Byli Zawodnicy Czarnych

Wszystko na temat naszej Drużyny

Byli Zawodnicy Czarnych

Postprzez Michal8686 31 Lip 2009, 11:21

Przemek miał słaby ostatni sezon w Czarnych, w Poloni też miła kilka bardzo słabych spotkań, jednak wykręcił średnio w każdym meczu 9,6 pkt. 3,9 zbiórki, oraz 1,4 asysty . Wolę pod każdym względem Frasunkiewicza niż Sulowskiego, Żurawskiego, czy Przybyszewskiego, nie mówię, że oni nie mogą być wartościowymi Polakami, jednak Przemek jest lepszy od każdego z nich. On po każdym sezonie u nas deklarował chęć pozostania w Czarnych na kolejny rok, nie wierzę, że problemem byłoby zakontraktować Franza u nas na sezon 2009/2010. Myślę , że nie zakontraktowanie Franza, przy podpisaniu takich Polaków co mamy, może okazać się błędem władz naszego klubu. Wiadomo, że jakbyśmy podpisali Szubargę, Kikokwskiego, Szawarskiego czy jakiegoś jeszcze lepszego Polaka to decyzja o braku Frasunkiewicza byłaby zrozumiana bo mielibyśmy lepszych od niego, a że mamy gorszych to jestem zdziwiony, że go u nas nie ma. Zresztą można napisać, że po co się wykrwawiać dla drogich Polaków, kiedy można za małe pieniądze mieć solidnych i doświadczonych, ale Przemek przecież jest spokojnie w naszym zasięgu finansowym i jest na pewno nie mniej doświadczonym ligowcem niż Żurawski, Sulowski czy też Przybyszewski.
Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
Awatar użytkownika
Michal8686
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Słupsk

Re: Byli Zawodnicy Czarnych :)

Postprzez Rychu#07 31 Lip 2009, 12:22

Wszystko prawda i podpisuję się pod tym obiema rękami. Tylko u nas jest Sroka na tej pozycji- tych dwóch zawodników w składzie, to konflikt gwarantowany. Który kapitanem? Wiadomo jak podchodza kibice do Franza a jak do Marcina. Jak dzielić minuty- Franz przyzwyczajony do 30+ na mecz, Sroka też chciałby grać swoje. Myślę, że jeden drugiemu chciałby sporo udowadniać.

Ich obecność się wyklucza moim zdaniem.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez czarnuch100% 31 Lip 2009, 12:56

no niby tak ale przecież Franza można na PF przesunąć a wtedy Marcin na 3 i problem z głowy
czarnuch100%
Młodzik
Młodzik

Postprzez BlaKe_One 31 Lip 2009, 13:29

czarnuch100% napisał(a):no niby tak ale przecież Franza można na PF przesunąć a wtedy Marcin na 3 i problem z głowy

Franz to raczej typowa Trójka ;P
Naszym Klubem Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
BlaKe_One
Kadet
Kadet

Postprzez Marry 31 Lip 2009, 18:21

Ale zaraz, zaraz. Przecież Sroka swego czasu w Stali grał na pozycji nr 4 i radził sobie całkiem nieźle. Wtedy przy podpisaniu Franca, Sroka grałby wymiennie z Żurawskim na PF czyż nie ?? :green:
ŻYCIE STANIE SIĘ CIEKAWSZE GDY PRZEKROCZYSZ PROGI TWIERDZY !!!
Awatar użytkownika
Marry
Junior
Junior

Postprzez Szwocher 31 Lip 2009, 23:56

A ja widziałem kiedyś jak Sroka z Udokiem wałczył więc w sumie nawet na 5 zagrać umie.... A Franc w kontrze często biegł z piła przez połowę boiska, pasuje na jedynkę....
:zęby:
Awatar użytkownika
Szwocher
Młodzik
Młodzik

Postprzez hoged 01 Sie 2009, 00:00

Tak w GPnapisał nijaki kociew!
Romek
hoged
Młodzik
Młodzik

Postprzez Mirek 01 Sie 2009, 00:01

To pewne że Franz w Koszalinie ? :[ po każdym bym sie spodziewał ale nie po nim :zęby: jak (o ile) przejdzie do azs to na derbach u nas wygwizdujemy go jako zdrajce czy witamy jak zwykle czyli jako wielkiego kapitana ? ;)
Mirek
Młodzik
Młodzik

Postprzez ar90 01 Sie 2009, 00:25

wg mnie zawsze można nawrócic się ze złej drogi np. Saszka , Sroka i inni ktorzy przyszli z k****na do NAS ale zejscie na zła droge np Seweryn czy w tym wypadku Franz już nie jest do wybaczenia. Osobiscie nie wyobrazam sobie przywitania zawodnika azsu brawami no po prostu ni Yippie-Ki-Yay
ar90
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez paula 01 Sie 2009, 06:53

Po ostatnim meczu z Polonią gdy Franz miał już schodzic do szatni,kibice zaczeli skandować Franz Franz CZARNI Słupsk.On się wtedy ukłonił,uderzył w serducho i pokazł na nas czyli kibiców CZARNYCH.teraz miał by iść do oszczalina :zęby: :zęby: :zęby:
paula
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 01 Sie 2009, 09:01

Spokojnie z tymi gwizdami- Franz jeszcze tam nie poszedł :)
Zasadniczo.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez BED 01 Sie 2009, 11:15

Rychu#07 napisał(a):Spokojnie z tymi gwizdami- Franz jeszcze tam nie poszedł :)
Zasadniczo.

Powiem tak
- jakby się okazało to prawdą, (nie daj boże)
to należą mu się chyba podwójne gwizdy - za hipokryzję i kłamliwy populizm w stosunku do słupskich kibiców.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez Jackson 01 Sie 2009, 13:38

Jakby sie okazalo ze Franz podpisze z Koszalinem to straci u mnie szacunek. Bede wtedy gwizdal na tego gracza podwojnie. Moze podpisac kontrakt w kazdym klubie, Kolobrzeg,Wloclawek mam to w dupie ale nie w smierdzielinie. Gosciu zyskal nasza sympatie, zdecydowalismy sie na flage, bo wlasnie on wydawal sie tym zawodnikiem, ktory utozsamia sie z klubem i kibicami. Podpisanie z AZS to bylby wielki cios. W zeszlym sezonie juz zawodnicy zabrali mi czastke radosci z kibicowania po meczu z Kolobrzegiem, natomiast ewentualne przenosiny do wsi oznaczalyby dla mnie katastrofe. Dla mnie Czarni to cos wiecej niz klub. Franz nie rob tego!! Z sezonu na sezon coraz bardziej przekonuje sie ze zawodnicy maja druzyne w dupie. Wlasnie takie postacie jak Franz,Omaru, Miah sprawialy, ze ciagle wierzylem ,ze to darcie ryje i tyle wyrzeczen ma sens. Jak Franz tam podpisze to chodzic juz bede na mecze tylko dla druzyny, a nie zawodnikow tam grajacych...
Awatar użytkownika
Jackson
MVP
MVP

Postprzez losmen 01 Sie 2009, 16:34

Skad w Was tyle nienawisci? Sa zawodnicy, ktorzy jesli po grze w Czarnych wybraliby AZS to z czystym sumieniem bilbym im brawo.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez MureQ 01 Sie 2009, 16:52

Jakoś mało prawdopodobna wydaje mi się taka sytuacja, w której Frasunkiewicz ląduje w Koszalinie. Moim zdaniem prędzej zobaczymy go w barwach Trefla, gdyż gdzieś tam przebąkiwano o zainteresowaniu klubu z Sopotu zawodnikami, którzy byli z nim w przeszłości związani (może Franka też z niebytu ściągną ;) ).
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Michal8686 01 Sie 2009, 17:19

Działacze Trefla, mimo że formalnie jeszcze nie są właścicielami klubu, to prowadzą rozmowy z zawodnikami i trenerami, którzy mieliby zasilić szeregi zespołu w nadchodzącym sezonie.

- Rozmawiamy m.in. z Przemysławem Frasunkiewiczem (ostatnio Polonia - przyp. red.), Pawłem Kowalczukiem (ostatnio Polpharma - przyp. red.) i Igorem Miliciciem (AZS Koszalin - przyp. red.) - przyznaje Wierzbicki. - Złożyliśmy też propozycję Filipowi Dylewiczowi, ale wiemy, że gracz tej klasy może zarabiać więcej niż mu zaoferowaliśmy. Liczymy, że może przeważy sentyment.
W przyszłym tygodniu ma dojść także do podpisania umowy między Treflem i Asseco Prokomem, według której to sopocki klub będzie spadkobiercą sukcesów Prokomu Trefl. Nowy Trefl będzie mógł więc przypisywać sobie pięć tytułów mistrza Polski, szósty - ten z sezonu 2008/2009 - będzie już należał do Asseco Prokomu.

Więc Przemek ma już jedną opcję, na pewno Polonia złożyła mu ofertę przedłużenia kontraktu, a przecież w Warszawie powstanie mega nowoczesna hala dla Polonii i do tego mają być plany mocnego zespołu. Przemek na pewno nie wybierze śmiciarskiego kurnika.
Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
Awatar użytkownika
Michal8686
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Mirek 01 Sie 2009, 17:28

Tylko że każdy idzie tam gdzie jest kasa ... ;P a Milicic poszedl do azs praktycznie odrazu wiec oferta trefla musiała być śmieszna bo i w koszalinie za dużo płacić mu przecież nie mogą !! :zęby: ! A co za tym idzie Franz ma albo AZS albo Polonie(o ile go chcą) do wyboru . :[ :[
Mirek
Młodzik
Młodzik

Postprzez pedro 01 Sie 2009, 20:46

Zachowujecie się jak banda rozwrzeszczanych dzieci!!Chcecie wybierać pracodawcę Francowi??!!To że grał u nas nie świadczy o jego przywiązaniu w jaki kolwiek sposób do Czarnych!!Spędził tu fajne sezony,ale gra się tam gdzie chcą i płacą!To że w Słupsku nie widzą dla Franca miejsca nie znaczy że ma nie grać w TFU K.OSZCZALINIE!!A szacunek mu się należy za to co zrobił w Słupsku,tylko komplet IDIOT będzie na Niego gwizdał gdyby podpisał tam kontrakt!!! :zęby:
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Miejscowość: słupsk

Postprzez czarnuch100% 01 Sie 2009, 20:51

ok ale weż pod uwagę to, że on gestykulował przywiązanie do Czarnych na meczu i w ogóle. Jak przejdzie do azs-u to świadczyć to będzie o tym, że to dwulicowiec :[
czarnuch100%
Młodzik
Młodzik

Postprzez pedro 01 Sie 2009, 21:08

czarnuch100% napisał(a):ok ale weż pod uwagę to, że on gestykulował przywiązanie do Czarnych na meczu i w ogóle. Jak przejdzie do azs-u to świadczyć to będzie o tym, że to dwulicowiec :[

OK.Przywiązanie przywiązaniem,nie do klubu,tylko podziękowanie kibicom za atmosferę,szacunek,za kibicowanie.Jeżeli okaże się ,że propozycja z TFU K.OSZCZALINA to jedyna propozycja to ma iść na "KURONIA"??!!Nawet w trykocie Yippie-Ki-Yay będzie pamiętał lata gry w CZARNYCH,będzie dziękował kibicom w TWIERDZY,i co dalej gwizdy??!!Ja też nie cierpię wsi koło Sianowa ale to jest jego praca!!Czy ktoś ze Słupska nie może tam pracować?? :/
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez czarnych_fanatyk 01 Sie 2009, 21:11

Juz bym wolal siedziec na kuroniu, niz pracowac w smierdzielinie razem z wiesniakami.
Awatar użytkownika
czarnych_fanatyk
Kadet
Kadet

Postprzez -SEB-AN78 01 Sie 2009, 22:03

Widzę tylko jedno rozwiązanie tego problemu ;/ ;/ ;/ ;/ Franc musi grać u nas w tym sezonie a my kibice zróbmy wszystko co się da bać co bać to drużyna gra dla nas kibiców i prezio powinien przynajmniej podyskutować z kibicami na ten temat Co wy na to ;( ;( ;(
Żyć To Znaczy Walczyć . Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą ....
Awatar użytkownika
-SEB-AN78
Kadet
Kadet

Postprzez pedro 01 Sie 2009, 22:12

Kiedyś na tym FORUM ktoś napisał"my nie lubimy klubu,a nie zawodnika"to było po tym jak do Czarnych przyszedł Sasza!! :/
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez Marulek 01 Sie 2009, 23:23

Leończyk oficjalnie w Zgorzelcu ; )
Let's go Mavs!
Marulek
Kadet
Kadet

Postprzez BED 02 Sie 2009, 00:28

pedro napisał(a):A szacunek mu się należy za to co zrobił w Słupsku,tylko komplet IDIOT będzie na Niego gwizdał gdyby podpisał tam kontrakt!!! :zęby:

Co? Od zawsze każdy jeden zawodnik śmierdziałkowa jest i był wygwizdywany.
Jeżeli ktokolwiek z byłych graczy chce tam grać to musi wiedzieć co go czeka jak tu przyjedzie.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 10:38

BED napisał(a):
pedro napisał(a):A szacunek mu się należy za to co zrobił w Słupsku,tylko komplet IDIOT będzie na Niego gwizdał gdyby podpisał tam kontrakt!!! :zęby:

Jeżeli ktokolwiek z byłych graczy chce tam grać to musi wiedzieć co go czeka jak tu przyjedzie.

DEBILIZM TOTALNY!! :zęby:
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez BED 02 Sie 2009, 11:04

pedro napisał(a):
BED napisał(a):

DEBILIZM TOTALNY!! :zęby:

Oooo !!!
Wnoszę o ostrzeżenie za tego typu inwektywy.

Nie rozumiem oburzenia na temat gwizdów na rywala
- przecież min. na tym doping polaga, polegał i będzie polegał.

Debilizmem jest gwizdanie na rywala (w dodatku jednogo z najbardziej nielubianych) ???
Debilizmem jest deprymowanie go w ten sposób ???

Bez jaj !!! [:o
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 12:09

DEBILIZM TOTALNY!! :zęby

Oooo !!!
Wnoszę o ostrzeżenie za tego typu inwektywy.

Nie rozumiem oburzenia na temat gwizdów na rywala
- przecież min. na tym doping polaga, polegał i będzie polegał.

Debilizmem jest gwizdanie na rywala (w dodatku jednogo z najbardziej nielubianych) ???
Debilizmem jest deprymowanie go w ten sposób ???

Deprymowanie OK.Ale na prezentacji gwizdy,o co niektórzy wnosili!!??Frasun jednym z Najbardziej nielubianych??A ostrzeżenie za co?Za prawdę?!Zresztą i tak nie mam na to wpływu!WAL ŚMIAŁO POKAŻ JAKI JESTEŚ WSZECHMOCNY!! :zęby:
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez BED 02 Sie 2009, 13:13

Jak to za co?
- Za używanie w stosunku do drugiego forumowicza określeń: IDIOTA, DEBIL
- czy chociażby za nieumiejętność prawidłowego cytowania wypowiedzi.

Ja się do twojego poziomu nie mam zamiaru zniżać więc kończąc tą namiastkę polemiki
OZNAJMIAM ŻE:
Każdy jeden zawodnik grający w Słupsku i składający jakieś deklaracje,
w sytuacji gdy przestaje u nas grać ma je delikatnie mówiąc gdzieś
zasługuje w moich oczach na porządne wygwizdanie
Nie ma bowiem niczego gorszego niż populizm i hipokryzja.

P.S.
pedro napisał(a):WAL ŚMIAŁO POKARZ JAKI JESTEŚ WSZECHMOCNY!! :zęby:

Nie martw się, jakbym chciał Ci cokolwiek pokazać to uwierz mi, że wiem jak to zrobić.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 13:24

Szkoda gadać.Zastanawiam się tylko czy SZANOWNI KIBICE CZARNYCH macie pojęcie co inni ludzie zgromadzeni w GRYFII mówią o waszym zachowaniu wobec zawodników(byłych)CZARNYCH.Ale to też zapewne nikogo nie obchodzi.JEDYNIE SŁUSZNY SUBIEKTYWIZM!SKOŃCZMY to,nie ma sensu nic więcej klikać!POZDRO! :zez:
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez BED 02 Sie 2009, 14:24

Uszanuj czyjeś zdanie! Nikt Ci nie każe myśleć jak ja!
Ale też nikt nie obrzuca inwektywami jak Ty!

W klubie kibica nie jestem i nie byłem.
Więc jestem jednym z tych jak to nazywasz ZGROMADZONYCH NA HALI
Zawsze mi się wydawało, że wszyscy na Gryfii to KIBICE CZARNYCH.

I uwierz mi, że zdania wśród kibicujących są różne.

edit:
A ja po prostu nie szanuję kogoś, kto dla własnej wygody składa obietnice tylko po to
aby teraz było mu lepiej, a tak naprawdę nie zamierza się z nich wywiązywać.
Gwoli ścisłości - innych byłych zawodników nie wygwizduję ale w takiej (póki co, czysto hipotetycznej)
sytuacji nie szczędziłbym gardła.
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez grabek 02 Sie 2009, 16:05

pedro napisał(a):Szkoda gadać.Zastanawiam się tylko czy SZANOWNI KIBICE CZARNYCH macie pojęcie co inni ludzie zgromadzeni w GRYFII mówią o waszym zachowaniu wobec ...

Jak to dobrze, że od nowego sezonu będziecie nas mogli pocałować w pompkę :)
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 02 Sie 2009, 16:11

pedro napisał(a):Szkoda gadać.Zastanawiam się tylko czy SZANOWNI KIBICE CZARNYCH macie pojęcie co inni ludzie zgromadzeni w GRYFII mówią o waszym zachowaniu wobec zawodników(byłych)CZARNYCH.Ale to też zapewne nikogo nie obchodzi.

Myslisz się- mnie obchodzi. Proszę, powiedz mi, co inni zgromadzeni w Gryfii mówią o naszym (rozumiem, że o KK chodzi) zachowaniu wobec byłych zawodników Czarnych (i przede wszystkim których).

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 02 Sie 2009, 16:34

Ne eurobaskecie do DB przypięli już drużynę. Jest nią ponoć Turów. W sumie jak nie udało im się z Kikowskim to wcale bym się nie zdziwił.

http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=POL&Team=130
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 17:44

Rychu#07 napisał(a):
pedro napisał(a):Szkoda gadać.Zastanawiam się tylko czy SZANOWNI KIBICE CZARNYCH macie pojęcie co inni ludzie zgromadzeni w GRYFII mówią o waszym zachowaniu wobec zawodników(byłych)CZARNYCH.Ale to też zapewne nikogo nie obchodzi.

Myslisz się- mnie obchodzi. Proszę, powiedz mi, co inni zgromadzeni w Gryfii mówią o naszym (rozumiem, że o KK chodzi) zachowaniu wobec byłych zawodników Czarnych (i przede wszystkim których).

Proszę bardzo,choćby RADKE,PLUTA,BIAŁEK itp.Sam wiesz co robiliście,nie muszę nic komentować.A reszta kibiców,no cóż większość z wypowiedzi nie nadaje się do cytowania!!Bez obrazy ale "MAPETSZOŁ""PAJACE".Generalnie nic pozytywnego o dopingu!! :[
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 02 Sie 2009, 17:56

Radke? A co z nim, ja nic nie pamiętam.
Temat Białka wałkowany milion razy- cel uświęca srodki, walczyliśmy o półfinał PLK, a Białek był jednym z ważniejszych ogniw Anwilu.
Pluta- wiedziałem, ze nie moze być z nami źle, skoro koniecznym jest wyciąganie spraw sprzed 7 lat. A czy w Twojej pamięci zarejestrowany został późniejszy fakt skandowania jego imienia i nazwiska? Czy tylko wybiórczo pamiętasz o tym, co wygodne?

Ciekaw jestem jak ci sami ludzie komentują przyjęcie Davisa, Dunna, Franza, Żytki, Majchrzaka, Bajdakova i pewnie jeszcze pewnie kilku innych, którzy się przewinęli przez nasz klub, a nastęnie przyjeżdżali grać w składach innych drużyn.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 18:58

Wiedziałem,że znajdziesz coś na obronę!!Dalsza jałowa dyskusja nie ma sensu!!Fakty miały być i były,a reszta jak zawsze !!POZDRO. :/
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 02 Sie 2009, 19:00

Fakt(y) na poziomie dziennika o podobnym tytule :)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 19:06

Rychu#07 napisał(a):Fakt(y) na poziomie dziennika o podobnym tytule :)

Ale jednak fakty ,niezaprzeczalne!!Ja kończę tę dyskusję-RÓBTA CO CHCETA!!! :green:
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 02 Sie 2009, 19:11

Zaprzeczam pomówieniom, jakoby KK źle przyjął Huberta Radke. nie było braw, skandowania, ale nie było też ubliżania i gwizdów z naszej strony. Zaprzeczalne te fakty.

Narka.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez paula 02 Sie 2009, 19:25

Radke uciekł od nas w trakcie sezonu,miał dostać jeszcze brawa [:o
paula
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 02 Sie 2009, 20:33

Don Pedro, gdzie te fakty?? :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez pedro 02 Sie 2009, 22:57

Czy ja zm :] ieniam twój nick panie/i loswomen?
Awatar użytkownika
pedro
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 03 Sie 2009, 00:24

Ty mnie obrazasz, a 'Don' to wyraz wielkiego szacunku... no ale to trzeba miec swiatopoglad troszke ponad przecietny ;)
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez czarnych_fanatyk 04 Sie 2009, 14:04

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /852064482

Na to wyglada ze Antonio mial wiele szczescia.
Awatar użytkownika
czarnych_fanatyk
Kadet
Kadet

Postprzez grabek 04 Sie 2009, 17:25

Energa podpisała kontrakt z czwartym zawodnikiem a zarazem czwartym Polakiem. Jak tak dalej pójdzie zarząd klubu zostanie oskarżony przez organizację „Nigdy Więcej” o rasizm, z drugiej strony, może to i lepiej, bo jak widać zakup Murzyna może się źle skończyć. Antonio Burks nadal leży w ciężkim stanie w szpitalu, okazało się że dostał dwie kule podczas gry w kości, a przeszłość ma chłop nieciekawą. Więc może i lepiej korzystać z naszych koszykarzy, niż ściągać dilerów do drużyny.

Co za bzdury. Jak widać osoby tam piszące udowadniają właśnie jaki poziom prezentują. Czyli żaden. Na jakiej podstawie ktoś zarzuca Burksowi bycie dilerem? Wiem, że to pytania do ściany, ale mam ich już dość. A najlepsze jest to , że nikt na tej stronie nawet się nie podpisuje. Boją się ?

Przyjdzie sezon to wrócą gdzie ich miejsce.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Marulek 04 Sie 2009, 23:12

" Dzięki uprzejmości przyjaciółki Antonio Burksa, Renady, która przebywała z nim podczas gry w barwach ENERGI CZARNYCH w Słupsku, dowiedzieliśmy się, że stan zdrowia koszykarza uległ w ciągu ostatnich kilku dni znacznej poprawie i najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu Antonio opuści oddział intensywnej terapii. Zawodnik dochodzi do siebie po serii poważnych operacji i wszystko wskazuje na to, że jego organizm wyjdzie z tej walki zwycięsko.

Zapytany o samopoczucie, Antonio żartobliwie zapytał, kiedy będzie musiał pojawić się w Słupsku na treningach, żeby zacząć przygotowania do sezonu. Cieszymy się, że wspomnienia z Gryfii umilają Amerykaninowi pobyt w szpitalu. Niestety, zawodnik na pewno nie wybiegnie w najbliższym czasie na parkiet.? "

Z Antonio coraz lepiej ; )
Let's go Mavs!
Marulek
Kadet
Kadet

Postprzez Samar 07 Sie 2009, 14:32

Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Bilek 07 Sie 2009, 16:08

szału nie ma. Jak na najlepszego strzelca czwartej drużyny PLK mógł znaleźć dla siebie coś lepszego niż Lega Due, mimo że Udine prawdopodobnie będzie chciało wrócić do Legabasket. Jeśli już Włochy, to Bennett zdecydowanie najlepiej pasowałby do... Bennettonu ;)

szkoda, że nie zobaczymy go już na polskich parkietach, ale przynajmniej na RaiSportSacie będzie można go pooglądać :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez gryfita 11 Sie 2009, 21:01

grabek napisał(a):
Energa podpisała kontrakt z czwartym zawodnikiem a zarazem czwartym Polakiem. Jak tak dalej pójdzie zarząd klubu zostanie oskarżony przez organizację „Nigdy Więcej” o rasizm, z drugiej strony, może to i lepiej, bo jak widać zakup Murzyna może się źle skończyć. Antonio Burks nadal leży w ciężkim stanie w szpitalu, okazało się że dostał dwie kule podczas gry w kości, a przeszłość ma chłop nieciekawą. Więc może i lepiej korzystać z naszych koszykarzy, niż ściągać dilerów do drużyny.

Co za bzdury. Jak widać osoby tam piszące udowadniają właśnie jaki poziom prezentują. Czyli żaden. Na jakiej podstawie ktoś zarzuca Burksowi bycie dilerem? Wiem, że to pytania do ściany, ale mam ich już dość. A najlepsze jest to , że nikt na tej stronie nawet się nie podpisuje. Boją się ?

Przyjdzie sezon to wrócą gdzie ich miejsce.

Wątpię żeby ktokolwiek kogokolwiek się bał. Nie ma nigdzie napisane że Burks jest dilerem, tylko że lepiej zatrudnić białego niż dilera, swoją drogą sami pisaliście że chłop święty nie był. poziom może i żaden, ale poczytność spora, po przysyłanych na @ komentarzach widać poziom ludzi komentujących, podpisujących się za koszykówką, powiem Ci że gorzej niż żaden.
Awatar użytkownika
gryfita
Kadet
Kadet

Miejscowość: ul. Zielona

Następna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość