportowym całego tego środowiska zawodowego, które ma na koncie m.in. udział w masakrze robotników w Gdyni w 1970 r. ("krwi się zachciało słupskim bandytom") i w pobiciach podczas akcji ludzi Solidarności w latach 80tych.

A poseł Szczypińska lobbuje na rzecz klubu, który gwardyjską tradycję ma wyeksponowane w swoich barwach i herbie. Q-rwa - polityka. :/
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 08 Maj 2017, 23:56

Ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że poza kolorami i krojem czcionki, to dzisiejszy Gryf niczym do gwardyjskiego nie nawiązuje?
Jego piłkarze nie są w milicji na etatach, nie mają kolegów w SB i nie czerpią z tej ku.rewskiej tradycji.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez ar90 09 Maj 2017, 07:44

Ludzie bez przesady, co za wypominanie sobie kto założył jaki klub? Wszyscy urodziliśmy się już po fakcie i nie mieliśmy na nic, ani świadkami tego nie byliśmy. Jako kibic Czarnych mam w głębokim poważaniu kto klub założył. Tamte kluby to były inne inności, w chwili obecnej sport to biznes i pasja kibiców, a nie interes służb które dawno już nie istnieją.
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez gryfita 09 Maj 2017, 10:57

aktywa, podmioty, przedmioty powiadasz? w 1990 roku Gwardyjski KS Gryf rozpadł się na osobne trzy kluby, tak powstał piłkarski KS Gryf potem w 1995 roku by pozbyć się długów zlikwidowano Gryfa i powołano Gryf 95, potem w 2010 roku powstała S.A. która odłączyła się od stowarzyszenia KS Gryf, więc idąc Twoim tokiem rozumowania z przeszłością milicyjną ten klub nie ma nic wspólnego tak samo jak koszykarscy Czarni, a nawet mocniej bo 3x
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Miejscowość: ul. Zielona

Postprzez Meaningless 09 Maj 2017, 19:04

Doszły mnie dziwne słuchy, że miasto jest oburzone postawą Energii i zrezygnowali z jej usług- jest przetarg na nowe osiedle, ktora Energa miala zasilac, a tu dupa. Tym samym zachecaja mieszkancow do zmiany operatora. Ktoś zna jakieś szczegóły czy to jednak nowa miejska ploteczka ?
Meaningless
Młodzik
Młodzik

Postprzez MureQ 09 Maj 2017, 19:20

Meaningless napisał(a):Doszły mnie dziwne słuchy, że miasto jest oburzone postawą Energii i zrezygnowali z jej usług- jest przetarg na nowe osiedle, ktora Energa miala zasilac, a tu dupa. Tym samym zachecaja mieszkancow do zmiany operatora. Ktoś zna jakieś szczegóły czy to jednak nowa miejska ploteczka ?

Tutaj w zasadzie wszystko:
http://www.prk24.pl/30286609/slupsk-nie ... nem-energa
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez turystek 09 Maj 2017, 19:41

MureQ napisał(a):
Meaningless napisał(a):Doszły mnie dziwne słuchy, że miasto jest oburzone postawą Energii i zrezygnowali z jej usług- jest przetarg na nowe osiedle, ktora Energa miala zasilac, a tu dupa. Tym samym zachecaja mieszkancow do zmiany operatora. Ktoś zna jakieś szczegóły czy to jednak nowa miejska ploteczka ?

Tutaj w zasadzie wszystko:
http://www.prk24.pl/30286609/slupsk-nie ... nem-energa

BRAWO. Trzeba umieć się postawić. Tym bardziej, że danina jakiej chcieli od klubu została złożona...Co za różnica czy poszli teraz czy w styczniu ? Taką samą kosę wsadzili w plecy :) Może nawet i większą - w tamtym bałaganie by to uszło a teraz kiedy się poukładało i wszystko szło-idzie w dobrym kierunku to walą takiego śmierdzącego kupala.
turystek
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 09 Maj 2017, 22:13

gryfita tu sie odezwał, to i prosze wpis, który umieścił u siebie na fb:
Stowarzyszenie Kibiców Gryfa Słupsk reprezentuje wszystkie zorganizowane i nieformalne grupy kibicowskie, dopingujące piłkarzy Gryfa Słupsk, na meczach ligowych i pucharowych, rozgrywanych na stadionie Zielona i na wyjazdach. W tym przypadku samozwańczo występujemy również, w imieniu sportu młodzieżowego i amatorskiego, o którym w swoim komunikacie wspomniała grupa Energa, a liczony jest on w setkach uczestników i tysiącach ich rodziców, rodzin i kibiców, mieszkańców naszego miasta.
Należy stwierdzić, że materiał w Polskim Radio Koszalin pt: "Słupsk nie chce współpracować z koncernem Energa" jest manipulacją i grą na emocjach mieszkańców miasta, a wystąpienie v-ce Prezydenta Miasta Słupska Marka Biernackiego jest terroryzowaniem grupy Energa.
- nie wszyscy mieszkańcy Słupska są kibicami koszykówki, duża część mieszkańców interesuje się innymi dyscyplinami sportowymi, a w całym zamieszaniu nie są w ogóle brani pod uwagę
- jeżeli grupa Energa zrezygnowała z wspierania zawodowej drużyny koszykówki, ale jak zaznaczyła w swoim komunikacie, ma zamiar wspierać sport młodzieżowy i amatorski w Słupsku, to miasto nie ma prawa obrażać największego mecenasa słupskiego sportu, ma w obowiązku zrobić wszystko by ratować zarówno koszykarzy, oraz zachęcić Energę do współpracy z innymi podmiotami ziemi słupskiej.
Jeżeli dzięki wsparciu dla klubów sportowych, o których mówiła w swoim oświadczeniu poseł Jolanta Szczypińska, miasto ma szansę wychować następnych reprezentantów kraju w piłce nożnej, jak Paweł Kryszałowicz uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii. Jeżeli w Słupsku będą mieli szansę zagrać okoliczni piłkarze, którzy mogą grać w kadrze narodowej, a potem być dyrektorami sportowymi Reprezentacji trenera Nawałki, tak jak Tomasz Iwan. Jeżeli dzięki takiemu wsparciu, słupski boks doczeka się następnego medalisty olimpijskiego jak Kazimierz Adach, to takiej szansy nie można marnować! Słupsk od lat nie wychował takich sportowców i bez pomocy nie ma na to szans.
Dlatego Stowarzyszenie Kibiców Gryfa Słupsk zwraca się z prośbą do mediów o obiektywizm, a do polityków o nie podchodzenie do wszystkiego emocjonalnie, bo to jest nieprofesjonalne i wystawia miastu złą ocenę. Kibicom koszykówki życzymy by zakończyli sezon jako Mistrzowie Polski.
z kibicowskim pozdrowieniem przedstawiciele kibiców Gryfa Słupsk
Hej Gryf!
Dafi
MVP
MVP

Postprzez MureQ 09 Maj 2017, 22:23

Dafi napisał(a):gryfita tu sie odezwał, to i prosze wpis, który umieścił u siebie na fb:
Stowarzyszenie Kibiców Gryfa Słupsk reprezentuje wszystkie zorganizowane i nieformalne grupy kibicowskie, dopingujące piłkarzy Gryfa Słupsk, na meczach ligowych i pucharowych, rozgrywanych na stadionie Zielona i na wyjazdach. W tym przypadku samozwańczo występujemy również, w imieniu sportu młodzieżowego i amatorskiego, o którym w swoim komunikacie wspomniała grupa Energa, a liczony jest on w setkach uczestników i tysiącach ich rodziców, rodzin i kibiców, mieszkańców naszego miasta.
Należy stwierdzić, że materiał w Polskim Radio Koszalin pt: "Słupsk nie chce współpracować z koncernem Energa" jest manipulacją i grą na emocjach mieszkańców miasta, a wystąpienie v-ce Prezydenta Miasta Słupska Marka Biernackiego jest terroryzowaniem grupy Energa.
- nie wszyscy mieszkańcy Słupska są kibicami koszykówki, duża część mieszkańców interesuje się innymi dyscyplinami sportowymi, a w całym zamieszaniu nie są w ogóle brani pod uwagę
- jeżeli grupa Energa zrezygnowała z wspierania zawodowej drużyny koszykówki, ale jak zaznaczyła w swoim komunikacie, ma zamiar wspierać sport młodzieżowy i amatorski w Słupsku, to miasto nie ma prawa obrażać największego mecenasa słupskiego sportu, ma w obowiązku zrobić wszystko by ratować zarówno koszykarzy, oraz zachęcić Energę do współpracy z innymi podmiotami ziemi słupskiej.
Jeżeli dzięki wsparciu dla klubów sportowych, o których mówiła w swoim oświadczeniu poseł Jolanta Szczypińska, miasto ma szansę wychować następnych reprezentantów kraju w piłce nożnej, jak Paweł Kryszałowicz uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii. Jeżeli w Słupsku będą mieli szansę zagrać okoliczni piłkarze, którzy mogą grać w kadrze narodowej, a potem być dyrektorami sportowymi Reprezentacji trenera Nawałki, tak jak Tomasz Iwan. Jeżeli dzięki takiemu wsparciu, słupski boks doczeka się następnego medalisty olimpijskiego jak Kazimierz Adach, to takiej szansy nie można marnować! Słupsk od lat nie wychował takich sportowców i bez pomocy nie ma na to szans.
Dlatego Stowarzyszenie Kibiców Gryfa Słupsk zwraca się z prośbą do mediów o obiektywizm, a do polityków o nie podchodzenie do wszystkiego emocjonalnie, bo to jest nieprofesjonalne i wystawia miastu złą ocenę. Kibicom koszykówki życzymy by zakończyli sezon jako Mistrzowie Polski.
z kibicowskim pozdrowieniem przedstawiciele kibiców Gryfa Słupsk
Hej Gryf!

No ba! Żadna niespodzianka :)
http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/a/ ... ,10619272/
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Bilek 09 Maj 2017, 23:08

Tata dumny z syna, Jarek dumny z Joli, cała familia zadowolona.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Area 51 09 Maj 2017, 23:45

Tyle tylko że energa już podobno ma wspierać w trójmieście... Więc na nic im to wchodzenie w cztery litery enerdze... Ale niech próbują może się udą... Powodzenia.
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez fang 10 Maj 2017, 07:19

Wchodzenie w cztery litery Enerdze? Na zieloną nikt nie przyjdzie ubrany na zielono na część sponsora, na szalkach kibiców tez energa się nie pojawi itp . Tu jest stwierdzenie tylko, ze nie wolno obrażać podmiotu który na sport slupski dawał niż ratusz. Mleko się rozlało, osobiście nie liczę że kasa która szła do was pójdzie do innych klubów w mieście. Raczej jak już coś jakieś ochłapy ale dla tych innych klubów to kwota ogromna.
Zachowanie ratusza jest irracjonalne, głupie i śmieszne. W sumie tylko pod publiczkę a wy też to łykacie. Ratusz i troska o sport he he he.
fang
Młodzik
Młodzik

Postprzez majan79 10 Maj 2017, 18:00

Area 51 napisał(a):Tyle tylko że energa już podobno ma wspierać w trójmieście... Więc na nic im to wchodzenie w cztery litery enerdze... Ale niech próbują może się udą... Powodzenia.

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,21791 ... l#MTstream hmmm, Energa ;)
majan79
Młodzik
Młodzik

Postprzez RiciRicardo 10 Maj 2017, 22:55

Dokładnie się tego spodziewałem - kasa idzie do Trójmiasta. Dla naszego regionu coś tam niby skapnie - tak by zatkać usta przeciwnikom.
I tak 10 lat wspólnej historii poszło się pier****ć przez politykę. Nie ma jednak sensu obrażać Energi - to ręka która nas karmiła przez ten czas i pewnie ze 20 baniek lub więcej nam dali. A jak się czasy zmienią to może wrócą o ile będzie do czego... Chociaż zmiana operatora (zarówno ze strony indywidualnych klientów, firm jak i miejskich instytucji) to dobry pomysł - niech wiedzą że od nas też coś mieli w zamian za sponsoring.
Natomiast politykom należałoby "podziękować" w jakiś sposób, tak jak udupiają nasze miasto, a teraz i klub zakrawa na skandal.
RiciRicardo
Młodzik
Młodzik

Postprzez Energa 10 Maj 2017, 23:01

Przepraszam za off top ale oczy mnie od tego bolą. Dla przejrzystości, zmienić możesz sprzedawcę (zasada TPA), zmiana dostawcy (operatora) wiązała by się z odłączeniem od sieci ENERGA-OPERATOR SA.

http://www.maszwybor.ure.gov.pl/or/masz ... dawcy.html
Moi zawodnicy uwierzyli w wasz krzyk i dlatego wygrali. Wy tu będziecie zawsze, my przyjdziemy i wyjedziemy ładnymi samochodami, ale wy zostaniecie i o was będzie opinia......
Energa
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez turystek 11 Maj 2017, 04:57

Energa napisał(a):Przepraszam za off top ale oczy mnie od tego bolą. Dla przejrzystości, zmienić możesz sprzedawcę (zasada TPA), zmiana dostawcy (operatora) wiązała by się z odłączeniem od sieci ENERGA-OPERATOR SA.

http://www.maszwybor.ure.gov.pl/or/masz ... dawcy.html

Przepraszam ale mnie też oczy bolą. To, że na fakturze jest 10 pozycji a zmienić możesz jedną :) bo reszta pozostaje bez zmian i tak się nie liczy. Liczy się efekt marketingowy. Są na FV - przesył i kilka innych Yippie-Ki-Yay oraz część bezpośrednia dla koncernu :) skala mikro pikuś- skala makro to już coś. Przy zmianie sprzedawcy koncern traci wizerunkowo, marketingowo no i realną kasę - może nie miliardy rocznie ale przy całym mieście :) zaboli...nie bój nic.
turystek
Kadet
Kadet

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości